TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Monk VIII. 2/16 [i] 09:25 Jediná, ktorá prežila [i] 12:40 Bez stopy VI. 16/18 [i] 13:25 Rýchle Televízne noviny [i] 13:30 Las Vegas: Kasíno I. 12/23 [i] 14:20 Monk VIII. 3/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom II. 16/19 [i] 15:35 Krok za krokom I. 1/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS III. 18/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 Dostaňte agenta Smarta! [i] 22:30 Partička - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 23:05 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 Majster Kung Fu [i] 01:15 Sprisahanie: Operácia XIII. [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Čarovné miesta Zeme: Nový Zéland [i] 05:50 Odpískané [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:40 Práca pre teba [i] 07:50 Taxík [i] 08:15 Duel [i] 08:50 5 proti 5 [i] 09:35 Maigret: Maigret vo Fínsku [i] 11:10 Sila lásky IV. 5/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:25 Divoký anjel 106 [i] 15:10 Dve tváre Anny 26/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 95 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Svadby podľa Mary [i] 21:45 Reportéri [i] 22:10 Nočné správy [i] 22:20 Počasie [i] 22:25 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Zúfalí romantici 6/6 [i] 23:25 Maigret: Maigret vo Fínsku [i] 00:55 Dve tváre Anny 26/60 [i] 01:40 Svadby podľa Mary [i] 03:15 Sila lásky IV. 5/203 [i] 04:05 Sila lásky V. 95 [i] 04:55 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Extr@français 5/13 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 "Čapkovy povídky" [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 13:00 411 dní v raji [i] 13:30 Život v pohybe: Aerobic [i] 14:05 Autosalón [i] 14:30 Odpískané [i] 14:55 Magazín Ligy majstrov [i] 15:35 Magazín NHL [i] 15:55 Národnostný magazín - mix: Nemecký [i] 16:30 Fokus - práca [i] 16:55 Spektrum vedy: Vtáčí mozog a učenie [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Cena prírody III.: Veľká voda 1. časť [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Lunapark [i] 18:35 Bontón [i] 18:45 GEN.sk: Kornel Földvári [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Neuromodulácia chronických bolestí [i] 20:55 Športové ozveny [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Test magazín: mp3 prehrávače [i] 22:10 Chlapec A [i] 23:55 On Air [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Stratené duše III. 4 [i] 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Fľaša alebo rodina [i] 08:30 Súdna sieň: Hajzel [i] 09:30 Panelák IX.: Fotky pre Ičiho 24 [i] 10:30 Náš nový dom IV. 4 [i] 11:30 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Stratené duše III. 5 [i] 14:00 Klamári II. 2 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 11 [i] 16:00 Profesionáli: Bordel 7 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň - PREMIÉROVÉ ČASTI - Susedské spory: Pasca na seba [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Maslákova milenka 25 [i] 21:15 Hawaii 5.0 22 [i] 22:15 Geissenovci - Ťažký život milionárov 6 [i] 23:25 Californication - Orgie v Kalifornii II. 10 [i] 00:00 Vlastná krv [i] 01:45 Súdny omyl [i] 03:05 Numb3rs IV. 13 [i] 03:45 Nezvestní IV. 3 [i] 04:25 District 67 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 140 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 30 [i] 08:00 Matlock I. 23/23 [i] 09:10 Diagnóza: Vražda I. 19/19 [i] 10:00 Smer juh 20,21 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 15 [i] 12:45 Panelák IX.: Fotky pre Ičiho 24 [i] 13:50 Slovácko sa nesúdi: Parohy, Polénko 1,2/12 [i] 15:45 Ninja Factor II. 34 [i] 16:10 Náš nový dom IV. 4 [i] 17:10 Prison Break: Útek z väzenia II. 4 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 15 [i] 18:55 Simpsonovci XIV. 20,21 [i] 19:45 Riskni milión! [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 22 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka New York II. 9 [i] 22:10 Ochrana svedkov III. 9 [i] 23:05 Ochrana svedkov II. 8 [i] 00:00 Dexter II. 8 [i] 00:45 