TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Monk VII. 11/16 [i] 09:30 Mr. Bean [i] 09:55 Komisár Rex I. 2/13 [i] 10:50 Cesta do stredu Zeme [i] 12:30 Bez stopy VI. 9/18 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Las Vegas: Kasíno I. 6/23 [i] 14:15 Monk VII. 12/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom II. 3-4/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS III. 11/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa VII. 21-22/22 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 Mesto tieňov 2 [i] 21:30 Strážca [i] 23:40 Nočné Televízne noviny [i] 00:05 NCIS VIII. 24/24 [i] 00:55 Mutant: Prebudenie [i] 02:25 NCIS III. 11/24 [i] 03:10 Las Vegas: Kasíno I. 6/23 [i] 03:50 Komisár Rex I. 2/13 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Udalosti ČT [i] 06:55 Správy STV "N" [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:50 Duel [i] 08:20 5 proti 5 [i] 09:05 Reportéri [i] 09:40 Maigret: Maigret sa mýli [i] 11:05 Sila lásky III. 242/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Kto hovorí pravdu? [i] 14:30 Divoký anjel 99 [i] 15:10 Dve tváre Anny 19/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Dobrý flek - žrebovanie [i] 16:30 Sila lásky V. 88 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Tŕne lásky 4/4 [i] 21:45 Dr.House VI.: Okovy 13/22 [i] 22:25 Nočné správy [i] 22:35 Počasie [i] 22:40 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Trestný prápor 4/11 [i] 23:35 Maigret: Maigret sa mýli [i] 01:00 Dve tváre Anny 19/60 [i] 01:45 Trestný prápor 4/11 [i] 02:35 Autosalón [i] 03:00 Sila lásky III. 242/244 [i] 03:50 Sila lásky V. 88 [i] 04:40 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 6 miliárd názorov [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Správy - Hírek [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 10:55 Fokus - peniaze [i] 11:35 Ulice sveta: Avenida de Mayo, Buenos Aires [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Zahrajte mi takúto [i] 13:20 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:50 Občan za dverami [i] 14:20 Polícia [i] 14:35 Profesionál [i] 14:45 Orientácie [i] 15:15 Môj príbeh: Dar odpustenia [i] 15:40 Halali [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 17:00 Moja misia: Dom nádeje /Ukrajina/ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Japanológia: Japonské hrady 3/3 [i] 18:28 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Al a Dal 6/7 [i] 18:45 Slovenské unikáty: Kostolík spod Choča [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Jozef Úradník [i] 20:00 Od prisťahovalca po milionára: Henry Steinway - zrod legendy 2/5 [i] 20:55 Spektrum vedy: Zdravé zviera - zdravé potraviny - zdravý človek [i] 21:30 Komentáre [i] 22:00 Večer pod lampou [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy STV "N" [i] 02:20 ArtSpektrum [i] 02:25 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Myšlienky vraha II. 18 [i] 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Podviedla ma s bratom [i] 08:30 Súdna sieň: Posledná pieseň [i] 09:20 Panelák IX.: Je Zlatko gej? 19 [i] 10:20 Náš nový dom III. 16 [i] 11:15 Hoď svišťom: Manažérka 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Nové bývanie [i] 13:30 Kosti V. 10 [i] 14:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 9 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 3 [i] 16:10 Profesionáli VI.: Profesionáli na Miss Topoľčany 16 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Hoď svišťom: Pomocná sila 3 [i] 18:00 Súdna sieň: Vráť sa do decáku [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Agent provokatér 20 [i] 21:15 Kosti V. 11 [i] 22:15 Nevinní: Nemilé prekvapenie 24 [i] 23:15 Lovci väzňov 4 [i] 00:15 Špeciálne komando II. 2,3 [i] 01:50 Lovci väzňov 4 [i] 02:35 Numb3rs IV. 6 [i] 03:15 Dobrá manželka I. 19 [i] 04:00 District 59,60 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 133 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 23 [i] 08:00 Matlock I. 16 [i] 09:00 Diagnóza: Vražda I. 12 [i] 10:00 Smer juh 6,7 [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 