Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Monk VII. 12/16 [i] 09:30 Mr. Bean [i] 09:55 Komisár Rex I. 3/13 [i] 10:50 Apartmán pre dvoch [i] 12:35 Bez stopy VI. 10/18 [i] 13:25 Rýchle Televízne noviny [i] 13:30 NCIS VIII. 24/24 [i] 14:20 Monk VII. 13/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom II. 5-6/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS III. 12/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 PREMIÉROVÉ ČASTI: Dva a pol chlapa VIII. 1-2/16 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 Tajný agent [i] 22:15 Smrtonosná zbraň 4 [i] 00:40 Kickboxer 3: Umenie vojny [i] 02:10 Delta Force One: Stratená hliadka [i] 03:40 Poliš a bandita 2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy STV "N" [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Duel [i] 08:05 5 proti 5 [i] 08:50 Štýlovo [i] 09:20 Maigret: Maigret a stará dáma [i] 11:10 Sila lásky III. 243/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Chodili sme spolu [i] 14:25 Divoký anjel 100 [i] 15:15 Dve tváre Anny 20/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 89 [i] 17:15 Fenomén Junior [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Legendy popu: Karel Gott [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Nora Robertsová: Polárna žiara [i] 00:05 Maigret: Maigret a stará dáma [i] 01:50 Dve tváre Anny 20/60 [i] 02:35 Nora Robertsová: Polárna žiara [i] 04:05 Sila lásky III. 243/244 [i] 04:50 Sila lásky V. 89 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:58 6 miliárd názorov [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Správy - Hírek [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 11:00 Fokus právo [i] 11:35 Japanológia: Japonské hrady 3/3 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Ruže pre krásnu pani [i] 13:20 Senior klub [i] 13:50 Žijú medzi nami - nevidiaci a slabozrakí v Košiciach [i] 14:25 Medicína: Medicína - Maternica a myómy [i] 15:30 Vodné dielo Sereď - Hlohovec [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 17:00 Z mesta do mesta: Trnava [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Al a Dal 7/7 [i] 18:35 Encyklopédia slov.obcí: Červený Kláštor [i] 18:50 Osobnosti a udalosti: Ján Hála [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Kamil Fischer [i] 20:00 Kjóto: príbehy starých záhrad 1/2 [i] 21:00 Família: Keď láska predsa len príde ... [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 České milovanie: O láske stratenej [i] 22:25 Kino na Dvojke: V starej Kalifornii [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i] 01:15 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Zobrala mi všetko [i] 08:30 Súdna sieň: Urýchlené závery [i] 09:20 Panelák IX.: Agent provokatér 20 [i] 10:20 Náš nový dom III. 17 [i] 11:15 Hoď svišťom: Pomocná sila 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 Nové bývanie [i] 13:25 Kosti V. 11 [i] 14:10 Myšlienky vraha II. 19 [i] 15:10 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 4 [i] 16:00 Profesionáli: Hovorkyňa 1/18 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Hoď svišťom: Mama Mia 4 [i] 18:00 Súdna sieň: Chorobný žiarlivec [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Fantastická štvorka a Silver Surfer [i] 22:15 Môj partner z K [i] 00:25 Súdny omyl [i] 01:55 Numb3rs IV. 7 [i] 02:35 Dobrá manželka I. 20 [i] 03:20 District 61 [i] 04:00 Myšlienky vraha II. 19 [i] 04:45 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 134 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 24 [i] 08:00 Matlock I. 17 [i] 09:00 Diagnóza: Vražda I. 13 [i] 10:00 Smer juh 8,9 [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 9 [i] 12:35 Panelák IX.: Agent provokatér 20 [i] 13:40 Newyorskí právnici II. 6 [i] 14:35 Simpsonovci XIV. 15 [i] 15:00 Griffinovci IV. 16 [i] 15:45 Ninja Factor II. 28 [i] 16:10 Náš nový dom III. 17 [i] 17:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 20 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 9 [i] 18:50 Lovci väzňov 4 [i] 19:45 Blízko smrti [i] 20:15 Amerika má talent 9 [i] 21:10 Geissenovci - Ťažký život milionárov 4 [i] 22:10 Farmár hľadá ženu [i] 23:20 Viem, že moje dieťa je hviezda! 