Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Smotánka [i] 06:05 Duck Dodgers II. 2/26 [i] 06:25 Scooby Doo I. 4/24 [i] 06:55 Flintstonovci v akcii 4/54 [i] 07:15 Harry Potter a Ohnivá čaša [i] 10:00 Priatelia II. 10-11/24 [i] 10:55 Upírske denníky II. 11-12/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:00 Mr. Bean [i] 14:25 Sedem statočných [i] 17:05 Rýchle Televízne noviny [i] 17:10 Neuveriteľná cesta kapitána Drakea [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 Hlas Česko Slovenska [i] 21:50 Let's Dance 2: Street Dance [i] 00:00 Nezvratný osud 2 [i] 01:40 Ruiny [i] 03:00 Najlepší spôsob ako zomrieť [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Malá Dorritka 6/8 [i] 06:30 Správy STV "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Včielka Maja: Maja a zlomyselná pavučina [i] 07:45 Alica v krajine zázrakov: Nenarodeninové preteky 4/26 [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:40 Góóól [i] 09:10 Spadla z oblakov: Banket 5/13 [i] 09:35 Spadla z oblakov: Otec to zariadi 6/13 [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme: Patagónia [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot: Tragédia v troch dejstvách [i] 14:40 Film pre pamätníkov - režisér Martin Frič: "Tři vejce do skla" [i] 16:10 Včielka Maja: Maja a zlomyselná pavučina [i] 16:40 Pošta pre teba [i] 17:45 Štýlovo [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Ako delfín 1/2 [i] 22:10 Ako delfín 2/2 [i] 00:15 Góly - body - sekundy [i] 00:25 Odpískané [i] 00:50 Agatha Christie : Poirot: Tragédia v troch dejstvách [i] 02:20 Ako delfín 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Halali [i] 06:55 Televíkend: Televíkend - súťaž [i] 07:20 Život v pohybe: Tanec [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: mp3 prehrávače [i] 09:45 Encyklopédia slov.obcí: Kurov [i] 09:55 Noc v archíve: O novinách a časopisoch [i] 11:00 Na ceste: Na ceste po Goe [i] 11:25 Kleopatra - portrét vrahyne [i] 12:15 Pani Zima [i] 13:05 On Air [i] 13:25 Orientácie [i] 13:55 Môj príbeh: Manžel mi bol neverný [i] 14:20 Folklórny festival Detva: Kytica pre Marínu [i] 15:00 Japonský cisársky pár: Symbol novej éry 1/2 [i] 15:55 Família: Žlto-biela rodina [i] 16:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Jána Štrassera [i] 16:55 Televízia po slovensky: 1970-1974 [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Spomienky Heleny Kottanerovej [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z abecedy 4/7 [i] 18:35 Táraninky: Zvieratá [i] 18:45 GEN.sk: S a J.Pastorekovci [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Na križovatke SK+CZ: "Bílá nemoc" [i] 21:40 Umenie 2012: Vizuálne umenie [i] 22:20 Pozvánka do divadla: Mesiac na dedine [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV "N" [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 Glee II. 22/22 [i] 07:50 Simpsonovci XVII. 14,15,16 [i] 09:10 Veľké rodinné stretnutie [i] 10:55 Stratené duše III. 6,7 [i] 12:45 Rodinka na výlete [i] 14:45 Keď si Chuck bral Larryho [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Kuriér 2 [i] 22:15 Ikarus [i] 00:15 Shadowboxer [i] 02:00 OSTROV SMRTI 13/13 [i] 02:45 Láska a zrada [i] 04:10 Glee II. 22/22 [i] 04:50 OSTROV SMRTI 13/13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Perry Mason: Prípad prelietavého Rómea [i] 06:30 MacGyver 49,50 [i] 08:10 A-Team 67,68 [i] 10:10 30 prípadov majora Zemana: Tretie husle - 1962 19 [i] 12:00 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 5,6 [i] 13:40 Podrazy II. 8 [i] 14:10 Simpsonovci: VII. 10 [i] 14:40 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV. Špeciál 