Bostonské zločiny II. 8,9 [i] 02:10 Deň zlomu 10 [i] 02:50 Newyorskí právnici 7,8 [i] 04:15 Navzdory osudu 79 [i] 04:55 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin II. 12/13 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Poručík Hobson 4/23 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 11/23 [i] 09:00 Advokáti VI. 4/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba II. 22/23 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba II. 23/23 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 11/23 [i] 13:00 Merlin II. 13/13 [i] 14:10 Předčasné vydání III.: Svatý Nick 5/23 [i] 15:10 Advokáti VI. 5/23 [i] 16:10 Posel ztracených duší IV. 12/23 [i] 17:10 CSI: New York VI. 21/23 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA 1/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 1/24 [i] 20:00 CSI: New York VI. 22/23 [i] 21:00 Dr. House VI. 13/22 [i] 22:00 Dr. House VI. 14/22 [i] 23:00 Pilíře Země 7/8 [i] 00:10 True Blood - Pravá krev II.: Nic než krev 1/12 [i] 01:20 Dr. House VI. 13/22 [i] 02:15 Dr. House VI. 14/22 [i] 03:00 Pilíře Země 7/8 [i] 03:55 True Blood - Pravá krev II.: Nic než krev 1/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: Skandi Arctic [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Odkorňování cedrů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Na konec světa [i] 08:10 Bořiči mýtů: NASA – Přistání na Měsíci [i] 09:05 Mimořádné projekty: Ropa a led na ostrově Sachalin [i] 10:00 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 54 [i] 10:55 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 11:50 Opravna vraků 25 [i] 12:45 Auto budoucnosti: Karosérie [i] 13:40 Americký chopper: Motocykl pro padlé hrdiny, motorka pro Bling Star – 1. část [i] 14:35 Špinavé práce: Výzkumník termitů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Hořké slzy [i] 16:25 Bořiči mýtů: Výbuch steaku [i] 17:20 Mimořádné projekty: Ropa a led na ostrově Sachalin [i] 18:15 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 19:10 Jak se to dělá: Automobilové čerpací pumpy/Kriketové pálky/Automaty rozměňující mince [i] 19:40 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i] 20:05 Dvojí přežití 11 [i] 21:00 Špinavé práce 7 [i] 21:55 V nejhorším případě: Hořící automobil/Nehoda na lodi [i] 22:25 V nejhorším případě: Stržené elektrické dráty/ rozzuřený pes [i] 22:50 Zvědavost: Já, člověk jeskynní 1 [i] 23:45 Bořiči mýtů 175 [i] 00:40 Dvojí přežití 11 [i] 01:40 Špinavé práce 7 [i] 02:40 V nejhorším případě: Hořící automobil/Nehoda na lodi [i] 03:10 V nejhorším případě: Stržené elektrické dráty/ rozzuřený pes [i] 03:40 Zvědavost: Já, člověk jeskynní 1 [i] 04:35 Jak se to dělá: Automobilové čerpací pumpy/Kriketové pálky/Automaty rozměňující mince [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 32/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Návrat černé dámy 5/32 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 13. komnata Zuzany Stirské [i] 11:30 168 hodin [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood II: Břemeno pravdy 8/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Život je ples: Miss Starý koleno 7/16 [i] 21:00 Na cestě po Kopaoniku [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Na stopě [i] 22:35 MI5 7/16 [i] 23:30 Kriminálka Paříž: Krásnější než já 57/62 [i] 00:20 Objektiv [i] 00:45 Toulavá kamera [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Pod pokličkou [i] 06:00 Babylon [i] 06:30 Chcete mě? [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 09:30 Kde peníze pomáhají [i] 09:35 Tvary přírody 6/6 [i] 10:05 Kamera na cestách: Portugalsko, iberský poklad [i] 11:00 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 21/26 [i] 12:00 Zrezivělá krása [i] 12:30 Kočičí mámy [i] 13:30 Hledání ztraceného času [i] 13:50 Československý filmový týdeník 1962 872/2379 [i] 14:05 Kolaborovali s nacisty 6/12 [i] 15:00 Židé - Dějiny jednoho národa 4/5 [i] 15:50 Židovské muzeum [i] 16:00 Děti 50. let [i] 16:25 V kůži předků [i] 16:40 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 5/39 [i] 19:15 Film o filmu Modrý tygr [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Dědečkův duch 24/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kolaborovali s nacisty: Ioannis Rallis se stal v roce 7/12 [i] 20:55 Přelet nad kukaččím hnízdem [i] 23:10 54th GRAMMY Awards [i] 00:40 Byl jednou jeden film: Přelet nad kukaččím hnízdem [i] 01:35 Příběh herečky [i] 02:25 Krásný ztráty [i] 03:05 Chcete je? [i] 03:10 Cesty víry: Lidová zbožnost [i] 03:35 Uchem jehly [i] 04:00 Žadovjáci a Sobulanka [i] 04:40 Přezůvky s sebou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2130 [i] 09:50 Kaňon divokých koček [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Můj přítel Monk VIII 14 [i] 13:30 Powder Park 6 [i] 14:35 Odložené případy IV: Válka doma [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba: Jedna rána, jedna smrt 13 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House V: Umírání všechno mění 1 [i] 18:30 Ulice 2131 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl III: Černý mušketýr 2 [i] 21:15 Dr. House VII: Naleziště 18 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba VIII 7 [i] 23:40 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 4 [i] 00:30 Konkurz pro Playboy: Hefnerova vila: * [i] 01:25 69 rozkoší pro smrtelníky: * 1 [i] 01:50 Novashopping 02:15 Smetánka 11 [i] 03:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Closer II: Uklouznutí 3 [i] 08:30 M*A*S*H 62 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Diagnóza vražda V: Požár v Malibu 3 [i] 11:10 Policejní divize II: Vítej doma 15 [i] 12:10 Knight Rider I: Akce Topaz 16 [i] 13:10 Odpadlík V: Sex, lži a sportovní prádlo 19 [i] 14:10 Alf I: Což takhle dát si chřest 22 [i] 14:40 Closer II: Pachuť 4 [i] 15:40 Big Ben I: Ruka ruku myje 12 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Kamarádi? 96 [i] 21:20 Partička [i] 21:55 Anatomie lži II: Miláček 4 [i] 22:55 Sběratelé kostí IV: Bobr a vydra 24 [i] 23:55 Nedokonalé zločiny I: Odložené přepadení 3 [i] 01:00 Volejte Věštce [i] 03:10 Nedokonalé zločiny I: Odložené přepadení 3 [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 112 [i] 05:45 Nájdená [i] 07:30 Dr. Oz I. 58/174 [i] 08:35 Osobný strážca 30/64 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Sabrina - mladá čarodejnica VI. 7-8/22 [i] 11:05 Správna Susan IV. 12/22 [i] 11:25 YOU CAN DANCE [i] 13:00 Dr. Oz I. 58/174 [i] 13:50 Sudkyňa Hatchettová III. 79/130 [i] 14:25 Rebeli I. 122/215 [i] 15:20 Rodinná kliatba 107/110 [i] 16:05 Cigánske srdce 143/218 [i] 17:00 Keď budeš moja 1/238 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 10/22 [i] 18:50 Dharma a Greg I. 11/23 [i] 19:15 Frasier III. 16-17/24 [i] 20:00 Druhý dych 25/80 [i] 21:00 Sultán 33 [i] 21:55 Ako byť trendy [i] 23:05 Poisťovňa šťastia V. 7/16 [i] 00:10 Adela show [i] 00:45 Frasier III. 16-17/24 [i] 01:35 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 10/22 [i] 02:20 Sudkyňa Hatchettová III. 79/130 [i] 02:40 Ulica III. 156/259 [i] 03:20 Rodinná kliatba 107/110 [i] 04:00 V tieni [i] 04:20 112 [i] 04:50 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Vévodkyně [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Desatero [i] 13:50 Láska a jiné pohromy [i] 15:35 Mamut [i] 17:20 Pocit viny [i] 18:55 Zab tu mrchu! [i] 20:50 Předtucha [i] 22:25 Infekce [i] 00:10 Maniak [i] 01:45 Válka policajtů [i] 03:35 Hnízdo neřesti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletika [i] 09:15 Fotbal [i] 10:30 Běžecké lyžování [i] 11:15 Skoky na lyžích [i] 12:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:05 Wrestling [i] 21:35 Wrestling [i] 21:45 Wrestling [i] 22:45 Snooker [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 1: Nevítaná návštěva/Podivná podívaná 2 [i] 06:20 McLeodovy dcery 8: Jak pára nad hrncem 19 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: Spása na dosah 14 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 1: Aloha, Nashi 9 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 8: 8. díl 8 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Řeč peněz 15