TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Monk VII. 15/16 [i] 09:35 Mr. Bean [i] 10:00 Komisár Rex I. 6/13 [i] 10:55 Návrat osamelého jazdca [i] 12:30 Bez stopy VI. 13/18 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Las Vegas: Kasíno I. 9/23 [i] 14:20 Monk VII. 16/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom II. 10-11/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS III. 15/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Dva a pol chlapa VIII. 7-8/16 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 Flynn Carsen: Návrat do baní kráľa Šalamúna [i] 22:05 Zámena manželiek [i] 23:20 Nočné Televízne noviny [i] 23:45 Krutá pomsta [i] 01:50 NCIS III. 15/24 [i] 02:35 Zámena manželiek [i] 03:35 Komisár Rex I. 6/13 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy STV "N" [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Duel [i] 08:15 5 proti 5 [i] 09:00 Nebíčko v papuľke [i] 09:35 Maigret: Maigret a Saint-Fiacre [i] 11:05 Sila lásky IV. 2/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:25 Práca pre teba [i] 13:35 Zoči - voči [i] 14:25 Divoký anjel 103 [i] 15:15 Dve tváre Anny 23/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 92 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Svet podľa Prota [i] 22:00 Dr.House VI.: Súkromné životy 15/22 [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 22:58 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Maigret: Maigret a Saint-Fiacre [i] 00:30 Dve tváre Anny 23/60 [i] 01:15 Svet podľa Prota [i] 03:10 Sila lásky IV. 2/203 [i] 04:00 Sila lásky V. 92 [i] 04:50 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Polícia [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Rusínsky magazín [i] 10:55 Správy - Hírek [i] 11:00 Fokus zdravie [i] 11:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Mahdiho amráda 18/26 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Zahrajte mi takúto [i] 13:15 Cesty [i] 13:45 Família: Keď láska predsa len príde ... [i] 14:15 Večer na tému [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Senior klub - magazín [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Ulice sveta: Oxford Street, Londýn [i] 18:20 Zákulisie slovenčiny [i] 18:30 Večerníček: Jedna žabka-dve žabky 5/7 [i] 18:40 6 miliárd názorov [i] 18:45 GEN.sk: Jozef Ciller [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Pavol Poremba [i] 20:05 Galandovci [i] 20:40 Gen.sk: Miroslav Smolák [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Profesionál [i] 22:15 Atletika - BB latka [i] 23:15 Umenie 2012: Divadlo [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:05 ArtSpektrum [i] 01:10 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Nevinní: Na plytčine 25 [i] 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Klamala mi, že je muž [i] 08:35 Súdna sieň: Chce ma ožobráčiť [i] 09:25 Panelák IX.: Ďalšie dieťa 22 [i] 10:25 Náš nový dom IV. 1/13 [i] 11:20 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Nové bývanie [i] 13:30 Kosti V. 12 [i] 14:20 Myšlienky vraha II. 22 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 8 [i] 16:10 Profesionáli: Kroner 4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Citový tulák [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Inkriminujúce fotky 23 [i] 21:15 Kosti V. 13 [i] 22:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 10,11 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 7,8 [i] 01:45 Špeciálne komando II. 6,7 [i] 03:10 Numb3rs IV. 10 [i] 03:50 Dobrá manželka I. 23/23 [i] 04:35 District 64 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 137 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 27 [i] 08:00 Matlock I. 20 [i] 09:00 Diagnóza: Vražda I. 16 [i] 10:00 Smer juh 14,15 [i] 11:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 12 [i] 12:45 Panelák: Ďalšie dieťa 22 [i] 13:55 Newyorskí právnici II. 7 [i] 14:45 Simpsonovci XIV. 17 [i] 15:15 Griffinovci IV. 18/18 [i] 15:55 Ninja Factor II. 31 [i] 16:20 Náš nový dom IV. 1 [i] 17:10 Prison Break: Útek z väzenia II. 1/22 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 12 [i] 18:55 Simpsonovci XIV. 18 [i] 19:15 Griffinovci V. 1/13 [i] 19:45 Riskni