TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Dobrodružstvá Jackieho Chana III. 16-17/17 [i] 06:40 Scooby Doo I. 2/24 [i] 07:10 Flintstonovci v akcii 2/54 [i] 07:35 Harry Potter a väzeň z Azkabanu [i] 10:00 Priatelia II. 7-8/24 [i] 10:55 Upírske denníky II. 9-10/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:10 Mr. Bean [i] 14:35 Old Shatterhand [i] 16:55 Rýchle Televízne noviny [i] 17:00 MAYDAY: Stav núdze [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 Hlas Česko Slovenska [i] 21:50 Let's Dance [i] 00:00 Nezvratný osud [i] 01:35 Veľhad útočí [i] 03:00 MAYDAY: Stav núdze [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Malá Dorritka 4/8 [i] 06:20 Správy STV "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Včielka Maja: Maja medzi mravcami [i] 07:40 Alica v krajine zázrakov: Do nory za králikom 2/26 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:30 Góóól [i] 09:05 Spadla z oblakov: Svadobné šaty 3/13 [i] 09:30 Spadla z oblakov: Prepad 4/13 [i] 10:00 Čarovné miesta Zeme: Nový Zéland [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot: Hodiny [i] 14:40 Film pre pamätníkov - režisér Martin Frič: "Ať žije nebožtík" [i] 16:10 Včielka Maja: Maja medzi mravcami [i] 16:40 Pošta pre teba [i] 17:45 Štýlovo [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Jazdci 1/2 [i] 21:45 Jazdci 2/2 [i] 23:30 Góly - body - sekundy [i] 23:35 Odpískané [i] 00:05 Agatha Christie : Poirot: Hodiny [i] 01:35 Jazdci 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Národnostné správy [i] 08:45 Kapura [i] 09:25 Farmárska revue [i] 09:45 Test magazín [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:05 Noc v archíve: Ako sme vyrábali... [i] 11:10 Slovenské rozprávky [i] 11:35 Tri nevesty [i] 12:20 On Air [i] 12:40 Orientácie [i] 13:10 Život v pohybe: Aerobic [i] 14:00 Tenis Davis cup [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Na križovatke SK+CZ: "Čapkovy povídky" [i] 21:35 Umenie 2012: Literatúra [i] 22:05 Noc v archíve [i] 23:05 Retro noviny [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 00:05 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Niečo ako láska [i] 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 Glee II. 21 [i] 08:00 Utopenec na úteku [i] 09:40 Simpsonovci XVII. 11,12,13 [i] 11:00 Stratené duše III. 4,5 [i] 12:55 Servírka [i] 15:00 Šesť dní, sedem nocí [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Smrtonosná pasca 4.0 [i] 23:05 Vlak smrti [i] 01:05 Smrtonosná pasca 4.0 [i] 03:10 OSTROV SMRTI 11,12 [i] 04:30 TOP STAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Perry Mason: Prípad osudných obrazov [i] 06:40 MacGyver 47,48 [i] 08:15 A-Team 65,66 [i] 10:20 30 prípadov majora Zemana: Biele linky - 1961 18 [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 3,4 [i] 13:50 Podrazy II. 5,6 [i] 14:45 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. Špeciál [i] 15:55 Kutyil s.r.o. 6 [i] 16:55 Banánový Joe [i] 18:55 Amerika má talent VI. [i] 19:50 Blízko smrti [i] 20:15 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 1/13 [i] 21:05 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 3,4,5 [i] 22:35 Do vnútra Planéty opíc [i] 00:25 TOP STAR [i] 01:10 Nežní zabijaci I. 11,12 [i] 02:45 Madam Bette [i] 04:30 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ochránce IV. 5/8 [i] 07:00 Advokáti II. 10/21 [i] 08:00 Advokáti II. 11/21 [i] 09:00 Ztracený svět III.: Srdce bouře 22/22 [i] 10:00 Enterprise: Nečekané setkání 5/26 [i] 11:00 Enterprise: Terra Nova 6/26 [i] 12:00 Pravěk útočí 1/6 [i] 13:00 Předčasné vydání II.: Domov 3/22 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Svatba 4/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 14/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 15/23 [i] 17:00 Sestra Hawthornová II. 8/10 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 18/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 19/23 [i] 20:00 Dr. House VI. 12/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 11/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 6/13 [i] 23:00 Californication III.: Příchody a odchody 11/12 [i] 23:35 Californication III.: Mia culpa 12/12 [i] 00:10 Dr. House VI. 12/22 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba II. 19/23 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba II. 20/23 [i] 02:55 Sestra Hawthornová II. 8/10 [i] 03:40 Ztracený svět III.: Srdce bouře 22/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i] 06:50 Jak to funguje: Hydraulický