TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Krok za krokom I. 7/22 [i] 09:50 Komisár Rex II. 2/15 [i] 10:45 Globálny dopad [i] 12:30 Nezvestní I. 5/18 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Las Vegas: Kasíno I. 19/23 [i] 14:15 Monk VIII. 10/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom III. 4/18 [i] 15:35 Krok za krokom I. 8/22 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IV. 1/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 21:15 Svadba a iné pohromy [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 Zámena manželiek [i] 00:30 Útek do Mexika [i] 02:25 NCIS IV. 1/24 [i] 03:05 Monk VIII. 10/16 [i] 03:45 Komisár Rex II. 2/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy STV "N" [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:40 Autosalón [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Maigret: Čakanie na vraha [i] 11:05 Sila lásky IV. 12/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:05 Dámsky klub [i] 13:25 Práca pre teba [i] 13:35 Zoči - voči [i] 14:25 Divoký anjel 113 [i] 15:15 Dve tváre Anny 33/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 102 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Magazín Euro 2012 [i] 20:35 Liga majstrov: FC Bazilej - Bayern Mníchov [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 22:58 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:35 Maigret: Čakanie na vraha [i] 01:05 Dve tváre Anny 33/60 [i] 01:50 Kennedyho mozog 2/2 [i] 03:20 Sila lásky IV. 12/203 [i] 04:10 Sila lásky V. 102 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Polícia [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Rusínsky magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus zdravie [i] 11:45 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Fidel Castro 20/26 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:00 Leť môj vienok leť [i] 13:35 Cesty [i] 14:00 Família: Žlto-biela rodina [i] 14:30 Langovo divadlo [i] 15:05 Pôst ako cesta [i] 15:40 Tempo [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Práca pre teba [i] 17:05 Senior klub - magazín [i] 17:30 Rožňavská Metercia [i] 17:50 Večerníček: Rozprávky z abecedy 7/7 [i] 18:00 Popolcová streda [i] 19:25 GEN.sk: Ján Chryzostom Korec [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: MUDr.Peter Krcho [i] 20:00 Posledná maringotka [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Profesionál [i] 22:15 Televízna sezóna: Vyhnanci [i] 23:40 Umenie 2012: Vizuálne umenie [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI 07:50 Súdna sieň: Chcem byť s bratom [i] 08:40 Súdna sieň: Pomsta kľúčom [i] 09:35 Panelák IX.: Láska je láska 30 [i] 10:35 Náš nový dom IV. 11 [i] 11:30 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti V. 18 [i] 14:00 Klamári II. 9 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 18 [i] 16:00 Profesionáli: Narodeniny 14 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Ste horší ako ŠTB! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Milan stráca nervy 31 [i] 21:15 Kosti V. 19 [i] 22:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 16,17 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 11,12 [i] 01:55 Špeciálne komando II. 14,15 [i] 03:20 Numb3rs III. 2 [i] 04:05 Nezvestní IV. 10 [i] 04:45 District 74 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 147 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 37 [i] 08:10 Matlock II. 7 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda II. 7 [i] 10:15 Smer juh 34,35 [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 22 [i] 13:05 Panelák IX.: Láska je láska 30 [i] 14:10 Newyorskí právnici II. 11 [i] 15:10 Simpsonovci XV. 13,14 [i] 16:20 Ninja Factor II. 41 [i] 16:50 Náš nový dom IV. 11 [i] 17:50 Prison Break: Útek z väzenia II. 11 [i] 18:50 Simpsonovci XV. 15,16 [i] 19:45 Riskni milión! [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 1/24 [i] 21:15 Bastardi [i] 23:05 Mafstory: Puč [i] 01:05 Nežní zabijaci II. 8 [i] 01:50 Bostonské zločiny II. 18 [i] 02:30 Nežní zabijaci I. 8 [i] 03:20 Newyorskí právnici II. 9 [i] 04:00 Božská mrcha II. 10 [i] 04:40 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin