Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Najlepší psí policajt [i] 06:45 Zachráňte myšiaka [i] 08:10 Čarodejnice III. 5/22 [i] 09:00 Olsen Twins: Slnečné prázdniny na Bahamách [i] 10:30 Priatelia I. 21-22/24 [i] 11:25 Drakuloviny [i] 12:55 Bumerang [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Harry Potter a Kameň mudrcov [i] 17:45 Rýchle Televízne noviny [i] 17:50 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 Únos vlaku 1 2 3 [i] 22:15 Agent bez mena [i] 00:00 Jasné nebezpečenstvo [i] 02:25 Únos vlaku 1 2 3 [i] 04:00 Kobra 11 XIV. 11-12/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Slovensko v obrazoch [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy STV "N" [i] 07:00 Šmolkovia: Blatový zápas roka [i] 07:15 Šmolkovia: Pažravcov priateľ [i] 07:30 Garfield: Invázia [i] 07:45 Garfield: Úžasný lietajúci pes [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:25 Superchyty [i] 09:00 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:25 Fenomén Junior [i] 10:00 Legendy popu: Olympic [i] 12:00 Autosalón [i] 12:30 On Air [i] 12:50 Adam Šangala 3/3 [i] 14:05 Pýcha a predsudok 5/6 [i] 14:55 Pýcha a predsudok 6/6 [i] 15:50 Výstrely pri O.K. Corrale [i] 17:30 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxi [i] 18:30 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Pošta pre teba [i] 21:10 Skutočný príbeh: Útek za slobodou [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:15 Jedna zvláštna noc [i] 00:50 Výstrely pri O.K. Corrale [i] 02:25 Skutočný príbeh: Útek za slobodou [i] 04:15 Pýcha a predsudok 5/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:25 Komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:20 Televíkend [i] 08:45 Extr@français 3/13 [i] 09:10 Televízny klub nepočujúcich [i] 09:40 ME v Biatlone [i] 11:25 Tempo [i] 11:40 Príroda objektívom kamery: Morská obluda 2/2 [i] 12:40 ME v Biatlone [i] 14:35 Senior klub [i] 15:00 Občan za dverami [i] 15:30 Kapura [i] 16:15 Farmárska revue [i] 16:30 Test magazín: Blue-ray prehrávače [i] 16:40 Svadba bez nevesty 3/4 [i] 17:35 Život v pohybe: Zimné športy [i] 18:05 Na ceste: Na ceste po Bajkale [i] 18:28 6 miliárd názorov: 6 miliárd názorov - Čo ma život naučil? [i] 18:30 Večerníček: Al a Dal 1/7 [i] 18:45 Encyklopédia slov.obcí: Betliar [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 20:00 Megastavby III.: Dubajský palác snov [i] 20:50 Anjeli strážni: Dušana Fischera [i] 21:20 Československý filmový týždenník [i] 21:35 Lacombe Lucien [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 District 55 [i] 05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 Timon a Pumbaa II. [i] 06:25 Myška v prérii [i] 07:05 Hero Factory [i] 07:30 Beyblade Metal Fusion [i] 07:55 Rozprávková jazda [i] 08:20 Geissenovci - Ťažký život milionárov [i] 09:15 Binkove dobrodružstvá [i] 11:10 Škola Ro(c)ku [i] 13:10 Šanghajskí rytieri [i] 15:30 Amerika má talent [i] 16:30 Otec v sukni [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Hannah Montana: Film [i] 22:20 Cesta bojovníka [i] 00:25 Škola Ro(c)ku [i] 02:20 Cesta bojovníka [i] 03:55 Binkove dobrodružstvá [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Perry Mason: Prípad tvrdohlavej dcéry [i] 06:55 Črepiny PLUS [i] 07:30 Moderné veštenie [i] 08:30 Doktorka Quinnová 148/148 [i] 09:15 Viem, že moje dieťa je hviezda! 