TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Monk VII. 10/16 [i] 09:30 Mr. Bean [i] 09:55 Komisár Rex I. 1/13 [i] 10:50 Dvojité výkupné [i] 12:35 Bez stopy VI. 8/18 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Las Vegas: Kasíno I. 5/23 [i] 14:20 Monk VII. 11/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom II. 1-2/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS III. 10/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa VII. 19-20/22 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 Princezná z Perzie: Noc s kráľom [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 Zámena manželiek [i] 00:20 Posadnutá učiteľom [i] 01:55 NCIS III. 10/24 [i] 02:40 Kobra 11 XIV. 14/14 [i] 03:25 Komisár Rex I. 1/13 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy STV "N" [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Dobrý flek [i] 07:45 Duel [i] 08:10 5 proti 5 [i] 08:55 Nebíčko v papuľke [i] 09:35 Maigret: Maigret a smrť Cecílie [i] 11:10 Sila lásky III. 241/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:25 Dobrý flek [i] 13:35 Zoči - voči [i] 14:25 Divoký anjel 98 [i] 15:15 Dve tváre Anny 18/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Dobrý flek [i] 16:30 Sila lásky V. 87 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Schôdzka so smrťou [i] 21:45 Dr.House VI.: Ľútosť 12/22 [i] 22:25 Nočné správy [i] 22:35 Počasie [i] 22:40 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Maigret: Maigret a smrť Cecílie [i] 00:20 Dve tváre Anny 18/60 [i] 01:05 Schôdzka so smrťou [i] 02:45 Reportéri [i] 03:10 Sila lásky III. 241/244 [i] 04:00 Sila lásky V. 87 [i] 04:55 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Polícia [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibum [i] 09:00 6 miliárd názorov [i] 09:05 Dobrý flek [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Správy - Hírek [i] 10:40 Ukrajinský magazín [i] 11:05 Fokus zdravie [i] 11:45 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Japonská sarinová sekta 17/26 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 13:00 Zahrajte mi takúto [i] 13:45 Večer na tému [i] 15:30 Família: " Som taká jedinečná ... " [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Senior klub [i] 17:20 Dobrý flek [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Ulice sveta: Avenida de Mayo, Buenos Aires [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Al a Dal 5/7 [i] 18:35 Zákulisie slovenčiny [i] 18:50 KE 2013 [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Pavol Hudák [i] 20:00 ...a já, Katarína Kolníková [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Dobrý flek [i] 22:00 Profesionál [i] 22:15 Televízna sezóna: Rozprávanie neznámeho človeka [i] 23:35 Umenie 2012: Hudba [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i] 01:30 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Myšlienky vraha II. 17 [i] 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Vypadni už konečne! [i] 08:30 Súdna sieň: Rozhádaní nájomníci [i] 09:20 Panelák IX.: Sebastián 18 [i] 10:20 Náš nový dom III. 15 [i] 11:15 Hoď svišťom: Narodeniny 1/16 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Nové bývanie [i] 13:30 Kosti V. 9 [i] 14:20 Myšlienky vraha II. 18 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 2 [i] 16:10 Profesionáli VI.: Profesionáli na mol 15 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Hoď svišťom: Manažérka 2 [i] 18:00 Súdna sieň: Hladujeme [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Je Zlatko gej? 19 [i] 21:15 Kosti V. 10 [i] 22:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 9 [i] 23:15 Hawaii 5.0 20 [i] 00:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 5,6 [i] 01:40 Špeciálne komando II. 2,3 [i] 03:05 Numb3rs IV. 5 [i] 03:45 Dobrá manželka I. 18 [i] 04:30 District 58 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 132 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 22 [i] 08:00 Matlock I. 15 [i] 09:00 Diagnóza: Vražda I. 11 [i] 10:00 Smer juh 4,5 [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 7 [i] 12:35 Panelák IX.: Sebastián 18 [i] 13:40 Newyorskí právnici II. 4 [i] 14:35 