TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Monk VII. 9/16 [i] 09:25 Kobra 11 XIV. 14/14 [i] 10:20 Komisár Rex: Konečná stanica Viedeň [i] 11:55 Johnny English [i] 13:25 Rýchle Televízne noviny [i] 13:30 Las Vegas: Kasíno I. 4/23 [i] 14:20 Monk VII. 10/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom I. 21-22/22 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS III. 9/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa VII. 17-18/22 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 Mesto tieňov 2 [i] 21:30 Posadnutá učiteľom [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 Unesená [i] 01:25 Vraždy podľa abecedy [i] 03:00 Komisár Rex: Konečná stanica Viedeň [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Udalosti ČT [i] 06:55 Správy STV "N" [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Dobrý flek [i] 07:55 Duel [i] 08:20 5 proti 5 [i] 09:05 Postav dom, zasaď strom [i] 09:35 Maigret: Maigret a plavebná komora [i] 11:10 Sila lásky III. 240/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Dobrý flek [i] 13:40 Chodili sme spolu [i] 14:30 Divoký anjel 97 [i] 15:15 Dve tváre Anny 17/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Dobrý flek [i] 16:30 Sila lásky V. 86 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Kto hovorí pravdu? [i] 20:55 Zoči - voči [i] 21:45 Dr.House VI.: Podsvetie 11/22 [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Maigret: Maigret a plavebná komora [i] 00:20 Dve tváre Anny 17/60 [i] 01:05 O 5 minút 12 [i] 02:15 Slovensko v obrazoch [i] 02:35 Svet v obrazoch [i] 03:00 Sila lásky III. 240/244 [i] 03:50 Sila lásky V. 86 [i] 04:40 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Amurské rozprávky 3/3 [i] 08:55 6 miliárd názorov [i] 09:00 Dobrý flek [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Správy - Hírek [i] 10:35 Národnostný magazín - mix: Poľský [i] 11:00 Fokus - práca [i] 11:40 Cena prírody III.: Cudza invázia [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Zahrajte mi takúto [i] 13:15 Športové ozveny [i] 13:55 Televízia po slovensky: 1965-1969 [i] 15:10 Duchovo nájomné [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 17:00 Dobrý flek - magazín [i] 17:20 Dobrý flek [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Japonská sarinová sekta 17/26 [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Al a Dal 4/7 [i] 18:40 Poklady Slovenska 2003: Horehronie [i] 18:50 Osobnosti: Ondrej Nepela [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Dokumentárny klub: Posledné diktatúry v Európe [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Dobrý flek [i] 22:00 Polícia [i] 22:10 Večer na tému [i] 23:45 VAT [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i] 01:40 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 25/25 [i] 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:05 KRIMI 07:40 Súdna sieň: Alkoholička [i] 08:30 Súdna sieň: Handrkovanie o syna [i] 09:20 Panelák IX.: Pokazená spiatočka 17 [i] 10:20 Náš nový dom III. 14 [i] 11:15 Hoď svišťom: Vianoce 16/16 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Nové bývanie [i] 13:30 Myšlienky vraha II. 16,17 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 1/23 [i] 16:10 Profesionáli VI.: Profesionáli mimo služby 14 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Hoď svišťom: Narodeniny 1/16 [i] 18:00 Súdna sieň: Zhovadil si ma [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Sebastián 18 [i] 21:15 Kosti V. 9 [i] 22:15 Nevinní: Votrelec 23 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 19 [i] 00:00 Špeciálne komando I. 13/13 [i] 01:00 Špeciálne komando II. 1/23 [i] 01:45 Numb3rs IV. 4 [i] 02:25 Dobrá manželka I. 17 [i] 03:00 District 57 [i] 03:50 Špeciálne komando I. 13/13 [i] 04:30 Špeciálne komando II. 1/23 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktorka Quinnová 131 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Derrick 21 [i] 08:00 Matlock I. 14 [i] 09:00 Diagnóza: Vražda I. 10 [i] 10:00 Smer juh 2,3 [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 6 [i] 12:35 Panelák IX.: Pokazená spiatočka 17 [i] 13:40 Newyorskí právnici II. 3 [i] 14:35 Simpsonovci XIV. 12 [i] 15:00 Griffinovci IV. 13 [i] 15:40 Ninja Factor II. 25 [i] 16:00 Náš nový dom III. 14 [i] 17:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 17 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 6 [i] 18:55 Simpsonovci XIV. 13 [i] 19:15 Griffinovci IV. 14 [i] 19:45 Blízko smrti [i] 20:15 Ice Road Truckers II. 9 [i] 21:10 Originály na cestách II. 16/16 [i] 22:10 Vyjednávači 5 [i] 23:05 Črepiny [i] 23:45 Zákon gangu I. [i] 00:30 Originály na cestách II. 16/16 [i] 01:15 Ice Road Truckers II. 9 [i] 02:00 Vyjednávači 5 [i] 02:40 Božská mrcha II. 13 [i] 03:20 Navzdory osudu 72,73 [i] 04:45 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin II. 3/13 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Čtvrtý Karpatský 17/22 [i] 08:00 Posel ztracených duší IV. 2/23 [i] 09:00 Advokáti V. 17/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 14/22 [i] 11:05 Námořní vyšetřovací služba II. 13/23 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 2/23 [i] 13:00 Merlin II. 4/13 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Schopnost soucitu 18/22 [i] 15:00 Advokáti V. 18/22 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 3/23 [i] 17:00 CSI: New York VI. 11/23 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 14/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 15/22 [i] 20:00 CSI: New York VI. 12/23 [i] 21:00 CSI: New York VII. 21/22 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 13/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12/24 [i] 00:00 Kriminálka z pobřeží 5/20 [i] 01:00 CSI: New York VII. 21/22 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 13/24 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12/24 [i] 03:30 Kriminálka z pobřeží 5/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Obří urychlovač částic - Ženeva [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Hodnocení koní [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Předveď co umíš [i] 08:10 Bořiči mýtů 169 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Kontejnerové lodi [i] 10:00 Jak to dělají? 17 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 45 [i] 10:55 Nutné k přežití 9 [i] 11:50 Opravna vraků 16 [i] 12:45 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 2 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro výrobce nářadí Kobalt [i] 14:35 Špinavé práce: Zpracování masa na zakázku [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá cesta, krátká trpělivost [i] 16:25 Bořiči mýtů 170 [i] 17:20 Mimořádné projekty: Kontejnerové lodi [i] 18:15 Nutné k přežití 10 [i] 19:10 Jak se to dělá: Nárazníky/Světelné gely/Filtry pro fotoaparáty/Makety poháněné párou [i] 19:40 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i] 20:05 Kde je limit?: Limuzína [i] 21:00 Freddie Flintoff versus svět 5 [i] 21:55 To taky zvládnu 1 [i] 22:25 To taky zvládnu 2 [i] 22:50 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 23:45 Bořiči mýtů: Jak se vyhnout kulce [i] 00:40 Kde je limit?: Limuzína [i] 01:40 Freddie Flintoff versus svět 5 [i] 02:40 To taky zvládnu 1 [i] 03:10 To taky zvládnu 2 [i] 03:40 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 04:35 Jak se to dělá: Nárazníky/Světelné gely/Filtry pro fotoaparáty/Makety poháněné párou [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery IV: Můj dům, tvůj dům 28/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 23/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Sestřenice 29/32 [i] 10:10 Film o seriálu Vyprávěj [i] 10:25 Kluci v akci [i] 10:50 Na cestě po Barceloně [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood: Podstata strachu 22/23 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Samotáři [i] 21:45 Komici na jedničku [i] 22:45 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 00:15 Californication IV: Mrtvolka 5/12 [i] 00:45 MI5 5/16 [i] 01:35 Kalendárium [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Živě na Jedničce [i] 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:27 Istrijské variace [i] 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 PORT [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: Narůžovo 07:00 Dům života [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Do práce [i] 09:30 Tisíc let české myslivosti [i] 10:00 Oceán plný dobrodružství: Návrat do Amazonie 4/5 [i] 10:55 Krásy evropského pobřeží: Žulové ostrovy [i] 11:00 Občan Kurčatov [i] 12:00 Chcete je? [i] 12:05 Kvarteto [i] 12:35 Znovu Na Vlachovce [i] 13:15 Náš venkov [i] 13:30 Heydrich - konečné řešení: Východní vítr 22/44 [i] 14:00 Království divočiny: V líhních rybek Nemo [i] 14:30 Cestománie [i] 15:00 Národní muzeum letectví a kosmonautiky [i] 15:55 Turecko - brána Orientu [i] 16:10 Evropa a já [i] 16:30 Den v Pohodě [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka II 9/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Jedna pro zahřátí 15/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Arracourt 5/10 [i] 20:55 Po stopách třetího odboje [i] 21:25 Historie.cs [i] 22:10 The Daisy Chain [i] 23:40 Q [i] 00:05 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 4/8 [i] 00:30 Divadlo žije! [i] 00:55 Kultura.cz [i] 01:20 Kultura.cz Ostrava [i] 01:50 Děti 50. let [i] 02:15 Babylon [i] 02:40 Do práce [i] 03:10 Kvarteto [i] 03:35 Na vlnách rozhlasu [i] 04:15 Dagmar Bláhová [i] 04:40 Křídla slávy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Ulice 2121 [i] 10:05 Policejní akademie 5: Nasazení: Miami Beach [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Můj přítel Monk VIII 5 [i] 13:40 Smetánka 15 [i] 14:35 Odložené případy III: Azyl 15 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba: Nesmrtelní 4 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York IV 13 [i] 18:30 Ulice 2122 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Miluju problémy 309 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XI 1 [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Pouto 5 [i] 23:50 Tudorovci III 5 [i] 00:45 Útěk z vězení III 13 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Smetánka 2 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba: Nesmrtelní 4 [i] 03:55 4400 IV 9, 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:25 M*A*S*H 51 [i] 08:10 Closer I: Tady jsi 7 [i] 09:15 M*A*S*H 52 [i] 09:45 Prostřeno! [i] 10:35 Diagnóza vražda IV: Vášeň pro vraždu 20 [i] 11:30 Policejní divize II: Cesta 6 [i] 12:25 Knight Rider I: Potíže s vodou 7 [i] 13:20 Odpadlík V: Potrubí 10 [i] 14:15 Alf I: Katalyzátor 13 [i] 14:50 Closer I: Bijec 8 [i] 15:45 Big Ben I: Palermo je blízko 3 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Sběratelé kostí V: Zubař v potoce 13 [i] 23:10 Myšlenky zločince V: Opuštěný 21 [i] 00:10 Nedokonalé zločiny VI: Počítačový pirát 18 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 03:10 Nedokonalé zločiny VI: Počítačový pirát 18 [i] 04:00 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:25 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Na streche [i] 05:45 Smiechoty [i] 06:15 Skrytá vášeň 178/188 [i] 07:00 Cigánske srdce 133/218 [i] 08:10 Dr. Oz I. 49/174 [i] 09:10 Osobný strážca 21/64 [i] 09:55 Veštiareň [i] 10:55 Správna Susan IV. 3/22 [i] 11:20 Ako byť trendy [i] 12:20 Sultán 25 [i] 13:15 Druhý dych 17/80 [i] 14:05 Sudkyňa Hatchettová III. 70/130 [i] 14:40 Rebeli I. 113/215 [i] 15:30 Rodinná kliatba 98/110 [i] 16:15 Cigánske srdce 134/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 179/188 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 21/21 [i] 18:50 Dharma a Greg I. 2/23 [i] 19:15 Frasier II. 23-24/24 [i] 20:00 Sultán 26 [i] 21:00 Druhý dych 18/80 [i] 22:10 V objatí hodvábu 141-142/200 [i] 23:55 Tudorovci: Sex, moc a intrigy I. 1/10 [i] 00:55 Adela show [i] 01:30 Frasier II. 23-24/24 [i] 02:15 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 21/21 [i] 03:00 Ulica III. 147/259 [i] 03:45 112 [i] 04:20 Na streche