3 [i] 10:10 Kapor na torte 4 [i] 11:15 Všetci moji Ex 7,8 [i] 12:50 Črepiny PLUS [i] 13:25 Podrazy II. 1/12 [i] 13:55 Ninja Factor II. 23 [i] 14:30 Život na Marse 5,6 [i] 16:05 30 prípadov majora Zemana: Kvadratúra ženy - 1958; Dáma s erbom – 1959 15,16 [i] 19:00 Podrazy II. 1/12 [i] 19:25 Simpsonovci VII. 7 [i] 19:50 Nitro Circus I. 2 [i] 20:15 Profesionáli II.: Károly a Skajka, Miňo opäť policajtom 7,8 [i] 22:00 Zákon gangu I. 7,8 [i] 23:40 Črepiny [i] 00:40 Život na Marse 5,6 [i] 02:00 Rozsudok [i] 03:55 Simpsonovci VII. 7 [i] 04:15 Doktorka Quinnová - Srdce na dlani [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ochránce III. 23/23 [i] 07:00 Advokáti 13/34 [i] 08:00 Advokáti II. 1/21 [i] 09:00 Ztracený svět III.: Náhradníci 17/22 [i] 10:00 Andromeda II. 17/22 [i] 11:00 Andromeda II. 18/22 [i] 12:00 Ztracený svět III.: Elixír 18/22 [i] 13:00 Předčasné vydání: Bat Masterson 16/23 [i] 14:00 Předčasné vydání: Porota 17/23 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 4/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 5/23 [i] 17:00 Sestra Hawthornová II. 3/10 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 8/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 9/23 [i] 20:00 Dr. House VI. 7/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 6/24 [i] 23:00 CSI: New York VII. 20/22 [i] 00:00 Pilíře Země 4/8 [i] 01:05 Dr. House VI. 7/22 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12/24 [i] 02:45 CSI: New York VII. 20/22 [i] 03:30 Sestra Hawthornová II. 3/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Nejrychlejší světová kola - USA a Kanada [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Jízda: Eleanořin velký bratr [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Londýnské olympijské vodní centrum - Velká Británie [i] 09:05 Impozantní lodě: USS Kentucky [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Protipovodňové zabezpečení v Kuala Lumpur [i] 10:55 Masivní stroje: Nákladní letadla [i] 11:25 Masivní stroje: Zemědělské stroje [i] 11:50 Stěhování obrů 5 [i] 12:45 Extrémní stroje: Čepel, mamut a řezačka [i] 13:40 Bratři z močálu: Poslední kapka [i] 14:10 Bratři z močálu: Do močálu s jedním pádlem [i] 14:35 Megastavitelé: Vodní elektrárna na kanadské řece Toba [i] 15:30 Národ šílenců: Závody v Bonneville [i] 16:25 Jak se to dělá 9 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně: Čepele pil/Diodové pouliční lampy/Kávová zrna/Opalescenční sklo [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Protipovodňové zabezpečení v Kuala Lumpur [i] 18:15 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 19:10 Stěhování obrů 6 [i] 20:05 Jak se to dělá 6 [i] 20:35 Jak se to dělá 7 [i] 21:00 Muž, žena a divočina 9 [i] 21:55 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 22:50 Mečouni - život na udici: Dlouhá lana a vznětlivost [i] 23:45 Obnovení: Přestavba Ground Zero: Nová metropole [i] 00:40 Stěhování obrů 6 [i] 01:40 Muž, žena a divočina 9 [i] 02:40 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 03:40 Jak se to dělá: Plné obruče/Tvarohový koláč/Pádlo pro kánoe/Glóbusy [i] 04:05 Mečouni - život na udici: Dlouhá lana a vznětlivost [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery IV: Něco dokázat 27/32 [i] 06:00 Malý televizní kabaret [i] 06:30 Franklin 25/52 [i] 06:50 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 4/26 07:20 Labutí princezna 3: Tajemství kouzelného pokladu [i] 08:30 Kostičky [i] 08:40 Moudronos [i] 08:55 Pátrání světlušky Lucie [i] 09:10 Rande s Fyzikou [i] 09:25 