TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Duck Dodgers II. 1/26 [i] 06:15 Scooby Doo I. 3/24 [i] 06:40 Flintstonovci v akcii 3/54 [i] 07:05 Čarodejnice III. 9-10/22 [i] 08:45 Olsen Twins: Zábavná cesta a sladkých šestnásť [i] 10:20 Priatelia II. 9/24 [i] 10:50 Dva a pol chlapa VIII. 13/16 [i] 11:15 Beethoven [i] 12:55 Hlas Česko Slovenska [i] 14:40 Harry Potter a Ohnivá čaša [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 Tak troška sexi [i] 22:10 Kat [i] 00:30 Tiene minulosti [i] 02:00 Medailón [i] 03:25 Kat [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:15 Správy STV "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Včielka Maja: Maja a mucha Puk [i] 07:30 Alica v krajine zázrakov 3/26 [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:25 Superchyty [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:20 Fenomén Junior [i] 09:50 Bud Bindi [i] 10:25 Legendy popu: Lucie Bílá [i] 12:25 Autosalón [i] 13:00 On Air [i] 13:25 Malá Dorritka 5/8 [i] 14:20 Malá Dorritka 6/8 [i] 15:15 Včielka Maja: Maja a mucha Puk [i] 15:50 Tam v prérii [i] 17:25 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Pošta pre teba [i] 21:10 Skutočný príbeh: Ukradnutá identita [i] 22:35 Góly - body - sekundy [i] 22:45 Druhá žena [i] 00:15 Tam v prérii [i] 01:50 Skutočný príbeh: Ukradnutá identita [i] 03:15 Druhá žena [i] 04:45 Malá Dorritka 5/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:25 Komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend: Televíkend - súťaž [i] 09:00 Extr@français 6/13 [i] 09:25 Energetika [i] 09:40 Poklad Álp [i] 10:25 Cesty [i] 10:55 Občan za dverami [i] 11:20 Hranice možností [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Prvovolič [i] 12:55 Odtrúbené - z JAZZvené srdce Siloša Pohanku č.1 [i] 13:40 3 x s Božidarou Turzonovovou: Plukovník Chabert [i] 14:45 Senior klub [i] 15:10 Kapura [i] 15:55 Farmárska revue [i] 16:10 Test magazín: mp3 prehrávače [i] 16:20 Svadba bez nevesty 4/4 [i] 17:30 Život v pohybe: Tanec [i] 18:00 Na ceste: Na ceste po Goe [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z abecedy 3/7 [i] 18:40 Táraninky: História [i] 18:50 Varím, varíš, varíme a pečieme: Čokoládové košíčky [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 (Ne)celebrity: Ružena Anďalová [i] 20:00 Kleopatra - portrét vrahyne [i] 20:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni Jána Štrassera [i] 21:20 Retro noviny [i] 21:55 Amadeus [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV "N" [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 06:50 Timon a Pumbaa II. [i] 07:15 Myška v prérii [i] 08:00 Beyblade Metal Fusion [i] 08:30 Hero Factory [i] 09:00 Rozprávková jazda [i] 09:20 Profesionáli: Alex a sex 11 [i] 10:15 Veľké rodinné stretnutie [i] 12:00 Next [i] 14:00 Láska a zrada [i] 16:00 Rodinka na výlete [i] 18:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov 6 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Keď si Chuck bral Larryho [i] 22:50 Loď duchov [i] 00:45 Moja žena a iné katastrofy [i] 02:15 Črepiny [i] 02:45 Loď duchov [i] 04:15 Moja žena a iné katastrofy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Navzdory osudu 83 [i] 06:00 Loď lásky 5,6 [i] 07:30 Moderné veštenie [i] 08:30 Kapor na torte 2 [i] 10:00 Všetci moji Ex 13/13 [i] 11:00 Glee 1/22 [i] 12:00 Viem, že moje dieťa je hviezda! 6 [i] 12:55 Nevera po slovensky 2 [i] 13:55 Podrazy II. 7 [i] 14:20 Ninja Factor II. 38 [i] 14:45 Kutyil s.r.o. 7,8 [i] 16:50 30 prípadov majora Zemana: Tretie husle - 1962 19 [i] 18:50 Podrazy II. 7 [i] 19:20 Simpsonovci VII. 10 [i] 19:45 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 2 [i] 20:15 Profesionáli II.: Čierna vdova, Poslankyňa 13,14 [i] 22:05 Črepiny [i] 22:40 Mafstory: Mama [i] 23:30 Zákon gangu I. 13/13 [i] 00:35 Vysielame správy [i] 02:45 Očitý svedok [i] 04:20 Božská mrcha II. 6,7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ochránce IV. 6/8 [i] 07:00 Advokáti II. 12/21 [i] 08:00 Advokáti II. 13/21 [i] 09:00 Ztracený svět: Cesta začíná 1/22 [i] 10:00 Enterprise: Střet s Andoriany 7/26 [i] 11:00 Enterprise: Ledy se lámou 8/26 [i] 12:00 Pravěk útočí 2/6 [i] 13:00 Předčasné vydání II.: Propouštění 5/22 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Andělé a Ďáblové 6/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 16/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 17/23 [i] 17:00 