Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Komisár Rex I. 9/13 [i] 10:15 Pravda zabíja [i] 12:30 Bez stopy VI. 17/18 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Las Vegas: Kasíno I. 13/23 [i] 14:15 Monk VIII. 4/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom II. 17/19 [i] 15:35 Krok za krokom I. 2/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS III. 19/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 Mesto tieňov 2 [i] 21:30 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 22:25 Nočné Televízne noviny [i] 22:50 Pravda zabíja [i] 01:10 NCIS III. 19/24 [i] 02:00 Las Vegas: Kasíno I. 13/23 [i] 02:40 Mesto tieňov 2 [i] 03:40 Komisár Rex I. 9/13 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Udalosti ČT [i] 06:55 Správy STV "N" [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Postav dom, zasaď strom [i] 08:10 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:30 Maigret: Maigret kladie pascu [i] 11:10 Sila lásky IV. 6/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:05 Dámsky klub [i] 13:25 Práca pre teba [i] 13:35 Chodili sme spolu [i] 14:30 Divoký anjel 107 [i] 15:15 Dve tváre Anny 27/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 96 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Kto hovorí pravdu? [i] 20:55 Zoči - voči [i] 21:45 Dr.House VI.: Výnimočný stav 17/22 [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Maigret: Maigret kladie pascu [i] 00:25 Dve tváre Anny 27/60 [i] 01:10 O 5 minút 12 [i] 02:20 Slovensko v obrazoch [i] 02:40 Svet v obrazoch [i] 03:05 Sila lásky IV. 6/203 [i] 03:55 Sila lásky V. 96 [i] 04:40 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Vynálezy hodinára Aurela [i] 09:00 6 miliárd názorov [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Národnostný magazín - mix: Nemecký [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:15 Fokus - práca [i] 11:45 Cena prírody III.: Veľká voda 1. časť [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Zahrajte mi takúto [i] 13:30 Chorea amore [i] 13:50 Športové ozveny [i] 14:30 Letiace tiene [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Che Guevara 19/26 [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Lunapark [i] 18:40 Poklady Slovenska: Sebechleby [i] 18:50 Bontón [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Krásy Slovenska: Hľadači utajených svetov [i] 20:30 Liga majstrov - zápasy: Bayer Leverkusen - FC Barcelona [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:20 Polícia [i] 23:30 Autosalón [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Klamári II. 2 [i] 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Chcem ísť k ocinovi! [i] 08:30 Súdna sieň: Veľké ego [i] 09:30 Panelák IX.: Maslákova milenka 25 [i] 10:30 Náš nový dom IV. 5 [i] 11:30 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 11 [i] 14:00 Klamári II. 3 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 12 [i] 16:00 Profesionáli: Mních 8 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň - PREMIÉROVÉ ČASTI - Susedské spory: Otcom zo súcitu [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Valentín 26 [i] 21:15 Kosti V. 15 [i] 22:15 Nevinní: Výčitky 27 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 21 [i] 00:25 Špeciálne komando II. 8,9 [i] 02:00 Numb3rs IV. 14 [i] 02:40 Nezvestní IV. 4 [i] 03:20 District 68 [i] 04:05 Špeciálne komando II. 8,9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 141 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 31 [i] 08:00 Matlock II. 1/24 [i] 09:10 Diagnóza: Vražda II. 1/22 [i] 10:00 Smer juh 22,23 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 16 [i] 12:45 Panelák IX.: Maslákova milenka 25 [i] 13:50 Newyorskí právnici II. 6 [i] 14:45 Simpsonovci XIV. 20,21 [i] 15:45 Ninja Factor II. 35 [i] 16:10 Náš nový dom IV. 5 [i] 17:10 Prison Break: Útek z väzenia II. 5 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 16 [i] 18:55 Simpsonovci XIV. 22/22 [i] 19:20 Simpsonovci XV. 1/22 [i] 19:45 Riskni milión! [i] 20:15 Ice Road Truckers II. 11 [i] 21:15 Originály na cestách - Berlín 2 [i] 22:00 