III. 6/13 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Mladí andělé 11/23 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 18/23 [i] 09:00 Advokáti VI. 11/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA 7/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 7/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 18/23 [i] 13:00 Merlin III. 7/13 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Takové klouzavé 12/23 [i] 15:00 Advokáti VI. 12/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 19/23 [i] 17:00 CSI: New York VII. 6/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 8/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 8/24 [i] 20:00 CSI: New York VII. 7/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 14/24 [i] 22:00 Vzpomínky 9/10 [i] 23:00 Myšlenky zločince VI. 15/24 [i] 00:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 8/13 [i] 00:55 CSI: New York VII. 3/22 [i] 01:50 Vzpomínky 9/10 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba III. 8/24 [i] 03:20 Námořní vyšetřovací služba LA 8/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce nádob na výkaly [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Plavecký klub v Beringově moři [i] 08:10 Bořiči mýtů: Přelet na motorce [i] 09:05 Mimořádné projekty: Nejvyšší mrakodrap světa [i] 10:00 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 61 [i] 10:55 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 11:50 Opravna vraků: Chip a AJ si vymění práci [i] 12:45 Tuning 2008: Hummer pro Chistiana Audigiera [i] 13:40 Americký chopper 16 [i] 14:35 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Arktická výprava [i] 16:25 Bořiči mýtů: Únik z rakve [i] 17:20 Mimořádné projekty: Nejvyšší mrakodrap světa [i] 18:15 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 19:10 Jak se to dělá: Ocelové barely pro lodní přepravu/Policejní píšťalky/Miniaturní vlakové vozy [i] 19:40 Jak to dělají?: Hydroelektrická hráz/Mikročipy [i] 20:05 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 20:35 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 21:00 Špinavé peníze: Vidina peněz [i] 21:30 Špinavé peníze: Známka úspěchu [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Tvrdá palice [i] 22:50 Přísně tajné – havárie letadel: Konstrukční chyba [i] 23:45 Bořiči mýtů: Přezkoušení dalších mýtů [i] 00:40 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 01:10 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 01:40 Špinavé peníze: Vidina peněz [i] 02:10 Špinavé peníze: Známka úspěchu [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Tvrdá palice [i] 03:40 Přísně tajné – havárie letadel: Konstrukční chyba [i] 04:35 Jak se to dělá: Ocelové barely pro lodní přepravu/Policejní píšťalky/Miniaturní vlakové vozy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Otcovy hříchy 10/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 39/52 [i] 09:30 Komici na jedničku [i] 10:25 Proměny Jiřího Wimmera [i] 11:00 Sešlost [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood II: Nejistá záležitost 14/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:53 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Panství Downton II 1/11 [i] 22:05 Krotitelé dluhů [i] 22:35 Podfukáři 8/12 [i] 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 Purpurové květy [i] 01:20 Na stopě [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jak jsem se zbláznil [i] 06:00 Co by kdyby: Štefánik přistál [i] 06:20 Máte mě! [i] 06:35 Film o filmu Modrý tygr [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Normální je pomáhat [i] 09:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 09:35 Hledání ztraceného času: Cesta kolem republiky 1 [i] 09:55 Miloš Forman [i] 10:55 Ta naše povaha česká [i] 11:20 Krásný ztráty [i] 12:00 Skalpelem proti handicapu [i] 12:20 Kam zmizel ten starý song [i] 13:00 Vizitky českých muzeí a galerií II [i] 13:10 Nesmrtelní [i] 14:30 Architektura 7/45 [i] 15:00 Charisma v politice - řeč těla [i] 15:45 Host v rodině [i] 16:10 Příběh věže [i] 16:25 Hledači času [i] 16:45 O češtině [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 12/39 [i] 19:15 