milión! [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 21 [i] 21:05 Legenda menom Bruce Lee: Oceľová päsť [i] 23:15 Mafstory: Exekútor [i] 01:05 Nežní zabijaci II. 6,7 [i] 02:30 Bostonské zločiny I. 6 [i] 03:10 Deň zlomu 7 [i] 03:50 Newyorskí právnici 4 [i] 04:35 Navzdory osudu 81 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin II. 9/13 [i] 07:00 Předčasné vydání III.: Výpadek proudu 1/23 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 8/23 [i] 09:00 Advokáti VI. 1/23 [i] 10:00 Boj o čas III. 20/22 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba II. 19/23 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 8/23 [i] 13:00 Merlin II. 10/13 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Srážka 2/23 [i] 15:00 Advokáti VI. 2/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 9/23 [i] 17:00 CSI: New York VI. 18/23 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 20/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 21/22 [i] 20:00 CSI: New York VI. 19/23 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 10/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 11/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 6/13 [i] 00:00 Kriminálka z pobřeží 8/20 [i] 00:55 CSI: New York VI. 19/23 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba II. 20/23 [i] 02:35 Boj o čas III. 21/22 [i] 03:25 Kriminálka z pobřeží 8/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Potopená křídla [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce jitrnic lisovaných do formy [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Moře záhad [i] 08:10 Bořiči mýtů 175 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Exkavátory [i] 10:00 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 51 [i] 10:55 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 11:50 Opravna vraků 22 [i] 12:45 Tuning 2008: Barracuda z roku 1967 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka z dílny PJD – 2. část, motorka pro Geico – 1. část a motorka pro FBI [i] 14:35 Špinavé práce: Znalec borůvek [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Pracovní výluka [i] 16:25 Bořiči mýtů 176 [i] 17:20 Mimořádné projekty: Exkavátory [i] 18:15 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 19:10 Jak se to dělá: Zakružovací kameny/Ledničky/Hliníkové basebalové pálky [i] 19:40 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i] 20:05 V nejhorším případě: Úraz na horském kole / běžet jako o život [i] 20:35 V nejhorším případě: Rozzuřený řidič / zpanikařený dav [i] 21:00 Špinavé peníze: Velké dobrodružství [i] 21:30 Špinavé peníze: Návštěva Pána [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Muž imunní vůči elektřině [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 13 [i] 23:45 Bořiči mýtů 172 [i] 00:40 V nejhorším případě: Úraz na horském kole / běžet jako o život [i] 01:10 V nejhorším případě: Rozzuřený řidič / zpanikařený dav [i] 01:40 Špinavé peníze: Velké dobrodružství [i] 02:10 Špinavé peníze: Návštěva Pána [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Muž imunní vůči elektřině [i] 03:40 Bezpečná hranice USA 13 [i] 04:35 Jak se to dělá: Zakružovací kameny/Ledničky/Hliníkové basebalové pálky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Nevinné lži 2/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 29/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Pravidla rozchodu 3/32 [i] 10:15 Sňatky z rozumu: Osudy podnikatelských rodin 1/5 [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood II: Tátova holčička 5/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Panství Downton 6/7 [i] 21:45 Krotitelé dluhů [i] 22:15 Podfukáři 6/12 [i] 23:10 Losování Sportky a Šance 23:20 Moje divoká italská svatba [i] 00:50 Film o filmu Tobruk [i] 01:05 Na stopě [i] 01:25 Auto Moto Styl [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Po stopách třetího odboje [i] 06:25 Máte mě! [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Panikářky [i] 09:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 09:40 Hledání ztraceného času [i] 10:00 Neodcházení [i] 10:55 Ta naše povaha česká [i] 11:25 Krásný ztráty [i] 12:00 Ostrov Bacena [i] 12:25 Kam zmizel ten starý song [i] 13:05 Vizitky českých muzeí a