TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Monk VII. 5/16 [i] 09:25 Kobra 11 XIV. 7-8/14 [i] 11:05 Zem v ohrození [i] 12:40 Bez stopy VI. 4/18 [i] 13:25 Rýchle Televízne noviny [i] 13:30 Las Vegas: Kasíno I. 1/23 [i] 14:20 Monk VII. 6/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom I. 14-15/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS III. 5/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa VII. 9-10/22 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 Pán Božský [i] 22:15 Zámena manželiek [i] 23:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:50 Moja dcéra nie je vrah [i] 01:30 NCIS III. 5/24 [i] 02:15 Trapasy mojej sestry III. 19/22 [i] 02:35 Psych, s.r.o. III. 15/16 [i] 03:15 Kobra 11 XIV. 7-8/14 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy STV "N" [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Duel [i] 08:05 5 proti 5 [i] 08:55 Nebíčko v papuľke [i] 09:30 Maigret: Maigret a spurní svedkovia [i] 11:05 Sila lásky III. 236/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Zoči - voči [i] 14:25 Divoký anjel 93 [i] 15:15 Dve tváre Anny 13/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Sila lásky V. 82 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Rodinný podnik [i] 21:55 Dr.House VI.: Nevedomosť býva požehnaním 9/22 [i] 22:40 Nočné správy [i] 22:50 Počasie [i] 22:53 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Maigret: Maigret a spurní svedkovia [i] 00:35 Dve tváre Anny 13/60 [i] 01:20 Rodinný podnik [i] 03:10 Sila lásky III. 236/244 [i] 04:00 Sila lásky V. 82 [i] 04:50 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Polícia [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 6 miliárd názorov: 6 miliárd názorov - Strach [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Správy - Hírek [i] 10:30 Národnostný magazín: Rusínsky magazín [i] 11:00 Fokus zdravie [i] 11:40 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Ku Klux Klan 16/26 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Zahrajte mi takúto [i] 13:30 Cesty [i] 14:00 Večer na tému [i] 15:40 Tempo [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 17:00 Senior klub [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Stratený domov 3. [i] 18:25 6 miliárd názorov: 6 miliárd názorov - Slzy [i] 18:30 Večerníček: Marcelko a Bonifác 5/7 [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:55 Európska liga basketbalistiek - Dobrí anjeli Košice [i] 20:55 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Profesionál [i] 22:10 Televízna sezóna: Studené podnebie [i] 23:05 Umenie 2012: Vizuálne umenie [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i] 01:05 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Nevinní: Nad priepasťou 21 [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Chorá láska [i] 08:35 Súdna sieň: Proti dobrým mravom [i] 09:25 Panelák IX.: Hrnce 14 [i] 10:25 Náš nový dom III. 10 [i] 11:15 Hoď svišťom: Kontrola 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Nové bývanie [i] 13:30 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 18 [i] 14:20 Myšlienky vraha II. 13 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. 22 [i] 16:10 Profesionáli VI.: Čierna sanitka 10 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Hoď svišťom: Sexi mama 13 [i] 18:00 Súdna sieň: Gangster [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Kšeft pre Fedora 15 [i] 21:15 Kosti VI. 23/23 [i] 22:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 8 [i] 23:15 Hawaii 5.0 20 [i] 00:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 3,4 [i] 01:40 Špeciálne komando I. 11,12 [i] 03:05 Klamári I. 13/13 [i] 03:50 Dobrá manželka I. 13 [i] 04:30 District 53 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Doktorka Quinnová 127 [i] 07:45 Derrick 17 [i] 08:45 Matlock I. 10 [i] 09:45 Diagnóza: Vražda I. 6 [i] 10:35 Vraždy v Midsomeri VIII. 6 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 2 [i] 13:00 Panelák IX.: Hrnce 14 [i] 14:00 Newyorskí právnici 10 [i] 14:55 Simpsonovci XIV. 9 [i] 15:20 Griffinovci IV. 10 [i] 15:55 Ninja Factor II. 21 [i] 16:20 Náš nový dom III. 10 [i] 17:10 