TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:55 Duck Dodgers I. 11/13 [i] 06:15 Wallace a Gromit: Pomsta králikolaka [i] 07:30 Harry Potter a Kameň mudrcov [i] 10:05 Priatelia I. 23-24/24 [i] 11:00 Upírske denníky II. 5-6/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:00 Mr. Bean [i] 14:25 Vinnetou II. - Červený gentleman [i] 16:10 Rýchle Televízne noviny [i] 16:15 Miesto dopadu: Berlín [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 Mačacie zlato [i] 22:25 Constantine [i] 00:35 Smrtonosná zbraň 3 [i] 02:30 Bezúhonný vrah [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Pýcha a predsudok 6/6 [i] 06:00 Správy STV "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Šmolkovia: Mudroško - priateľ všetkých zvierat [i] 07:10 Šmolkovia: Deň nešťastia [i] 07:25 Garfield: Stávka [i] 07:40 Garfield: Zmrzlinárka [i] 07:55 Maškrtníček [i] 08:20 Góóól [i] 08:50 Lampáš malého plavčíka [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme: Mikronézia 3/10 [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot: Mačka medzi holubmi [i] 14:45 Film pre pamätníkov - 3 x Vlasta Burian: Prednosta stanice [i] 16:45 Pošta pre teba [i] 17:45 Štýlovo [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Konečné priblíženie 1/2 [i] 21:30 Konečné priblíženie 2/2 [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Odpískané [i] 23:30 Agatha Christie : Poirot: Mačka medzi holubmi [i] 01:00 Konečné priblíženie 1/2 [i] 02:25 Konečné priblíženie 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:55 Televíkend [i] 07:25 Na ceste: Na ceste po Bajkale [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Test magazín: Blue-ray prehrávače [i] 09:40 ME v Biatlone [i] 10:55 Načo sú rodičia deťom v puberte? [i] 11:10 Loktibrada [i] 12:15 On Air [i] 12:40 ME v Biatlone [i] 13:50 Lýrové pódium s Mariánom Vargom [i] 14:10 Orientácie [i] 14:40 Môj príbeh: Dar odpustenia [i] 14:50 Megastavby III.: Dubajský palác snov [i] 15:45 Família: Cesty [i] 16:10 Anjeli strážni: Dušana Fischera [i] 16:50 Televízia po slovensky: 1965-1969 2/9 [i] 17:55 Hľadanie stratených svetov: Prešovský krvavý súd [i] 18:25 6 miliárd názorov: 6 miliárd názorov - Život po smrti 1 [i] 18:30 Večerníček: Al a Dal 2/7 [i] 18:45 GEN.sk: Milan Profant [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 On Air [i] 20:00 Príbehy tatranských štítov: Súboj velikánov [i] 20:30 Na križovatke SK+CZ: " Přežil jsem svou smrt " [i] 22:10 Umenie 2012: Divadlo a tanec [i] 22:40 Noc v archíve: Ako sme vyrábali... [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 Hannah Montana: Film [i] 08:45 Glee II. 19 [i] 09:40 Simpsonovci XVII. 5,6,7 [i] 11:00 Stratené duše II. 22/22 [i] 11:55 Stratené duše III. 1/18 [i] 12:50 Otec v sukni [i] 15:20 Vidiečania z Beverly Hills [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Hľadá sa Nemo [i] 22:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 9 [i] 23:20 Vidiečania z Beverly Hills [i] 01:10 OSTROV SMRTI 7,8 [i] 02:30 Šprtáci [i] 04:15 OSTROV SMRTI 7,8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Perry Mason: Prípad bezohľadného reportéra [i] 07:10 MacGyver 43,44 [i] 08:50 Námorné kolosy [i] 09:55 30 prípadov majora Zemana: Kvadratúra ženy - 1958; Dáma s erbom – 1959 15,16 [i] 12:45 Nitro Circus I. 2 [i] 13:10 Podrazy II. 2 [i] 