8 [i] 12:35 Panelák IX.: Je Zlatko gej? 19 [i] 13:40 Newyorskí právnici II. 5 [i] 14:35 Simpsonovci XIV. 14 [i] 15:00 Griffinovci IV. 15 [i] 15:40 Ninja Factor II. 27 [i] 16:00 Náš nový dom III. 16 [i] 17:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 19 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 8 [i] 18:55 Simpsonovci XIV. 15 [i] 19:15 Griffinovci IV. 16 [i] 19:45 Blízko smrti [i] 20:15 James Bond: Žiješ len dvakrát [i] 22:45 Smrteľný vírus [i] 00:30 Sicílsky klan [i] 02:25 Bostonské zločiny I. 2 [i] 03:05 Deň zlomu 2 [i] 03:45 Navzdory osudu 76,77 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin II. 5/13 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Ukažte mi toho Moneta 19/22 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 4/23 [i] 09:00 Advokáti V. 19/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 16/22 [i] 11:05 Námořní vyšetřovací služba II. 15/23 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 4/23 [i] 13:00 Merlin II. 6/13 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Horké chvíle ve starém městě 20/22 [i] 15:00 Advokáti V. 20/22 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 5/23 [i] 17:00 CSI: New York VI. 13/23 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 16/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 17/22 [i] 20:00 CSI: New York VI. 14/23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 14/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13/24 [i] 23:00 Dead Set 1/5 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev: Nechci to slyšet 10/12 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 14/24 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13/24 [i] 02:40 Dead Set 1/5 [i] 03:30 True Blood - Pravá krev: Nechci to slyšet 10/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Přenášet hory [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Opylovač datlových palem [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Konec lovu [i] 08:10 Bořiči mýtů 171 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Most přes Oaklandský záliv [i] 10:00 Jak to dělají? 19 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 47 [i] 10:55 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 11:50 Opravna vraků 18 [i] 12:45 Jízda: Eleanořin velký bratr [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Window World [i] 14:35 Špinavé práce: Asfaltovač [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Kdo se stane vítězem? [i] 16:25 Bořiči mýtů 172 [i] 17:20 Mimořádné projekty: Most přes Oaklandský záliv [i] 18:15 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 19:10 Jak se to dělá: Skalpely/Olejové barvy/Helmy britské policie/Horolezecké cepíny [i] 19:40 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i] 20:05 Zničeno ve vteřině 43 [i] 20:35 Zničeno ve vteřině 44 [i] 21:00 Lovci odpadu 2 [i] 21:55 Dřevorubci v močálech 9 [i] 22:50 Strašení: Hrůza ve Wheatsheafu [i] 23:45 Bořiči mýtů: Budiž světlo [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 43 [i] 01:10 Zničeno ve vteřině 44 [i] 01:40 Lovci odpadu 2 [i] 02:40 Dřevorubci v močálech 9 [i] 03:40 Strašení: Hrůza ve Wheatsheafu [i] 04:35 Jak se to dělá: Skalpely/Olejové barvy/Helmy britské policie/Horolezecké cepíny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery IV: Vše pro lásku 30/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 25/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Nenaplněná láska 31/32 [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:10 Úsměvy Karla Čáslavského [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood II: Na konci léta 1/22 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: Střela 5/26 [i] 20:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:40 Postřehy odjinud [i] 21:50 Profil zločinu: Slušný člověk 5/18 [i] 22:40 Bratrstvo neohrožených 5/10 [i] 23:40 Mafiánka [i] 01:05 Film o filmu - Musím tě svést [i] 01:25 Na stopě [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Živě na Jedničce [i] 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Na dno Macochy [i] 