Prison Break: Útek z väzenia I. 13 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 2 [i] 18:50 Simpsonovci XIV. 10 [i] 19:10 Griffinovci IV. 11 [i] 19:35 Hoď svišťom: Sexi mama 13 [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 17 [i] 21:05 Dvaja machri medzi nebom a peklom [i] 23:00 Mafstory: Kšeft storočia [i] 23:50 Nežní zabijaci II. 2,3 [i] 01:15 Mafstory: Molnárovci na mizine [i] 02:05 Božská mrcha II. 10 [i] 02:45 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 17 [i] 03:25 Prison Break: Útek z väzenia I. 13 [i] 04:05 Navzdory osudu 65,66 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin 12/13 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Choď, neběhej 13/22 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 24/26 [i] 09:00 Advokáti V. 13/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 10/22 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba II. 9/23 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 24/26 [i] 13:00 Merlin 13/13 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Crumbův návrat 14/22 [i] 15:00 Advokáti V. 14/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 25/26 [i] 17:00 CSI: New York VI. 7/23 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 10/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 11/22 [i] 20:00 CSI: New York VI. 8/23 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 6/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 7/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 4/13 [i] 00:00 Poslední vteřiny II. 16/16 [i] 01:30 CSI: New York VI. 6/23 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba II. 10/23 [i] 03:10 Boj o čas III. 11/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Ostrovy fantazie - Dubaj [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Obsluha přádelny vlny [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední hodina [i] 08:10 Bořiči mýtů: Auto pro špióny 2 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Rozšíření Panamského kanálu [i] 10:00 Jak to dělají? 13 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 41 [i] 10:55 Nutné k přežití: Severní Austrálie [i] 11:50 Opravna vraků 12 [i] 12:45 Na plný plyn: Bimota a Alpinestars [i] 13:40 Americký chopper: Elektrická motorka pro společnost Schneider Electric [i] 14:35 Špinavé práce: Instalátor hromosvodů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Hra o všechno [i] 16:25 Bořiči mýtů: Jak se vyhnout kulce [i] 17:20 Mimořádné projekty: Rozšíření Panamského kanálu [i] 18:15 Nutné k přežití: Extrémní poušť [i] 19:10 Jak se to dělá: Balené pokrmy pro letadla/Papírové pohárky/Trumpety [i] 19:40 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i] 20:05 V nejhorším případě: Selhání brzd auta/ fyzický útok [i] 20:35 V nejhorším případě: Uvězněn v extrémním chladu [i] 21:00 Sám v divočině 4 [i] 21:55 Výrobci zbraní 13 [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 11 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Problémy s bublinami [i] 00:40 V nejhorším případě: Selhání brzd auta/ fyzický útok [i] 01:10 V nejhorším případě: Uvězněn v extrémním chladu [i] 01:40 Sám v divočině 4 [i] 02:40 Výrobci zbraní 13 [i] 03:40 Bezpečná hranice USA 11 [i] 04:35 Jak se to dělá: Balené pokrmy pro letadla/Papírové pohárky/Trumpety [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery IV: Hlavní družička 24/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 19/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Když se země třese 25/32 [i] 10:15 Film o seriálu Život je ples [i] 10:30 Zatmění všech sluncí [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood: Odhalení 18/23 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Panství Downton 4/7 [i] 21:40 Krotitelé dluhů [i] 22:15 Podfukáři 4/12 [i] 23:10 Losování Sportky a Šance 23:15 Bouřlivé dny [i] 01:00 Film o filmu Láska je láska [i] 01:15 Na stopě [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:05 Kde peníze pomáhají [i] 02:15 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 05:20 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 06:00 ...a tuhle znáte? 