Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Monk VII. 7/16 [i] 09:25 Kobra 11 XIV. 11-12/14 [i] 11:05 Minulosť ťa dostane: Nechaj ma žiť! [i] 12:40 Bez stopy VI. 6/18 [i] 13:25 Rýchle Televízne noviny [i] 13:30 NCIS VIII. 23/24 [i] 14:20 Monk VII. 8/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom I. 18-19/22 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS III. 7/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa VII. 13-14/22 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 Pomsta v mene syna [i] 22:00 Smrtonosná zbraň 3 [i] 00:20 Sprisahanie: Operácia XIII. [i] 03:25 Pomsta v mene syna [i] 04:55 Trapasy mojej sestry III. 21/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Udalosti ČT [i] 06:55 Správy STV "N" [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:55 Duel [i] 08:20 5 proti 5 [i] 09:10 Štýlovo [i] 09:40 Maigret: Maigretova trpezlivosť [i] 11:05 Sila lásky III. 238/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Chodili sme spolu [i] 14:25 Divoký anjel 95 [i] 15:15 Dve tváre Anny 15/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 84 [i] 17:15 Fenomén Junior [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Legendy popu: Olympic [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Cudzinec vedľa mňa [i] 23:55 Maigret: Maigretova trpezlivosť [i] 01:25 Dve tváre Anny 15/60 [i] 02:10 Cudzinec vedľa mňa [i] 03:35 Sila lásky III. 238/244 [i] 04:25 Sila lásky V. 84 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 6 miliárd názorov: 6 miliárd názorov - Príroda 4 [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Správy - Hírek [i] 10:35 Rómsky magazín [i] 11:00 Fokus právo [i] 11:40 Japanológia: Tradičné ľudové domy 2/3 [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Detektívka;Elán [i] 13:15 Po stopách židovskej kultúry v Kežmarku a okolí [i] 13:50 Senior klub [i] 14:20 INTEGRUJ ! [i] 14:50 Medicína: Migréna [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 17:00 Z mesta do mesta: Piešťany [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:25 6 miliárd názorov: 6 miliárd názorov - Čas skúšok 3 [i] 18:30 Večerníček: Marcelko a Bonifác 7/7 [i] 18:40 Človek uprostred: Medzipristátie Rudolfa Chmela [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 20:00 Príroda objektívom kamery: Morská obluda 2/2 [i] 20:55 Família: Cesty [i] 21:30 Komentáre [i] 22:00 České milovanie: O láske rovnakých pohlaví [i] 22:25 Kino na Dvojke: Ragtime [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV "N" [i] 02:15 ArtSpektrum [i] 02:25 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Kulturistka [i] 08:30 Súdna sieň: S koľkými vlastne spala? [i] 09:20 Panelák IX.: Nahnevaná Betka 16 [i] 10:20 Náš nový dom III. 12 [i] 11:15 Hoď svišťom: Syn, alebo vnuk? 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Nové bývanie [i] 13:30 Kosti V. 8 [i] 14:20 Myšlienky vraha II. 15 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. 24 [i] 16:10 Profesionáli VI.: Šváby 12 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Hoď svišťom: Lavína 15 [i] 18:00 Súdna sieň: Sekera [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Šanghajskí rytieri [i] 22:40 Súdny deň [i] 01:05 Kruh [i] 02:55 Náš nový dom III. 12 [i] 03:40 Numb3rs IV. 2 [i] 04:20 Dobrá manželka I. 15 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Navzdory osudu 67 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Doktorka Quinnová 129 [i] 07:45 Derrick 19 [i] 08:45 Matlock I. 12 [i] 09:45 Diagnóza: Vražda I. 8 [i] 10:35 Vraždy v Midsomeri VIII. 8/8 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 4 [i] 13:00 Panelák IX.: Nahnevaná Betka 16 [i] 14:00 Newyorskí právnici II. 2 [i] 14:55 Simpsonovci XIV. 11 [i] 15:20 Griffinovci IV. 12 [i] 15:55 Ninja Factor II. 23 [i] 16:20 Náš nový dom III. 12 [i] 17:10 Prison Break: Útek z väzenia I. 15 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 4 [i] 18:55 Simpsonovci XIV. 12 [i] 19:15 Griffinovci IV. 13 [i] 19:40 Hoď svišťom: Lavína 15 [i] 20:15 Amerika má talent [i] 21:10 Viem, že moje dieťa je hviezda! 