TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Monk VII. 13/16 [i] 09:20 Mr. Bean [i] 09:40 Komisár Rex I. 4/13 [i] 10:35 Manželstvo pod dohľadom [i] 12:20 Bez stopy VI. 11/18 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Las Vegas: Kasíno I. 7/23 [i] 14:05 Monk VII. 14/16 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 V dobrom aj v zlom II. 7/19 [i] 15:20 Susedia [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS III. 13/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Dva a pol chlapa VIII. 3-4/16 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 Horúce strely v Mexiku [i] 22:00 Partička [i] 22:40 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 Krajina policajtov [i] 01:05 Vojna gangstrov [i] 02:45 NCIS III. 13/24 [i] 03:30 Komisár Rex I. 4/13 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Poklady sveta: Berlínska moderna - nová architektúra. Nemecko [i] 05:50 Čarovné miesta Zeme: Tanzánia [i] 06:45 Správy STV "N" [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:45 Duel [i] 08:10 5 proti 5 [i] 08:55 Taxík [i] 09:30 Maigret: Maigret a dražba pri sviečke [i] 11:10 Sila lásky III. 244/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Práca pre teba [i] 13:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:30 Divoký anjel 101 [i] 15:15 Dve tváre Anny 21/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Práca pre teba [i] 16:25 Sila lásky V. 90 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Svadba a iné katastrofy [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Zúfalí romantici 5/6 [i] 23:20 Maigret: Maigret a dražba pri sviečke [i] 00:55 Dve tváre Anny 21/60 [i] 01:40 Svadba a iné katastrofy [i] 03:10 Sila lásky III. 244/244 [i] 04:00 Sila lásky V. 90 [i] 04:50 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Extr@français 4/13 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Tvárou v tvár [i] 11:00 Fokus - rodina [i] 11:35 Väzeň č.9000 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Zahrajte mi takúto [i] 13:30 17. Medzinárodný festival lokálnych televízií Košice [i] 14:00 Život v pohybe: Posiľnovanie [i] 14:30 Autosalón [i] 15:00 Odpískané [i] 15:35 Magazín NHL [i] 15:55 Národnostný dokument: Portrét Lajosa Gyüreho [i] 16:30 Fokus práca [i] 16:55 VAT [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Cena prírody III.: Ochrana pred chaosom [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Jedna žabka-dve žabky 3/7 [i] 18:35 Medzipristátie Rudolfa Chmela [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Poruchy sluchu [i] 20:55 Športové ozveny [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Test magazín [i] 22:10 Papierový vojak [i] 00:05 On Air [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 Súdna sieň: Dom neprepiješ! [i] 08:20 Súdna sieň: Teraz ju chcem ja [i] 09:15 Panelák IX.: Agent provokatér 20 [i] 10:15 Náš nový dom III. 18 [i] 11:05 Profesionáli IV.: Miňov odchod 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Nové bývanie [i] 13:30 Stratené duše III. 2 [i] 14:20 Myšlienky vraha II. 20 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 5 [i] 16:10 Profesionáli: Semafor 2 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Kto dá viac [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Svadobné oznámenie 21 [i] 21:15 Hawaii 5.0 21 [i] 22:15 Geissenovci - Ťažký život milionárov 5 [i] 23:15 Californication - Orgie v Kalifornii II. 9 [i] 23:55 Dirty Movie [i] 01:35 Chyťte vraha [i] 03:25 Numb3rs IV. 8 [i] 04:05 Dobrá manželka I. 21 [i] 04:50 District 62 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Nežní zabijaci I. 3 [i] 05:15 Doktorka Quinnová 135 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 25 [i] 08:00 Matlock I. 18 [i] 09:00 Diagnóza: Vražda I. 14 [i] 10:00 Smer juh 10,11 [i] 11:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 10 [i] 12:45 Panelák IX.: Agent provokatér 20 [i] 13:50 Amerika má talent [i] 14:45 Simpsonovci VII. 5 [i] 15:15 Blízko smrti [i] 15:50 Ninja Factor II. 