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:25 Olomoucké kašny [i] 19:40 Popelec umělců [i] 21:05 Ta naše povaha česká [i] 21:35 Krásný ztráty [i] 22:15 Francouzská revoluce 4/4 [i] 23:45 Miloš Forman - americká léta [i] 00:45 Zapomenuté výpravy [i] 01:10 Na plovárně s Miguelem Ángelem [i] 01:30 Cesta čaje a koní: Francouzský dokumentární cyklus 1/3 [i] 02:25 Folklorní magazín [i] 02:50 Ladí neladí [i] 03:45 Zkus mít vkus [i] 04:05 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:20 Žít a být [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2137 [i] 09:55 Poslední templář 2/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tequila a Bonetti v Římě 5 [i] 13:30 Powder Park 13 [i] 14:35 Odložené případy IV: Osamělá srdce [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba: Únos 20 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House V: Na vlastních nohách 8 [i] 18:30 Ulice 2138 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 První krok: Předveď se 1 [i] 21:35 Mentalista III: Ohnivá koule 8 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Místo, odkud není návratu - Zabiják: * [i] 01:05 24 hodin VI 10 [i] 01:50 Novashopping 02:15 Smetánka 18 [i] 03:15 24 hodin VI 10 [i] 04:00 Kriminálka New York IV 17, 18 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Closer II: Ta druhá 10 [i] 08:05 M*A*S*H 69 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda V: Zavržení 10 [i] 10:50 Policejní divize II: Sladké trápení 22 [i] 11:50 Knight Rider II: Goliáš 1/2 1 [i] 12:50 Closer II: Hraniční čára 11 [i] 13:50 Alf II: Alf není přelud 3 [i] 14:25 Siska I: Desetiprocentní vyděrači 4 [i] 15:40 Big Ben II: Smrt o Valpuržině noci 7 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Už se nevracej! 99 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití III: Trojitý vrah 6 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Los Angeles: Van Nuys 13 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny I: Nenápadná oběť 8 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Nedokonalé zločiny I: Nenápadná oběť 8 [i] 04:10 Ženy na cestách: Keňa [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Na streche [i] 05:45 Keď budeš moja 9/238 [i] 06:25 Cigánske srdce 149/218 [i] 07:30 Dr. Oz I. 65/174 [i] 08:30 Osobný strážca 37/64 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Správna Susan IV. 19/22 [i] 10:35 V objatí hodvábu 159-160/200 [i] 12:05 Sultán 38 [i] 13:00 Druhý dych 30/80 [i] 13:45 Sudkyňa Hatchettová III. 86/130 [i] 14:25 Rebeli I. 130/215 [i] 15:15 Joan z Arkádie I. 3/23 [i] 16:10 Cigánske srdce 150/218 [i] 17:05 Keď budeš moja 10/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 17/22 [i] 18:55 Dharma a Greg I. 18/23 [i] 19:20 Frasier IV. 5-6/24 [i] 20:00 Sultán 39 [i] 21:00 Druhý dych 31/80 [i] 22:20 V objatí hodvábu 161-162/200 [i] 00:05 Tudorovci: Sex, moc a intrigy II. 1/10 [i] 01:05 Adela show [i] 01:45 Frasier IV. 5-6/24 [i] 02:30 Dr. Oz I. 65/174 [i] 03:10 Joan z Arkádie I. 3/23 [i] 03:55 Ulica III. 163/259 [i] 04:40 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Lišák Renart [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nebezpečná známost [i] 13:40 Temné stíny [i] 15:25 Míša - vodní příšerka [i] 17:05 Hladina adrenalinu [i] 18:45 Nomád [i] 20:45 Cesta do fantazie [i] 23:00 Sluneční andělé [i] 00:40 Krvavé stopy [i] 02:15 Profesionál [i] 03:45 Útok žraloka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 09:30 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 19:30 Snooker [i] 20:30 Olympiáda [i] 20:45 Sport Trip [i] 20:50 Business Class [i] 20:55 Wednesday Selection [i] 21:00 Jezdectví [i] 21:05 Golf [i] 22:05 Golf [i] 22:35 Golf [i] 22:40 Jachting [i] 23:10 Jachting [i] 23:15 Wednesday Selection [i] 23:20 Business Class [i] 23:25 Event Discovery [i] 23:30 Tenis [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Diagnóza vražda 6: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 06:20 McLeodovy dcery 8: Není úniku 4 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: Anděl 21 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 1: Invaze 2 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 9: 7. díl 7