Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Krok za krokom I. 3/22 [i] 09:55 Komisár Rex I. 11/13 [i] 10:50 Ničivá explózia [i] 12:30 Nezvestní I. 1/18 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Las Vegas: Kasíno I. 15/23 [i] 14:20 Monk VIII. 6/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom II. 19/19 [i] 15:35 Krok za krokom I. 4/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS III. 21/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 Mesto tieňov 2 [i] 21:30 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 22:55 Vlčica [i] 00:40 NCIS III. 21/24 [i] 01:30 Ničivá explózia [i] 02:50 Mesto tieňov 2 [i] 03:55 Komisár Rex I. 12/13 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Dámsky klub "N" [i] 06:55 Správy STV "N" [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:50 Reportéri [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Maigret: Maigret a miništrant [i] 11:10 Sila lásky IV. 8/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Kto hovorí pravdu? [i] 14:25 Divoký anjel 109 [i] 15:10 Dve tváre Anny 29/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:30 Sila lásky V. 98 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 5 proti 5 špeciál [i] 20:55 TOP STAR Extra: Lucie Bílá [i] 21:45 Dr.House VI.: Pád rytiera 18/22 [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Trestný prápor 6/11 [i] 23:40 Maigret: Maigret a miništrant [i] 01:15 Dve tváre Anny 29/60 [i] 02:00 Trestný prápor 6/11 [i] 02:45 Autosalón [i] 03:15 Sila lásky IV. 8/203 [i] 04:05 Sila lásky V. 98 [i] 04:50 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Regionálny denník [i] 07:15 Komentáre [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 6 miliárd názorov [i] 08:55 Dámsky klub "N" [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:45 Správy - Hírek [i] 10:50 Fokus - peniaze [i] 11:30 Ulice sveta: Las Ramblas, Barcelona [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Zahraj nám,muzika,vesele: Staronovým chodníčkom [i] 13:25 Mincovňa Kremnica [i] 13:55 Občan za dverami [i] 14:20 Polícia [i] 14:35 Profesionál [i] 14:50 Orientácie [i] 15:15 Košice INTERFACE 2013 - Európske hlavné mesto kultúry [i] 15:40 Halali [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 17:00 Kvarteto [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Zvieratá záchrancovia: O delfínoch, ktoré zachránili surfistu 2/6 [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky z abecedy 1/7 [i] 18:35 Bontón [i] 18:45 Futbal - Európska liga: Ajax Amsterdam - Manchester United [i] 20:55 Počasie [i] 21:00 Spektrum vedy: Spektrum vedy [i] 21:30 Komentáre [i] 22:00 Večer na tému: Večer na tému - Okrúhly stôl [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 9 [i] 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Nemám čo jesť! [i] 08:30 Súdna sieň: Je to ešte chlapec [i] 09:30 Panelák IX.: Zásnuby 27 [i] 10:30 Náš nový dom IV. 7 [i] 11:30 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti V. 16 [i] 14:00 Klamári II. 5 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 14 [i] 16:00 Profesionáli: Vražda 10 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň - PREMIÉROVÉ ČASTI - Susedské spory: Zasran [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Starosti s deťmi 28 [i] 21:15 Kosti V. 17 [i] 22:15 Nevinní: Minulosť sa vracia 28 [i] 23:25 Lovci väzňov 6 [i] 00:25 Špeciálne komando II. 10,11 [i] 01:55 Klamári II. 5 [i] 02:45 Numb3rs IV. 16 [i] 03:30 Nezvestní IV. 6 [i] 04:10 District 70 [i] 04:50 Nevinní: Minulosť sa vracia 28 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 143 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 33 [i] 08:00 Matlock II. 3 [i] 09:10 Diagnóza: Vražda II. 3 [i] 10:00 Smer juh 26,27 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 18 [i] 12:45 Panelák IX.: Zásnuby 27 [i] 13:50 Newyorskí právnici II. 8 [i] 14:45 Simpsonovci XV. 2,3 [i] 15:45 Ninja Factor II. 37 [i] 16:10 Náš nový dom IV. 7 [i] 17:10 Prison Break: Útek z väzenia II. 7 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 18 [i] 18:55 Simpsonovci XV. 4,5 [i] 19:45 Riskni milión! [i] 20:15 