Simpsonovci XIV. 13 [i] 15:00 Griffinovci IV. 14 [i] 15:40 Ninja Factor II. 26 [i] 16:00 Náš nový dom III. 15 [i] 17:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 18 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 7 [i] 18:55 Simpsonovci XIV. 14 [i] 19:15 Griffinovci IV. 15 [i] 19:45 Blízko smrti [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 19 [i] 21:10 Legenda menom Bruce Lee: Cesta za slávou [i] 23:05 Mafstory: Molnárovci v kríze [i] 00:05 Nežní zabijaci II. 4,5 [i] 01:30 Bostonské zločiny I. 1/17 [i] 02:10 Deň zlomu 1/13 [i] 02:50 Božská mrcha II. 14/14 [i] 03:30 Navzdory osudu 74,75 [i] 04:55 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin II. 4/13 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Schopnost soucitu 18/22 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 3/23 [i] 09:00 Advokáti V. 18/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 15/22 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba II. 14/23 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 3/23 [i] 13:00 Merlin II. 5/13 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Ukažte mi toho Moneta 19/22 [i] 15:00 Advokáti V. 19/22 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 4/23 [i] 17:00 CSI: New York VI. 12/23 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 15/23 [i] 18:55 Boj o čas III. 16/22 [i] 20:00 CSI: New York VI. 13/23 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 8/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 9/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 5/13 [i] 00:00 Kriminálka z pobřeží 6/20 [i] 00:55 CSI: New York VI. 16/23 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba II. 15/23 [i] 02:35 Boj o čas III. 16/22 [i] 03:25 Kriminálka z pobřeží 6/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Mega most [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce: Zpracování masa na zakázku [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá cesta, krátká trpělivost [i] 08:10 Bořiči mýtů 170 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Islandské tunely [i] 10:00 Jak to dělají? 18 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 46 [i] 10:55 Nutné k přežití 10 [i] 11:50 Opravna vraků 17 [i] 12:45 Na plný plyn: Yamaha [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Domani Studios [i] 14:35 Špinavé práce: Opylovač datlových palem [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Konec lovu [i] 16:25 Bořiči mýtů 171 [i] 17:20 Mimořádné projekty: Islandské tunely [i] 18:15 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 19:10 Jak se to dělá: Deštníky/Přívěsné lodní motory/Stříbrné příbory/Svinovací měřicí pásmo [i] 19:40 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i] 20:05 V nejhorším případě: Porucha auta v poušti / tarantule [i] 20:35 V nejhorším případě: Pád výtahu / výpadek elektrického proudu [i] 21:00 Špinavé peníze: Plnou parou vpřed [i] 21:30 Špinavé peníze: Kolo Schwinn [i] 21:55 Výrobci zbraní: Manželství a zbraně [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 12 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Oprava prasklé gumy [i] 00:40 V nejhorším případě: Porucha auta v poušti / tarantule [i] 01:10 V nejhorším případě: Pád výtahu / výpadek elektrického proudu [i] 01:40 Špinavé peníze: Plnou parou vpřed [i] 02:10 Špinavé peníze: Kolo Schwinn [i] 02:40 Výrobci zbraní: Manželství a zbraně [i] 03:40 Bezpečná hranice USA 12 [i] 04:35 Jak se to dělá: Deštníky/Přívěsné lodní motory/Stříbrné příbory/Svinovací měřicí pásmo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery IV: Sestřenice 29/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 24/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Vše pro lásku 30/32 [i] 10:15 Kdoví, kdy začne svítat [i] 11:30 Toulavá kamera [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood: Domov 23/23 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Panství Downton 5/7 [i] 21:45 Krotitelé dluhů [i] 22:15 Podfukáři 5/12 [i] 23:10 Losování Sportky a Šance 23:15 Obyčejní lidé [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Živě na Jedničce [i] 