TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Krok za krokom I. 5/22 [i] 09:55 Komisár Rex I. 13/13 [i] 10:45 Spaľujúci oheň [i] 12:30 Nezvestní I. 3/18 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Las Vegas: Kasíno I. 17/23 [i] 14:15 Monk VIII. 8/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom III. 2/18 [i] 15:35 Krok za krokom I. 6/22 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS III. 23/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 19:59 Športové noviny [i] 20:15 Niekto to rád hip-hop (HD) [i] 21:55 Partička [i] 22:40 Nočné Televízne noviny [i] 23:05 Únos letu 777 [i] 00:55 Spaľujúci oheň [i] 02:30 NCIS III. 23/24 [i] 03:15 Monk VIII. 8/16 [i] 03:50 Komisár Rex I. 13/13 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:30 Čarovné miesta Zeme: Patagónia [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Taxík [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Maigret: Maigret a mrtvý vo vani [i] 11:05 Sila lásky IV. 10/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:25 Divoký anjel 111 [i] 15:10 Dve tváre Anny 31/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 100 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Mamy vedia najlepšie... [i] 22:00 Reportéri [i] 22:25 Nočné správy [i] 22:35 Počasie [i] 22:40 Góly - body - sekundy [i] 22:45 Komisár Manara: Dokonalý zločin 1/12 [i] 23:40 Maigret: Maigret a mrtvý vo vani [i] 01:15 Dve tváre Anny 31/60 [i] 02:00 Mamy vedia najlepšie... [i] 03:45 Sila lásky IV. 10/203 [i] 04:35 Sila lásky V. 100 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Extr@français 6/13 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Tvárou v tvár [i] 10:55 Fokus - rodina [i] 11:35 Hľadanie stratených svetov: Spomienky Heleny Kottanerovej [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Piesne domova\Šumiacke zvonce [i] 13:10 Slovenské unikáty: Keď kvitne rieka [i] 13:30 Život v pohybe: Tanec [i] 14:05 Autosalón [i] 14:30 Odpískané [i] 15:00 Magazín Ligy majstrov [i] 15:35 Magazín NHL [i] 15:55 Národnostný dokument: Dolinka - ľudové zvyky a tradície [i] 16:30 Fokus práca [i] 16:55 Spektrum vedy: Klimatické zmeny [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Cena prírody III.: Veľká voda 2. časť [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z abecedy 5/7 [i] 18:40 Sedem tričiek Kaza Kanalu [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Ochorenia dýchacích ciest [i] 20:55 Športové ozveny [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Test magazín [i] 22:10 Smrť pána Lazaresca [i] 00:40 On Air [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy STV "N" [i] 02:20 ArtSpektrum [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Stratené duše III. 6 [i] 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:05 KRIMI 07:40 Súdna sieň: Sebec [i] 08:30 Súdna sieň: Silná viera [i] 09:30 Panelák IX.: Starosti s deťmi 28 [i] 10:30 Náš nový dom IV. 9 [i] 11:30 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Stratené duše III. 7 [i] 14:00 Klamári II. 7 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 16 [i] 16:00 Profesionáli: Batman 12 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Pikantné fotky [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Pokuta 29 [i] 21:15 Hawaii 5.0 23 [i] 22:15 Geissenovci - Ťažký život milionárov [i] 23:40 Californication - Orgie v Kalifornii II. 11 [i] 00:15 Viem, kto ma zabil [i] 02:10 Darjeeling s ručením obmedzeným [i] 03:40 Numb3rs IV. 18/18 [i] 04:20 Nezvestní IV. 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 145 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 35 [i] 08:10 Matlock II. 5 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda II. 5 [i] 10:15 Smer juh 30,31 [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 20 [i] 13:05 Panelák IX.: Starosti s deťmi 28 [i] 14:10 Slovácko sa nesúdi: Nádielka, Hody 3,4 [i] 16:15 Ninja Factor II. 39 [i] 16:50 Náš nový dom IV. 9 [i] 17:50 Prison Break: Útek z väzenia II. 9 [i] 18:50 Simpsonovci XV. 6,8 [i] 19:45 Riskni milión! [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 24/24 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 10 [i] 22:05 Ochrana svedkov III. 10 [i] 23:05 Ochrana svedkov II. 9 [i] 00:00 Dexter II. 9 [i] 00:55 Bostonské zločiny II. 16 [i] 01:35 Deň zlomu 13/13 [i] 02:20 Nežní zabijaci I. 6 [i] 03:05 Newyorskí právnici II. 6 [i] 03:50 Božská mrcha II. 