James Bond na PLUSKE: Diamanty sú večné [i] 22:45 Krvavý úsvit [i] 00:50 Prvých 20 miliónov je najťažších [i] 02:30 Bostonské zločiny II. 12 [i] 03:10 Božská mrcha II. 4 [i] 03:50 Newyorskí právnici II. 2 [i] 04:35 Navzdory osudu 82 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin III. 2/13 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Vzhůru, Chucku 7/23 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 14/23 [i] 09:00 Advokáti VI. 7/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA 3/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 3/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 14/23 [i] 13:00 Merlin III. 3/13 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Na poslední chvíli 8/23 [i] 15:00 Advokáti VI. 8/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 15/23 [i] 17:00 CSI: New York VII. 1/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 4/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 4/24 [i] 20:00 CSI: New York VII. 2/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 16/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15/24 [i] 23:00 Dead Set 3/5 [i] 00:10 True Blood - Pravá krev II.: Mejdan pokračuje 2/12 [i] 01:20 Námořní vyšetřovací služba IV. 16/24 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15/24 [i] 03:00 Dead Set 3/5 [i] 03:50 True Blood - Pravá krev II.: Mejdan pokračuje 2/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Arktický ledoborec [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Ošetřovatel tučňáků [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Ztroskotanci [i] 08:10 Bořiči mýtů: Řízení auta poslepu [i] 09:05 Mimořádné projekty: Stavba Space Tower [i] 10:00 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 57 [i] 10:55 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 11:50 Opravna vraků: Maminčin miláček [i] 12:45 Jízda: Letní škola [i] 13:40 Americký chopper: Motocykl pro Hair Club For Men, 1. část; motorka pro Carolina Carports, 2. část [i] 14:35 Špinavé práce: Výrobce zvonů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Liknavým tempem [i] 16:25 Bořiči mýtů: Virální hodinka [i] 17:20 Mimořádné projekty: Stavba Space Tower [i] 18:15 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 19:10 Jak se to dělá: Hasicí přístroje/Koblihy/Tlumiče nárazu [i] 19:40 Jak to dělají?: Rakety/dalekohledy/stěrače [i] 20:05 Zničeno ve vteřině 47 [i] 20:35 Zničeno ve vteřině 48 [i] 21:00 Lovci odpadu 4 [i] 21:55 Dřevorubci v močálech: Bod zlomu [i] 22:50 Strašení: Duch [i] 23:45 Bořiči mýtů: Záhadná zkáza vzducholodi Hindenburg [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 47 [i] 01:10 Zničeno ve vteřině 48 [i] 01:40 Lovci odpadu 4 [i] 02:40 Dřevorubci v močálech: Bod zlomu [i] 03:40 Strašení: Duch [i] 04:35 Jak se to dělá: Hasicí přístroje/Koblihy/Tlumiče nárazu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 35/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Obchod je obchod 7/32 [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:10 Úsměvy Simony Postlerové [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood II: Pády a vzestupy 11/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: Rekonstrukce 7/26 [i] 20:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:40 Postřehy odjinud [i] 21:50 Profil zločinu: Minulý čas 7/18 [i] 22:40 Bratrstvo neohrožených 7/10 [i] 23:55 Slečna Marplová: Kapsa plná žita [i] 01:25 Auto Moto Revue [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Setkání v Brně [i] 06:00 Křesťanský magazín [i] 06:25 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Folklorika [i] 09:30 Zrezivělá krása [i] 10:00 Mýty a fakta historie: Trafalgar [i] 10:50 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 6/8 [i] 11:15 Zpět k pramenům: Prameny vodáckých řek 5/13 [i] 11:35 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 12:00 Tvary přírody 6/6 [i] 12:30 Začalo to v Los Alamos 2/2 [i] 13:20 Polibek, prosím [i] 15:00 Boris Vian [i] 16:00 Metuzalém [i] 16:15 Diagnóza [i] 16:30 Klíč [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 8/39 