Stratené dôkazy 8 [i] 23:00 Črepiny [i] 23:35 Zákon gangu I. 12 [i] 00:25 Originály na cestách - Berlín 2 [i] 01:05 Bostonské zločiny II. 10 [i] 01:45 Deň zlomu 11 [i] 02:30 Božská mrcha II. 1,2/14 [i] 03:50 Newyorskí právnici 9 [i] 04:30 Navzdory osudu 80 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin II. 13/13 [i] 07:10 Předčasné vydání III.: Svatý Nick 5/23 [i] 08:10 Posel ztracených duší IV. 12/23 [i] 09:10 Advokáti VI. 5/23 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba LA 1/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba III. 1/24 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 12/23 [i] 13:00 Merlin III. 1/13 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Haloween 6/23 [i] 15:00 Advokáti VI. 6/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 13/23 [i] 17:00 CSI: New York VI. 22/23 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 2/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 2/24 [i] 20:00 CSI: New York VI. 23/23 [i] 21:00 Vzpomínky 7/10 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 15/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14/24 [i] 00:00 Kriminálka z pobřeží 9/20 [i] 00:55 Vzpomínky 7/10 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IV. 15/24 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14/24 [i] 03:20 Kriminálka z pobřeží 9/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Výzkumník termitů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Hořké slzy [i] 08:10 Bořiči mýtů: Výbuch steaku [i] 09:05 Mimořádné projekty: Americká letadlová loď George H. W. Bush [i] 10:00 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 55 [i] 10:55 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 11:50 Opravna vraků 26 [i] 12:45 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 2 [i] 13:40 Americký chopper: Motocykl pro Chicago Blackhawks - 1. část, motorka pro Bling Star – 2. část [i] 14:35 Špinavé práce: Hadí výzkumník [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Den zúčtování [i] 16:25 Bořiči mýtů: Ninjové 2 [i] 17:20 Mimořádné projekty: Americká letadlová loď George H. W. Bush [i] 18:15 Nutné k přežití 10 [i] 19:10 Jak se to dělá: Dřevěné sudy/Požární hydranty/Autosedadla/Obrazovky [i] 19:40 Jak to dělají?: Silnice/mince [i] 20:05 Kde je limit?: Loď [i] 21:00 Freddie Flintoff versus svět 7 [i] 21:55 To taky zvládnu 5 [i] 22:25 To taky zvládnu 6 [i] 22:50 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 23:45 Bořiči mýtů 176 [i] 00:40 Kde je limit?: Loď [i] 01:40 Freddie Flintoff versus svět 7 [i] 02:40 To taky zvládnu 5 [i] 03:10 To taky zvládnu 6 [i] 03:40 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 04:35 Jak se to dělá: Dřevěné sudy/Požární hydranty/Autosedadla/Obrazovky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Návrat černé dámy 5/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 33/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Slyšíš mě? 6/32 [i] 10:15 Kluci v akci [i] 10:40 Na cestě po Kopaoniku [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood II: Jako ve filmu 9/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Tobruk [i] 21:40 Komici na jedničku [i] 22:40 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 23:30 Californication IV: Odmítnutá 7/12 [i] 00:00 Film o filmu Bathory [i] 00:15 MI5 7/16 [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Živě na Jedničce [i] 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 O písničkách a tancování z jižních Čech [i] 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 O češtině [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Do práce [i] 09:30 Tisíc let české myslivosti [i] 10:00 Oceány: Cortézovo moře 1/8 [i] 10:50 Krásy evropského pobřeží: Helsinky [i] 11:00 Začalo to v Los Alamos 2/2 [i] 11:50 Evropa dnes [i] 12:15 Aby dluhy nebolely: Něco za něco [i] 12:25 San Pietro [i] 13:05 Náš venkov [i] 13:20 Heydrich - konečné řešení: Sázka na Říši 24/44 [i] 13:50 Království divočiny: Murény, tajuplní lovci hlubin [i] 14:15 Cestománie [i] 14:45 Film o filmu Láska je láska [i] 15:00 Vespa [i] 15:55 