Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:05 Dobrodružstvá Jackieho Chana III. 13/17 [i] 06:25 Malí Flintstonovci 7-8/8 [i] 07:15 Harry Potter a Tajomná komnata [i] 10:00 Priatelia II. 3-4/24 [i] 10:55 Upírske denníky II. 7-8/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Mr. Bean [i] 14:25 Vinnetou III. - Posledný výstrel [i] 16:15 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Godzilla [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 Anjeli a démoni [i] 23:10 Smrtonosná zbraň 4 [i] 01:25 Obchod so smrťou [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Malá Dorritka 1/8 [i] 06:25 Malá Dorritka 2/8 [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Garfield: T 3000 [i] 07:40 Včielka Maja: Maja sa učí lietať [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:35 Góóól [i] 09:05 Spadla z oblakov: Zjavenie 1/13 [i] 09:35 Spadla z oblakov: Lietač 2/13 [i] 10:00 Čarovné miesta Zeme: Tanzánia [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot: Smrť pani McGintyovej [i] 14:45 Film pre pamätníkov - 4x Martin Frič: Revízor [i] 15:55 Včielka Maja: Maja sa učí lietať [i] 16:20 Poklady sveta: Berlínska moderna - nová architektúra. Nemecko [i] 16:45 Pošta pre teba [i] 17:50 Štýlovo [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Vtedy v Amerike 1/2 [i] 21:45 Vtedy v Amerike 2/2 [i] 23:45 Góly - body - sekundy [i] 23:55 Odpískané [i] 00:20 Agatha Christie : Poirot: Smrť pani McGintyovej [i] 01:55 Vtedy v Amerike 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Halali [i] 07:05 Televíkend [i] 07:30 Život v pohybe: Posiľnovanie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Národnostné správy [i] 08:40 Kapura [i] 09:25 Farmárska revue [i] 09:40 Test magazín [i] 09:50 Encyklopédia slov.obcí: Červený Kláštor [i] 10:05 Megastavby III.: Súostrovie Svet [i] 10:55 Orientácie [i] 11:20 On Air [i] 11:50 Tenis Fed cup [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Príbehy tatranských štítov: Sny o slobode [i] 20:30 Na križovatke SK+CZ: Krakatit [i] 22:10 Umenie 2012: Divadlo a tanec [i] 22:40 Pozvánka do divadla: Don Juan [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 Fanaticky zamilovaný [i] 08:35 Glee II. 20 [i] 09:30 Simpsonovci FILM [i] 11:00 Stratené duše III. 2,3 [i] 12:50 Výplata [i] 15:10 Denník ľadovej princeznej [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Denník princeznej 2: Kráľovstvo v ohrození [i] 22:45 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 10 [i] 23:40 Denník ľadovej princeznej [i] 01:35 OSTROV SMRTI 9,10 [i] 02:55 Diabolský plán [i] 04:25 OSTROV SMRTI 9,10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 MacGyver 45,46 [i] 07:50 A-Team 63,64 [i] 09:40 30 prípadov majora Zemana: Prekliate dedičstvo - 1960 17 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 1,2/24 [i] 13:15 Podrazy II. 4 [i] 13:40 Blízko smrti [i] 14:15 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. Špeciál 1 [i] 15:25 Kutyil s.r.o. [i] 16:20 Dôvod žiť... a zomrieť [i] 18:40 Podrazy II. 4 [i] 19:10 Simpsonovci VII. 5 [i] 19:40 Blízko smrti [i] 20:15 Amerika má talent 10 [i] 21:10 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 17/17 [i] 21:40 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 1,2/21 [i] 22:35 Planéta opíc [i] 00:45 TOP STAR [i] 01:30 Nežní zabijaci I. 9,10 [i] 03:05 Vysielame správy [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ochránce IV. 3/8 [i] 07:00 Advokáti II. 6/21 [i] 08:00 Advokáti II. 7/21 [i] 09:00 Ztracený svět III.: Dědictví 20/22 [i] 10:00 Enterprise: Setkání u Broken Bow, část 1. 