TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Dobrodružstvá Jackieho Chana III. 14-15/17 [i] 06:20 Scooby Doo I. 1/24 [i] 06:45 Flintstonovci v akcii 1/54 [i] 07:10 Čarodejnice III. 7-8/22 [i] 08:50 Olsen Twins: Výzva [i] 10:35 Priatelia II. 5-6/24 [i] 11:30 Superklamár [i] 13:10 16 želaní [i] 15:00 Harry Potter a väzeň z Azkabanu [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 Cesta do stredu Zeme [i] 22:00 Rachot v Bronxe [i] 23:55 Zabijaci z Tokia [i] 01:35 Teror vo vlaku [i] 03:00 Vojna upírov [i] 04:30 Cesta do stredu Zeme [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Slovensko v obrazoch [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy STV "N" [i] 07:15 Včielka Maja: Maja a vážka Maška [i] 07:40 Alica v krajine zázrakov: Zajac z klobúka 1/26 [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:30 Superchyty [i] 09:00 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:30 Fenomén Junior [i] 10:00 Legendy popu: Karol Duchoň [i] 12:00 Autosalón [i] 12:30 On Air [i] 12:55 Malá Dorritka 3/8 [i] 13:50 Malá Dorritka 4/8 [i] 14:45 Včielka Maja: Maja a vážka Maška [i] 15:20 Výstrely pri O.K. Corrale [i] 17:25 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Pošta pre teba [i] 21:10 Všetky cesty vedú domov [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Viazaná tajomstvom [i] 00:45 Výstrely pri O.K. Corrale [i] 02:45 Všetky cesty vedú domov [i] 04:35 Malá Dorritka 3/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Televíkend [i] 09:05 Extr@français 5/13 [i] 09:30 Separé [i] 10:00 Kjóto: príbehy starých záhrad 2/2 [i] 10:40 Senior klub - magazín [i] 11:05 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:30 Občan za dverami [i] 12:00 5 minút po dvanástej: A just budem... [i] 12:50 Modrý autobus [i] 14:00 Tenis Davis cup [i] 16:30 Hokej - prípravné zápasy pred MS [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Hokej - prípravné zápasy pred MS [i] 22:30 Prelet nad kukučím hniezdom [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV "N" [i] 02:05 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 06:30 Timon a Pumbaa II. [i] 06:50 Myška v prérii [i] 07:35 Beyblade Metal Fusion [i] 08:00 Hero Factory [i] 08:25 Rozprávková jazda [i] 08:50 Utopenec na úteku [i] 10:35 Ten najlepší [i] 13:20 Niečo ako láska [i] 15:40 Servírka [i] 18:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov 5 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Šesť dní, sedem nocí [i] 22:30 Vykoľajení - Hra s neverou [i] 00:50 Žiadna detská hra [i] 02:40 ČREPINY [i] 03:10 Menovec [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Črepiny PLUS [i] 06:00 Perry Mason - Prípad smrtiacej módy [i] 07:30 Moderné veštenie [i] 08:30 Loď lásky 3,4 [i] 10:15 Kapor na torte [i] 11:35 Všetci moji Ex 11,12 [i] 13:30 Viem, že moje dieťa je hviezda! 5 [i] 14:25 Podrazy II. 5 [i] 15:05 Život na Marse 9,10 [i] 16:55 30 prípadov majora Zemana: Biele linky - 1961 18 [i] 18:35 Amerika má talent VI. [i] 20:15 Amerika má talent VI. [i] 21:05 Profesionáli: Sárin orgazmus 11 [i] 22:00 Črepiny [i] 23:15 Mafstory: Veľká Pardubická [i] 00:00 Zákon gangu I. 11 [i] 00:40 Rozsudok [i] 02:45 Sila lásky [i] 04:30 Život na Marse 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ochránce IV. 4/8 [i] 07:00 Advokáti II. 8/21 [i] 08:00 Advokáti II. 9/21 [i] 09:00 Ztracený svět