1/3 [i] 15:50 Kutyil s.r.o. [i] 16:50 Tajná zbraň [i] 18:50 Podrazy II. 8 [i] 19:20 Simpsonovci VII. 11 [i] 19:45 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 3 [i] 20:15 Slovácko sa nesúdi: Nádielka, Hody 3,4 [i] 22:00 Útek z Planéty opíc [i] 00:00 Nežní zabijaci I. 13/13 [i] 00:55 Sila lásky [i] 02:40 Osudy statočnej ženy [i] 04:10 Bostonské zločiny II. 15 [i] 04:50 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ochránce IV. 7/8 [i] 07:00 Advokáti II. 14/21 [i] 08:00 Advokáti II. 15/21 [i] 09:00 Ztracený svět: Návrat se odkládá 2/22 [i] 10:00 Enterprise: Civilizace 9/26 [i] 11:00 Enterprise: Dítě štěstěny 10/26 [i] 12:00 Pravěk útočí 3/6 [i] 13:00 Předčasné vydání II.: Rudí kámoši 7/22 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Pochod na místě 8/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 18/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 19/23 [i] 17:00 Sestra Hawthornová II. 10/10 [i] 18:00 Dr. House VI. 13/22 [i] 19:00 Dr. House VI. 14/22 [i] 20:00 Firma 1/22 [i] 21:50 Myšlenky zločince VI. 13/24 [i] 22:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 7/13 [i] 23:45 Californication IV.: Exile on Main St. 1/12 [i] 00:20 Californication IV.: Sebevražda osvobodí 2/12 [i] 00:55 Dr. House VI. 13/22 [i] 01:50 Dr. House VI. 14/22 [i] 02:35 Sestra Hawthornová II. 10/10 [i] 03:20 Californication IV.: Exile on Main St. 1/12 [i] 03:50 Californication IV.: Sebevražda osvobodí 2/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Povolení vrtat 1 [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 06:50 Jak to funguje: Nárazový tlumič/Mlýnek na kávu/Táborová svítilna/Vzduchový nárazový klíč [i] 07:15 Motory Detroitu: Motorka na rostlinný olej [i] 08:10 Bořiči mýtů 171 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 55 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 56 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Stavba Space Tower [i] 10:55 Ropa, pot a vrty 16 [i] 11:50 Špinavé práce: Výrobce koulí na čištění mořské vody [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Začíná nová lovná sezóna [i] 13:40 Bořiči mýtů 170 [i] 14:35 Americký chopper: Návrat černé vdovy [i] 15:30 Jízda: Hollywoodská rychlost [i] 16:25 Impozantní lodě: Stena Britannica [i] 17:20 Bezpečná hranice 11 [i] 17:50 Bezpečná hranice 12 [i] 18:15 Říční příšery: Binga tygří [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 9 [i] 20:05 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem: Marlin [i] 21:00 Lovci odpadu 3 [i] 21:55 Dvojí přežití 6 [i] 22:50 Téměř jsem to nepřežil: Ztroskotání [i] 23:45 Vězněm v cizině: Mark [i] 00:40 Bezpečná hranice 11 [i] 01:10 Bezpečná hranice 12 [i] 01:40 Lovci odpadu 3 [i] 02:40 Dvojí přežití 6 [i] 03:40 Jak se to dělá: Meče/Mostní čluny/Stojací hodiny/Pojistky [i] 04:05 Téměř jsem to nepřežil: Ztroskotání [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Dvanáct měsíčků [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Hurá ze školy! 15/26 [i] 06:45 Finley požární autíčko 32/39 [i] 07:05 Dětská hlídka: Zadržená Lucy 2/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo biskupa Dušana Hejbala [i] 11:00 Náměstíčko: Poklad 7/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O zlatém pokladu [i] 14:25 Hoby naší doby [i] 14:50 Naděje má hluboké dno [i] 16:15 Hercule Poirot [i] 17:10 Lásky jedné plavovlásky ...a byli spolu šťastni až do rána [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 20:00 Zdivočelá země 1/32 [i] 21:50 168 hodin [i] 22:20 Rytmus v patách [i] 00:00 Losování Sportky a Šance 00:05 Komisař