3 [i] 22:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov 3 [i] 23:00 Farmár hľadá ženu [i] 00:05 Pobrežná hliadka: Havajská noc [i] 01:30 Kauza Wardovcov [i] 03:15 Božská mrcha II. 11 [i] 03:40 Veľké nádeje [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin II. 1/13 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: To slovo je mumie 15/22 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 26/26 [i] 09:00 Advokáti V. 15/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 12/22 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba II. 11/23 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 26/26 [i] 13:00 Merlin II. 2/13 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Kde a kdy 16/22 [i] 15:00 Advokáti V. 16/22 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 1/23 [i] 17:00 CSI: New York VI. 9/23 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 12/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 13/22 [i] 20:00 CSI: New York VI. 10/23 [i] 21:00 Fallen 3/5 [i] 22:40 Californication III.: Víš, je to tak… 7/12 [i] 23:15 Californication III.: Byt 8/12 [i] 23:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 4/13 [i] 00:45 Fallen 3/5 [i] 02:20 Californication III.: Víš, je to tak… 7/12 [i] 02:50 Californication III.: Byt 8/12 [i] 03:20 Námořní vyšetřovací služba II. 12/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Závod o postavení elektrárny - Alžírsko [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Exterminátor mihulí [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Ranní červánky [i] 08:10 Bořiči mýtů: Oprava prasklé gumy [i] 09:05 Mimořádné projekty: Tančící mrakodrap v Malmö [i] 10:00 Jak to dělají? 15 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 43 [i] 10:55 Nutné k přežití: Fanoušci versus divočina [i] 11:50 Opravna vraků 14 [i] 12:45 Pátá rychlost 1 [i] 13:15 Pátá rychlost 2 [i] 13:40 Americký chopper: Obří dieselová motorka [i] 14:35 Špinavé práce: Hmyzí detektiv [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Soustřeď se nebo zemři [i] 16:25 Bořiči mýtů: Budiž světlo [i] 17:20 Mimořádné projekty: Tančící mrakodrap v Malmö [i] 18:15 Nutné k přežití: Tým 2 [i] 19:10 Jak se to dělá: Veslařské lodě/Nerezové dřezy/Kůže/Pedal-steel kytary [i] 19:40 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i] 20:05 Bořiči mýtů: Auto pro špióny 2 [i] 21:00 Freddie Flintoff versus svět 7 [i] 21:55 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 22:50 Hry s časem: Velké kočky a bojová umění [i] 23:45 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 00:40 Bořiči mýtů: Auto pro špióny 2 [i] 01:40 Freddie Flintoff versus svět 7 [i] 02:40 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 03:40 Hry s časem: Velké kočky a bojová umění [i] 04:35 Jak se to dělá: Veslařské lodě/Nerezové dřezy/Kůže/Pedal-steel kytary [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery IV: Už navždy 26/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 21/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Něco dokázat 27/32 [i] 10:15 Dobrodružství kriminalistiky: Otisk 4/26 [i] 11:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 Fenomén [i] 16:55 Everwood: Půlnoční sonáta 20/23 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj: Céčka 18/26 [i] 20:55 13. komnata Laca Decziho [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:10 Bratři a sestry: Rodinný portrét 4/23 [i] 22:55 Losování Euromiliony 23:00 Taggart [i] 23:50 Město žen II: Osamělý západ slunce 18/22 [i] 00:10 Co nám dělá dokonalá těla? 18/39 [i] 00:35 Doktor Martin: Doktor vždycky zvoní dvakrát 20/23 [i] 01:20 Auto Moto Styl [i] 01:45 Fenomén [i] 02:15 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 06:00 Do práce [i] 06:30 Folklorní magazín [i] 07:00 Oceán plný dobrodružství: Volání kosatek II 3/5 [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Přidej se [i] 09:10 Nedej se [i] 09:25 Architektura 3/45 [i] 09:55 Tibet: Vražda ve sněhu [i] 10:45 Na plovárně s Janem Konopáskem [i] 11:10 Jak žije básník [i] 11:40 Barvy života [i] 12:35 Plasty kolem nás [i] 13:25 Chcete mě? [i] 13:40 Máte mě! [i] 13:55 Postřehy Karla Kyncla [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Tisíc let české myslivosti [i] 14:55 Nebezpečná setkání: Létající zabijáci [i] 15:00 Tvary přírody 4/6 [i] 15:30 Svět vodní divočiny II.: V líhních rybek Nemo 3/5 [i] 16:00 Aby dluhy nebolely: Narůžovo [i] 16:05 Skoro jasno [i] 16:20 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 57 [i] 16:25 PORT [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka II 7/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Paní na hlídání 13/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Neviditelný levhart [i] 21:00 Alphaville [i] 22:35 Paul McCartney: Back in the World [i] 23:20 Je to soda II 1/3 [i] 23:55 Medúza [i] 00:30 Musicblok [i] 00:55 Veteran TV 3/6 [i] 01:25 Až na vrchol [i] 01:50 Po stopách třetího odboje [i] 02:15 Evropa dnes [i] 02:40 