Zprávičky [i] 09:40 Bludiště [i] 10:15 Návrat černého hřebce [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:25 Malá farma: Kuřecí úlet [i] 13:50 Rozbité zrcadlo [i] 15:30 Úsměvy Karla Čáslavského [i] 16:10 Ivanhoe [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 20:55 Legenda o vášni [i] 23:05 Nezničitelná láska [i] 00:45 Malá farma: Kuřecí úlet [i] 01:10 Přes nový práh [i] 01:35 Tohle jsem já... [i] 01:45 Po stopách hvězd [i] 02:10 Bolkoviny [i] 03:00 Kocourkova dvanáctka [i] 03:50 Okřídlená hřídel [i] 04:45 Jablko nepadá daleko od stromu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Paní Olga [i] 06:00 Kolaborovali s nacisty: Britský dokumentární cyklus 4/12 [i] 06:50 Největší tankové bitvy: Normandie 4/10 [i] 07:35 Hospůdka [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:20 Folklorika [i] 09:45 Za vesnickými muzikanty [i] 10:15 Tisíc let české myslivosti [i] 10:40 Nebezpečná setkání: Šarm je klam [i] 10:50 Československý filmový týdeník 1962 870/2379 [i] 11:05 Kultura.cz [i] 11:35 Divadlo žije! [i] 12:00 Game Page [i] 12:30 PORT [i] 13:00 Hirošima - den poté [i] 13:50 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 19/26 [i] 14:55 Oceán plný dobrodružství: Návrat do Amazonie 4/5 [i] 15:55 Zpět k pramenům: Řeka bez pramene 3/13 [i] 16:15 Zázračná planeta: Neviditelný levhart [i] 17:10 Ranč U Zelené sedmy: Jak jsme našli vodu 4/42 [i] 17:40 Sedmipírek [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Musicblok [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Židé - Dějiny jednoho národa 2/5 [i] 20:55 Sedm světel [i] 21:55 Léčitel mezi dvěma světy [i] 22:55 Astro Boy [i] 00:25 Červený trpaslík: Čekání na Boha 4/52 [i] 00:55 Je to soda II 1/3 [i] 01:25 Slet bubeníků [i] 02:30 Stará domovní znamení [i] 02:55 Křesťanský magazín [i] 03:20 Zpět k pramenům: Řeka bez pramene 3/13 [i] 03:40 Kdo je... [i] 04:00 Blues Alive [i] 04:25 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:40 Zkus mít vkus [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:05 Záhady přírody [i] 06:25 Myšák Stuart Little 11 [i] 06:50 Roary: Závodní auto 26, 27 [i] 07:15 Baby Looney Tunes 31 [i] 07:40 Tom a Jerry II 12 [i] 08:05 Batman vítězí II 9 [i] 08:30 Spongebob v kalhotách 91 [i] 09:00 Hannah Montana II 13, 14 [i] 10:00 Zeťák [i] 11:50 Volejte Novu [i] 12:20 To neznáte Hadimršku [i] 13:55 Bláznivá dovolená v Las Vegas [i] 15:45 Co je doma, to se počítá, pánové... [i] 17:25 V dobré společnosti [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Zlatý kompas [i] 22:15 Na pokraji smrti: * [i] 00:10 Vlak smrti: * [i] 01:55 Novashopping 02:15 Hranice nemožného 7 [i] 03:05 Volejte Novu [i] 04:00 4400 IV 5, 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Beyblade Metal Fusion: Falešná hra 43 [i] 07:35 Mickeyho klubík III: Zlaté Boo Boo 19 [i] 08:05 M*A*S*H 50 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:45 Zázraky života: Na oplátku 7 [i] 10:45 Robinsonovi [i] 12:35 Objekt mé lásky [i] 14:45 Pidilidi [i] 16:30 Columbo: Posvítit si na vraždu [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Let´s Dance 2 [i] 22:05 Osamělý mstitel [i] 00:15 Pánská jízda 2: Poslední pokušení [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Nikdo není dokonalý [i] 04:40 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:35 Slávici na ulici [i] 06:35 Je to možné?! [i] 07:25 Skrytá vášeň 175/188 [i] 08:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 