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Správné dávkování 27/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Arménie, země [i] 21:00 Záhada [i] 22:25 Artmix [i] 23:20 Ta naše povaha česká [i] 23:45 Boris Vian [i] 00:45 O češtině [i] 01:00 Uchem jehly [i] 01:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 01:55 Game Page [i] 02:20 Babylon [i] 02:50 Postřehy Karla Kyncla [i] 02:55 Biblická pátrání [i] 03:10 Duchovní kuchyně [i] 03:40 Základy [i] 04:05 Tančící skály [i] 04:20 Tančící skály [i] 04:40 Kabinet Múz [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2133 [i] 09:50 Taková rodinná romance [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Tequila a Bonetti v Římě 1 [i] 13:30 Powder Park 9 [i] 14:35 Odložené případy IV: Zachraňte Sammyho [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba: Noční můra 16 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House V: Mateřská znamínka 4 [i] 18:30 Ulice 2134 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Mezi námi třemi 314 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XI: Syndrom zaneřáděného domu 5 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Likvidátor: * [i] 01:05 24 hodin VI 8 [i] 01:55 Novashopping 02:15 Smetánka 14 [i] 03:10 24 hodin VI 8 [i] 03:55 Kriminálka New York IV 9 [i] 04:40 Kriminálka New York IV 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Closer II: Rozostřeno 6 [i] 08:30 M*A*S*H 65 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Diagnóza vražda V: Krása může zabíjet 6 [i] 11:10 Policejní divize II: Sbohem, mé krásky 18 [i] 12:10 Knight Rider I: Bílý ptáček 19 [i] 13:10 Odpadlík V: Zkažené jablko 22 [i] 14:10 Alf I: Brouk v domě 25 [i] 14:40 Closer II: Až po uši 7 [i] 15:40 Big Ben II: Smrt na psychiatrii 3 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:40 Hostina za hubičku [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 TOP STAR: Josef Dvořák [i] 21:15 Jste to, co jíte [i] 22:20 Námořní vyšetřovací služba L. A. II 1 [i] 23:20 Nikdo není dokonalý [i] 00:40 Zápisky o skandálu [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Keď budeš moja 3/238 [i] 05:50 Cigánske srdce 145/218 [i] 07:05 Dr. Oz I. 61/174 [i] 08:05 Osobný strážca 33/64 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Správna Susan IV. 15/22 [i] 10:10 V objatí hodvábu 155-156/200 [i] 11:40 Sultán 35 [i] 12:40 Druhý dych 27/80 [i] 13:35 Sudkyňa Hatchettová III. 82/130 [i] 14:15 Rebeli I. 125/215 [i] 15:10 Rodinná kliatba 110/110 [i] 16:05 Cigánske srdce 146/218 [i] 17:00 Keď budeš moja 4/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 13/22 [i] 18:45 Dharma a Greg I. 14/23 [i] 19:15 Frasier III. 22-23/24 [i] 20:00 Druhý dych 28/80 [i] 21:00 Sultán 36 [i] 22:00 V objatí hodvábu 157-158/200 [i] 23:30 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 9/10 [i] 00:25 Adela show [i] 01:00 Frasier III. 22-23/24 [i] 01:45 Dr. Oz I. 61/174 [i] 02:25 Ulica III. 159/259 [i] 03:10 Rodinná kliatba 110/110 [i] 04:00 V tieni [i] 04:15 112 [i] 04:55 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:30 Elixír lásky aneb Kate a Ollie [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Moje borůvkové noci [i] 13:50 Poslední loupež [i] 15:50 Formule! [i] 17:50 Moliere [i] 19:55 Osudný den [i] 21:35 Zahulíme, uvidíme [i] 23:10 Osudová hra [i] 01:00 Nářek duší [i] 02:35 Bestie [i] 04:05 Bitva o Passchendaele [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:35 Skoky na lyžích [i] 10:00 Snooker [i] 11:25 Tenis [i] 11:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 15:15 Snooker [i] 18:00 Tenis [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 7 [i] 06:20 McLeodovy dcery 8: Dlouhá cesta 22 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: V rukou božích 17 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 1: Velký útěk 12 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 9: 3. díl 3 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: V utajení 18 [i] 12:20 Námořní hlídka 5: Zóna smrti 5 [i] 13:20 Diagnóza vražda 6: Znovuzrození - 1. část 1 [i] 14:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk má padáka 4 [i]