Knižní svět [i] 03:10 Q [i] 03:35 Žít a být [i] 03:55 Zkus mít vkus [i] 04:15 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 04:30 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Ulice 2119 [i] 10:10 Past na ženicha 2/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:45 Můj přítel Monk VIII 3 [i] 13:40 Smetánka 13 [i] 14:40 Odložené případy III: Debut 13 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba: Pád z výšky 2 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York IV 11 [i] 18:30 Ulice 2120 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pán domu [i] 22:05 Jeho fotr, to je lotr! [i] 00:20 Odcizená identita [i] 01:55 Novashopping 02:15 Odložené případy: Dopis [i] 03:00 Áčko [i] 04:00 4400 IV 3, 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Párty s kuchařem [i] 08:10 Closer I: Klimax 5 [i] 09:15 M*A*S*H 49 [i] 09:40 M*A*S*H 50 [i] 10:10 Prostřeno! [i] 10:55 Diagnóza vražda IV: Vražda v country stylu 18 [i] 11:45 Policejní divize II: Děti z dobrých rodin 4 [i] 12:40 Knight Rider I: Kaskadér Sekáč Semy 5 [i] 13:35 Odpadlík V: Vysoká sázka 8 [i] 14:25 Alf I: Dovolená 11 [i] 14:55 Closer I: Rande snů 6 [i] 15:50 Big Ben I 1 [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Škola superhrdinů [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Mystery, Aljaška [i] 01:25 Švindlíři [i] 03:25 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:35 Skrytá vášeň 174/188 [i] 06:15 Cigánske srdce 131/218 [i] 07:25 Dr. Oz I. 47/174 [i] 08:25 Osobný strážca 19/64 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Správna Susan IV. 1/22 [i] 10:30 V objatí hodvábu 139-140/200 [i] 12:10 Sultán 24 [i] 13:10 Druhý dych 16/80 [i] 13:55 Sudkyňa Hatchettová III. 68/130 [i] 14:30 Rebeli I. 111/215 [i] 15:20 Rodinná kliatba 96/110 [i] 16:10 Cigánske srdce 132/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 175/188 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 19/21 [i] 18:50 Ženatý so záväzkami VI. 26/26 [i] 19:15 Frasier II. 19-20/24 [i] 20:00 VILOmeniny [i] 22:25 Gejša [i] 00:55 Na streche [i] 01:40 Frasier II. 19-20/24 [i] 02:25 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 19/21 [i] 03:10 Sudkyňa Hatchettová III. 68/130 [i] 03:30 Ulica III. 145/259 [i] 04:15 V tieni [i] 04:35 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Zákon přitažlivosti [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Paranoia [i] 13:50 Blafuj jako Beckham [i] 15:50 Dračí klon [i] 17:25 Carmen: Divoká vášeň [i] 19:30 Phoebe v říši divů [i] 21:15 Nemesis [i] 22:55 Penny se bojí [i] 00:35 Mrtvý sníh [i] 02:10 Bojový oddíl [i] 03:45 Koma [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Krasobruslení [i] 14:00 Tenis [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Tenis [i] 19:30 Fotbal [i] 22:00 Krasobruslení [i] 23:15 Tenis [i] 00:15 Jezdectví [i] 00:45 Motorismus [i] 00:55 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v New Yorku: Hampton 2 [i] 06:20 McLeodovy dcery 8: Tři sestry 8 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 5: Lucas - 1.část 3 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Anděl milosrdenství 19 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 7: 4. díl 4 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 5: Lucas - 2.část 4 [i] 12:20 Námořní hlídka 4: Na špatné straně zákona 7 [i] 13:20 Agentura Jasno 2: Z nuly k vraždě za 60 sekund 4 [i] 14:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jde do divadla 6 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 5: Zapomenutí lidé 5 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 7: 5. díl 5 [i] 18:20 Námořní hlídka 4: Univerzální dárce 8 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 2: Pan Monk a spící podezřelý 7 [i] 20:20 PREMIÉRA Agentura Jasno 2: Vražda na dostizích 5 [i] 21:20 PREMIÉRA Městečko Haven 2: 3. díl 3 [i] 22:20 PREMIÉRA Médium 7: Účel světí prostředky 3 [i] 23:20 Milionový lékař 1: Aby se vlk nažral.. 2 [i] 00:20 Spravedlnost v krvi 1: Stříbrná hvězda 17 [i] 01:20 Médium 6: Jak na padoucha 15 [i] 02:20 Detektiv Nash Bridges 4: Anděl milosrdenství 19 [i] 03:20 McLeodovy dcery 8: Tři sestry 8 [i] 04:15 Fakta nebo fikce 1: Dozorce/Sekáč 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Technika nemožného 2 [i] 06:00 Místa ve Středomoří: Korsika 8 [i] 07:15 Současná architektura v Budapešti 3 [i] 07:50 Současná architektura v Budapešti 4 [i] 08:20 Jimmy a geneticky upravené potraviny [i] 09:20 Léto na chalupě: speciál [i] 10:20 Jídlo je detektivka 10 [i] 10:50