4 [i] 00:20 Veľké nádeje [i] 02:05 Bostonské zločiny I. 3 [i] 02:50 Deň zlomu 3 [i] 03:30 Nežní zabijaci I. 2 [i] 04:15 Navzdory osudu 78 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin II. 6/13 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Horké chvíle ve starém městě 20/22 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 5/23 [i] 09:00 Advokáti V. 20/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 17/22 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba II. 16/23 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 5/23 [i] 13:00 Merlin II. 7/13 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Druhý zázrak 21/22 [i] 15:00 Advokáti V. 21/22 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 6/23 [i] 17:00 CSI: New York VI. 14/23 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 17/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 18/22 [i] 20:00 CSI: New York VI. 15/23 [i] 21:00 Král rybář [i] 23:35 Californication III.: Pan Špatný Příklad 9/12 [i] 00:10 Californication III.: Dogtown 10/12 [i] 00:45 Král rybář [i] 03:10 Californication III.: Pan Špatný Příklad 9/12 [i] 03:40 Californication III.: Dogtown 10/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Zábavná horská dráha [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Asfaltovač [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Kdo se stane vítězem? [i] 08:10 Bořiči mýtů 172 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Most přes řeku Cooper [i] 10:00 Jak to dělají? 20 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 48 [i] 10:55 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 11:50 Opravna vraků 19 [i] 12:45 Pátá rychlost 3 [i] 13:15 Pátá rychlost 4 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Esab [i] 14:35 Špinavé práce: Výrobce rumu [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Čas vyrovnání účtů [i] 16:25 Bořiči mýtů 173 [i] 17:20 Mimořádné projekty: Most přes řeku Cooper [i] 18:15 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 19:10 Jak se to dělá: Slanina/Rozmetače sněhu/Luxusní auta [i] 19:40 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i] 20:05 Bořiči mýtů: Jak se vyhnout kulce [i] 21:00 Freddie Flintoff versus svět 8 [i] 21:55 Je to pravda? 1 [i] 22:50 Hry s časem: Tácky, auta, šálky a plechovky [i] 23:45 Bořiči mýtů 169 [i] 00:40 Strašení: Horor v Lake Clubu [i] 01:40 Freddie Flintoff versus svět 8 [i] 02:40 Je to pravda? 1 [i] 03:40 Hry s časem: Tácky, auta, šálky a plechovky [i] 04:35 Jak se to dělá: Slanina/Rozmetače sněhu/Luxusní auta [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery IV: Nenaplněná láska 31/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 26/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Druhé zklamání 32/32 [i] 10:15 Dobrodružství kriminalistiky: Střela 5/26 [i] 11:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 Fenomén [i] 16:55 Everwood II: Výjimečné dítě 2/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj: Svaťák 19/26 [i] 20:55 13. komnata Zdeny Mašínové [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:10 Bratři a sestry: Noční schůzka 5/23 [i] 22:55 Losování Euromiliony 23:00 Taggart [i] 23:50 Město žen II: Zničený láskou 19/22 [i] 00:15 Co nám dělá dokonalá těla? 19/39 [i] 00:35 Doktor Martin: Rozejít se je těžké 21/23 [i] 01:25 Auto Moto Revue [i] 01:50 Fenomén [i] 02:15 Živě na Jedničce [i] 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Jazzové kontrasty [i] 06:00 Do práce [i] 06:25 Folklorika [i] 06:55 Oceán plný dobrodružství: Návrat do Amazonie 4/5 [i] 07:50 Krásy evropského pobřeží: Dvě tváře Německa [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura 4/45 [i] 10:00 Jak vyrobit paniku [i] 10:50 Na plovárně s Josefem Průšou [i] 11:10 Hrobník [i] 11:35 Barvy života [i] 12:30 Národní muzeum letectví a kosmonautiky [i] 13:25 Chcete mě? [i] 13:40 Máte mě! [i] 14:00 Postřehy Karla Kyncla [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:35 Tisíc let české myslivosti [i] 15:00 Tvary přírody 5/6 [i] 15:30 Svět vodní divočiny II.: Chameleoni oceánu 4/5 [i] 16:00 Aby dluhy nebolely: Ručit = věřit [i] 16:05 Skoro jasno [i] 16:20 PORT [i] 16:45 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 58 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka II 12/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Dorothy a Ben 