Moulin [i] 01:45 Podfukáři 7/12 [i] 02:35 Zázraky přírody [i] 03:50 Bydlení je hra [i] 04:10 Zahrada pod lupou [i] 04:35 Trocha šafránu z televizního archivu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Cesty víry: Lidová zbožnost [i] 06:25 Cestománie [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: Strategie mrtvého brouka 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Hledání ztraceného času: Cesta kolem republiky 1 [i] 09:20 Kde peníze pomáhají [i] 09:30 Dominik Duka kardinálem [i] 11:30 Babylon [i] 11:55 Kultura.cz [i] 12:25 Přidej se [i] 12:35 Nedej se [i] 12:50 Chcete mě? [i] 13:05 Máte mě! [i] 13:20 Knižní svět [i] 13:45 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 7/8 [i] 14:15 Kamera na cestách: Arménie, země [i] 15:10 Křesťanský magazín [i] 15:35 Uchem jehly [i] 16:00 Cesty víry: Okno do věčnosti [i] 16:30 Třistatřicettři [i] 17:20 Host v rodině [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Faraonovy doutníky - 2. část 7/39 [i] 18:10 Bert a Ernie 7/26 [i] 18:15 Včelka Mája: Nezbedný vítr 72/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy [i] 19:20 Přírodní bohatství: Voda [i] 19:25 Červený trpaslík: Kryton 7/52 [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Ticho, které neléčí 25/44 [i] 20:30 Atomoví filmaři [i] 21:25 Na plovárně s Miguelem Ángelem Jiménezem [i] 21:45 All That Jazz [i] 23:45 Pravá krev: Začíná to jiskřit 5/12 [i] 00:40 Flight of the Conchords I: Sally se vrací 5/12 [i] 01:10 Monty Python - málem pravda 5/6 [i] 02:05 Trilobit Beroun 2011 [i] 02:30 Miloš Forman - americká léta [i] 03:30 ČT Live - Ivan Hlas Trio [i] 04:20 Království divočiny: Ze života orangutanů: Dokumentární cyklus BBC 1/5 [i] 04:50 Mezi dveřmi je A.G. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:45 Veterinář z Bondi Beach II 6 [i] 06:10 Roary: Závodní auto 37 [i] 06:25 Baby Looney Tunes 38 [i] 06:50 Tajemství Sylvestra a Tweetyho: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 13 [i] 07:15 Batman vítězí III 10 [i] 07:40 Spongebob v kalhotách 98 [i] 08:05 Žabí princ v New Yorku [i] 10:05 My tři a pes z Pětipes [i] 11:30 Druhý dech: Telecí léta 1 [i] 12:55 (K)Lamač srdcí [i] 14:55 Bravo Girls: Bojovat až do konce [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Babicovy dobroty [i] 18:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hlas ČeskoSlovenska: Výběr naslepo [i] 21:55 Střepiny [i] 22:25 John Q [i] 00:40 Novashopping 01:05 Prosincoví kluci [i] 02:50 Áčko [i] 03:55 Kriminálka New York IV 13 [i] 04:35 Kriminálka New York IV 14 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Hero Factory: My stavíme hrdiny: Zpustlá planeta 6 [i] 07:45 Mickeyho klubík III: Plutova dinosauří kamarádka 26 [i] 08:15 Tajemství 2. světové války: Plukovník Doolittle 23 [i] 09:25 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy v Kitzbühelu I 1 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Specialisté na vraždy I: Šachista 5 [i] 13:55 Falešná hraběnka [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XII: Pomsta špionů [i] 18:00 Ženy na cestách: Keňa [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zázraky života II: Žádost 1 [i] 21:10 Moderní Popelka [i] 23:10 Kočičí lidé [i] 01:25 Myšlenky zločince II 16 [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Specialisté na vraždy I: Šachista 5 [i] 04:50 Tajemství 2. světové války: Plukovník Doolittle 23 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Slávici na ulici [i] 05:55 Je to možné?! [i] 06:30 Keď budeš moja 6/238 [i] 07:35 S tebou vidieť hviezdy [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Sabrina - mladá čarodejnica VI. 11-12/22 [i] 11:20 Jesse II. 7/20 [i] 11:45 Veronika Marsová I. 22/22 [i] 12:50 Prípady Alice Neversovej I. 3/8 [i] 14:30 Posadnutá láskou [i] 16:10 Vtáky v tŕní I. 2/10 [i] 17:10 Keď budeš moja 7/238 [i] 18:10 Falošné sľuby [i] 20:00 Úsmev Mony Lízy [i] 22:05 Skutočný príbeh: Šikana na strednej [i] 23:50 VRAŽDA.COM [i] 01:25 Úsmev Mony Lízy [i] 03:10 Jesse II. 7/20 [i] 03:30 Veronika Marsová I. 22/22 [i] 04:15 Je to možné?! [i] 04:50 Nočné lampy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Červená Karkulka [i] 07:00 Pinocchio [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Stormbreaker [i] 13:40 Lišák Renart [i] 15:35 Skleněná past [i] 17:20 Cvokař [i] 19:10 Grace už není [i] 20:45 Předčítač [i] 22:50 Biznis [i] 00:35 Parasomnie [i] 02:20 Nekonečný víkend [i] 03:50 Hráči [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Alpské lyžování [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:00 Severská kombinace [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:00 Severská kombinace [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Snooker [i] 17:30 Tenis [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:15 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Detektiv Nash Bridges 1: Klíčový svědek 10 [i] 07:00 Detektiv Nash Bridges 1: Pátrání 11 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges 1: Velký útěk 12 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges 1: Bratři McMillanovi 13 [i] 10:00 Agentura Jasno 2: Vražedná móda 15 [i] 11:00 Agentura Jasno 2: Soumrak mrtvých 16 [i] 12:00 Diagnóza vražda 6: Znovuzrození - 1. část 1 [i] 13:00 Diagnóza vražda 6: Znovuzrození - 2. část 2 [i] 14:00 Milionový lékař 1: Není zlato, co se třpytí 5 [i] 15:00 Stále a navždy [i] 17:00 Paradox [i] 19:00 Městečko Haven 2: Zakletý den volna 6 [i] 20:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Steve Buscemi 6 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 1: Nešťastný dům 21 [i] 22:00 Dobrá manželka 2: V nemoci 21 [i] 23:00 Milionový lékař 1: Není zlato, co se třpytí 5 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Krev ztracených dětí 11 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Skutečné dědictví 12 [i] 02:00 Médium 7: Neposlušná ruka 5 [i] 03:00 Médium 7: Kde jsi byl, když...? 6 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 9: 3. díl 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Unášen divokou vodou 1 [i] 07:00 Mravenci vědí všechno 1 [i] 07:20 Nechte své dítě zazářit 3 [i] 08:20 Podzemí měst 8 [i] 09:15 Jamieho rodinné Vánoce 1 [i] 09:50 Hughova kampaň za ryby 5 [i] 10:50 Jak žijí Jonesovi 7 [i] 11:25 Jak žijí Jonesovi 8 [i] 12:00 Nejpřísnější rodiče na světě 23 [i] 12:55 Utajený šéf III. 6 [i] 13:55 Jídlo je detektivka 10 [i] 14:25 Jídlo je detektivka II. 1 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani III.: Únosci 7 [i] 16:00 Velké přírodní události 3 [i] 17:10 Planeta Země po vymření lidstva 14 [i] 18:05 Hodování se smrtí 3 [i] 19:00 Deratizátor II. 5 [i] 19:30 Deratizátor II. 6 [i] 20:05 Sběrači 4 [i] 21:05 Reportéři v akci : Japonsko [i] 22:10 Oživlé dějiny 7 [i] 23:10 Jurské bojiště 11 [i] 00:10 Podzemí měst 8 [i] 01:05 Vesmír IV. 21 [i] 02:00 K smrti unaven 2 [i] 03:00 Zvířecí rekordmani III.: Únosci 7 [i] 03:55 Nejpřísnější rodiče světa III. 3 [i] 04:55 Velké přírodní události 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Master & Commander: Odvrácená strana světa [i] 08:15 Zrození šampiona [i] 10:20 Filmy a filmové hvězdy IV. 7 [i] 10:45 Román pro muže [i] 12:25 Twilight sága: Zatmění