92/129 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Sabrina - mladá čarodejnica V. 21/22 [i] 11:20 Jesse I. 22/22 [i] 11:40 Letušky 7/8 [i] 12:00 Veronika Marsová I. 15/22 [i] 13:00 VILOmeniny [i] 14:05 Kapitán II. 4/8 [i] 15:50 Minulosť ťa dostane: Nechaj ma žiť! [i] 17:25 Skrytá vášeň 176/188 [i] 18:15 Inga Lindströmová: Víkend v Söderholme [i] 20:00 YOU CAN DANCE [i] 21:40 Krivé svedectvo [i] 23:25 Veža hrôzy [i] 01:05 Kapitán II. 4/8 [i] 02:45 Jesse I. 22/22 [i] 03:05 Letušky 7/8 [i] 03:25 Nočné lampy [i] 04:10 V tieni [i] 04:30 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Phoebe v říši divů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Americká rapsodie [i] 13:55 Země nikoho [i] 15:45 Panika [i] 17:35 Zkratky ke štěstí [i] 19:25 7 trpaslíků [i] 21:10 Dva muži a batole [i] 23:10 Mlha [i] 01:20 Turnaj zabijáků [i] 02:55 Penny se bojí [i] 04:25 Nemesis [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:30 Severská kombinace [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 16:00 Krasobruslení [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Tenis [i] 19:15 Watts [i] 19:30 Fotbal [i] 22:00 Krasobruslení [i] 23:15 Tenis [i] 00:25 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 00:45 Fotbal [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v New Yorku: Týden módy 3 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 13: Vrah nikdy nespí 8 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 5: Obchod se smrtí 1 [i] 10:00 Námořní hlídka 4: Výkupné 4 [i] 11:00 Námořní hlídka 4: Ztracený ráj 5 [i] 12:00 Námořní hlídka 4: Velké zvíře 6 [i] 13:00 Námořní hlídka 4: Na špatné straně zákona 7 [i] 14:00 Námořní hlídka 4: Univerzální dárce 8 [i] 15:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde na baseball 3 [i] 16:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do cirkusu 4 [i] 17:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a velmi, velmi starý muž 5 [i] 18:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do divadla 6 [i] 19:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk a spící podezřelý 7 [i] 20:00 Milionový lékař 1: Aby se vlk nažral.. 2 [i] 21:00 První liga [i] 23:00 Ďáblova milenka 2 [i] 01:00 Prezidentův muž 2: Ground Zero [i] 03:00 Vraždy v Midsomeru 5: Červ v květu 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Technika nemožného 3 [i] 06:00 Prehistorický park 6 [i] 07:00 Jak vznikla Země 4 [i] 08:00 Odkrytý Egypt 4 [i] 09:05 Odvěká cesta lidstva 4 [i] 10:10 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 11:20 Hledání legendy: Černý leopard [i] 12:25 Neviditelný fotograf: Rybí večeře 3 [i] 13:00 Vášnivý jedlík III. 17 [i] 13:30 Vášnivý jedlík III. 18 [i] 14:00 Jimmova továrna na jídlo 4 [i] 14:40 Jídlo je detektivka 4 [i] 15:10 Co nám prospívá 46 [i] 15:40 Archeolog bez tajemství 65 [i] 16:10 Éra Tudorovců [i] 17:10 Podzemí měst 3 [i] 18:00 Vášnivý jedlík III. 15 [i] 18:30 Vášnivý jedlík III. 16 [i] 19:00 Deratizátor 2 [i] 19:35 Deratizátor 3 [i] 20:10 Vesmír IV. 14 [i] 21:10 Boj o život 4 [i] 22:10 Oživlé dějiny 3 [i] 23:10 Krimi příběhy 10 [i] 00:05 Raději se bojte 4 [i] 01:05 Podzemí měst 3 [i] 02:00 Vesmír IV. 14 [i] 03:00 Deratizátor 2 [i] 03:30 Deratizátor 3 [i] 04:00 Podzemí měst 3 [i] 04:55 Odvěká cesta lidstva 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy IV. 4 [i] 06:00 Evita [i] 08:15 V hlavní roli Maja [i] 09:50 Megamysl [i] 11:25 Není zač [i] 12:55 Zlato