13:40 A-Team 61,62 [i] 15:40 Kutyil s.r.o. 4,5 [i] 17:10 Diablovo pokušenie [i] 19:00 Podrazy II. 2 [i] 19:25 Simpsonovci VII. 8 [i] 19:50 Nitro Circus I. 3 [i] 20:15 Amerika má talent [i] 21:05 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 13,14,15,16 [i] 22:55 Diablovo pokušenie [i] 00:40 TOP STAR [i] 01:25 Nežní zabijaci I. 7,8 [i] 03:00 Bonnie & Clyde: Pravdivý príbeh [i] 04:30 Navzdory osudu 68,69 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ochránce IV. 1/8 [i] 07:00 Advokáti II. 2/21 [i] 08:00 Advokáti II. 3/21 [i] 09:00 Ztracený svět III.: Elixír 18/22 [i] 10:00 Andromeda II. 19/22 [i] 11:00 Andromeda II. 20/22 [i] 12:00 Ztracený svět III.: Mozaika 19/22 [i] 13:00 Předčasné vydání: Medium 18/23 [i] 14:00 Předčasné vydání: Fantom opery 19/23 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 6/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 7/23 [i] 17:00 Sestra Hawthornová II. 4/10 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 10/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 11/23 [i] 20:00 Dr. House VI. 8/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 7/24 [i] 22:00 Fallen 3/5 [i] 23:40 Californication III.: Víš, je to tak… 7/12 [i] 00:15 Californication III.: Byt 8/12 [i] 00:50 Dr. House VI. 8/22 [i] 01:50 Sestra Hawthornová II. 4/10 [i] 02:35 Ztracený svět III.: Elixír 18/22 [i] 03:20 Ztracený svět III.: Mozaika 19/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 06:50 Jak to funguje: Čtyřtaktový motor/Pračka/Přístroj na hubení komárů/Rybářský naviják [i] 07:15 Motory Detroitu: Obojživelné motocykly [i] 08:10 Bořiči mýtů: Budiž světlo [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 49 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 50 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Ropa a led na ostrově Sachalin [i] 10:55 Ropa, pot a vrty 13 [i] 11:50 Špinavé práce: Lov divokých hus [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Lov krabů [i] 13:40 Bořiči mýtů: Oprava prasklé gumy [i] 14:35 Americký chopper: Motorka pro Cadillac – 1. část [i] 15:30 Jízda: ZZ Chop [i] 16:25 Impozantní lodě: MV Beluga Bremen [i] 17:20 Bezpečná hranice 5 [i] 17:50 Bezpečná hranice 6 [i] 18:15 Říční příšery: Vražedný rejnok [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 6 [i] 20:05 Kluci z autobazaru 11 [i] 20:35 Kluci z autobazaru 12 [i] 21:00 Lety po divoké Aljašce 8 [i] 21:55 Dvojí přežití 3 [i] 22:50 Téměř jsem to nepřežil: Unesen na bojišti [i] 23:45 Z ráje do pekla 6 [i] 00:40 Bezpečná hranice 5 [i] 01:10 Bezpečná hranice 6 [i] 01:40 Lety po divoké Aljašce 8 [i] 02:40 Dvojí přežití 3 [i] 03:40 Jak se to dělá: Bumerangy/Rožně na opékání/Pinballové stoly/Přerušovaná blesková světla [i] 04:05 Téměř jsem to nepřežil: Unesen na bojišti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Hurá ze školy! 