TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Monk VII. 16/16 [i] 09:35 Mr. Bean [i] 10:00 Komisár Rex I. 7/13 [i] 10:55 Pištoľníkov sľub [i] 12:35 Bez stopy VI. 14/18 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Las Vegas: Kasíno I. 10/23 [i] 14:20 Monk VIII. 1/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom II. 12-13/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS III. 16/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Dva a pol chlapa VIII. 9-10/16 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 Mesto tieňov 2 [i] 21:30 Ordinácia v ružovej záhrade VI. [i] 22:15 Nočné Televízne noviny [i] 22:40 Boa verzus pytón [i] 00:25 NCIS III. 16/24 [i] 01:15 Návrat osamelého jazdca [i] 02:35 Mesto tieňov 2 [i] 03:35 Komisár Rex I. 7/13 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy STV "N" [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Duel [i] 08:15 5 proti 5 [i] 09:00 Reportéri [i] 09:35 Maigret: Maigret a prístav v hmle [i] 11:10 Sila lásky IV. 3/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Kto hovorí pravdu? [i] 14:30 Divoký anjel 104 [i] 15:15 Dve tváre Anny 24/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:30 Sila lásky V. 93 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 5 proti 5 špeciál [i] 20:55 TOP STAR Extra: Jiří Sovák [i] 21:45 Dr.House VI.: Čierna diera 16/22 [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:43 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Trestný prápor 5/11 [i] 23:35 Maigret: Maigret a prístav v hmle [i] 01:05 Dve tváre Anny 24/60 [i] 01:50 Trestný prápor 5/11 [i] 02:35 Autosalón [i] 03:05 Sila lásky IV. 3/203 [i] 03:50 Sila lásky V. 93 [i] 04:40 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Regionálny denník [i] 07:15 Komentáre [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 6 miliárd názorov [i] 08:55 Dámsky klub "N" [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:40 Správy - Hírek [i] 10:50 Fokus - peniaze [i] 11:30 Ulice sveta: Oxford Street, Londýn [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Zahrajte mi takúto [i] 13:15 Právo pre ľudí [i] 13:30 Občan za dverami [i] 14:00 Polícia [i] 14:15 Profesionál [i] 14:30 Orientácie [i] 15:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 15:30 Tichý potok [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 17:00 Moja misia: Kandahárske sirény /Afganistan/ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 18:00 Zvieratá záchrancovia: O psovi, ktorý premohol medveďa 1/6 [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Jedna žabka-dve žabky 6/7 [i] 18:40 Slovenské unikáty 1999: Oravská dedina [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Ján Gašpar [i] 20:00 Od prisťahovalca po milionára: Henry John Heinz - Kráľ kečupu 3/5 [i] 20:55 Spektrum vedy: Jazykoveda - skúmanie nárečí [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Večer pod lampou [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy STV "N" [i] 02:20 ArtSpektrum [i] 02:25 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 10 [i] 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Dieťa má dvojičky [i] 08:35 Súdna sieň: Obľúbená destinácia [i] 09:30 Panelák IX.: Inkriminujúce fotky 23 [i] 10:30 Náš nový dom IV. 2 [i] 11:25 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Nové bývanie [i] 13:30 Kosti V. 13 [i] 14:20 Myšlienky vraha II. 23/23 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 9 [i] 16:10 Profesionáli: Falošní policajti 5 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Záchrankyňa [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Fotky pre Ičiho 24 [i] 21:15 Kosti V. 14 [i] 22:15 Nevinní: Odstupné 26 [i] 23:15 Lovci väzňov 5 [i] 00:15 Špeciálne komando II. 6,7 [i] 01:55 Lovci väzňov 5 [i] 02:35 Numb3rs IV. 11 [i] 03:15 Nezvestní IV. 1/14 [i] 03:55 District 65 [i] 04:35 Nevinní: Odstupné 26 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 138 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 28 [i] 08:00 Matlock I. 21 [i] 09:00 Diagnóza: Vražda I. 17 [i] 10:00 Smer juh 16,17 [i] 11:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 13 [i] 12:45 Panelák: Inkriminujúce fotky 23 [i] 13:50 Newyorskí právnici II. 8 [i] 14:45 Simpsonovci XIV. 18 [i] 15:15 Griffinovci V. 1/13 [i] 15:50 Ninja Factor II. 32 [i] 16:20 Náš nový dom IV. 2 [i] 17:10 Prison Break: Útek z väzenia II. 2 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 13 [i] 18:55 Simpsonovci XIV. 19 [i] 19:15 Griffinovci V. 2 [i] 19:45 Riskni milión! [i] 20:15 James Bond na PLUSKE: V tajnej službe Jej veličenstva [i] 23:05 Sexuálna obeť [i] 00:45 Zmätky v Arizone [i] 02:15 Bostonské zločiny I. 7 [i] 02:55 Deň zlomu 8 [i] 03:35 Newyorskí právnici 5 [i] 04:15 Navzdory osudu 82 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin II. 10/13 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Srážka 2/23 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 9/23 [i] 09:00 Advokáti VI. 2/23 [i] 10:00 Boj o čas III. 21/22 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba II. 20/23 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 9/23 [i] 13:00 Merlin II. 11/13 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Kůň je kůň 3/23 [i] 15:00 Advokáti VI. 3/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 10/23 [i] 17:00 CSI: New York VI. 19/23 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 21/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 22/22 [i] 20:00 CSI: New York VI. 20/23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 15/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14/24 [i] 23:00 Dead Set 2/5 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev: Staneš se mou smrtí 12/12 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 15/24 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 14/24 [i] 02:55 Dead Set 2/5 [i] 03:45 True Blood - Pravá krev: Staneš se mou smrtí 12/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Nejvyšší pozdvižení [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Znalec borůvek [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Pracovní výluka [i] 08:10 Bořiči mýtů 176 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Arizonští kardinálové [i] 10:00 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 52 [i] 10:55 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 11:50 Opravna vraků 23 [i] 12:45 Jízda: Hollywoodská rychlost [i] 13:40 Americký chopper: Lawless Drag Bike – 1. část, motorka z dílny PJD – 3. část [i] 14:35 Špinavé práce: Sběrač mořských hub [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Facka nebo kopanec [i] 16:25 Bořiči mýtů: Zaměřeno na Aljašku [i] 17:20 Mimořádné projekty: Arizonští kardinálové [i] 18:15 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 19:10 Jak se to dělá: Vodováhy/Párky v rohlíku/Brusné zrno/Brusný papír [i] 19:40 Jak to dělají?: Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí [i] 20:05 Zničeno ve vteřině 45 [i] 20:35 Zničeno ve vteřině 46 [i] 21:00 Lovci odpadu 3 [i] 21:55 Dřevorubci v močálech: Konec v nedohlednu [i] 22:50 Strašení: Posedlí [i] 23:45 Bořiči mýtů 173 [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 45 [i] 01:10 Zničeno ve vteřině 46 [i] 01:40 Lovci odpadu 3 [i] 02:40 Dřevorubci v močálech: Konec v nedohlednu [i] 03:40 Strašení: Posedlí [i] 04:35 Jak se to dělá: Vodováhy/Párky v rohlíku/Brusné zrno/Brusný papír [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Pravidla rozchodu 3/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 30/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Dávní hrdinové 4/32 [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:10 Úsměvy Ladislava Freje [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood II: Slepá víra 6/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: Krev 6/26 [i] 20:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:40 Postřehy odjinud [i] 21:45 Profil zločinu: Pod maskou 6/18 [i] 22:40 Bratrstvo neohrožených 6/10 [i] 23:45 Děla z Navarone [i] 02:15 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Křesťanský magazín [i] 06:25 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Folklorní magazín [i] 09:25 Zrezivělá krása [i] 09:55 Mýty a fakta historie: Terst - boxerský ring na Jadranu [i] 10:45 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 5/8 [i] 11:15 Zpět k pramenům: Zlatonosné prameny 4/13 [i] 11:35 Ta naša kapela [i] 12:05 Tvary přírody 5/6 [i] 12:35 Začalo to v Los Alamos 1/2 [i] 13:30 Jimmie [i] 15:00 Byl jednou jeden film: Přelet nad