TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky [i] 09:25 Krok za krokom I. 6/22 [i] 09:45 Komisár Rex II. 1/15 [i] 10:40 Turbulencia 2: Strach z lietania [i] 12:30 Nezvestní I. 4/18 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Las Vegas: Kasíno I. 18/23 [i] 14:15 Monk VIII. 9/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom III. 3/18 [i] 15:35 Krok za krokom I. 7/22 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS III. 24/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 21:15 Mesto tieňov 2 [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 22:55 Turbulencia 2: Strach z lietania [i] 00:45 NCIS III. 24/24 [i] 01:35 Mesto tieňov 2 [i] 02:30 Las Vegas: Kasíno I. 18/23 [i] 03:10 Monk VIII. 9/16 [i] 03:50 Komisár Rex II. 1/15 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Dámsky klub "N" [i] 06:45 Správy STV "N" [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Postav dom, zasaď strom [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Maigret: Maigret a mrtvý z trate [i] 11:05 Sila lásky IV. 11/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:05 Dámsky klub [i] 13:25 Práca pre teba [i] 13:35 Chodili sme spolu [i] 14:30 Divoký anjel 112 [i] 15:15 Dve tváre Anny 32/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 101 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Kto hovorí pravdu? [i] 21:00 Zoči - voči [i] 21:50 Dr.House VI.: Koniec otvoreným vzťahom 19/22 [i] 22:35 Nočné správy [i] 22:45 Počasie [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Maigret: Maigret a mrtvý z trate [i] 00:30 Dve tváre Anny 32/60 [i] 01:15 O 5 minút 12 [i] 02:20 Slovensko v obrazoch [i] 02:40 Svet v obrazoch [i] 03:10 Sila lásky IV. 11/203 [i] 04:00 Sila lásky V. 101 [i] 04:45 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Vynálezy hodinára Aurela [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Národnostný dokument: Dolinka - ľudové zvyky a tradície [i] 10:50 Správy - Hírek [i] 11:10 Fokus práca [i] 11:40 Cena prírody III.: Veľká voda 2. časť [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 ArtSpektrum [i] 12:25 Piesne domova/Spevy severného Spiša [i] 13:00 Športové ozveny [i] 13:40 Televízia po slovensky: 1970-1974 [i] 14:50 Sladké hry minulého leta [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 17:00 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Fidel Castro 20/26 [i] 18:20 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z abecedy 6/7 [i] 18:40 Poklady Slovenska: Tunel Branisko [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Tina van der Holland [i] 20:00 Zdolať svoj Everest [i] 20:30 Liga majstrov - zápasy: SSC Neapol - Chelsea Londýn [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:25 Práca pre teba [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Autosalón [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Californication - Orgie v Kalifornii II. 11 [i] 05:25 District 72 [i] 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:05 KRIMI 07:40 Súdna sieň: Kvôli tebe sa pocikáva [i] 08:25 Súdna sieň: Zničil ma Egypťan [i] 09:30 Panelák IX.: Pokuta 29 [i] 10:30 Náš nový dom IV. 10 [i] 11:30 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 16 [i] 14:00 Klamári II. 8 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 17 [i] 16:00 Profesionáli: Ferove manželky 13 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Chcem žiť normálne [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Láska je láska 30 [i] 21:15 Kosti V. 18 [i] 22:15 Nevinní: Na dne 29 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 22/22 [i] 00:15 Špeciálne komando II. 12,13 [i] 01:55 Numb3rs III. 1/24 [i] 02:40 Nezvestní IV. 9 [i] 03:20 District 73 [i] 04:05 Špeciálne komando II. 12,13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 146 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 36 [i] 08:10 Matlock II. 6 