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin III. 4/13 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Garymu věříme 9/23 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 16/23 [i] 09:00 Advokáti VI. 9/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA 5/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 5/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 16/23 [i] 13:00 Merlin III. 5/13 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Rodinné jmění 10/23 [i] 15:00 Advokáti VI. 10/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 17/23 [i] 17:00 CSI: New York VII. 4/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 6/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 6/24 [i] 20:00 CSI: New York VII. 5/22 [i] 21:00 Dr. House VI. 15/22 [i] 22:00 Dr. House VI. 16/22 [i] 23:00 Pilíře Země 8/8 [i] 00:10 True Blood - Pravá krev II.: Škrábance 3/12 [i] 01:20 Dr. House VI. 15/22 [i] 02:15 Dr. House VI. 16/22 [i] 03:00 Pilíře Země 8/8 [i] 04:00 True Blood - Pravá krev II.: Škrábance 3/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: Stena Britannica [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Pracovník pro hubení moskytů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Ať si zvykají [i] 08:10 Bořiči mýtů: Legenda o telefonním seznamu [i] 09:05 Mimořádné projekty: Tunel - úsek prasklin [i] 10:00 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 59 [i] 10:55 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 11:50 Opravna vraků: Veteš v kufru [i] 12:45 Auto budoucnosti: Mozek [i] 13:40 Americký chopper 14 [i] 14:35 Špinavé práce: Chovatel hmyzu [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Testováno mořem [i] 16:25 Bořiči mýtů: Vodní paralyzér [i] 17:20 Mimořádné projekty: Tunel - úsek prasklin [i] 18:15 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 19:10 Jak se to dělá: Bronzové zvony/Dřevěné vrtule letadla/Uhelné brikety [i] 19:40 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i] 20:05 Dvojí přežití 12 [i] 21:00 Špinavé práce 8 [i] 21:55 V nejhorším případě: Jak přežít zemětřesení [i] 22:25 V nejhorším případě: Potápějící se auto/setkání s chřestýšem [i] 22:50 Zvědavost: Já, člověk jeskynní 2 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Rychlostní kamery [i] 00:40 Dvojí přežití 12 [i] 01:40 Špinavé práce 8 [i] 02:40 V nejhorším případě: Jak přežít zemětřesení [i] 03:10 V nejhorším případě: Potápějící se auto/setkání s chřestýšem [i] 03:40 Zvědavost: Já, člověk jeskynní 2 [i] 04:35 Jak se to dělá: Bronzové zvony/Dřevěné vrtule letadla/Uhelné brikety [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Žena z druhé ruky [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 37/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Černý přízrak 9/32 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 13. komnata Kamily Velikovské [i] 11:30 168 hodin [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood II: Touha ovládat 12/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:53 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Život je ples: Závěť 8/16 [i] 21:00 Na cestě po Quitu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Na stopě [i] 22:35 MI5 8/16 [i] 23:30 Kriminálka Paříž: Krvavá svatba 58/62 [i] 00:20 Objektiv [i] 00:50 Toulavá kamera [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Z očí do očí [i] 06:00 Babylon [i] 06:30 Chcete mě? [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Klíč [i] 09:30 Papua Barat 1/6 [i] 10:00 Kamera na cestách: Arménie, země [i] 10:55 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 22/26 [i] 11:55 Zrezivělá krása [i] 12:20 