galerií II [i] 13:15 Nesmrtelní [i] 14:30 Architektura 5/45 [i] 15:00 Kočičí mámy [i] 16:00 Veteran TV 5/6 [i] 16:25 Hledači času [i] 16:45 O češtině [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 2/39 [i] 19:15 Film o filmu Modrý tygr [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Ďábelské tupé 21/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Příběh herečky [i] 21:00 Ta naše povaha česká [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:10 Francouzská revoluce 2/4 [i] 23:45 Tajemství sexappealu [i] 01:10 Zapomenuté výpravy [i] 01:35 Na plovárně s Davidem LaChapellem [i] 02:00 Mimo rámec [i] 02:15 Dálnice [i] 03:05 Máte mě! [i] 03:20 Folklorní magazín [i] 03:45 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 03:55 Zkus mít vkus [i] 04:15 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:50 Nevyjasněná úmrtí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2127 [i] 09:50 Ostrov pokladů 2/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Můj přítel Monk VIII 11 [i] 13:25 Powder Park 3 [i] 14:35 Odložené případy III: Kurník 21 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba: Pohřbená zaživa 10 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York IV 19 [i] 18:30 Ulice 2128 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Druhý dech: Konec konců v koncích 6 [i] 21:30 Mentalista III: Růžový kostýmek od Chanel 6 [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Čtvrtý anděl: * [i] 00:50 24 hodin VI 4 [i] 01:40 Novashopping 02:05 Smetánka: Vše o tom, jak prezentovat sama sebe 8 [i] 03:10 24 hodin VI 4 [i] 03:50 Zvíře 9, 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Closer I: Předpisy vs. praxe 13 [i] 08:35 M*A*S*H 59 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda IV: Vražda Marka Sloana 26 [i] 11:10 Policejní divize II: Iluze 12 [i] 12:10 Knight Rider I: Nezapomeň na mě 13 [i] 13:10 Odpadlík V: Knockout 16 [i] 14:10 Alf I: Alf na divoko 19 [i] 14:40 Closer II: Policajtská krev 1 [i] 15:40 Big Ben I: Selská svatba 9 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Druhá šance 95 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití III: Subkultura 4 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Los Angeles: Plummer Park 11 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny I: Výbuch v kostele 2 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Nedokonalé zločiny I: Výbuch v kostele 2 [i] 03:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Smiechoty [i] 05:50 Skrytá vášeň 186/188 [i] 06:30 Cigánske srdce 139/218 [i] 07:40 Dr. Oz I. 55/174 [i] 08:40 Osobný strážca 27/64 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Správna Susan IV. 9/22 [i] 10:45 V objatí hodvábu 147-148/200 [i] 12:15 Sultán 30 [i] 13:15 Druhý dych 22/80 [i] 14:05 Sudkyňa Hatchettová III. 76/130 [i] 14:40 Rebeli I. 119/215 [i] 15:30 Rodinná kliatba 104/110 [i] 16:20 Cigánske srdce 140/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 187/188 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 6/22 [i] 18:50 Dharma a Greg I. 8/23 [i] 19:15 Frasier III. 11-12/24 [i] 20:00 Druhý dych 23/80 [i] 21:00 Sultán 31 [i] 22:05 V objatí hodvábu 149-150/200 [i] 23:35 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 5/10 [i] 00:35 Adela show [i] 01:10 Frasier III. 11-12/24 [i] 01:55 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 6/22 [i] 02:40 Sudkyňa Hatchettová III. 76/130 [i] 03:00 Ulica III. 153/259 [i] 03:45 V tieni [i] 04:05 112 [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Tvrdá hra [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Špióni [i] 13:55 Napiš si svou smrt [i] 15:50 Malý Indián [i] 17:15 Jízdenka do vesmíru [i] 18:55 Letec [i] 21:55 Zabijáci lesbických upírek [i] 23:30 Jednotka Uro [i] 01:20 Vše o orgasmu [i] 02:45 Mise pomsty [i] 04:15 Neznámý vojín [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Šipky [i] 10:00 Snooker [i] 11:00 Futsal [i] 12:00 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Wednesday selection [i] 22:05 Jezdectví [i] 23:05 Jezdectví [i] 23:10 Golf [i] 23:40 Golf [i] 23:45 Jachting [i] 23:50 Business class [i] 23:55 Sport trip [i] 00:00 Laureus [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark