Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Krok za krokom I. 2/22 [i] 09:55 Komisár Rex I. 10/13 [i] 10:50 Zradná nevera [i] 12:30 Bez stopy VI. 18/18 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Las Vegas: Kasíno I. 14/23 [i] 14:15 Monk VIII. 5/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom II. 18/19 [i] 15:35 Krok za krokom I. 3/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS III. 20/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 Temný rytier [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:35 Zámena manželiek [i] 00:50 Sexi klon [i] 02:20 Zámena manželiek [i] 03:20 Komisár Rex I. 10/13 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy STV "N" [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Práca pre teba [i] 07:35 Nebíčko v papuľke [i] 08:05 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 Maigret: Maigret má strach [i] 11:10 Sila lásky IV. 7/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:40 Zoči - voči [i] 14:35 Divoký anjel 108 [i] 15:15 Dve tváre Anny 28/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 97 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Magazín Euro 2012 [i] 20:30 Liga majstrov: AC Miláno - Arsenal Londýn [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 22:58 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:35 Maigret: Maigret má strach [i] 01:15 Dve tváre Anny 28/60 [i] 02:00 Kennedyho mozog 1/2 [i] 03:30 Reportéri [i] 03:55 Sila lásky IV. 7/203 [i] 04:45 Sila lásky V. 97 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Polícia [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibum [i] 09:00 6 miliárd názorov [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Ukrajinský magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:05 Fokus zdravie [i] 11:45 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Che Guevara 19/26 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Zahrajte mi takúto [i] 13:40 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:05 Família: Ži a nechaj žiť [i] 14:40 Cirkus, Cirkus 2010 - 1.časť [i] 15:40 Energetika [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Senior klub [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Ulice sveta: Las Ramblas, Barcelona [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Lunapark [i] 18:35 Bontón [i] 18:45 Zákulisie slovenčiny [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Obyvateľ vlastného ostrova [i] 21:05 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Profesionál [i] 22:15 Krištáľové krídlo 2011 [i] 00:10 Umenie 2012: Literatúra [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Mladé ucho [i] 08:30 Súdna sieň: Deravý kožuch [i] 09:30 Panelák IX.: Valentín 26 [i] 10:35 Náš nový dom IV. 6 [i] 11:30 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti V. 15 [i] 14:00 Klamári II. 4 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 13 [i] 16:00 Profesionáli: Dušičky 9 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň - PREMIÉROVÉ ČASTI - Susedské spory: Môj sused „hovado“ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Zásnuby 27 [i] 21:15 Kosti V. 16 [i] 22:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 14,15 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 9,10 [i] 01:45 Špeciálne komando II. 10,11 [i] 03:10 Numb3rs IV. 15 [i] 03:50 Nezvestní IV. 5 [i] 04:30 District 69 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 142 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 32 [i] 08:00 Matlock II. 2 [i] 09:10 Diagnóza: Vražda II. 2 [i] 10:00 Smer juh 24,25 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 17 [i] 12:45 Panelák IX.: Valentín 26 [i] 13:50 Newyorskí právnici II. 7 [i] 14:45 Simpsonovci XIV. 22/22 [i] 15:00 Simpsonovci XV. 1/22 [i] 15:45 Ninja Factor II. 36 [i] 16:10 Náš nový dom IV. 6 [i] 17:10 Prison Break: Útek z väzenia II. 6 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 17 [i] 18:55 Simpsonovci XV. 2,3 [i] 19:45 Riskni milión! [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 23 [i] 21:15 Večný bojovník [i] 23:20 Mafstory: Neslušný návrh [i] 00:20 Nežní zabijaci II. 8 [i] 01:05 Bostonské zločiny II. 11 [i] 01:45 Deň zlomu 12 [i] 02:25 Božská mrcha II. 3 [i] 03:05 Newyorskí právnici 10/10 [i] 03:45 Newyorskí právnici II. 1/15 [i] 04:30 Navzdory osudu 81 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin III. 1/13 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Haloween 6/23 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 13/23 [i] 09:00 Advokáti VI. 6/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA 2/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 2/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 13/23 [i] 13:00 Merlin III. 2/13 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Vzhůru, Chucku 7/23 [i] 15:00 Advokáti VI. 7/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 14/23 [i] 17:00 CSI: New York VI. 23/23 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 3/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 3/24 [i] 20:00 CSI: New York VII. 1/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 12/24 [i] 22:00 Vzpomínky 8/10 [i] 23:00 Myšlenky zločince VI. 13/24 [i] 00:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 7/13 [i] 00:55 CSI: New York VII. 1/22 [i] 01:50 Vzpomínky 8/10 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba III. 3/24 [i] 03:20 Námořní vyšetřovací služba LA 3/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Obří rypadlo [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce: Hadí výzkumník [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Den zúčtování [i] 08:10 Bořiči mýtů: Ninjové 2 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Záchrana New Orleans [i] 10:00 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 56 [i] 10:55 Nutné k přežití 10 [i] 11:50 Opravna vraků: Kouzelný Anemul [i] 12:45 Tuning 2008: Cesta na automobilovou přehlídku SEMA [i] 13:40 Americký chopper: Motocykl pro Chicago Blackhawks, 2. část; motorka pro Carolina Carports, 1. část [i] 14:35 Špinavé práce: Ošetřovatel tučňáků [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Ztroskotanci [i] 16:25 Bořiči mýtů: Řízení auta poslepu [i] 17:20 Mimořádné projekty: Záchrana New Orleans [i] 18:15 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 19:10 Jak se to dělá: Nerezavějící ocel/Fotbalové helmy/Kaučukové figuríny/Laboratorní sklo [i] 19:40 Jak to dělají?: Nákladní lodě/nákladní auta [i] 20:05 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 20:35 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 21:00 Špinavé peníze: Vojáci štěstěny [i] 21:30 Špinavé peníze: Jako na pružině [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Pěst, která zabijí [i] 22:50 Přísně tajné – havárie letadel: Chyba pilota [i] 23:45 Bořiči mýtů: Vánoční speciál [i] 00:40 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 01:10 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 01:40 Špinavé peníze: Vojáci štěstěny [i] 02:10 Špinavé peníze: Jako na pružině [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Pěst, která zabijí [i] 03:40 Přísně tajné – havárie letadel: Chyba pilota [i] 04:35 Jak se to dělá: Nerezavějící ocel/Fotbalové helmy/Kaučukové figuríny/Laboratorní sklo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Slyšíš mě? 6/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 34/52 [i] 09:30 Komici na jedničku [i] 10:25 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 11:20 Stalo se jedné neděle [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood II: Nepovedené svátky 10/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Panství Downton 7/7 [i] 22:00 Krotitelé dluhů [i] 22:30 Podfukáři 7/12 [i] 23:25 Losování Sportky a Šance 23:35 Neodolatelný [i] 01:15 Film o seriálu Vyprávěj [i] 01:25 Na stopě [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Živě na Jedničce [i] 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:40 Ani den bez kresby [i] 06:00 Co by kdyby: České země byly monarchií [i] 06:15 Sladký stín oázy [i] 06:30 Máte mě! [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Život s aurou [i] 09:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 09:35 Hledání ztraceného času [i] 10:00 Příběh herečky [i] 10:55 Ta naše povaha česká [i] 11:20 Krásný ztráty [i] 12:00 Palaestra [i] 12:20 Kam zmizel ten starý song [i] 13:00 Vizitky českých muzeí a galerií II [i] 13:10 Nesmrtelní [i] 14:30 Architektura 6/45 [i] 15:00 Lidské orgány na prodej [i] 15:50 Měření tlaku [i] 15:55 Veteran TV 6/6 [i] 16:20 Hledači času [i] 16:40 O češtině [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 7/39 [i] 19:15 Film o filmu Modrý tygr [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Snubní