TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Monk VII. 14/16 [i] 09:30 Mr. Bean [i] 09:50 Komisár Rex I. 5/13 [i] 10:50 Milovaný podvodník [i] 12:35 Bez stopy VI. 12/18 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Las Vegas: Kasíno I. 8/23 [i] 14:20 Monk VII. 15/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom II. 8-9/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS III. 14/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Dva a pol chlapa VIII. 5-6/16 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 Mesto tieňov 2 [i] 21:30 Ordinácia v ružovej záhrade VI. - NOVÁ SÉRIA [i] 22:15 Nočné Televízne noviny [i] 22:40 Sám vojak v poli [i] 23:45 Nedokončená vojna [i] 01:15 Krajina policajtov [i] 02:50 Mesto tieňov 2 [i] 03:50 Komisár Rex I. 5/13 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy STV "N" [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Duel [i] 08:10 5 proti 5 [i] 08:55 Postav dom, zasaď strom [i] 09:30 Maigret: Maigret na dovolenke [i] 11:10 Sila lásky IV. 1/203 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:20 Práca pre teba [i] 13:30 Chodili sme spolu [i] 14:25 Divoký anjel 102 [i] 15:15 Dve tváre Anny 22/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:30 Sila lásky V. 91 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Kto hovorí pravdu? [i] 20:55 Zoči - voči [i] 21:45 Dr.House VI.: Od piatej do deviatej 14/22 [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Maigret: Maigret na dovolenke [i] 00:25 Dve tváre Anny 22/60 [i] 01:10 O 5 minút 12 [i] 02:20 Slovensko v obrazoch [i] 02:40 Svet v obrazoch [i] 03:05 Sila lásky IV. 1/203 [i] 03:55 Sila lásky V. 91 [i] 04:45 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Vynálezy hodinára Aurela [i] 09:03 6 miliárd názorov [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:15 Dámsky klub "N" [i] 10:35 Národnostný dokument: Portrét Lajosa Gyüreho [i] 11:00 Správy - Hírek [i] 11:20 Fokus práca [i] 11:50 Cena prírody III.: Ochrana pred chaosom [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Zahrajte mi takúto [i] 13:40 Denali [i] 14:10 Športové ozveny [i] 14:45 Klebetnice [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Mahdiho amráda 18/26 [i] 18:28 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Jedna žabka-dve žabky 4/7 [i] 18:40 Poklady Slovenska: 2634 metrov nad morom [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Marta Součková [i] 20:00 Dokumentárny klub: Zomieranie v hojnosti [i] 20:55 Zelený poklad Indie [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Polícia [i] 22:05 Večer na tému [i] 23:40 VAT [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i] 01:30 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 5 [i] 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:05 KRIMI 07:35 Súdna sieň: Sterilizácia [i] 08:25 Súdna sieň: Úspory [i] 09:20 Panelák IX.: Svadobné oznámenie 21 [i] 10:25 Náš nový dom III. 19/19 [i] 11:20 Riskni milión! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Nové bývanie [i] 13:30 Myšlienky vraha II. 20,21 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 6 [i] 16:10 Profesionáli: Klobásy 3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: V pasci dvoch žien [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Ďalšie dieťa 22 [i] 21:15 Kosti V. 12 [i] 22:15 Nevinní: Na plytčine 25 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 20 [i] 00:15 Špeciálne komando II. 4,5 [i] 01:45 Numb3rs IV. 9 [i] 02:30 Dobrá manželka I. 22 [i] 03:10 District 63 [i] 03:55 Špeciálne komando II. 4,5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 136 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 26 [i] 08:00 Matlock I. 19 [i] 09:00 Diagnóza: Vražda I. 15 [i] 10:00 Smer juh 12,13 [i] 11:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 11 [i] 12:45 Panelák: Svadobné oznámenie 21 [i] 13:50 Newyorskí právnici II. 6 [i] 14:45 Simpsonovci XIV. 16 [i] 15:15 Griffinovci IV. 17 [i] 15:50 Ninja Factor II. 30 [i] 16:20 Náš nový dom III. 19 [i] 17:10 Prison Break: Útek z