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vila Tugendhat [i] 05:25 Proměny lidového kroje [i] 06:00 Za vesnickými muzikanty [i] 06:25 Hry na existenci [i] 06:40 Po stopách třetího odboje [i] 07:05 Tibet: Vražda ve sněhu [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Den v Pohodě [i] 09:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 09:35 Hledání ztraceného času [i] 09:55 Kupředu levá, kupředu pravá [i] 10:55 Ta naše povaha česká [i] 11:20 Krásný ztráty [i] 12:00 Třeboňská nocturna 2011 [i] 12:25 Kam zmizel ten starý song [i] 13:05 Vizitky českých muzeí a galerií II [i] 13:15 Straty a nálezy: Naďa 5/5 [i] 14:20 Architektura 4/45 [i] 14:50 Krásy evropského pobřeží: Žulové ostrovy [i] 15:00 Jak vyrobit paniku [i] 15:50 Aspekty vzduchoplavby v Čechách [i] 16:00 Veteran TV 4/6 [i] 16:25 Hledači času [i] 16:45 O češtině [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka II 10/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Hromada veteše 16/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Neodcházení [i] 21:00 Ta naše povaha česká [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:10 Francouzská revoluce 1/4 [i] 23:40 Léčitel mezi dvěma světy [i] 00:40 Zapomenuté výpravy [i] 01:05 Na plovárně s Josefem Průšou [i] 01:25 Chcete mě? [i] 01:40 Máte mě! [i] 01:55 Kam zmizel ten starý song [i] 02:30 Folklorika [i] 03:00 Náš venkov [i] 03:15 B Panoráma [i] 03:55 Studio B [i] 04:30 Vinárna U královny Elišky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2122 [i] 10:00 Dům na Bay Street [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Můj přítel Monk VIII 6 [i] 13:40 Smetánka 16 [i] 14:35 Odložené případy III: Jednou večer 16 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba: Kletba 5 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka New York IV 14 [i] 18:30 Ulice 2123 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Druhý dech: Oči na kolotoči 5 [i] 21:30 Mentalista III: Rudí koně 5 [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Válka gangů: * [i] 01:00 24 hodin VI 1 [i] 01:45 Novashopping 02:05 Smetánka 3 [i] 03:10 24 hodin VI 1 [i] 03:55 4400 IV 11, 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:25 M*A*S*H 52 [i] 08:10 Closer I: Bijec 8 [i] 09:15 M*A*S*H 53 [i] 09:45 Prostřeno! [i] 10:35 Diagnóza vražda IV: Bratrská vražda 21 [i] 11:30 Policejní divize II: Co nevíme o druhých 7 [i] 12:25 Knight Rider I: Nic velkého 8 [i] 13:20 Odpadlík V: Výkupné 11 [i] 14:15 Alf I: Příběh ze života 14 [i] 14:50 Closer I: Dobrá hospodyňka 9 [i] 15:45 Big Ben I: Mezi přáteli 4 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Ako som prežil: Dobrý synček [i] 21:05 TOP STAR magazín [i] 22:15 Castle na zabití III: Lovci pokladů 3 [i] 23:10 Zákon a pořádek: Los Angeles: Carthay Circle 10 [i] 00:05 Nedokonalé zločiny VI: Zázraky 19 [i] 01:05 Volejte Věštce [i] 03:10 Nedokonalé zločiny VI: Zázraky 19 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:30 Skrytá vášeň 179/188 [i] 06:10 Cigánske srdce 134/218 [i] 07:15 Dr. Oz I. 50/174 [i] 08:20 Osobný strážca 22/64 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Správna Susan IV. 4/22 [i] 10:20 V objatí hodvábu 141-142/200 [i] 11:55 Sultán 26 [i] 13:00 Druhý dych 18/80 [i] 13:55 Sudkyňa Hatchettová III. 71/130 [i] 14:35 Rebeli I. 114/215 [i] 15:30 Rodinná kliatba 99/110 [i] 16:15 Cigánske srdce 135/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 180/188 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 1/22 [i] 18:45 Dharma a Greg I. 3/23 [i] 19:15 Frasier III. 1-2/24 [i] 20:00 Sultán 27 [i] 21:00 Druhý dych 19/80 [i] 22:05 V objatí hodvábu 143-144/200 [i] 00:00 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 2/10 [i] 01:00 Adela show [i] 01:40 Frasier III. 1-2/24 [i] 02:25 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 1/22 [i] 03:05 Sudkyňa Hatchettová III. 71/130 [i] 03:30 Ulica III. 148/259 [i] 04:10 V tieni [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Zkratky ke štěstí [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Adrenalin [i] 13:55 Jak nezískat Pulitzera [i] 15:40 Země nikoho [i] 17:30 Na hraně [i] 19:10 Paparazzi [i] 20:45 Elita [i]