prstýnek 26/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Miloš Forman [i] 21:05 Ta naše povaha česká [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:10 Francouzská revoluce 3/4 [i] 23:45 Nasytíme celý svět [i] 01:20 Zapomenuté výpravy [i] 01:45 Na plovárně s bratry Krügerovými [i] 02:05 Vespa [i] 03:00 BRAVO! Jana Semerádová [i] 03:30 Folklorika [i] 04:00 Kde peníze pomáhají [i] 04:05 Dostaveníčko ve Vranově nad Dyjí [i] 04:45 Studio B [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2132 [i] 09:50 Děvče od sousedů [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Můj přítel Monk VIII 16 [i] 13:30 Powder Park 8 [i] 14:35 Odložené případy IV: Po porodu [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba: Enigma 15 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House V: Nežádoucí účinky 3 [i] 18:30 Ulice 2133 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Druhý dech: A byla svatba veliká 7 [i] 21:30 Mentalista III: Rudě žhnoucí 7 [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Tělo na tělo: * [i] 00:45 24 hodin VI 7 [i] 01:30 Novashopping 01:55 Smetánka 13 [i] 03:15 24 hodin VI 7 [i] 03:55 Kriminálka New York IV 7 [i] 04:40 Kriminálka New York IV 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Closer II: Chraň a služ 5 [i] 08:30 M*A*S*H 64 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Diagnóza vražda V: Smrt pod košem 5 [i] 11:10 Policejní divize II: Tajnosti, lži a svatby 17 [i] 12:10 Knight Rider I: Vůz plný zlata 18 [i] 13:10 Odpadlík V: Maltézský indián 21 [i] 14:10 Alf I: Průkopníci vědy 24 [i] 14:40 Closer II: Rozostřeno 6 [i] 15:40 Big Ben II: Smrt bílého koně 2 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Bezmoc 97 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití III: Anatomie jedné vraždy 5 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Los Angeles: El Sereno 12 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny I: Sériový vrah 1/2 5 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:15 Nedokonalé zločiny I: Sériový vrah 1/2 5 [i] 04:00 Ženy na cestách: Zanzibar [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Keď budeš moja 2/238 [i] 06:10 Cigánske srdce 144/218 [i] 07:15 Dr. Oz I. 60/174 [i] 08:15 Osobný strážca 32/64 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Správna Susan IV. 14/22 [i] 10:20 V objatí hodvábu 153-154/200 [i] 11:50 Sultán 34 [i] 12:50 Druhý dych 26/80 [i] 13:40 Sudkyňa Hatchettová III. 81/130 [i] 14:20 Rebeli I. 124/215 [i] 15:10 Rodinná kliatba 109/110 [i] 16:00 Cigánske srdce 145/218 [i] 17:00 Keď budeš moja 3/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 12/22 [i] 18:50 Dharma a Greg I. 13/23 [i] 19:15 Frasier III. 20-21/24 [i] 20:00 Druhý dych 27/80 [i] 21:10 Sultán 35 [i] 22:15 V objatí hodvábu 155-156/200 [i] 23:55 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 8/10 [i] 00:55 Adela show [i] 01:30 Frasier III. 20-21/24 [i] 02:15 Dr. Oz I. 60/174 [i] 03:00 Ulica III. 158/259 [i] 03:40 112 [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Pejskové milionáři [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Lars a jeho vážná známost [i] 14:00 Poslední polibek [i] 15:55 Moje borůvkové noci [i] 17:45 Countdown [i] 19:40 Poslední loupež [i] 21:35 Bitva o Passchendaele [i] 23:30 Bestie [i] 01:05 Halloween [i] 02:55 Sex 100+1 [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:40 Tenis [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 09:45 Snooker [i] 11:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 15:15 Snooker [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:45 Sport Destination [i] 19:50 Wednesday Selection [i] 19:55 Jezdectví [i] 20:55 Jezdectví [i] 21:00 Jachting [i] 21:05 Golf [i] 21:10 Business Class [i] 21:15 Snooker [i] 00:15 Snooker [i] 01:00 Olympiáda [i] 01:25 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 6 [i] 06:20 McLeodovy dcery 8: Do údolí stínů 21 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: Křižák 16 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 1: Pátrání 11 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 9: 2. díl 2 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: V rukou božích 17 [i] 12:20 Námořní hlídka 5: Oběti války 4 [i] 13:20 Agentura Jasno 2: Soumrak mrtvých 16 [i] 14:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a výpadek proudu 3