III.: Uvězněni 21/22 [i] 10:00 Enterprise: Bojuj nebo uteč 3/26 [i] 11:00 Enterprise: Tajemný nový svět 4/26 [i] 12:00 Ztracený svět III.: Srdce bouře 22/22 [i] 13:00 Předčasné vydání II.: Jenny Sloanová 1/22 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Vyznamenání 2/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 12/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 13/23 [i] 17:00 Sestra Hawthornová II. 7/10 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 16/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 17/23 [i] 20:00 Dr. House VI. 11/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 10/24 [i] 23:00 CSI: New York VII. 22/22 [i] 00:00 Pilíře Země 6/8 [i] 01:10 Dr. House VI. 11/22 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14/24 [i] 02:55 CSI: New York VII. 22/22 [i] 03:40 Sestra Hawthornová II. 7/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Úchvatný fotbalový stadion v Riu [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Jízda: Letní škola [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 07:45 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Megastavitelé: Gautrain: vysokorychlostní železnice Jihoafrické republiky [i] 09:05 Impozantní lodě: Africa Mercy [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Singapurská přístavní hráz [i] 10:55 Masivní stroje: Tanky [i] 11:25 Masivní stroje: Lodě [i] 11:50 Stěhování obrů 1 [i] 12:45 Extrémní stroje: Thunder, Wheels, Nemo [i] 13:40 Bratři z močálu: Pedikúra vietnamského prasete [i] 14:10 Bratři z močálu: Zatni zuby a vydrž to [i] 14:35 Megastavitelé: Londýnské olympijské vodní centrum - Velká Británie [i] 15:30 Národ šílenců: Létající tykve [i] 16:25 Jak se to dělá 11 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně: Armádní nože, surfovací prkna, matrace a avokádové lupínky [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Singapurská přístavní hráz [i] 18:15 Mimořádné projekty: Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku [i] 19:10 Černé nebe: Podzemní terénní blues [i] 20:05 Jak se to dělá 10 [i] 20:35 Jak se to dělá 11 [i] 21:00 Ross Kemp - Střední východ 1 [i] 21:55 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 22:50 Mečouni - život na udici: S takovými kamarády [i] 23:45 Obnovení: Přestavba Ground Zero: Místo k truchlení [i] 00:40 Černé nebe: Podzemní terénní blues [i] 01:40 Ross Kemp - Střední východ 1 [i] 02:40 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 03:40 Jak se to dělá: Balené pokrmy pro letadla/Papírové pohárky/Trumpety [i] 04:05 Mečouni - život na udici: S takovými kamarády [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Návrat černé dámy 5/32 [i] 06:00 Rozhodni obraze krásný [i] 06:20 Franklin 27/52 [i] 06:40 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 6/26 07:10 Tajemství Morphusu [i] 08:40 Kostičky [i] 08:50 Moudronos [i] 09:05 Pátrání světlušky Lucie [i] 09:20 Kapitolky o havěti: Louka 1/10 [i] 09:35 Zprávičky [i] 09:55 Bludiště [i] 10:25 Mistr zázraků [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:30 Malá farma: Bio nebio, dávno tomu [i] 13:55 Oddíl 10 z Navarone [i] 15:55 Film o seriálu Vyprávěj [i] 16:10 Úsměvy Simony Postlerové [i] 16:50 Ve stínu slunce [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Kapka naděje [i] 22:30 96 hodin [i] 00:05 Krvavý Valentýn [i] 01:45 