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda II. 6 [i] 10:15 Smer juh 32,33 [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 21 [i] 13:05 Panelák IX.: Pokuta 29 [i] 14:10 Newyorskí právnici II. 10 [i] 15:10 Simpsonovci XV. 9,10 [i] 16:15 Ninja Factor II. 40 [i] 16:50 Náš nový dom IV. 10 [i] 17:50 Prison Break: Útek z väzenia II. 10 [i] 18:50 Simpsonovci XV. 11,12 [i] 19:45 Riskni milión! [i] 20:15 Ice Road Truckers II. 12 [i] 21:15 Originály na cestách - Berlín 3 [i] 22:10 Stratené dôkazy 12 [i] 23:15 Črepiny [i] 23:55 Zákon gangu II. 1/13 [i] 00:45 Originály na cestách - Berlín 3 [i] 01:30 Bostonské zločiny II. 17 [i] 02:10 Nežní zabijaci I. 7 [i] 03:00 Newyorskí právnici II. 7,8 [i] 04:35 Božská mrcha II. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin III. 5/13 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Rodinné jmění 10/23 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 17/23 [i] 09:00 Advokáti VI. 10/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA 6/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 6/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 17/23 [i] 13:00 Merlin III. 6/13 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Mladí andělé 11/23 [i] 15:00 Advokáti VI. 11/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 18/23 [i] 17:00 CSI: New York VII. 5/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 7/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 7/24 [i] 20:00 CSI: New York VII. 6/22 [i] 21:00 Vzpomínky 8/10 [i] 22:00 Firma 1/22 [i] 23:50 Kriminálka z pobřeží 10/20 [i] 00:50 Vzpomínky 8/10 [i] 01:45 Firma 1/22 [i] 03:20 Kriminálka z pobřeží 10/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce: Chovatel hmyzu [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Testováno mořem [i] 08:10 Bořiči mýtů: Vodní paralyzér [i] 09:05 Mimořádné projekty: Výcvikový tábor pro nováčky [i] 10:00 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 60 [i] 10:55 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 11:50 Opravna vraků: Chip a Chris se hádají [i] 12:45 Rození obchodníci: Jensen Interceptor [i] 13:40 Americký chopper 15 [i] 14:35 Špinavé práce: Výrobce nádob na výkaly [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Plavecký klub v Beringově moři [i] 16:25 Bořiči mýtů: Přelet na motorce [i] 17:20 Mimořádné projekty: Výcvikový tábor pro nováčky [i] 18:15 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 19:10 Jak se to dělá: Zavírací nože/Stožáry elektrických transformátorů/Výrobky z mastku [i] 19:40 Jak to dělají?: Dopravní letadla/řetězová pila [i] 20:05 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 1 [i] 21:00 Freddie Flintoff versus svět 8 [i] 21:55 To taky zvládnu 7 [i] 22:25 To taky zvládnu 8 [i] 22:50 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 23:45 Bořiči mýtů: Mýty o psech [i] 00:40 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 1 [i] 01:40 Freddie Flintoff versus svět 8 [i] 02:40 To taky zvládnu 7 [i] 03:10 To taky zvládnu 8 [i] 03:40 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 04:35 Jak se to dělá: Zavírací nože/Stožáry elektrických transformátorů/Výrobky z mastku [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Černý přízrak 9/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 38/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Otcovy hříchy 10/32 [i] 10:15 Kluci v akci [i] 10:45 Na cestě po Quitu [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood II: Nezapomeň na mě 13/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:53 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Bathory [i] 22:20 Komici na jedničku [i] 23:15 Proměny Jiřího Wimmera [i] 23:45 Californication IV: Světla. Kamera. Blbec 8/12 [i] 00:15 MI5 8/16 [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 O češtině [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Do práce [i] 09:30 Na houby: Z jara [i] 09:55 Chcete je? [i] 10:00 Oceány: Jižní oceán 2/8 [i] 10:55 Atomoví filmaři [i] 11:45 Evropa dnes [i] 12:10 Ekoprůkopníci: Ekobydlení [i] 12:30 Umění čínských akrobatů [i] 13:10 Náš venkov [i] 13:25 Heydrich - konečné řešení: Ticho, které neléčí 25/44 [i] 13:55 Království divočiny: Ze života orangutanů 1/5 [i] 14:30 Cestománie [i] 15:00 Cesta čaje a koní 1/3 [i] 15:50 Evropa a já [i] 16:05 Normální je pomáhat [i] 16:30 Turecko - brána Orientu [i] 16:50 Film o filmu Modrý tygr [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 11/39 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Musíte mi věřit 30/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Hochwaldský les 8/10 [i] 20:50 Co by kdyby: Štefánik přistál [i] 21:10 Historie.cs [i] 21:55 Všude dobře, proč být doma [i] 23:30 Q [i] 00:00 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 7/8 [i] 00:25 Divadlo žije! [i] 00:55 Kultura.cz [i] 01:20 Kultura.cz Brno [i] 01:45 Děti 50. let [i] 02:15 Babylon [i] 02:40 Do práce [i] 03:05 Evropa dnes [i] 03:35 Zkus mít vkus [i] 03:55 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:10 Světlonoš [i] 04:35 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2136 [i] 09:50 Joe kontra sopka [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tequila a Bonetti v Římě 4 [i] 13:35 Powder Park 12 [i] 14:40 Odložené případy IV: Světlušky [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba 19 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House V: Proč to nejde 7 [i] 18:30 Ulice 2137 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Na šťastný rozvod! 315 [i] 21:25 Víkend [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Zmatek 8 [i] 23:50 Tudorovci III 8 [i] 00:50 24 hodin VI 9 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Smetánka 17 [i] 03:15 24 hodin VI 9 [i] 03:55 Kriminálka New York IV 15, 16 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Closer II: Hrdinové v bílých pláštích 9 [i] 08:05 M*A*S*H 68 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda V: Televize musí zemřít 9 [i] 10:50 Policejní divize II: Před katastrofou 21 [i] 11:50 Knight Rider I: Na poslední chvíli 22 [i] 12:50 Closer II: Ta druhá 10 [i] 13:50 Alf II: Trosečníci na ostrově 2 [i] 14:25 Siska I: Smrt hráčky kostek 3 [i] 15:40 Big Ben II: Vražda na Jelení hoře 6 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:20 Sběratelé kostí V: První případ 16 [i] 23:20 Myšlenky zločince VI: Nejdelší noc 1 [i] 00:15 Nedokonalé zločiny I: Skrytá pravda 7 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:20 Nedokonalé zločiny I: Skrytá pravda 7 [i] 04:10 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Na streche [i] 05:40 Anderov rebrinák [i] 06:10 Keď budeš moja 8/238 [i] 06:55 Cigánske srdce 148/218 [i] 08:10 Dr. Oz I. 64/174 [i] 09:10 Osobný strážca 36/64 [i] 09:55 Veštiareň [i] 10:55 Správna Susan IV. 18/22 [i] 11:20 Ako byť trendy [i] 12:25 Sultán 37 [i] 13:15 Druhý dych 29/80 [i] 14:05 Sudkyňa Hatchettová III. 85/130 [i] 14:45 Rebeli I. 129/215 [i] 15:35 Joan z Arkádie I. 2/23 [i] 16:30 Cigánske srdce 149/218 [i] 17:15 Keď budeš moja 9/238 [i] 18:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 16/22 [i] 19:00 Dharma a Greg I. 17/23 [i] 19:30 Frasier IV. 3-4/24 [i] 20:00 Sultán 38 [i] 21:00 Druhý dych 30/80 [i] 22:15 V objatí hodvábu 159-160/200 [i] 00:00 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 10/10 [i] 01:00 Adela show [i] 01:30 Frasier IV. 3-4/24 [i] 02:15 Dr. Oz I. 64/174 [i] 03:00 Joan z Arkádie I. 2/23 [i] 03:45 Ulica III. 162/259 [i] 04:30 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Grace už není [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Korsický případ [i] 13:50 Sláva vítězům [i] 15:55 Iluzionista [i] 17:50 Nebezpečná známost [i] 19:25 Temné stíny [i] 21:00 Útok žraloka [i] 22:40 Profesionál [i] 00:20 Pod kontrolou