TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Monk VIII. 1/16 [i] 09:35 Mr. Bean [i] 10:00 Komisár Rex I. 8/13 [i] 10:55 Vyprahnutá préria [i] 12:35 Bez stopy VI. 15/18 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Las Vegas: Kasíno I. 11/23 [i] 14:20 Monk VIII. 2/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom II. 14-15/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS III. 17/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Dva a pol chlapa VIII. 11-12/16 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 AKČNÝ PIATOK: Ochranca [i] 22:15 AKČNÝ PIATOK: Teror vo vlaku [i] 23:55 Veľký záťah [i] 01:30 Ochranca [i] 02:55 Najlepší spôsob ako zomrieť [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy STV "N" [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Duel [i] 08:05 5 proti 5 [i] 08:55 Štýlovo [i] 09:25 Maigret: Maigret a hlava muža [i] 11:10 Sila lásky IV. 4/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 5 proti 5 špeciál [i] 14:30 Divoký anjel 105 [i] 15:15 Dve tváre Anny 25/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 94 [i] 17:15 Fenomén Junior [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Legendy popu: Karol Duchoň [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Nora Robertsová: Na pravé poludnie [i] 23:55 Maigret: Maigret a hlava muža [i] 01:40 Dve tváre Anny 25/60 [i] 02:25 Nora Robertsová: Na pravé poludnie [i] 03:55 Sila lásky IV. 4/203 [i] 04:40 Sila lásky V. 94 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:03 6 miliárd názorov [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Rómsky magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:00 Fokus právo [i] 11:40 Zvieratá záchrancovia: O psovi, ktorý premohol medveďa 1/6 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Chlapčenský úsmev [i] 13:15 Právo pre ľudí [i] 13:30 Trezor: Kázne a skúšky Jonáša Záborského [i] 13:55 Senior klub - magazín [i] 14:25 Moja misia: Kandahárske sirény /Afganistan/ [i] 14:50 Medicína: Medicína - Poruchy sluchu [i] 15:50 Tenis Davis cup [i] 16:25 Hokej - prípravné zápasy pred MS [i] 18:45 Tenis Davis cup [i] 21:30 České milovanie: O láske, keď majú deti deti [i] 21:55 Kino na Dvojke: Anjel a bandita [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i] 01:00 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 9 [i] 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:05 KRIMI 07:35 Súdna sieň: Si obyčajná upratovačka [i] 08:25 Súdna sieň: Držgroš a klamárka [i] 09:20 Panelák IX.: Fotky pre Ičiho 24 [i] 10:20 Náš nový dom IV. 3 [i] 11:20 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Nové bývanie [i] 13:30 Kosti V. 14 [i] 14:20 Klamári II. 1/22 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 10 [i] 16:10 Profesionáli: Mama a Žeňa 6 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Nič ti nie je [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Piráti Karibiku: Kliatba Čiernej perly [i] 23:15 Štvanec [i] 01:20 Pavučina snov [i] 03:30 Numb3rs IV. 12 [i] 04:10 Nezvestní IV. 2 [i] 04:50 District 66 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 139 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 29 [i] 08:00 Matlock I. 22 [i] 09:00 Diagnóza: Vražda I. 18 [i] 10:00 Smer juh 18,19 [i] 11:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 14 [i] 12:45 Panelák: Fotky pre Ičiho 24 [i] 13:50 Newyorskí právnici II. 9 [i] 14:45 Simpsonovci XIV. 19 [i] 15:15 Griffinovci V. 2 [i] 15:50 Ninja Factor II. 33 [i] 16:20 Náš nový dom IV. 3 [i] 17:10 Prison Break: Útek z väzenia II. 3 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 14 [i] 18:55 Lovci väzňov 5 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:15 Amerika má talent VI. [i] 22:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov [i] 23:00 Farmár hľadá ženu [i] 00:10 Viem, že moje dieťa je hviezda! 5 [i] 00:55 Kauza Wardovcov [i] 02:40 Bostonské zločiny I. 8 [i] 03:20 Deň zlomu 9 [i] 04:00 Newyorskí právnici 6 [i] 04:40 Nežní zabijaci I. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin II. 11/13 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Kůň je kůň 3/23 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 10/23 [i] 09:00 Advokáti VI. 3/23 [i] 10:00 Boj o čas III. 22/22 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba II. 21/23 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 10/23 [i] 13:00 Merlin II. 12/13 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Poručík Hobson 4/23 [i] 15:00 Advokáti VI. 4/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 11/23 [i] 17:00 CSI: New York VI. 20/23 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 22/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 23/23 [i] 20:00 CSI: New York VI. 21/23 [i] 21:00 Čas probuzení [i] 23:15 Californication III.: Příchody a odchody 11/12 [i] 23:50 Californication III.: Mia culpa 12/12 [i] 00:25 Námořní vyšetřovací služba II. 23/23 [i] 01:20 Čas probuzení [i] 03:30 Californication III.: Příchody a odchody 11/12 [i] 04:00 Californication III.: Mia culpa 12/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Ledový hotel [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Sběrač mořských hub [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Facka nebo kopanec [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zaměřeno na Aljašku [i] 09:05 Mimořádné projekty: Inteligentní tunel v Malajsii [i] 10:00 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 53 [i] 10:55 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 11:50 Opravna vraků 24 [i] 12:45 Pátá rychlost 5 [i] 13:15 Pátá rychlost 6 [i] 13:40 Americký chopper: Lawless Drag Bike – 2. část a motorka z dílny PJD – 4. část [i] 14:35 Špinavé práce: Odkorňování cedrů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Na konec světa [i] 16:25 Bořiči mýtů: NASA – Přistání na Měsíci [i] 17:20 Mimořádné projekty: Inteligentní tunel v Malajsii [i] 18:15 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 19:10 Jak se to dělá: Zmrzlinové výrobky/Dřevěné golfové hole/Křídla letadel [i] 19:40 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i] 20:05 Bořiči mýtů: Oprava prasklé gumy [i] 21:00 Pronásledovaní mafií 1 [i] 21:30 Pronásledovaní mafií 2 [i] 21:55 Je to pravda? 2 [i] 22:50 Hry s časem: Šrotování aut, dřevorubectví a skateboard [i] 23:45 Bořiči mýtů 174 [i] 00:40 Strašení: Strašení v Summerwindu [i] 01:40 Pronásledovaní mafií 1 [i] 02:10 Pronásledovaní mafií 2 [i] 02:40 Je to pravda? 2 [i] 03:40 Hry s časem: Šrotování aut, dřevorubectví a skateboard [i] 04:35 Jak se to dělá: Zmrzlinové výrobky/Dřevěné golfové hole/Křídla letadel [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Dávní hrdinové 4/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 31/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Návrat černé dámy 5/32 [i] 10:15 Dobrodružství kriminalistiky: Krev 6/26 [i] 11:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 Fenomén [i] 16:55 Everwood II: Tři horníci z Everwoodu 7/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj: MS v hokeji 1985 20/26 [i] 20:55 13. komnata Zuzany Stirské [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:10 Bratři a sestry: Pro děti 6/23 [i] 22:55 Losování Euromiliony 23:00 Taggart [i] 23:50 Město žen II: Čas rozhodnutí 20/22 [i] 00:10 Co nám dělá dokonalá těla? 20/39 [i] 00:35 Doktor Martin: Jen my dvě 22/23 [i] 01:20 AZ-kvíz [i] 01:45 Fenomén [i] 02:15 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Do práce [i] 06:25 Zoománie [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura 5/45 [i] 10:00 Kočičí mámy [i] 11:00 Na plovárně s Davidem LaChapellem [i] 11:25 Barvy života [i] 12:20 Oceán plný dobrodružství: Návrat do Amazonie II 5/5 [i] 13:20 Chcete mě? [i] 13:35 Máte mě! [i] 13:50 Willík, občanské sdružení rodičů a [i] 13:55 Postřehy Karla Kyncla [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Tisíc let české myslivosti [i] 15:00 Tvary přírody 6/6 [i] 15:30 Svět vodní divočiny II.: Murény, tajuplní lovci hlubin 5/5 [i] 15:55 Krásy evropského pobřeží: Helsinky [i] 16:00 Aby dluhy nebolely: Něco za něco [i] 16:10 Skoro jasno [i] 16:25 PORT [i] 16:50 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 59 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 4/39 [i] 19:15 Film o filmu Modrý tygr [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Génius 23/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Putování pakoňů očima skrytých kamer: Překonání řeky 2/2 [i] 21:00 Nenápadný půvab buržoazie [i] 22:40 ČT Live - Ivan Hlas Trio [i] 23:35 Je to soda II 3/3 [i] 00:10 Medúza [i] 00:45 Musicblok [i] 01:10 Veteran TV 5/6 [i] 01:40 Panikářky [i] 02:05 Po stopách třetího odboje [i] 02:30 Evropa dnes [i] 03:00 Knižní svět [i] 03:25 Q [i] 03:50 Zkus mít vkus [i] 04:15 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:50 Nevyjasněná úmrtí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2129 [i] 09:50 Posedlost [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Můj přítel Monk VIII 13 [i] 13:25 Powder Park 5 [i] 14:35 Odložené případy III: Joseph 23 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba: Má druhá levá noha 12 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York IV 21 [i] 18:30 Ulice 2130 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Madagaskar 2: Útěk do Afriky [i] 21:50 Charlieho andílci: Na plný pecky [i] 00:05 Američtí draci: * [i] 01:45 Novashopping 02:05 Smetánka 10 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba: Má druhá levá noha [i] 03:55 Zvíře 13 [i] 04:35 Kriminálka New York IV 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Closer II: Cti matku svou 2 [i] 08:35 M*A*S*H 61 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda V: Rychle uzavřený případ 2 [i] 11:10 Policejní divize II: Neznámé území 14 [i] 12:10 Knight Rider I: Svobodu, nebo smrt 15 [i] 13:10 Odpadlík V: Lovec odměn roku 18 [i] 14:10 Alf I: Alf detektivem 21 [i] 14:40 Closer II: Uklouznutí 3 [i] 15:40 Big Ben I: Hledá se tělo 11 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 To je vražda, napsala: Smrtonosný příběh [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Univerzální voják [i] 01:10 Konec světa [i] 03:25 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Anderov rebrinák [i] 05:40 Skrytá vášeň 188/188 [i] 06:30 Cigánske srdce 141/218 [i] 07:45 Dr. Oz I. 57/174 [i] 08:50 Osobný strážca 29/64 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Správna Susan IV. 11/22 [i] 10:50 V objatí hodvábu 151-152/200 [i] 12:10 Sultán 32 [i] 13:05 Druhý dych 24/80 [i] 13:55 Sudkyňa Hatchettová III. 78/130 [i] 14:30 Rebeli I. 121/215 [i] 15:20 Rodinná kliatba 106/110 [i] 16:10 Cigánske srdce 142/218 [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 8-9/22 [i] 18:50 Dharma a Greg I. 10/23 [i] 19:15 Frasier III. 15/24 [i] 19:45 Smotánka [i] 20:00 VILOmeniny [i] 22:25 Svetlo lásky [i] 00:10 Milenec vdovy [i] 01:55 Na streche [i] 02:40 Frasier III. 15/24 [i] 03:00 Sudkyňa Hatchettová III. 78/130 [i] 03:20 Ulica III. 155/259 [i] 04:05 Je to možné?! [i] 04:55 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Napříč časem [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Daleko od ní [i] 14:00 Prokletý [i] 15:40 Boeing 747 [i] 17:35 Desatero [i] 19:20 Láska a jiné pohromy [i] 21:00 Bolero [i] 22:55 Paintball [i] 00:30 Maniak [i] 02:05 Váleční ptáci [i] 03:40 Tělo na tělo [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:30 Biatlon [i] 10:15 Biatlon [i] 11:30 Sáně [i] 12:00 Sáně [i] 13:00 Biatlon [i] 14:30 Tenis [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Atletika [i] 21:00 Timbersports [i] 21:30 Timbersports [i] 22:00 Biatlon [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 23:30 Poker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 3 [i] 06:20 McLeodovy dcery 8: Na každém kroku 18 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: Kmen 13 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 1: Klíčový svědek 8 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 8: 7. díl 7 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Spása na dosah 14 [i] 12:20 Námořní hlídka 5: Třetí muž 1 [i] 13:20 Agentura Jasno 2: Světla, kamera, vražda 13 [i] 14:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do vězení 16 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 5: Řeč peněz 15 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 8. díl 8 [i] 18:20 PREMIÉRA Námořní hlídka 5: Oko za oko 2