Krotitelé dluhů [i] 02:10 Malá farma: Bio nebio, dávno tomu [i] 02:35 Přes nový práh [i] 03:00 Tohle jsem já... [i] 03:15 Po stopách hvězd [i] 03:45 Bolkoviny [i] 04:25 Pavel Fajt, bubeník [i] 04:40 Nejlepší lékař mého života [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Kolaborovali s nacisty: Britský dokumentární cyklus 6/12 [i] 06:55 Největší tankové bitvy: Ardeny 1 [i] 07:40 Ekoprůkopníci: Ekospolečenství [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:15 Folklorika [i] 09:45 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 10:10 Tisíc let české myslivosti [i] 10:40 Československý filmový týdeník 1962 872/2379 [i] 10:55 Kultura.cz [i] 11:20 Divadlo žije! [i] 11:50 Game Page [i] 12:15 PORT [i] 12:45 Život filmového historika Karla [i] 13:00 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 21/26 [i] 14:00 Architektura 6/45 [i] 14:30 Zrezivělá krása [i] 14:55 Zpět k pramenům: Prameny vodáckých řek 5/13 [i] 15:20 Oceány: Cortézovo moře 1/8 [i] 16:15 Zázračná planeta: Putování pakoňů očima skrytých kamer: Překonání řeky 2/2 [i] 17:10 Ranč U Zelené sedmy: Jak jsme se božích darů dočkali 6/42 [i] 17:35 Film o filmu Modrý tygr [i] 17:40 Pohádka o lidech a Boží lékárně [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Musicblok [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Židé - Dějiny jednoho národa: Davidova hvězda. 4/5 [i] 20:55 Trilobit Beroun 2011 [i] 21:20 RENT: Filmed Live on Broadway [i] 23:40 Animace na Dvojce [i] 01:10 Červený trpaslík: Já na druhou 6/52 [i] 01:40 Je to soda II 3/3 [i] 02:10 From the Basement ll 2/6 [i] 03:00 Zrezivělá krása [i] 03:25 Křesťanský magazín [i] 03:50 Zpět k pramenům: Prameny vodáckých řek 5/13 [i] 04:10 Zkus mít vkus [i] 04:35 Pod pokličkou [i] 04:55 Nevyjasněná úmrtí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:55 Záhady přírody [i] 06:20 Myšák Stuart Little 13 [i] 06:40 Roary: Závodní auto 32, 33 [i] 07:10 Baby Looney Tunes 35 [i] 07:35 Co nového Scooby-Doo? 1 [i] 08:00 Batman vítězí II 11 [i] 08:25 Spongebob v kalhotách 95 [i] 08:55 Hannah Montana II 16, 17 [i] 09:55 Ahoj ségro, sbohem živote! [i] 11:45 Volejte Novu [i] 12:20 Nahá pastýřka [i] 13:55 Snowboard Academy [i] 15:50 Láska z pasáže [i] 17:25 Vlastní pravidla [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Flynn Carsen: Honba za Kopím Osudu [i] 22:05 Zlaté oko [i] 00:45 Franklyn: * [i] 02:25 Novashopping 02:50 Hranice nemožného 9 [i] 03:40 Volejte Novu [i] 04:25 Kriminálka New York IV 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Hero factory: My stavíme hrdiny: Vnitřní nepřítel 3 [i] 07:40 Mickeyho klubík III: Maškarní myšky Minnie 23 [i] 08:10 M*A*S*H 61 [i] 08:45 Autosalon [i] 10:05 Zázraky života: Maruška 11 [i] 11:10 Alf [i] 12:15 Drsňák Dudley [i] 13:45 Strýček Buck [i] 16:05 Columbo: Za úsvitu [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Aréna národů [i] 21:10 Dudlíkátor [i] 23:10 Dnes zemřeš [i] 00:55 Soví houkání [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 112 [i] 05:40 Anderov rebrinák [i] 06:10 Slávici na ulici [i] 07:05 Je to možné?! [i] 08:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 94/129 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Sabrina - mladá čarodejnica VI. 5-6/22 [i] 11:30 Jesse II. 4/20 [i] 11:55 Veronika Marsová I. 19/22 [i] 13:00 Kapitán II. 8/8 [i] 14:45 Kleopatra 