1/26 [i] 11:00 Enterprise: Setkání u Broken Bow, část 2. 2/26 [i] 12:00 Ztracený svět III.: Uvězněni 21/22 [i] 13:00 Předčasné vydání: Táta 22/23 [i] 14:00 Předčasné vydání: Láska je slepá 23/23 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 10/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 11/23 [i] 17:00 Sestra Hawthornová II. 6/10 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 14/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 15/23 [i] 20:00 Dr. House VI. 10/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 9/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 5/13 [i] 23:00 Californication III.: Pan Špatný Příklad 9/12 [i] 23:35 Californication III.: Dogtown 10/12 [i] 00:10 Dr. House VI. 10/22 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba II. 15/23 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba II. 16/23 [i] 02:45 Sestra Hawthornová II. 6/10 [i] 03:30 Ztracený svět III.: Dědictví 20/22 [i] 04:15 Ztracený svět III.: Uvězněni 21/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Stavba moderního letiště v Mumbaji [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i] 06:50 Jak to funguje: Tlumič, Fén na vlasy, Myčka, Scanner [i] 07:15 Motory Detroitu: Vznášedlo [i] 08:10 Bořiči mýtů 169 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 51 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 52 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Americká letadlová loď George H. W. Bush [i] 10:55 Ropa, pot a vrty 14 [i] 11:50 Špinavé práce: Holič zvířat [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední šňůra [i] 13:40 Bořiči mýtů: Budiž světlo [i] 14:35 Americký chopper: Motorka pro Cadillac – 2. část [i] 15:30 Jízda: Absolutně famózní kros [i] 16:25 Impozantní lodě: USNS Robert E Peary [i] 17:20 Bezpečná hranice 7 [i] 17:50 Bezpečná hranice 8 [i] 18:15 Říční příšery: Smrtící ryba [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 7 [i] 20:05 Člověk versus ryba s Mattem Watsonem: Žralok mako [i] 21:00 Lovci odpadu 1 [i] 21:55 Dvojí přežití 4 [i] 22:50 Téměř jsem to nepřežil: Čelisti smrti [i] 23:45 Vězněm v cizině: Scott a Lucy [i] 00:40 Bezpečná hranice 7 [i] 01:10 Bezpečná hranice 8 [i] 01:40 Lovci odpadu 1 [i] 02:40 Dvojí přežití 4 [i] 03:40 Jak se to dělá: Drátěná vlna/Tvarované svíce/Automaty na mince [i] 04:05 Téměř jsem to nepřežil: Čelisti smrti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Činčin [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Hurá ze školy! 13/26 [i] 06:45 Finley požární autíčko 30/39 [i] 07:05 Taylor má trable: Moje písnička 26/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo publicistky Alexandry Alvarové [i] 11:00 Náměstíčko: Máti 5/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pohádka o lidech a Boží lékárně [i] 14:10 Kde peníze pomáhají [i] 14:20 Hoby naší doby [i] 14:45 Sňatky z rozumu: Osudy podnikatelských rodin 1/5 [i] 16:15 Hercule Poirot [i] 17:05 Konkurs [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 20:00 Domina [i] 21:45 168 hodin [i] 22:15 Musím tě svést [i] 23:45 Losování Sportky a Šance 23:50 Komisař Moulin [i] 01:40 Film o filmu Hlídač č. 47 [i] 01:55 Podfukáři 5/12 [i] 02:50 Slavné dialogy [i] 03:45 Bydlení je hra [i] 04:05 Trocha šafránu z televizního archivu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Křesťanské umění na Moravě [i] 05:25 Historická Kroměříž [i] 06:00 Cesty víry: Věřím [i] 06:25 Cestománie [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: Ručit = věřit 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Hledání ztraceného času [i] 09:20 Babylon [i] 09:50 Van Gogh [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:20 Nedej se [i] 11:35 Chcete mě? [i] 11:50 Máte mě! [i] 12:05 Království divočiny: Chameleoni oceánu [i] 12:35 Mimo rámec [i] 12:50 Knižní svět [i] 13:20 Bohemian Rhapsody [i] 13:40 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 5/8 [i] 14:10 Kamera na cestách: Libanon, krásy a tajemství Blízkého východu [i] 15:05 Křesťanský magazín [i] 15:30 Uchem jehly [i] 15:55 Cesty víry: Bratr Vladimír [i] 16:25 Návrat neztraceného syna [i] 17:20 Veteran TV 5/6 [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Poklad rudého piráta 5/39 [i] 18:10 Bert a Ernie 5/26 [i] 18:15 Včelka Mája: Obří brouk 70/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy [i] 19:20 Přírodní bohatství: Opál [i] 19:25 Červený trpaslík: Sebevědomí a Mindrák 5/52 [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Operace Pohřbený kanon 23/44 [i] 20:30 Začalo to v Los Alamos 1/2 [i] 21:25 Na plovárně s Davidem LaChapellem [i] 21:50 Malé životní etudy [i] 23:25 Pravá krev: Je moje 3/12 [i] 00:15 Flight of the Conchords I: Přepadení 3/12 [i] 00:45 Monty Python - málem pravda 3/6 [i] 01:40 Sedm světel [i] 02:40 Main Street Jazz 90 [i] 03:35 Mezi dveřmi je A.G. [i] 04:05 Z očí do očí [i] 04:35 Elba stopami císaře [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:05 Veterinář z Bondi Beach II 4 [i] 06:35 Roary: Závodní auto 31 [i] 06:50 Baby Looney Tunes 34 [i] 07:15 Tajemství Sylvestra a Tweetyho: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 11 [i] 07:40 Batman vítězí III 8 [i] 08:05 Spongebob v kalhotách 94 [i] 08:35 Král zlodějů [i] 09:40 Láska bláznivá [i] 11:35 Dva lidi v zoo [i] 13:10 O smyslu života [i] 15:00 Neviditelný na útěku [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Nestyda [i] 21:55 Střepiny [i] 22:30 Policajtka [i] 00:25 Kožich: Imaginární portrét Diane Arbusové: * [i] 02:25 Novashopping 02:45 DO-RE-MI [i] 03:55 Zvíře 5, 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Hero Factory: My stavíme hrdiny: Jaderná krize 2 [i] 07:50 Mickeyho klubík III: Butik myšky Minnie 22 [i] 08:20 Tajemství 2. světové války: Zvláštní úkol: Chaos a zkáza 21 [i] 09:25 Prima SVĚT [i] 09:55 Zázraky života: Nové podmínky 10 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Specialisté na vraždy I: Ikona 3 [i] 13:50 Přístav naděje [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru X: Smrt a prach [i] 18:00 Ženy na cestách: Turecko [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Něco jako láska [i] 22:20 Mexická vlna [i] 00:45 Myšlenky zločince II 14 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Specialisté na vraždy I: Ikona 3 [i] 04:05 Tajemství 2. světové války: Zvláštní úkol: Chaos a zkáza 21 [i] 04:55 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 V tieni [i] 05:25 112 [i] 06:00 Slávici na ulici [i] 07:00 Je to možné?! [i] 07:50 Skrytá vášeň 183/188 [i] 08:55 Zeus a Roxana - ozajstní kamaráti [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sabrina - mladá čarodejnica VI. 3-4/22 [i] 12:40 Jesse II. 3/20 [i] 13:00 Veronika Marsová I. 18/22 [i] 14:00 Kapitán II. 7/8 [i] 15:55 Desivé precitnutie [i] 17:30 Skrytá vášeň 184/188 [i] 18:15 Svadba naslepo [i] 20:00 Juno: Nezrelá na dieťa [i] 21:55 Skutočný príbeh: Nikdy nehovor nikdy: Príbeh [i] 23:40 Cena za život [i] 01:20 Juno: Nezrelá na dieťa [i] 02:50 Kapitán II. 7/8 [i] 04:30 Nočné lampy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Král videoher [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Tvrdá hra [i] 14:00 Říše hraček [i] 15:45 Boeing 747 [i] 17:35 Hledám impotentního muže [i] 19:20 Něco na těch mužích je [i] 20:50 Ten kluk [i] 22:45 Bunkr smrti [i] 00:20 Puls 3: Invaze [i] 02:00 Peklo [i] 03:35 Harry Brown [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Běžecké lyžování [i] 10:45 Alpské lyžování [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:15 Biatlon [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:00 Biatlon [i] 15:55 Lyžování [i] 16:00 Snooker [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 22:00 Snooker [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 1: Běh Velké nohy / Útok mimozemšťana 9 [i] 06:00 Detektiv Nash Bridges 1: Genesis 1 [i] 07:00 Detektiv Nash Bridges 1: Aloha, Nashi 9 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges 1: Sukničkáři 3 [i] 09:00 Agentura Jasno 2: Vražda na dostizích 5 [i] 10:00 Agentura Jasno 2: Maso je vražda, ale vražda je taky vražda 6 [i] 11:00 Agentura Jasno 2: Když jsi tak chytrý, tak proč jsi mrtvý? 7 [i] 12:00 Agentura Jasno 2: Lupičská ukolébavka 8 [i] 13:00 Agentura Jasno 2: Lovci odměn 9 [i] 14:00 Milionový lékař 1: Zadarmo ani kuře nehrabe.. 3 [i] 15:00 Lhář Lhář [i] 17:00 Super Tanker [i] 19:00 Městečko Haven 2: Přeskočila jiskra 4 [i] 20:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Kim Cattrall 4 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 1: Vidět pravdu 19 [i] 22:00 Dobrá manželka 2: Špatné zakončení 19 [i] 23:00 Milionový lékař 1: Zadarmo ani kuře nehrabe.. 3 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Umírám láskou 7 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Láska na ledě 8 [i] 02:00 Médium 7: Jak zabít dobrého chlapa 4 [i] 03:00 Pro mě není bratr [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Muzeum života 5 [i] 07:15 Nechte své dítě zazářit 1 [i] 08:20 Podzemí měst 6 [i] 09:15 Jimmova továrna na jídlo 5 [i] 09:50 Hughova kampaň za ryby 3 [i] 10:50 Jak žijí Jonesovi 3 [i] 11:25 Jak žijí Jonesovi 4 [i] 12:00 Nejpřísnější rodiče na světě 21 [i] 12:55 Utajený šéf III. 4 [i] 13:55 Jídlo je detektivka 6 [i] 14:25 Jídlo je detektivka 7 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani III.: Nejzvláštnější letci 5 [i] 16:00 Velké přírodní události 1 [i] 17:10 Planeta Země po vymření lidstva 12 [i] 18:05 Hodování se smrtí 1 [i] 19:00 Deratizátor II. 1 [i] 19:30 Deratizátor II. 2 [i] 20:05 Sběrači 2 [i] 21:05 Boj o život 6 [i] 22:10 Oživlé dějiny 5 [i] 23:10 Jurské bojiště 9 [i] 00:10 Podzemí měst 6 [i] 01:05 Vesmír IV. 19 [i] 02:00 Okamžik smrti [i] 03:00 Zvířecí rekordmani III.: Nejzvláštnější letci 5 [i] 03:55 Nejpřísnější rodiče světa III. 1 [i] 04:55 Velké přírodní události 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Karate Kid [i] 08:15 Zase ona! [i] 10:00 Máma mezi Marťany [i] 11:25 Královna Viktorie [i] 13:10 Panna nebo orel [i] 14:40 Je tady někdo? [i] 16:15 Čarodějův učeň [i] 18:00 Máma mezi Marťany [i] 19:30 Před kamerou IX. 6 [i] 20:00 Pod jednou střechou [i] 21:55 Uprostřed nicoty [i] 23:30 Impérium - Mafie v Atlantic City II. 12 [i] 00:30 Romantici [i] 02:05 Kuře s ušima [i] 04:05 20:30:40 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:25 Filmy a filmové hvězdy IV. 5 [i] 06:00 Herkules [i] 07:35 Děti z Timpelbachu