Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Krok za krokom I. 4/22 [i] 09:55 Komisár Rex I. 12/13 [i] 10:50 Ľadové tornádo [i] 12:35 Nezvestní I. 2/18 [i] 13:25 Rýchle Televízne noviny [i] 13:30 Las Vegas: Kasíno I. 16/23 [i] 14:20 Monk VIII. 7/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom III. 1/18 [i] 15:35 Krok za krokom I. 5/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS III. 22/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 AKČNÝ PIATOK: Medailón [i] 22:00 AKČNÝ PIATOK: Tiene minulosti [i] 00:00 Skrytá agenda [i] 01:35 Tajní agenti [i] 03:15 Vraždiace monštrum [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Udalosti ČT [i] 06:55 Správy STV "N" [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Štýlovo [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Maigret: Maigret a štyri ženy [i] 11:10 Sila lásky IV. 9/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 5 proti 5 špeciál [i] 14:25 Divoký anjel 110 [i] 15:15 Dve tváre Anny 30/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 99 [i] 17:15 Fenomén Junior [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Legendy popu: Lucie Bílá [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Nora Robertsová: Pocta [i] 00:00 Maigret: Maigret a štyri ženy [i] 01:40 Dve tváre Anny 30/60 [i] 02:25 Nora Robertsová: Pocta [i] 03:55 Sila lásky IV. 9/203 [i] 04:45 Sila lásky V. 99 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 6 miliárd názorov [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Rómsky magazín [i] 10:55 Fokus právo [i] 11:30 Zvieratá záchrancovia: O delfínoch, ktoré zachránili surfistu 2/6 [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:35 Spomínam [i] 13:10 Príbehy Bratislavského vodovodu [i] 13:30 Senior klub [i] 14:00 Medicína: Medicína - Neuromodulácia chronických bolestí [i] 14:55 Adrenalín je ich život [i] 15:30 Európska liga - zostrihy [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 17:00 Ako som mal začať 3. svetovú vojnu [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 18:00 Televíkend: Televíkend - súťaž [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z abecedy 2/7 [i] 18:40 Encyklopédia slov.obcí: Kurov [i] 18:50 Osobnosti: Jozef Murgaš, kňaz a vynálezca [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Tibor Gáll [i] 20:00 Poklad Álp [i] 20:55 Família: Žlto-biela rodina [i] 21:30 Komentáre [i] 22:00 České milovanie: O láske zištnej [i] 22:30 Kino na Dvojke: Na pravé poludnie [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV "N" [i] 01:15 ArtSpektrum [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Nebudem sa holiť! [i] 08:30 Súdna sieň: Pôžička [i] 09:30 Panelák IX.: Starosti s deťmi 28 [i] 10:30 Náš nový dom IV. 8 [i] 11:30 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti V. 17 [i] 14:00 Klamári II. 6 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 15 [i] 16:00 Profesionáli: Alex a sex 11 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň - PREMIÉROVÉ ČASTI - Susedské spory: Za dobrotu na žobrotu [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Next [i] 22:15 Crank: Zastaň a zomrieš! [i] 00:10 Majster kickboxu [i] 02:05 Numb3rs IV. 17 [i] 02:45 Nezvestní IV. 7 [i] 03:25 District 71 [i] 04:10 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 15 [i] 04:50 Klamári II. 6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 144 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 34 [i] 08:00 Matlock II. 4 [i] 09:10 Diagnóza: Vražda II. 4 [i] 10:00 Smer juh 28,29 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 19 [i] 12:45 Panelák IX: Starosti s deťmi 28 [i] 13:50 Newyorskí právnici II. 9 [i] 14:45 Simpsonovci XV. 4,5 [i] 15:45 Ninja Factor II. 38 [i] 16:10 Náš nový dom IV. 8 [i] 17:10 Prison Break: Útek z väzenia II. 8 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 19 [i] 18:55 Lovci väzňov 6 [i] 19:45 Riskni milión! [i] 20:15 Amerika má talent [i] 21:10 Geissenovci - Ťažký život milionárov 6 [i] 22:10 Farmár hľadá ženu [i] 23:30 Viem, že moje dieťa je hviezda! 