12/26 [i] 06:45 Finley požární autíčko 29/39 [i] 07:05 Taylor má trable: Kamarádky 25/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo adventistického kazatele Víta Vursta [i] 11:00 Náměstíčko: Banální diagnóza 4/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Nevěsta s velkýma nohama [i] 14:25 Kde peníze pomáhají [i] 14:35 Hoby naší doby [i] 15:00 Kdoví, kdy začne svítat [i] 16:10 Hercule Poirot [i] 17:05 Blázni a děvčátka [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 20:00 Vetřelci a lovci [i] 21:15 168 hodin [i] 21:50 Dvě z policejní brašny [i] 22:35 Komisař Moulin [i] 00:25 Losování Sportky a Šance 00:30 Podfukáři 4/12 [i] 01:25 Trumfy Miroslava Donutila [i] 02:15 Bydlení je hra [i] 02:40 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:05 Vrah [i] 04:05 Banánové rybičky [i] 04:30 Vystřiženo z Manéže Bolka Polívky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kavárnička aneb Dlouho jsme se neviděli [i] 06:00 Cesty víry: Pomáhat je normální [i] 06:25 Cestománie [i] 07:00 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Hledání ztraceného času [i] 09:20 Babylon [i] 09:45 Paul Gauguin: Dítě boží [i] 10:40 Kultura.cz [i] 11:05 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:15 Nedej se [i] 11:30 Chcete mě? [i] 11:45 Máte mě! [i] 12:00 Království divočiny: V líhních rybek Nemo [i] 12:30 Lístky vytržené z památníku - [i] 13:15 Knižní svět [i] 13:45 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 4/8 [i] 14:10 Stará domovní znamení [i] 14:35 Kamera na cestách: Příběh lidu [i] 15:30 Architektura 4/45 [i] 16:00 Křesťanský magazín [i] 16:25 Uchem jehly [i] 16:50 Cesty víry: Věřím [i] 17:20 Veteran TV 4/6 [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Tajemství Jednorožce - 2. část 4/39 [i] 18:10 Bert a Ernie 4/26 [i] 18:15 Včelka Mája: Nevítaný host 69/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy [i] 19:20 Přírodní bohatství: Jantar [i] 19:25 Červený trpaslík: Čekání na Boha 4/52 [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Východní vítr 22/44 [i] 20:30 Občan Kurčatov [i] 21:30 Na plovárně s Josefem Průšou [i] 21:55 Milk [i] 00:00 Pravá krev: První ochutnávka 2/12 [i] 00:50 Flight of the Conchords I: Bret se vzdává snu 2/12 [i] 01:20 Monty Python - málem pravda 2/6 [i] 02:15 Terra musica [i] 03:10 Main Street Jazz 89 [i] 04:05 Blues Alive [i] 04:35 Zkus mít vkus [i] 04:55 Kavárnička aneb Dlouho jsme se neviděli [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:05 Roary: Závodní auto 28 [i] 06:15 Baby Looney Tunes 32 [i] 06:40 Tajemství Sylvestra a Tweetyho: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 10 [i] 07:05 Batman vítězí III 7 [i] 07:30 Spongebob v kalhotách 92 [i] 08:00 Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka [i] 09:40 Tajemství jezera Loch Ness 2 [i] 11:40 Veverka a kouzelná mušle [i] 13:10 Nahoru dolů [i] 15:05 Zabijácké včely [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Černí baroni [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Jak básníci neztrácejí naději [i] 22:25 Střepiny [i] 23:00 Mexičan [i] 01:20 Mladí a svůdní: * [i] 03:05 Novashopping 03:55 4400 IV 7, 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Beyblade Metal Fusion: Skrytá síla 44 [i] 07:50 Mickeyho klubík III: Plutova pohádka 20 [i] 08:20 Tajemství 2. světové války: Zkáza křižníku Scharnhorst 20 [i] 09:25 Prima SVĚT [i] 09:55 Zázraky života: Tajemství 8 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:45 Specialisté na vraždy I: Policejní adept 2 [i] 13:45 Zamilovaný Shakespeare [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru X: Rockerova pomsta [i] 18:00 Ženy na cestách: Spojené arabské emiráty [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Rytíři ze Šanghaje [i] 22:25 Střelený [i] 00:10 