kukaččím hnízdem [i] 15:50 Metuzalém [i] 16:05 Medicína pro 21. století [i] 16:20 Zánět dutin [i] 16:30 Televizní klub neslyšících [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 3/39 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Panenka 22/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Portugalsko, iberský poklad [i] 21:00 Příběhy obyčejného šílenství [i] 23:30 From the Basement ll 2/6 [i] 00:20 Ta naše povaha česká [i] 00:45 Návrat neztraceného syna [i] 01:40 O češtině [i] 01:55 Uchem jehly [i] 02:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:50 Game Page [i] 03:15 Babylon [i] 03:45 Postřehy Karla Kyncla [i] 03:50 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:00 Zkus mít vkus [i] 04:20 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:35 Pod pokličkou [i] 04:55 Nevyjasněná úmrtí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2128 [i] 09:50 Andělé [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Můj přítel Monk VIII 12 [i] 13:25 Powder Park 4 [i] 14:35 Odložené případy III: Řeka 22 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba: Špehoun v oblacích 11 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York IV 20 [i] 18:30 Ulice 2129 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Něco jako láska 312 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas XI 4 [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Štvanec: * [i] 00:40 24 hodin VI 5 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Smetánka 9 [i] 03:10 24 hodin VI 5 [i] 03:50 Zvíře 11, 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Closer II: Policajtská krev 1 [i] 08:35 M*A*S*H 60 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda V: Vražedné blues 1 [i] 11:10 Policejní divize II: Rozpomínání 13 [i] 12:10 Knight Rider I: Srdce z kamene 14 [i] 13:10 Odpadlík V: Honba za krví 17 [i] 14:10 Alf I: Případ pro psychiatra 20 [i] 14:40 Closer II: Cti matku svou 2 [i] 15:40 Big Ben I: Smrt v křoví 10 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:40 Hostina za hubičku [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 TOP STAR: František Peterka [i] 21:15 Jste to, co jíte [i] 22:20 Hawaii 5-0: Podraz 24 [i] 23:20 Nikdo není dokonalý [i] 00:35 Divoši [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:25 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Anderov rebrinák [i] 05:50 Skrytá vášeň 187/188 [i] 06:30 Cigánske srdce 140/218 [i] 07:35 Dr. Oz I. 56/174 [i] 08:35 Osobný strážca 28/64 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Správna Susan IV. 10/22 [i] 10:40 V objatí hodvábu 149-150/200 [i] 12:00 Sultán 31 [i] 12:50 Druhý dych 23/80 [i] 13:40 Sudkyňa Hatchettová III. 77/130 [i] 14:20 Rebeli I. 120/215 [i] 15:10 Rodinná kliatba 105/110 [i] 15:55 Cigánske srdce 141/218 [i] 16:55 Skrytá vášeň 188/188 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 7/22 [i] 18:45 Dharma a Greg I. 9/23 [i] 19:15 Frasier III. 13-14/24 [i] 20:00 Druhý dych 24/80 [i] 21:00 Sultán 32 [i] 22:00 V objatí hodvábu 151-152/200 [i] 23:30 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 6/10 [i] 00:30 Adela show [i] 01:05 Frasier III. 13-14/24 [i] 01:50 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 7/22 [i] 02:35 Sudkyňa Hatchettová III. 77/130 [i] 02:55 Ulica III. 154/259 [i] 03:40 V tieni [i] 04:00 112 [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Hledám impotentního muže [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Malý Indián [i] 13:35 Jízdenka do vesmíru [i] 15:20 Banditi [i] 17:30 Daleko od ní [i] 19:25 Prokletý [i] 21:00 Tělo na tělo [i] 22:40 Váleční ptáci [i] 00:20 Puls 3: Invaze [i] 01:55 Jednotka Uro [i] 03:40 Zabijáci lesbických upírek [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 10:00 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 13:00 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 17:45 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 22:30 ESP Confidential [i] 23:00 Poker [i] 23:55 Sport Trip [i] 00:00 Futsal [i] 00:45 Futsal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 2 [i] 06:20 McLeodovy dcery 8: Skokan 17 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: Štěstíčka 12 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 1: Aloha, Nashi 7 [i] 09:20 Vraždy v