väzenia I. 22 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 11 [i] 18:55 Simpsonovci XIV. 17 [i] 19:15 Griffinovci IV. 18/18 [i] 19:45 Riskni milión! [i] 20:15 Ice Road Truckers II. 10 [i] 21:10 Originály na cestách - Berlín 1/6 [i] 22:10 Vyjednávači 6 [i] 23:00 Črepiny [i] 23:40 Zákon gangu I. 10 [i] 00:20 Originály na cestách - Berlín 1/6 [i] 01:05 Ice Road Truckers II. 10 [i] 01:50 Vyjednávači 6 [i] 02:30 Deň zlomu 6 [i] 03:10 Newyorskí právnici 3 [i] 03:50 Navzdory osudu 79,80 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin II. 8/13 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Neodcházej, René 22/22 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 7/23 [i] 09:00 Advokáti V. 22/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 19/22 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba II. 18/23 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 7/23 [i] 13:00 Merlin II. 9/13 [i] 14:00 Předčasné vydání III.: Výpadek proudu 1/23 [i] 15:00 Advokáti VI. 1/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 8/23 [i] 17:00 CSI: New York VI. 17/23 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 19/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 20/22 [i] 20:00 CSI: New York VI. 18/23 [i] 21:00 CSI: New York VII. 22/22 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 14/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13/24 [i] 00:00 Kriminálka z pobřeží 7/20 [i] 00:55 CSI: New York VII. 22/22 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IV. 14/24 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13/24 [i] 03:20 Kriminálka z pobřeží 7/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Přejezd Koloráda [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: Odstraňování vší [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Druhá šance nepřijde [i] 08:10 Bořiči mýtů 174 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Těžební ropné plošiny [i] 10:00 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 50 [i] 10:55 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 11:50 Opravna vraků 21 [i] 12:45 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 2 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka z dílny PJD – 1. část [i] 14:35 Špinavé práce: Výrobce jitrnic lisovaných do formy [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Moře záhad [i] 16:25 Bořiči mýtů 175 [i] 17:20 Mimořádné projekty: Těžební ropné plošiny [i] 18:15 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 19:10 Jak se to dělá: Magnety/Vařená šunka/Postříbřené čajové konvice/Figuríny pro testy autohavárií [i] 19:40 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i] 20:05 Kde je limit?: Autobus [i] 21:00 Freddie Flintoff versus svět 6 [i] 21:55 To taky zvládnu 3 [i] 22:25 To taky zvládnu 4 [i] 22:50 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 23:45 Bořiči mýtů 171 [i] 00:40 Kde je limit?: Autobus [i] 01:40 Freddie Flintoff versus svět 6 [i] 02:40 To taky zvládnu 3 [i] 03:10 To taky zvládnu 4 [i] 03:40 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 04:35 Jak se to dělá: Magnety/Vařená šunka/Postříbřené čajové konvice/Figuríny pro testy autohavárií [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery V: Země nikoho 1/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 28/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Nevinné lži 2/32 [i] 10:15 Kluci v akci [i] 10:45 Na cestě po Kérale [i] 11:10 Krásy evropského pobřeží: Dalmátská města [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood II: Východ versus Západ 4/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Hlídač č.47 [i] 21:50 Komici na jedničku [i] 22:45 Ze Soboty na Šimka [i] 23:40 Californication IV: Právníci, zbraně a prachy 6/12 [i] 00:10 MI5 6/16 [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 Chcete je? [i] 06:30 O češtině [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Do práce [i] 09:30 Tisíc let české myslivosti [i] 10:00 Oceán plný dobrodružství: Návrat do Amazonie II 5/5 [i] 10:55 