29 [i] 16:20 Náš nový dom III. 18 [i] 17:10 Prison Break: Útek z väzenia I. 21 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 10 [i] 18:55 Simpsonovci XIV. 16 [i] 19:15 Griffinovci IV. 17 [i] 19:45 Riskni milión! [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 20 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 8 [i] 22:05 Ochrana svedkov III. 8 [i] 23:00 Ochrana svedkov II. 7 [i] 23:55 Dexter II. 7,8 [i] 01:35 Ochrana svedkov III. 8 [i] 02:15 Bostonské zločiny I. 5 [i] 02:55 Deň zlomu 5 [i] 03:35 Newyorskí právnici 2 [i] 04:20 Navzdory osudu 78 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin II. 7/13 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Druhý zázrak 21/22 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 6/23 [i] 09:00 Advokáti V. 21/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 18/22 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba II. 17/23 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 6/23 [i] 13:00 Merlin II. 8/13 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Neodcházej, René 22/22 [i] 15:00 Advokáti V. 22/22 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 7/23 [i] 17:00 CSI: New York VI. 15/23 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 18/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 19/22 [i] 20:00 CSI: New York VI. 17/23 [i] 21:00 Dr. House VI. 11/22 [i] 22:00 Dr. House VI. 12/22 [i] 23:00 Pilíře Země 6/8 [i] 00:10 True Blood - Pravá krev: Milovat znamená pohřbít 11/12 [i] 01:15 Dr. House VI. 11/22 [i] 02:10 Dr. House VI. 12/22 [i] 02:55 Pilíře Země 6/8 [i] 03:50 True Blood - Pravá krev: Milovat znamená pohřbít 11/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: USNS Robert E Peary [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce rumu [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Čas vyrovnání účtů [i] 08:10 Bořiči mýtů 173 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Viadukt Milau [i] 10:00 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 49 [i] 10:55 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 11:50 Opravna vraků 20 [i] 12:45 Burácení v srdcích: Poslední kolo [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Hledače meteoritů [i] 14:35 Špinavé práce: Odstraňování vší [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Druhá šance nepřijde [i] 16:25 Bořiči mýtů 174 [i] 17:20 Mimořádné projekty: Viadukt Milau [i] 18:15 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 19:10 Jak se to dělá: Automatické převodovky/Miniaturní stříbrné nádobí/Horkovzdušné balóny [i] 19:40 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i] 20:05 Dvojí přežití 10 [i] 21:00 Špinavé práce 6 [i] 21:55 Povolení vrtat 6 [i] 22:50 Zvědavost: Jak zanikne náš svět? [i] 23:45 Bořiči mýtů 170 [i] 00:40 Dvojí přežití 10 [i] 01:40 Špinavé práce 6 [i] 02:40 Povolení vrtat 6 [i] 03:40 Zvědavost: Jak zanikne náš svět? [i] 04:35 Jak se to dělá: Automatické převodovky/Miniaturní stříbrné nádobí/Horkovzdušné balóny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Činčin [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 27/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery V: Země nikoho 1/32 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 13. komnata Zdeny Mašínové [i] 11:30 168 hodin [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce Prožijte siestu aktivně! Nový odpolední proud České televize [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood II: Starší bratr 3/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Život je ples: Rozárka jde na večeři 6/16 [i] 21:00 Na cestě po Kérale [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Na stopě [i] 22:35 MI5 6/16 [i] 23:30 Kriminálka Paříž: Poslední cesta 56/62 [i] 00:20 Objektiv [i] 00:50 Toulavá kamera [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Zima je krásná [i] 06:00 Babylon [i] 06:25 Chcete mě? [i] 06:45 Planeta YÓ [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Klíč [i] 09:30 Tvary přírody 5/6 [i] 10:00 Kamera na cestách: Libanon, krásy a tajemství Blízkého východu [i] 10:55 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 20/26 [i] 12:00 Zrezivělá krása [i] 12:30 Jak vyrobit paniku [i] 13:25 Hledání ztraceného času [i] 13:45 Československý filmový týdeník 1962 871/2379 [i] 14:05 Kolaborovali s nacisty 5/12 [i] 15:00 Židé - Dějiny jednoho národa 3/5 [i] 15:50 Krásy evropského pobřeží: Dalmátská města [i] 16:00 Děti 50. let [i] 16:25 V kůži předků [i] 16:35 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka II 13/13 [i] 19:15 Film o filmu Modrý tygr [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: V zrcadle 19/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kolaborovali s nacisty 6/12 [i] 21:00 Kráska dne [i] 22:40 Paříži, miluji Tě [i] 00:40 Van Gogh [i] 01:30 Neodcházení [i] 02:25 Krásný ztráty [i] 03:00 Chcete je? [i] 03:05 Cesty víry: Bratr Vladimír [i] 03:30 Uchem jehly [i] 04:00 Zkus mít vkus [i] 04:20 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:35 Pod pokličkou [i] 04:55 Kavárnička aneb Dlouho jsme se neviděli [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2125 [i] 09:50 Ostrov pokladů 1/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Můj přítel Monk VIII 9 [i] 13:25 Powder Park 1 [i] 14:35 Odložené případy III: Krásný blázínek 19 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba: Minimální ostraha 8 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York IV 17 [i] 18:30 Ulice 2126 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl III: Pomsta 1 [i] 21:15 Dr. House VII: V nemilosti 17 [i] 22:10 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba VIII 6 [i] 23:30 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 3 [i] 00:25 Konkurz pro Playboy: San Diego: * 4 [i] 00:55 Konkurz pro Playboy: New York: * [i] 01:20 Smetánka 6 [i] 02:05 Novashopping 02:30 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Closer I: Žena z Los Angeles 11 [i] 08:35 M*A*S*H 57 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda IV: Vražda v režii veselé vdovy 24 [i] 11:10 Policejní divize II: Pád anděla 10 [i] 12:10 Knight Rider I: Závěrečný verdikt 11 [i] 13:10 Odpadlík V: Prvních deset na žebříčku 14 [i] 14:10 Alf I: Výpadek paměti II 17 [i] 14:40 Closer I: Osudové pochybení 12 [i] 15:40 Big Ben I: Smrt překupníka 7 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Shledání 94 [i] 21:20 Partička [i] 21:55 Anatomie lži II: Důvěřuj, ale prověřuj 3 [i] 22:55 Sběratelé kostí IV: Dívka v masce 23 [i] 23:50 Nedokonalé zločiny VI: Poslední partie 20 [i] 00:55 Volejte Věštce [i] 03:00 Nedokonalé zločiny VI: Poslední partie 20 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 V tieni [i] 05:40 Veronika Marsová I. 18/22 [i] 06:15 Skrytá vášeň 184/188 [i] 07:00 Cigánske srdce 137/218 [i] 08:20 Dr. Oz I. 53/174 [i] 09:20 Osobný strážca 25/64 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 Sabrina - mladá čarodejnica VI. 1-2/22 [i] 11:55 Správna Susan IV. 7/22 [i] 12:20 You Can Dance [i] 13:10 Dr. Oz I. 53/174 [i] 13:55 Sudkyňa Hatchettová III. 74/130 [i] 14:30 Rebeli I. 117/215 [i] 15:25 Rodinná kliatba 102/110 [i] 16:10 Cigánske srdce 138/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 185/188 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 4/22 [i] 18:45 Dharma a Greg I. 6/23 [i] 19:15 Frasier III. 7-8/24 [i] 20:00 Druhý dych 21/80 [i] 21:00 Sultán 29 [i] 21:55 Ako byť trendy [i] 23:05 Poisťovňa šťastia V. 6/16 [i] 00:10 Adela show [i] 00:50 Frasier III. 7-8/24 [i] 01:35 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 4/22 [i] 02:20 Sudkyňa Hatchettová III. 74/130 [i] 02:40 Ulica III. 151/259 [i] 03:25 V tieni [i] 03:40 112 [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Říše hraček [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Malá ryba [i] 14:05 Pod hladinou [i] 15:55 Coronado [i] 17:30 Přežij! [i] 19:15 Lantana [i] 21:25 Návrat do pekla [i] 23:30 Svědkem zločinu [i] 01:00 Harry Brown [i] 02:40 Bunkr smrti [i] 04:10 Ten kluk [i]