18/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Putování pakoňů očima skrytých kamer: Cesta 1/2 [i] 21:00 Romeo a Julie [i] 23:15 Paul McCartney: Back in the World [i] 00:00 Je to soda II 2/3 [i] 00:30 Medúza [i] 01:05 Musicblok [i] 01:30 Veteran TV 4/6 [i] 02:00 Den v Pohodě [i] 02:25 Po stopách třetího odboje [i] 02:55 Kvarteto [i] 03:20 Knižní svět [i] 03:45 Q [i] 04:15 Kabinet múz - Pokus o duši města [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2124 [i] 09:55 Kudrnatá holka [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Můj přítel Monk VIII 8 [i] 13:35 Smetánka 18 [i] 14:35 Odložené případy III: Vítejte 18 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba: Pod pečetí mlčenlivosti 7 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York IV 16 [i] 18:30 Ulice 2125 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Křižovatka smrti [i] 21:50 Aljaška v plamenech: * [i] 23:55 Smrtící triky [i] 01:45 Novashopping 02:10 Smetánka 5 [i] 02:50 Odložené případy III: Vítejte 18 [i] 03:50 Zvíře 2, 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:25 M*A*S*H 54 [i] 08:10 Closer I: Vrahem je komorník 10 [i] 09:15 M*A*S*H 55 [i] 09:45 Prostřeno! [i] 10:35 Diagnóza vražda IV: Vražda ve vzduchu 23 [i] 11:30 Policejní divize II: Až za hrob 9 [i] 12:25 Knight Rider I: V utajení 10 [i] 13:20 Odpadlík V: Studená sprcha 13 [i] 14:15 Alf I: Výpadek paměti I 16 [i] 14:50 Closer I: Žena z Los Angeles 11 [i] 15:45 Big Ben I: Smrt v pivovaru 6 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 To je vražda, napsala: Cestou na jihozápad [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Zbouchnutá [i] 01:40 Za bílého dne [i] 03:20 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 181/188 [i] 06:05 Cigánske srdce 136/218 [i] 07:10 Dr. Oz I. 52/174 [i] 08:10 Osobný strážca 24/64 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Správna Susan IV. 6/22 [i] 10:10 V objatí hodvábu 145-146/200 [i] 11:45 Sultán 28 [i] 12:55 Druhý dych 20/80 [i] 13:45 Sudkyňa Hatchettová III. 73/130 [i] 14:20 Rebeli I. 116/215 [i] 15:15 Rodinná kliatba 101/110 [i] 16:00 Cigánske srdce 137/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 182/188 [i] 17:50 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 3/22 [i] 18:40 Dharma a Greg I. 5/23 [i] 19:10 Frasier III. 5-6/24 [i] 20:00 Inga Lindströmová: Tajomstvo Svenaholmu [i] 21:50 Rosamunde Pilcherová: Búrlivé stretnutie [i] 23:35 Salón krásy [i] 01:25 Na streche [i] 02:15 Frasier III. 5/24 [i] 02:40 Sudkyňa Hatchettová III. 73/130 [i] 03:00 Ulica III. 150/259 [i] 03:40 Rodinná kliatba 101/110 [i] 04:20 Je to možné?! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 O perníkové chaloupce [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Červená Karkulka [i] 12:55 Můj pes Buddy 5 - Volejbalista [i] 14:35 Tři malá prasátka [i] 15:25 Říše hraček [i] 17:00 Pinocchio [i] 18:05 Král videoher [i] 19:45 Pod hladinou [i] 21:30 Bitva o Hill 60 [i] 23:35 Apocalypto [i] 01:55 Cabin Fever [i] 03:25 Pohanský rituál [i] 04:55 Červená Karkulka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Sáně [i] 09:00 Sáně [i] 09:30 Sáně [i] 10:00 Běžecké lyžování [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:30 Snooker [i] 14:00 Snooker [i] 17:00 Biatlon [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 18:55 Lyžování [i] 19:00 Strongest man [i] 20:00 Snooker [i] 20:30 Snooker [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v New Yorku: Druhé šance 7 [i] 06:20 McLeodovy dcery 8: Psí život 13 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: Génius 8 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 1: Sukničkáři 3 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 8: 2. díl 2 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Pan Spravedlnost 9 [i] 12:20 Námořní hlídka 4: Hlasy džungle 12 [i] 13:20 Agentura Jasno 2: Lupičská ukolébavka 8 [i] 14:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a tři koláče 11 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 5: Rainbow's End 10 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i] 18:20 Námořní hlídka 4: Snadný cíl 13 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 2: Pan Monk a televizní hvězda 12 [i] 20:20 PREMIÉRA Agentura Jasno 2: Lovci odměn 9