Evropa a já [i] 16:10 Život s aurou [i] 16:35 Turecko - brána Orientu [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 6/39 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Dálkový ovladač 25/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Ardeny 2 [i] 20:50 Jakub Ludvík, fotograf lidských duší [i] 21:20 Co by kdyby: České země byly monarchií [i] 21:40 Historie.cs [i] 22:25 Hranice ovládání [i] 00:20 Q [i] 00:45 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 6/8 [i] 01:10 Divadlo žije! [i] 01:40 Kultura.cz [i] 02:05 Kultura.cz Ostrava [i] 02:30 Děti 50. let [i] 02:55 Babylon [i] 03:25 Do práce [i] 03:50 Evropa dnes [i] 04:15 Ohýbaná krása [i] 04:55 Lidé kolem motorů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2131 [i] 09:50 Jako za starých časů [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Můj přítel Monk VIII 15 [i] 13:30 Powder Park 7 [i] 14:35 Odložené případy IV: Barabové [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba: Milosrdný samaritán 14 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House V: Nerakovina 2 [i] 18:30 Ulice 2132 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Korálky od domorodců 313 [i] 21:30 Víkend [i] 22:30 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Závisláci 7 [i] 23:55 Tudorovci III 7 [i] 00:50 24 hodin VI 6 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Smetánka 12 [i] 03:15 24 hodin VI 6 [i] 03:55 Kriminálka New York IV 5 [i] 04:35 Kriminálka New York IV 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Closer II: Pachuť 4 [i] 08:30 M*A*S*H 63 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Diagnóza vražda V: Hry se smrtí 4 [i] 11:10 Policejní divize II: Nové začátky 16 [i] 12:10 Knight Rider I: Takové neslušné městečko 17 [i] 13:10 Odpadlík V: Zrozen pod nešťastnou hvězdou 20 [i] 14:10 Alf I: Nebezpečný hazard 23 [i] 14:40 Closer II: Chraň a služ 5 [i] 15:40 Big Ben II: Smrt v krajkách 1 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:20 Sběratelé kostí V: Kosti v metru 15 [i] 23:20 Myšlenky zločince V: Černá hodinka 23 [i] 00:15 Nedokonalé zločiny I: Hozená rukavice 4 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:15 Nedokonalé zločiny I: Hozená rukavice 4 [i] 04:05 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Anderov rebrinák [i] 06:00 Keď budeš moja 1/238 [i] 06:50 Cigánske srdce 143/218 [i] 08:00 Dr. Oz I. 59/174 [i] 09:00 Osobný strážca 31/64 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Správna Susan IV. 13/22 [i] 11:05 Ako byť trendy [i] 12:10 Sultán 33 [i] 13:05 Druhý dych 25/80 [i] 13:55 Sudkyňa Hatchettová III. 80/130 [i] 14:30 Rebeli I. 123/215 [i] 15:25 Rodinná kliatba 108/110 [i] 16:15 Cigánske srdce 144/218 [i] 17:05 Keď budeš moja 2/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 11/22 [i] 18:45 Dharma a Greg I. 12/23 [i] 19:15 Frasier III. 18-19/24 [i] 20:00 Druhý dych 26/80 [i] 21:00 Sultán 34 [i] 22:00 V objatí hodvábu 153-154/200 [i] 23:45 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 7/10 [i] 00:40 Adela show [i] 01:15 Frasier III. 18-19/24 [i] 02:00 Dr. Oz I. 59/174 [i] 02:45 Ulica III. 157/259 [i] 03:30 Rodinná kliatba 108/110 [i] 04:15 112 [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Čekání na štěstí [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pocit viny [i] 13:40 Zab tu mrchu! [i] 15:40 Repli-Kate [i] 17:20 Lars a jeho vážná známost [i] 19:15 Poslední polibek [i] 21:05 Sex 100+1 [i] 23:10 Halloween [i] 01:05 Milenka [i] 02:25 Infekce [i] 04:05 Předtucha [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Snooker [i] 11:30 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 15:15 Snooker [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Tenis [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 5 [i] 06:20 McLeodovy dcery 8: Show musí jít dál 20 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: Řeč peněz 15 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 1: Klíčový svědek 10 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 9: 1. díl 1 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Křižák 16