Myšlenky zločince II 13 [i] 01:00 Volejte Věštce [i] 02:45 Specialisté na vraždy I: Policejní adept 2 [i] 03:30 Tajemství 2. světové války: Zkáza křižníku Scharnhorst 20 [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Slávici na ulici [i] 06:10 Je to možné?! [i] 07:00 Skrytá vášeň 176/188 [i] 08:05 Inga Lindströmová: Víkend v Söderholme [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Sabrina - mladá čarodejnica V. 22/22 [i] 11:20 Jesse II. 1/20 [i] 11:40 Letušky 8/8 [i] 12:00 Veronika Marsová I. 16/22 [i] 13:00 VILOmeniny [i] 14:00 Kapitán II. 5/8 [i] 15:40 Krivé svedectvo [i] 17:15 Skrytá vášeň 177/188 [i] 18:05 Danielle Steelová: Úplne neznáma [i] 20:00 Hurikán [i] 21:10 Skutočný príbeh: Navždy stratené dieťa [i] 23:00 Pán Rosnička [i] 00:45 Môj brat je vrah [i] 02:20 Navždy stratené dieťa [i] 03:50 Jesse II. 1/20 [i] 04:10 Nočné lampy [i] 04:50 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:50 Blafuj jako Beckham [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dokonalá partie [i] 13:55 O perníkové chaloupce [i] 15:15 Lavina [i] 16:55 Opilí slávou [i] 18:50 Cesta do fantazie [i] 21:05 Král Galů [i] 23:15 Sedmý hřích [i] 01:25 Puls 2: Posmrtný život [i] 03:00 Mlha [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Watts [i] 09:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Severská kombinace [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 16:45 Biatlon [i] 17:30 Biatlon [i] 18:15 Tenis [i] 18:30 Fotbal [i] 21:00 Krasobruslení [i] 22:30 Tenis [i] 00:25 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 1: Predátor/Noční červená obloha 4 [i] 06:00 Detektiv Nash Bridges 4: Vzkříšení 15 [i] 07:00 Detektiv Nash Bridges 4: Napumpovaná akce 16 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges 4: Hra na schovávanou 17 [i] 09:00 Agentura Jasno 2: Americké duo 1 [i] 10:00 Agentura Jasno 2: Dinosauří případ 2 [i] 11:00 Agentura Jasno 2: Médium proti médiu 3 [i] 12:00 Agentura Jasno 2: Z nuly k vraždě za 60 sekund 4 [i] 13:00 Agentura Jasno 2: Vražda na dostizích 5 [i] 14:00 Milionový lékař 1: Aby se vlk nažral.. 2 [i] 15:00 Sedmero dobrodružství Sindibáda [i] 17:00 Prezidentův muž 2: Ground Zero [i] 19:00 Městečko Haven 2: 3. díl 3 [i] 20:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Rosie O'Donnell 3 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 1: Mluvit nebo mlčet? 18 [i] 22:00 Dobrá manželka 2: Vrahova píseň 18 [i] 23:00 Milionový lékař 1: Aby se vlk nažral.. 2 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Bohové a havěť 5 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Schopní a ochotní 6 [i] 02:00 Médium 7: Účel světí prostředky 3 [i] 03:00 Ďáblova milenka 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Muzeum života 4 [i] 07:10 Největší metropole světa 3 [i] 08:20 Podzemí měst 5 [i] 09:15 Jimmova továrna na jídlo 4 [i] 09:50 Hughova kampaň za ryby 2 [i] 10:50 Jak žijí Jonesovi 1 [i] 11:25 Jak žijí Jonesovi 2 [i] 12:00 Nejpřísnější rodiče na světě 20 [i] 12:55 Utajený šéf III. 3 [i] 13:55 Jídlo je detektivka 4 [i] 14:25 Jídlo je detektivka 5 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani III.: Zdravotníci 4 [i] 16:05 Pláž chameleona [i] 17:10 Planeta Země po vymření lidstva 11 [i] 18:00 Když dojde jídlo [i] 19:00 Deratizátor 4 [i] 19:30 Deratizátor 5 [i]