06:25 Patero sálů [i] 06:35 Po stopách třetího odboje [i] 07:05 Pravda o sauně [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Až na vrchol [i] 09:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 09:40 Hledání ztraceného času [i] 10:00 Obrazy ze života Boženy Němcové [i] 10:55 Ta naše povaha česká [i] 11:20 Krásný ztráty [i] 12:00 Weekend Michala Tučného [i] 12:40 Kam zmizel ten starý song [i] 13:15 Vizitky českých muzeí a galerií II [i] 13:25 Straty a nálezy: Peter 4/5 [i] 14:30 Architektura 3/45 [i] 15:00 Tibet: Vražda ve sněhu [i] 15:50 Krásy evropského pobřeží: Ostrov barev [i] 15:55 Veteran TV 3/6 [i] 16:25 Hledači času [i] 16:40 O češtině [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka II 5/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Prokletý let - 2.část 11/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kupředu levá, kupředu pravá [i] 21:05 Ta naše povaha česká [i] 21:35 Krásný ztráty [i] 22:15 Sviňky [i] 23:50 Africká princezna [i] 01:05 Zapomenuté výpravy [i] 01:30 Na plovárně s Janem Konopáskem [i] 01:55 Chcete mě? [i] 02:10 Máte mě! [i] 02:25 Kam zmizel ten starý song [i] 03:00 Folklorní magazín [i] 03:25 Náš venkov [i] 03:45 A lípa chrání nás [i] 04:05 Zkus mít vkus [i] 04:30 Kavárnička dříve narozených aneb [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Ulice 2117 [i] 10:05 Past na ženicha 1/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Můj přítel Monk VIII 1 [i] 13:35 Smetánka 11 [i] 14:35 Odložené případy III: Osm let 11 [i] 15:35 Beze stopy III 23 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York IV 9 [i] 18:30 Ulice 2118 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Druhý dech: Mražené telecí 4 [i] 21:35 Mentalista III: Léčba rudým kobercem 4 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Smrtící léčba [i] 01:05 Útěk z vězení III 11 [i] 01:50 Novashopping 02:15 Odložené případy III: Osm let [i] 03:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:55 4400 III 12, 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Párty s kuchařem [i] 08:10 Closer I: Velký malý svět 3 [i] 09:15 M*A*S*H 45 [i] 09:40 M*A*S*H 46 [i] 10:10 Prostřeno! [i] 10:55 Diagnóza vražda IV: Vražda číslo dvě 2/2 16 [i] 11:45 Policejní divize II: Láska a válka 2 [i] 12:40 Knight Rider I: Smrtící manévry 3 [i] 13:35 Odpadlík V: Duchařská historie 6 [i] 14:25 Alf I: Předsevzetí 9 [i] 14:55 Closer I: Neviditelný střelec 4 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru VII: Čarodějnice [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Ako som prežil: Cesta z pekla [i] 21:00 TOP STAR magazín [i] 22:00 Castle na zabití III: On mrtvý, ona mrtvá 2 [i] 22:55 Zákon a pořádek: Los Angeles: Westwood 9 [i] 23:50 Nedokonalé zločiny VI: Blesk z čistého nebe 16 [i] 00:45 Volejte Věštce [i] 03:00 Nedokonalé zločiny VI: Blesk z čistého nebe 16 [i] 03:55 Ženy na cestách: Rhodos [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Smiechoty [i] 06:00 Skrytá vášeň 172/188 [i] 06:45 Cigánske srdce 129/218 [i] 07:50 Dr. Oz I. 45/174 [i] 08:55 Osobný strážca 17/64 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Správna Susan III. 22/23 [i] 11:00 V objatí hodvábu 135-136/200 [i] 12:20 Sultán 22 [i] 13:15 Druhý dych 14/80 [i] 14:05 Sudkyňa Hatchettová III. 66/130 [i] 14:40 Rebeli I. 109/215 [i] 15:30 Rodinná kliatba 94/110 [i] 16:20 Cigánske srdce 130/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 173/188 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 17/21 [i] 18:50 Ženatý so záväzkami VI. 24/26 [i] 19:15 Frasier II. 15-16/24 [i] 20:00 Sultán 23 [i] 21:00 Druhý dych 15/80 [i] 22:05 V objatí hodvábu 137-138/200 [i] 23:55 Adela show [i] 00:35 Frasier II. 15-16/24 [i] 01:20 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 17/21 [i] 02:05 Sudkyňa Hatchettová III. 66/130 [i] 02:25 Ulica III. 143/259 [i] 03:10 Rodinná kliatba 94/110 [i] 03:50 V tieni [i] 04:05 112 [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Impyho zázračný ostrov [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Princ a já: Královské líbánky [i] 13:45 Jarní úklid s.r.o. [i] 15:30 Moje tlustá řecká svatba [i] 17:20 ZigZag [i] 19:10 První po Bohu