1-2/2 [i] 18:10 Rosamunde Pilcherová: Kolotoč života [i] 20:00 You Can Dance [i] 21:40 Svadobné vojny [i] 23:25 Fatamorgána [i] 01:00 Vyprahnutá préria [i] 02:15 Kapitán II. 8/8 [i] 03:55 Veronika Marsová I. 19/22 [i] 04:35 Nočné lampy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:45 Ultimate Avengers: konečná pomsta [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Čekání na štěstí [i] 13:50 Countdown [i] 15:50 Mamut [i] 17:35 Repli-Kate [i] 19:15 Formule! [i] 21:15 Sejměte Cartera [i] 23:05 V elektrizující mlze [i] 01:05 Milenka [i] 02:30 Paintball [i] 04:00 Bolero [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Severská kombinace [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:15 Severská kombinace [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 11:30 Biatlon [i] 12:15 Běžecké lyžování [i] 13:30 Biatlon [i] 14:15 Běžecké lyžování [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:45 Tenis [i] 19:30 Fotbal [i] 22:00 Bojové sporty [i] 23:00 Futsal [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:15 Biatlon [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 4 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 8: 4. díl 4 [i] 10:00 Námořní hlídka 4: Živá kořist 14 [i] 11:00 Námořní hlídka 4: Poklad v troskách 15 [i] 12:00 Námořní hlídka 4: Nebezpečné hlubiny 16 [i] 13:00 Námořní hlídka 5: Třetí muž 1 [i] 14:00 Námořní hlídka 5: Oko za oko 2 [i] 15:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a ztracená babička 13 [i] 16:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a kapitánova žena 14 [i] 17:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se ožení 15 [i] 18:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do vězení 16 [i] 19:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk bere útokem Manhattan 1 [i] 20:00 Milionový lékař 1: S jídlem roste chuť 4 [i] 21:00 Robin Hood: Král zbojníků [i] 23:40 Sérum pravdy [i] 01:40 Bouře meteorů [i] 03:30 Médium 6: Mrtvé maso 21 [i] 04:20 Médium 6: Nádherná smrt 22 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Smrtící zemětřesení na Haiti [i] 07:00 Jak vznikla Země 6 [i] 08:00 Odkrytý Egypt 6 [i] 09:05 Vítejte v Lagosu 1 [i] 10:20 Divokost Baltu [i] 11:25 Deratizátor 3 [i] 11:55 Deratizátor 4 [i] 12:25 Příběhy z divočiny 2 [i] 13:00 Vášnivý jedlík: Nezapomenutelné chvíle [i] 14:00 Jimmova továrna na jídlo 6 [i] 14:40 Jídlo je detektivka 6 [i] 15:10 Co nám prospívá 48 [i] 15:40 Archeolog bez tajemství 54 [i] 16:10 Velké přírodní události 1 [i] 17:10 Planeta Země po vymření lidstva 12 [i] 18:00 Vášnivý jedlík III. 19 [i] 18:30 Vášnivý jedlík III. 20 [i] 19:00 Deratizátor II. 1 [i] 19:35 Deratizátor II. 2 [i] 20:10 Vesmír IV. 17 [i] 21:10 Boj o život 6 [i] 22:10 Oživlé dějiny 5 [i] 23:10 Z deníku uprchlíka 2 [i] 00:10 Raději se bojte 6 [i] 01:05 Podzemí měst 5 [i] 02:00 Vesmír IV. 17 [i] 02:55 Deratizátor II. 1 [i] 03:30 Deratizátor II. 2 [i] 04:00 Podzemí měst 5 [i] 04:50 Vítejte v Lagosu 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Poslední píseň [i] 07:45 Otec neznámý [i] 09:25 Vždy připraven! [i] 11:15 Jonesovi [i] 12:50 Země ztracených [i] 14:30 Ukradené vánoce Tima Burtona [i] 15:45 Terapie 26 [i] 16:15 Terapie 27 [i] 16:45 Terapie 28 [i] 17:10 Terapie 29 [i] 17:35 Terapie 30 [i] 18:05 Pod jednou střechou [i] 20:00 Síla country [i] 22:00 Na odstřel [i] 0