6 [i] 00:25 Bostonské zločiny II. 13,14 [i] 01:50 Nežní zabijaci I. 5 [i] 02:35 Božská mrcha II. 5 [i] 03:20 Newyorskí právnici II.: 3,4,5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin III. 3/13 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Na poslední chvíli 8/23 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 15/23 [i] 09:00 Advokáti VI. 8/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA 4/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 4/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 15/23 [i] 13:00 Merlin III. 4/13 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Garymu věříme 9/23 [i] 15:00 Advokáti VI. 9/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 16/23 [i] 17:00 CSI: New York VII. 2/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 5/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 5/24 [i] 20:00 CSI: New York VII. 4/22 [i] 21:00 Dobré ráno, Vietname [i] 23:15 Californication IV.: Exile on Main St. 1/12 [i] 23:50 Californication IV.: Sebevražda osvobodí 2/12 [i] 00:25 Strážce pořádku II. 1/13 [i] 01:25 Dobré ráno, Vietname [i] 03:35 Californication IV.: Exile on Main St. 1/12 [i] 04:05 Californication IV.: Sebevražda osvobodí 2/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Živel krade síly [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce zvonů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Liknavým tempem [i] 08:10 Bořiči mýtů: Virální hodinka [i] 09:05 Mimořádné projekty: Super rychlá válečná loď [i] 10:00 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 58 [i] 10:55 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 11:50 Opravna vraků: Omámený [i] 12:45 Pátá rychlost 7 [i] 13:15 Pátá rychlost 8 [i] 13:40 Americký chopper: Přijaté pozvání [i] 14:35 Špinavé práce: Pracovník pro hubení moskytů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Ať si zvykají [i] 16:25 Bořiči mýtů: Legenda o telefonním seznamu [i] 17:20 Mimořádné projekty: Super rychlá válečná loď [i] 18:15 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 19:10 Jak se to dělá: Krejčovské panny/Lodní vrtule/Prošívané přikrývky/Ventily [i] 19:40 Jak to dělají?: Vrtná zařízení/holicí strojky [i] 20:05 Bořiči mýtů: Budiž světlo [i] 21:00 Pronásledovaní mafií 3 [i] 21:30 Pronásledovaní mafií 4 [i] 21:55 Je to pravda? 3 [i] 22:50 Hry s časem: Modří muži, vrtule, velké třesky a přání diváků [i] 23:45 Bořiči mýtů: Auto pod vodou [i] 00:40 Strašení: Pekelný dům [i] 01:40 Pronásledovaní mafií 3 [i] 02:10 Pronásledovaní mafií 4 [i] 02:40 Je to pravda? 3 [i] 03:40 Hry s časem: Modří muži, vrtule, velké třesky a přání diváků [i] 04:35 Jak se to dělá: Krejčovské panny/Lodní vrtule/Prošívané přikrývky/Ventily [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Obchod je obchod 7/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 36/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Stará láska 8/32 [i] 10:15 Dobrodružství kriminalistiky: Rekonstrukce 7/26 [i] 11:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:05 Malá farma: Otec pratur [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě s důrazem na okolní státy na víkend 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj: Spartakiáda 21/26 [i] 20:55 13. komnata Kamily Velikovské [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:10 Nezničitelný Vladimír Menšík [i] 23:10 Losování Euromiliony 23:15 Taggart [i] 00:05 Město žen II: Něco je ve vzduchu 1. část 21/22 [i] 00:30 Co nám dělá dokonalá těla? 21/39 [i] 00:50 Doktor Martin: V nemoci i ve zdraví 23/23 [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:15 Živě na Jedničce [i] 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:40 Veselý malíř vážně [i] 06:00 Do práce [i] 06:25 Zoománie [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura 6/45 [i] 10:00 Lidské orgány na prodej [i] 10:50 Jakou barvu má modlitba [i] 11:10 Na plovárně s bratry Krügerovými [i] 11:35 Barvy života [i] 12:30 Mrtvice je rychlá. A Vy? [i] 12:35 Oceány: Cortézovo moře 1/8 [i] 13:25 Chcete mě? [i] 13:40 Máte mě! [i] 13:55 Postřehy Karla Kyncla [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Tisíc let české myslivosti [i] 15:00 Papua Barat 1/6 [i] 15:25 Ze života orangutanů 1/5 [i] 15:55 Apendicitida [i] 16:00 Aby dluhy nebolely: Strategie mrtvého brouka [i] 16:10 Skoro jasno [i] 16:25 PORT [i] 16:50 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 60 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 9/39 [i] 19:15 Film o filmu Modrý tygr - O dětech [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Čarovná sobota 28/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Domov aneb Kam směřuje naše cesta 1/2 [i] 21:05 Amadeus 1984/2001 [i] 00:00 