05:35 Zpívá Věra Domincová [i] 06:00 Uchem jehly [i] 06:25 Křesťanský magazín [i] 06:55 Krásy evropského pobřeží: Dvě tváře Německa [i] 07:00 Občan Kurčatov [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Metuzalém [i] 09:15 Medicína pro 21. století [i] 09:30 Stará domovní znamení [i] 10:00 Mýty a fakta historie: Jak to bylo s mostem přes řeku Kwai [i] 11:00 Historie.cs [i] 11:40 Za vesnickými muzikanty [i] 12:10 Tvary přírody 4/6 [i] 12:40 Zpět k pramenům: Řeka bez pramene 3/13 [i] 13:00 Stopa naděje [i] 14:30 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 4/8 [i] 15:00 Van Gogh [i] 15:50 Metuzalém [i] 16:05 Diagnóza [i] 16:30 Klíč [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka II 11/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Bu bu bu! 17/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Libanon, krásy a tajemství Blízkého východu [i] 21:00 Giselle [i] 22:55 From the Basement ll 1/6 [i] 23:50 Ta naše povaha česká [i] 00:20 Dům života [i] 01:15 O češtině [i] 01:30 PORT [i] 01:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:25 Game Page [i] 02:50 Babylon [i] 03:15 Postřehy Karla Kyncla [i] 03:20 Chci ještě říci [i] 03:45 Duchovní kuchyně [i] 04:10 Základy [i] 04:35 Tančící skály [i] 04:55 Tančící skály [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2123 [i] 09:55 Peníze těch druhých [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Můj přítel Monk VIII 7 [i] 13:40 Smetánka 17 [i] 14:35 Odložené případy III: Superhvězda 17 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba: Širé moře 6 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York IV 15 [i] 18:30 Ulice 2124 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Úrok na dítě 310 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XI 2 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Hadi v letadle: * [i] 00:55 24 hodin VI 2 [i] 01:45 Novashopping 02:05 Smetánka 4 [i] 03:10 24 hodin VI 2 [i] 03:55 4400 IV 13 [i] 04:35 Zvíře 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:25 M*A*S*H 53 [i] 08:10 Closer I: Dobrá hospodyňka 9 [i] 09:15 M*A*S*H 54 [i] 09:45 Prostřeno! [i] 10:35 Diagnóza vražda IV: Doktore, zavraždi se sám 22 [i] 11:30 Policejní divize II: Hra na schovávanou 8 [i] 12:25 Knight Rider I: Důvěra nerezaví 9 [i] 13:20 Odpadlík V: Den otců 12 [i] 14:15 Alf I: Léčitel duší 15 [i] 14:50 Closer I: Vrahem je komorník 10 [i] 15:45 Big Ben I: Smrt u oltáře 5 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:40 Hostina za hubičku [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 TOP STAR: Jiří Krampol [i] 21:15 Jste to, co jíte [i] 22:20 Hawaii 5-0: Až do konce 23 [i] 23:20 Nikdo není dokonalý [i] 00:35 Noci s nepřítelem [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Smiechoty [i] 05:50 Skrytá vášeň 180/188 [i] 06:30 Cigánske srdce 135/218 [i] 07:35 Dr. Oz I. 51/174 [i] 08:40 Osobný strážca 23/64 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Správna Susan IV. 5/22 [i] 10:40 V objatí hodvábu 143-144/200 [i] 12:20 Sultán 27 [i] 13:15 Druhý dych 19/80 [i] 14:05 Sudkyňa Hatchettová III. 72/130 [i] 14:45 Rebeli I. 115/215 [i] 15:30 Rodinná kliatba 100/110 [i] 16:20 Cigánske srdce 136/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 181/188 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 2/22 [i] 18:50 Dharma a Greg I. 4/23 [i] 19:15 Frasier III. 3-4/24 [i] 20:00 Sultán 28 [i] 21:00 Druhý dych 20/80 [i] 22:15 V objatí hodvábu 145-146/200 [i] 00:00 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 3/10 [i] 01:00 Adela show [i] 01:35 Frasier III. 3-4/24 [i] 02:20 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 2/22 [i] 03:05 Sudkyňa Hatchettová III. 72/130 [i] 03:25 Ulica III. 149/259 [i] 04:05 V tieni [i] 04:25 112 [i] 04:55 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Americká rapsodie [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Na hraně [i] 13:45 Paparazzi [i] 15:25 Lavina [i] 17:05 Můj pes Buddy 5 - Volejbalista [i] 18:45 Malá ryba [i] 20:45 Operace Boeing 747 [i] 22:35 Pohanský rituál [i] 00:10 Puls 2: Posmrtný život [i] 01:40 Madhouse