Sestra Hawthornová II. 9/10 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 20/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 21/23 [i] 20:00 Vzpomínky 8/10 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 12/24 [i] 23:00 Strážce pořádku II. 1/13 [i] 00:00 Pilíře Země 7/8 [i] 01:10 Vzpomínky 8/10 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15/24 [i] 02:45 Strážce pořádku II. 1/13 [i] 03:35 Sestra Hawthornová II. 9/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Jak vyrobit mořské vlny [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Jízda: Rychle vpřed, rychle vzad [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 07:45 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Megastavitelé: Přemostění Harlemu - New York City [i] 09:05 Impozantní lodě: Cristobal Colon [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Letiště Changi [i] 10:55 Masivní stroje: Bombardovací letladla [i] 11:25 Masivní stroje: Ponorky [i] 11:50 Stěhování obrů 2 [i] 12:45 Extrémní stroje: Firestorm, Iceking, Gnasher [i] 13:40 Bratři z močálu 13 [i] 14:10 Bratři z močálu 14 [i] 14:35 Megastavitelé: Hloubení tunelu v Bosporu - Turecko [i] 15:30 Národ šílenců: Závody minikár [i] 16:25 Jak se to dělá 12 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně: Polovodiče, bendža, nerezové pánve a olejové barvy [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Letiště Changi [i] 18:15 Povolení vrtat 1 [i] 19:10 Černé nebe: Úprava tanků [i] 20:05 Jak se to dělá 12 [i] 20:35 Jak se to dělá 13 [i] 21:00 Ross Kemp - Střední východ 2 [i] 21:55 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 22:50 Mečouni - život na udici: Fiasko [i] 23:45 Je to možné?: Iron Man, Batman a hadí žena [i] 00:40 Černé nebe: Úprava tanků [i] 01:40 Ross Kemp - Střední východ 2 [i] 02:40 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 03:40 Jak se to dělá: Veslařské lodě/Nerezové dřezy/Kůže/Pedal-steel kytary [i] 04:05 Mečouni - život na udici: Fiasko [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Stará láska 8/32 [i] 06:00 Kde peníze pomáhají [i] 06:05 Franklin 28/52 [i] 06:30 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 7/26 06:55 Tajemství pod vodou [i] 08:35 Kostičky [i] 08:45 Moudronos [i] 09:05 Pátrání světlušky Lucie [i] 09:15 Kapitolky o havěti: Motýl 2/10 [i] 09:30 Zprávičky [i] 09:50 Bludiště [i] 10:20 Strážce tajemství [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Styl [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:30 Zahrada pod lupou [i] 13:55 Dunkerque [i] 16:10 Úsměvy Miloně Čepelky [i] 16:50 Všichni jsou v pohodě [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Život je kabaret [i] 22:10 Lid versus Larry Flynt [i] 00:20 Zelené peklo [i] 01:55 Krotitelé dluhů IV. [i] 02:20 Malá farma: Otec pratur [i] 02:45 Jak se vede, sousede? [i] 03:30 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 04:50 Činčin [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Černá hodinka - O pokladech [i] 06:00 Kolaborovali s nacisty: Britský dokumentární cyklus 7/12 [i] 06:50 Největší tankové bitvy: Ardeny 2 [i] 07:35 Smích v Moskvě aneb Klauni [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:20 Folklorní magazín [i] 09:45 ...a tuhle znáte? [i] 10:15 Na houby: Z jara [i] 10:40 Československý filmový týdeník 1962 873/2379 [i] 10:55 Kultura.cz [i] 11:25 Divadlo žije! [i] 11:55 Game Page [i] 12:20 PORT [i] 12:50 Krásy evropského pobřeží: Pobřeží hor [i] 13:00 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 22/26 [i] 14:00 Architektura 7/45 [i] 14:30 Zrezivělá krása [i] 15:00 Zpět k pramenům: Pitné řeky 6/13 [i] 15:20 Oceány: Jižní oceán 2/8 [i] 16:15 Zázračná planeta: Domov aneb Kam směřuje naše cesta 1/2 [i] 17:15 Film o filmu Modrý tygr [i] 17:30 Ranč U Zelené sedmy: Jak jsme se stali chovateli koní 7/42 [i] 17:55 Modrá krev [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Musicblok [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Židé - Dějiny jednoho národa: Sijón 5/5 [i] 20:55 Miloš Forman - americká léta [i] 21:55 Persepolis [i] 23:30 Červený trpaslík: Kryton 7/52 [i] 00:00 Je to soda: Vánoční speciál 2006 [i] 01:00 From the Basement ll 3/6 [i] 01:55 Zpět k pramenům: Pitné řeky 6/13 [i] 02:15 Křesťanský magazín [i] 02:40 Klíč [i] 03:05 Styl [i] 03:30 Křesťanské umění na Moravě [i] 03:50 Neznámá Indonésie [i] 04:40 Franta Mlčoch a ti druzí [i] 04:55 Římané za humny! [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Dobrodružství Zacha a Annie II: Čestnost: Krysař/Pokora: Šikulka Sue 2 [i] 06:15 Skippy 1 [i] 06:40 Roary: Závodní auto 35, 36 [i] 07:05 Baby Looney Tunes 37 [i] 07:35 Co nového Scooby-Doo? 2 [i] 08:00 Batman vítězí II 12 [i] 08:25 Spongebob v kalhotách 97 [i] 08:55 Hannah Montana II 18, 19 [i] 09:50 Miloš Forman: Co tě nezabije... [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Hoří, má panenko [i] 13:50 Hlas ČeskoSlovenska: Výběr naslepo [i] 15:40 Holky z porcelánu [i] 17:40 Bláznivá školka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Flynn Carsen: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 22:05 Ro(c)k podvraťáků [i] 00:15 Lživý svědek 2/2 [i] 01:55 Novashopping 02:20 Hranice nemožného 10 [i] 03:10 Volejte Novu [i] 04:25 Kriminálka New York IV 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:05 Hero Factory: My stavíme hrdiny: Zkouška ohněm 5 [i] 07:30 Mickeyho klubík III: Minnie a Daisy dělají deštík 25 [i] 08:00 M*A*S*H 66 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:45 Zázraky života: Miminko 13 [i] 10:50 Aréna národů [i] 11:55 Vybíjená [i] 13:55 Vítej doma [i] 16:20 Columbo: Staromódní vražda [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Aréna národů [i] 21:10 Táta na plný úvazek [i] 23:20 Muž v ohni [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Modlitba za bratra [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Slávici na ulici [i] 05:55 Je to možné?! [i] 06:45 Keď budeš moja 5/238 [i] 07:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 95/129 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Sabrina - mladá čarodejnica VI. 9-10/22 [i] 11:25 Jesse II. 6/20 [i] 11:50 Veronika Marsová I. 21/22 [i] 12:55 Prípady Alice Neversovej I. 2/8 [i] 14:40 Svedkyňa vraždy [i] 16:20 Vtáky v tŕní I. 1/10 [i] 17:20 Keď budeš moja 6/238 [i] 18:10 Inga Lindströmová: Dedič z Granlundy [i] 20:00 YOU CAN DANCE [i] 21:40 Šialený párik [i] 23:25 Svedkyňa vraždy [i] 01:05 Afrika, moja láska [i] 02:30 Veronika Marsová I. 21/22 [i] 03:10 Nočné lampy [i] 03:50 V tieni [i] 04:25 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Bobule [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Druhá strana postele [i] 14:00 Nomád [i] 16:00 Mutant [i] 17:45 Iluzionista [i] 19:40 Nicota [i] 21:15 Hráči [i] 22:55 Nekonečný víkend [i] 00:30 Pod kontrolou [i] 02:20 REC [i] 03:40 Bojiště Země: Sága roku 3000 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 08:55 Event Discovery [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:30 Severská kombinace [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 12:45 Běžecké lyžování [i] 13:45 Severská kombinace [i] 14:45 Běžecké lyžování [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Tenis [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:00 Tenis [i] 01:00 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Diagnóza vražda 6: Znovuzrození - 1. část 1 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 9: 1. díl 1 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 9: 2. díl 2 [i] 10:00 Námořní hlídka 5: Zločiny z vášně 3 [i] 11:00 Námořní hlídka 5: Oběti války 4 [i] 12:00 Námořní hlídka 5: Zóna smrti 5 [i] 13:00 Námořní hlídka 5: Stinger 6 [i] 14:00 Námořní hlídka 5: Černé lety 7 [i] 15:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a bezpečný úkryt 2 [i] 16:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a výpadek proudu 3 [i] 17:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk má padáka 4 [i] 18:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk se stává kmotrem 5 [i] 19:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a dívka, která dělala zbytečný poplach 6 [i] 20:00 Milionový lékař 1: Není zlato, co se třpytí 5 [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Rychle a zběsile [i] 23:00 Studená fúze [i] 01:00 Havaj 5-0 1: Krutá daň 1 [i] 02:00 Havaj 5-0 1: Univerzální klíč 2 [i] 03:00 Havaj 5-0 1: V hlubokém utajení 3 [i] 04:00 Stále a navždy [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Univerzum:Od sucha k potopě [i] 07:05 Jak vznikla Země 7 [i] 08:00 Odkrytý Egypt 7 [i] 09:05 Vítejte v Lagosu 2 [i] 10:20 Divokost Chorvatska [i] 11:25 Deratizátor 5 [i] 11:55 Deratizátor 6 [i] 12:25 Příběhy z divočiny 3 [i] 13:00 Vášnivý jedlík uvádí 1 [i] 13:35 Vášnivý jedlík uvádí 2 [i] 14:05 Tři hladoví hoši 1