Je to soda: Vánoční speciál 2006 [i] 01:00 Medúza 01:35 Musicblok 02:05 Veteran TV 6/6 [i] 02:35 Život s aurou [i] 03:00 Co by kdyby: České země byly monarchií [i] 03:20 Evropa dnes [i] 03:45 Knižní svět [i] 04:10 Q [i] 04:40 Učesaná historie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2134 [i] 09:50 Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tequila a Bonetti v Římě 2 [i] 13:35 Powder Park 10 [i] 14:35 Odložené případy IV: Píseň pro dceru [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba: Na pravdu se přijde 17 [i] 16:30 Dva a půl chlapa VI 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House V: Šťastná třináctka 5 [i] 18:30 Ulice 2135 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Iron Man [i] 22:40 Pastýř: * [i] 00:35 Lživý svědek 1/2 [i] 02:15 Novashopping 02:40 Smetánka 15 [i] 04:05 Kriminálka New York IV 11 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Closer II: Až po uši 7 [i] 08:05 M*A*S*H 66 [i] 08:55 Prostřeno! [i] 09:50 Diagnóza vražda V: Fatální dopad 1/2 7 [i] 10:50 Policejní divize II: Vraždy za úplňku 19 [i] 11:50 Knight Rider I: Knight a šoféři 20 [i] 12:50 Closer II: Pohřešovaní 8 [i] 13:50 Alf I: Létání je hračka 26 [i] 14:25 Siska I 1 [i] 15:40 Big Ben II: Vražda vidlemi 4 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 To je vražda, napsala: Konečně na svobodě [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Rudé horko [i] 01:20 Záhada Blair Witch [i] 02:55 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Keď budeš moja 4/238 [i] 06:20 Cigánske srdce 146/218 [i] 07:35 Dr. Oz I. 62/174 [i] 08:35 Osobný strážca 34/64 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Správna Susan IV. 16/22 [i] 10:40 V objatí hodvábu 157-158/200 [i] 12:00 Sultán 36 [i] 12:55 Druhý dych 28/80 [i] 13:50 Sudkyňa Hatchettová III. 83/130 [i] 14:25 Rebeli I. 126-127/215 [i] 16:10 Cigánske srdce 147/218 [i] 17:00 Keď budeš moja 5/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 14/22 [i] 18:50 Dharma a Greg I. 15/23 [i] 19:15 Frasier III. 24/24 [i] 19:45 Smotánka [i] 20:00 VILOmeniny [i] 22:35 Afrika, moja láska [i] 00:15 S tebou vidieť hviezdy [i] 01:45 Na streche [i] 02:30 Frasier III. 24/24 [i] 02:50 Dr. Oz I. 62/174 [i] 03:35 Ulica III. 160/259 [i] 04:20 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Krotitelé upírů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Moliere [i] 14:10 Osudný den [i] 15:55 Vládce kouzel [i] 17:35 Oněgin [i] 19:30 Bobule [i] 21:10 Bojiště Země: Sága roku 3000 [i] 23:10 REC [i] 00:35 Masakr v kopcích [i] 02:00 Osudová hra [i] 03:45 Zahulíme, uvidíme [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Sáně [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:30 Tenis [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 14:30 Běžecké lyžování [i] 16:00 Tenis [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 23:30 Tenis [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 8 [i] 06:20 McLeodovy dcery 8: Následky 1 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: V utajení 18 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 1: Bratři McMillanovi 13 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 9: 4. díl 4 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Hrdinové všedního dne 19 [i] 12:20 Námořní hlídka 5: Stinger 6 [i] 13:20 Diagnóza vražda 6: Znovuzrození - 2. část 2 [i] 14:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk se stává kmotrem 5 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 5: Bojovníci 20 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 9: 5. díl 5 [i] 18:20 PREMIÉRA Námořní hlídka 5: Černé lety 7 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 3: Pan Monk a dívka, která dělala zbytečný poplach 6 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: V hlubokém utajení 3 [i] 21:20 PREMIÉRA Městečko Haven 2: Zakletý den volna 6 [i] 22:20 PREMIÉRA Médium 7: Kde jsi byl, když...? 6 [i] 23:20 Milionový lékař 1: Není zlato, co se třpytí 5 [i] 00:20 Spravedlnost v krvi 1: Pozlátko a špína 20 [i] 01:20 Havaj 5-0 1: V hlubokém utajení 3 [i] 02:20 Detektiv Nash Bridges 1: Bratři McMillanovi 13 [i] 03:20 McLeodovy dcery 8: Následky 1 [i] 04:15 Fakta nebo fikce 1: Běh Velké nohy / Útok mimozemšťana 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Místa ve Středomoří: Turecká riviéra 23 [i] 07:10 On The Spot: Reportéři v akci: New York