Začalo to v Los Alamos 1/2 [i] 11:50 Aby dluhy nebolely: Narůžovo [i] 12:00 Evropa dnes [i] 12:30 S námořní pěchotou u Tarawy [i] 13:10 Náš venkov [i] 13:25 Heydrich - konečné řešení: Operace Pohřbený kanon 23/44 [i] 13:55 Království divočiny: Chameleoni oceánu [i] 14:30 Cestománie [i] 15:00 Dálnice [i] 15:50 Krásy evropského pobřeží: Souostroví bez konce [i] 15:55 Evropa a já [i] 16:10 Panikářky [i] 16:35 Turecko - brána Orientu [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka III 1/39 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Tajné obrázky 20/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Ardeny 1 [i] 20:50 Po stopách třetího odboje [i] 21:20 Historie.cs [i] 22:05 Na sever [i] 23:25 Q [i] 23:50 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 5/8 [i] 00:15 Divadlo žije! [i] 00:45 Kultura.cz [i] 01:10 Kultura.cz Brno [i] 01:35 Děti 50. let [i] 02:05 Babylon [i] 02:30 Do práce [i] 02:55 Evropa dnes [i] 03:25 Pokus o portrét koně aneb Srdce šampiona [i] 03:40 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 03:55 Zkus mít vkus [i] 04:20 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:35 Pod pokličkou [i] 04:55 Nevyjasněná úmrtí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2126 [i] 10:00 Nebezpečná zásilka [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Můj přítel Monk VIII 10 [i] 13:25 Powder Park 2 [i] 14:35 Odložené případy III: Trest smrti: Poslední odvolání 20 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba: Hlas ze záhrobí 9 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York IV 18 [i] 18:30 Ulice 2127 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Syrská křečice 311 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XI 3 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Špion 6 [i] 23:50 Tudorovci III 6 [i] 00:50 24 hodin VI 3 [i] 01:35 Novashopping 02:00 Smetánka: Vše o tom, co mít a nebo nemít 7 [i] 03:10 24 hodin VI 3 [i] 03:50 Zvíře 7, 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Closer I: Osudové pochybení 12 [i] 08:35 M*A*S*H 58 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda IV: Vražedná komedie 25 [i] 11:10 Policejní divize II: Naděje umírá poslední 11 [i] 12:10 Knight Rider I: Luxusní projížďka 12 [i] 13:10 Odpadlík V: ONA hledá JEHO 15 [i] 14:10 Alf I: Hledá se otec 18 [i] 14:40 Closer I: Předpisy vs. praxe 13 [i] 15:40 Big Ben I: Smrt na turné 8 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:20 Sběratelé kostí V: Ďábel na oltáři 14 [i] 23:20 Myšlenky zločince V: Internet je věčný 22 [i] 00:15 Nedokonalé zločiny I: Smrt u bazénu 1 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:10 Nedokonalé zločiny I: Smrt u bazénu 1 [i] 04:05 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:35 Ženy na cestách: Turecko [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:25 Skrytá vášeň 185/188 [i] 06:05 Cigánske srdce 138/218 [i] 07:15 Dr. Oz I. 54/174 [i] 08:20 Osobný strážca 26/64 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Sabrina - mladá čarodejnica VI. 3-4/22 [i] 10:50 Správna Susan IV. 8/22 [i] 11:15 Ako byť trendy [i] 12:20 Sultán 29 [i] 13:10 Druhý dych 21/80 [i] 14:00 Sudkyňa Hatchettová III. 75/130 [i] 14:40 Rebeli I. 118/215 [i] 15:25 Rodinná kliatba 103/110 [i] 16:10 Cigánske srdce 139/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 186/188 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 5/22 [i] 18:50 Dharma a Greg I. 7/23 [i] 19:15 Frasier III. 9-10/24 [i] 20:00 Druhý dych 22/80 [i] 21:00 Sultán 30 [i] 22:05 V objatí hodvábu 147-148/200 [i] 23:45 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 4/10 [i] 00:50 Adela show [i] 01:25 Frasier III. 9-10/24 [i] 02:10 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 5/22 [i] 02:55 Ulica III. 152/259 [i] 03:35 V tieni [i] 03:50 112 [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Protiklady se přitahují [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Přežij! [i] 13:50 Lantana [i] 16:00 Něco na těch mužích je [i] 17:30 Špióni [i] 19:20 Napiš si svou smrt