Ekoprůkopníci: Jak chránit les [i] 12:40 Lidské orgány na prodej [i] 13:35 Hledání ztraceného času: Cesta kolem republiky 1 [i] 13:50 Československý filmový týdeník 1962 873/2379 [i] 14:10 Kolaborovali s nacisty 7/12 [i] 15:00 Židé - Dějiny jednoho národa 5/5 [i] 15:50 Děti 50. let [i] 16:20 Faustovy domy [i] 16:25 V kůži předků [i] 16:40 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 10/39 [i] 19:20 Film o filmu Modrý tygr [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Vstupte ke mně do snu 29/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kolaborovali s nacisty 8/12 [i] 20:55 Carmen [i] 22:35 Symetrie [i] 00:15 From the Basement ll 3/6 [i] 01:10 Miloš Forman [i] 02:10 Krásný ztráty [i] 02:45 Chcete je? [i] 02:50 Cesty víry: Okno do věčnosti [i] 03:20 Uchem jehly [i] 03:45 Zkus mít vkus [i] 04:10 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:25 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:35 Pod pokličkou [i] 04:55 Mejla [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2135 [i] 09:55 Poslední templář 1/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tequila a Bonetti v Římě 3 [i] 13:30 Powder Park 11 [i] 14:35 Odložené případy IV: Jednou za život [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba: Odhalení 18 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House V: Polibek na dobrou noc 6 [i] 18:30 Ulice 2136 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl III: Pohřbená zaživa 3 [i] 21:15 Dr. House VII: Poslední pokušení 19 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba VIII 8 [i] 23:40 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 5 [i] 00:35 69 rozkoší pro smrtelníky: * 2, 3 [i] 01:25 Novashopping 01:50 Smetánka 16 [i] 02:35 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Closer II: Pohřešovaní 8 [i] 08:05 M*A*S*H 67 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda V: Fatální dopad 2/2 8 [i] 10:50 Policejní divize II: Dlouhá cesta 20 [i] 11:50 Knight Rider I: Nikdo to neumí lépe 21 [i] 12:50 Closer II: Hrdinové v bílých pláštích 9 [i] 13:50 Alf II: Majordomus 1 [i] 14:25 Siska I: Dcery paní Malowé 2 [i] 15:40 Big Ben II: Smrt o masopustu 5 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Nehraj si 98 [i] 21:20 Partička [i] 21:55 Anatomie lži II: Temná minulost 5 [i] 22:55 Sběratelé kostí IV: Kritik ve víně 25 [i] 23:55 Nedokonalé zločiny I: Sériový vrah 2/2 6 [i] 01:00 Volejte Věštce [i] 03:15 Nedokonalé zločiny I: Sériový vrah 2/2 6 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 V tieni [i] 05:45 112 [i] 06:15 Keď budeš moja 7/238 [i] 07:00 Cigánske srdce 147/218 [i] 08:05 Dr. Oz I. 63/174 [i] 09:10 Osobný strážca 35/64 [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Správna Susan IV. 17/22 [i] 11:15 YOU CAN DANCE [i] 12:50 Dr. Oz I. 63/174 [i] 13:40 Sudkyňa Hatchettová III. 84/130 [i] 14:20 Rebeli I. 128/215 [i] 15:10 Joan z Arkádie I. 1/23 [i] 16:00 Cigánske srdce 148/218 [i] 17:05 Keď budeš moja 8/238 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 15/22 [i] 18:50 Dharma a Greg I. 16/23 [i] 19:15 Frasier IV. 1-2/24 [i] 20:00 Sultán 37 [i] 21:00 Druhý dych 29/80 [i] 22:00 Ako byť trendy [i] 23:10 Poisťovňa šťastia V. 8/16 [i] 00:15 Adela show [i] 00:50 Frasier IV. 1-2/24 [i] 01:40 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 15/22 [i] 02:20 Joan z Arkádie I. 1/23 [i] 03:05 Sudkyňa Hatchettová III. 84/130 [i] 03:25 Ulica III. 161/259 [i] 04:10 V tieni [i] 04:30 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Druhá strana postele [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Oněgin [i] 14:00 Bobule [i] 15:45 Mutant [i] 17:30 Korsický případ [i] 19:15 Sláva vítězům [i] 21:15 Hodina pravdy [i] 23:10 Cry Wolf [i] 00:45 Masakr v kopcích [i] 02:10 Biznis [i] 03:45 Předčítač [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 17:30 Fotbal [i] 18:30 Běžecké lyžování [i] 19:30 Běžecké lyžování [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 20:40 Sport Trip [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i]