hever/Tlakové těsnění/Faxový přístroj/Táborový vařič [i] 07:15 Motory Detroitu: Pojízdný lokál [i] 08:10 Bořiči mýtů 170 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 53 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 54 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Záchrana New Orleans [i] 10:55 Ropa, pot a vrty 15 [i] 11:50 Špinavé práce: Specialista na zvláštní efekty [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Přátelé a rivalové [i] 13:40 Bořiči mýtů 169 [i] 14:35 Americký chopper: Vyrovnání [i] 15:30 Jízda: Eleanořin velký bratr [i] 16:25 Impozantní lodě: Skandi Arctic [i] 17:20 Bezpečná hranice 9 [i] 17:50 Bezpečná hranice 10 [i] 18:15 Říční příšery: Hrůza na Aljašce [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 8 [i] 20:05 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem: Sumec [i] 21:00 Lovci odpadu 2 [i] 21:55 Dvojí přežití 5 [i] 22:50 Téměř jsem to nepřežil: Přimáčknuti balvanem [i] 23:45 Vězněm v cizině: Sandra Gregory [i] 00:40 Bezpečná hranice 9 [i] 01:10 Bezpečná hranice 10 [i] 01:40 Lovci odpadu 2 [i] 02:40 Dvojí přežití 5 [i] 03:40 Jak se to dělá: Visací zámky/Strojky na vlasy/Dřeváky/Syntetická kůže/ [i] 04:05 Téměř jsem to nepřežil: Přimáčknuti balvanem [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Hurá ze školy! 14/26 [i] 06:45 Finley požární autíčko 31/39 [i] 07:05 Dětská hlídka: Bello, kde jsou tvá štěňata? 1/13 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo Miroslava Srostlíka [i] 11:00 Náměstíčko: Bič 6/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Modrá krev [i] 13:50 Kde peníze pomáhají [i] 14:00 Hoby naší doby [i] 14:25 Sňatky z rozumu: Osudy podnikatelských rodin 2/5 [i] 16:05 Hercule Poirot [i] 17:00 Černý Petr [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 20:00 Muž, který vycházel z hrobu [i] 21:25 168 hodin [i] 21:55 In nomine patris [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Komisař Moulin [i] 01:10 Podfukáři 6/12 [i] 02:05 Hodina pravdy [i] 03:00 Bydlení je hra [i] 03:25 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:50 Hudebni studio M - Jazztival [i] 04:20 Banánové rybičky [i] 04:45 Víc než případ [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Cesty víry: Bratr Vladimír [i] 06:25 Cestománie [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: Něco za něco 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Hledání ztraceného času [i] 09:20 Babylon [i] 09:50 Byl jednou jeden film: Přelet nad kukaččím hnízdem [i] 10:45 Nezdařená asimilace Čerwuiše [i] 10:55 Kultura.cz [i] 11:20 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:30 Nedej se [i] 11:45 Chcete mě? [i] 12:00 Máte mě! [i] 12:15 Království divočiny: Murény, tajuplní lovci hlubin [i] 12:45 BRAVO! Jana Semerádová [i] 13:15 Knižní svět [i] 13:45 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 6/8 [i] 14:10 Kamera na cestách: Portugalsko, iberský poklad [i] 15:05 Křesťanský magazín [i] 15:30 Uchem jehly [i] 15:55 Cesty víry: Lidová zbožnost [i] 16:25 Artmix [i] 17:20 Veteran TV 6/6 [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Faraonovy doutníky - 1. část 6/39 [i] 18:10 Bert a Ernie 6/26 [i] 18:15 Včelka Mája: Velké finále 71/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy [i] 19:20 Přírodní bohatství: Měď a cín [i] 19:25 Červený trpaslík: Já na druhou 6/52 [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Sázka na Říši 24/44 [i] 20:30 Začalo to v Los Alamos 2/2 [i] 21:20 Na plovárně s bratry Krügerovými [i] 21:45 Jak nezískat Pulitzera [i] 23:15 Pravá krev: Útěk z dračího doupěte 4/12 [i] 00:05 Flight of the Conchords I: Yoko 4/12 [i] 00:30 Monty Python - málem pravda 4/6 [i] 01:25 Tuniská mozaika [i] 02:00 54th GRAMMY Awards [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:40 Veterinář z Bondi Beach II 5 [i] 06:05 Roary: Závodní auto 34 [i] 06:15 Baby Looney Tunes 36 [i] 06:40 Tajemství Sylvestra a Tweetyho: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 12 [i] 07:05 Batman vítězí III 9 [i] 07:30 Spongebob v kalhotách 96 [i] 08:00 Krásná Locika [i] 09:15 Tvrďák Taylor [i] 11:15 Páni kluci [i] 13:10 Ženich na útěku [i] 15:05 Smlouva s ďáblem [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Dva muži hlásí příchod [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hlas ČeskoSlovenska: Výběr naslepo [i] 21:50 Střepiny [i] 22:25 Nejlepší z Brooklynu: * [i] 01:00 Novashopping 01:20 Za Dárfúr!: * [i] 03:00 Áčko [i] 04:00 Kriminálka New York IV 3, 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Miláčci [i] 06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Hero factory: My stavíme hrdiny: Von Nebula 4 [i] 07:45 Mickeyho klubík III: Goofy je fuč! 24 [i] 08:15 Tajemství 2. světové války: Merrillovi záškodníci 22 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Zázraky života: Nevím, čí jsem 12 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Specialisté na vraždy I: Fetišista 4 [i] 14:05 Únos dítěte [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru X: Smrt na gilotině [i] 18:00 Ženy na cestách: Zanzibar [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Coco Chanel [i] 22:20 Mexická vlna 2 [i] 00:40 Myšlenky zločince II 15 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Specialisté na vraždy I: Fetišista 4 [i] 04:05 Tajemství 2. světové války: Merrillovi záškodníci 22 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 112 [i] 06:00 Slávici na ulici [i] 06:50 Je to možné?! [i] 08:00 Lassie [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Sabrina - mladá čarodejnica VI. 7-8/22 [i] 11:40 Jesse II. 5/20 [i] 12:00 Veronika Marsová I. 20/22 [i] 13:05 Prípady Alice Neversovej I. 1/8 [i] 14:50 Nájdená [i] 16:25 Svadobné vojny [i] 18:05 Rosamunde Pilcherová: Divý tymian [i] 20:00 Juno: Nezrelá na dieťa [i] 21:55 Skutočný príbeh: Zotročenie: Príbeh Fanny Kemblovej [i] 00:00 Kleopatra 1-2/2 [i] 03:05 Je to možné?! [i] 03:50 Nočné lampy [i] 04:30 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:45 Ultimate Avengers II: konečná pomsta II [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Vévodkyně [i] 14:00 Pejskové milionáři [i] 15:40 Vládce kouzel [i] 17:15 Krotitelé upírů [i] 19:10 Elixír lásky aneb Kate a Ollie [i] 20:45 Hnízdo neřesti [i] 22:50 Válka policajtů [i] 00:45 Nářek duší [i] 02:20 V elektrizující mlze [i] 04:15 Sejměte Cartera [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Alpské lyžování [i] 09:15 Severská kombinace [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:30 Severská kombinace [i] 11:00 Běžecké lyžování [i] 12:15 Biatlon [i] 13:45 Sáně [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 16:30 Běžecké lyžování [i] 17:00 Atletika [i] 18:30 Tenis [i] 19:30 Fotbal [i] 22:00 Box [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Rychlá kola/Super skok 1 [i] 06:20 Detektiv Nash Bridges 1: Aloha, Nashi 7 [i] 07:20 Detektiv Nash Bridges 1: Klíčový svědek 8 [i] 08:20 Agentura Jasno 2: Gusův otec možná zabil souseda 10 [i] 09:20 Agentura Jasno 2: Něco na té Miře je 11 [i] 10:20 Agentura Jasno 2: Staří a neklidní 12 [i] 11:20 Agentura Jasno 2: Světla, kamera, vražda 13 [i] 12:20 Agentura Jasno 2: Vražda v tajném klubu 14 [i] 13:20 Milionový lékař 1: S jídlem roste chuť 4 [i] 14:20 Robin Hood: Král zbojníků [i] 17:00 Bouře meteorů [i] 19:00 Městečko Haven 2: Kořeny 5 [i] 20:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Lionel Ritchie 5 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 1: Pozlátko a špína 20 [i] 22:00 Dobrá manželka 2: Zahraniční záležitosti 20 [i] 23:00 Milionový lékař 1: S jídlem roste chuť 4 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Nekalé obchody 9 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Následovník 10 [i] 02:00 Médium 7: Neposlušná ruka 5 [i] 03:00 Druhé šance [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Muzeum života 6 [i] 07:15 Nechte své dítě zazářit 2 [i] 08:20 Podzemí měst 7 [i] 09:15 Jimmova továrna na jídlo 6 [i] 09:50 Hughova kampaň za ryby 4 [i] 10:50 Jak žijí Jonesovi 5 [i] 11:25 Jak žijí Jonesovi 6 [i] 12:00 Nejpřísnější rodiče na světě 22 [i] 12:55 Utajený šéf III. 5 [i] 13:55 Jídlo je detektivka 8 [i] 14:25 Jídlo je detektivka 9 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani III.: Šílení sběratelé 6 [i] 16:00 Velké přírodní události 2 [i] 17:10 Planeta Země po vymření lidstva 13 [i] 18:05 Hodování se smrtí 2 [i] 19:00 Deratizátor II. 3 [i] 19:30 Deratizátor II. 4 [i] 20:05 Sběrači 3 [i] 21:05 On The Spot: Reportéři v akci: Indie [i] 22:10 Oživlé dějiny 6 [i] 23:10 Jurské bojiště 10 [i] 00:10 Podzemí měst 7 [i] 01:05 Vesmír IV. 20 [i] 02:00 K smrti unaven 1 [i] 03:00 Zvířecí rekordmani III.: Šílení sběratelé 6 [i] 03:55 Nejpřísnější rodiče světa III. 2 [i] 04:55 Velké přírodní události 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Mise na Mars [i] 07:55 Síla country [i] 09:50 TRON: Legacy [i] 11:55 Dvojí hra [i] 14:00 V hlavní roli Maja [i] 15:35 Piráti na vlnách [i] 17:50 Jak vycvičit draka [i] 19:30 Před kamerou IX. 7