TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Monk VII. 4/16 [i] 09:25 Kobra 11 XIV. 5-6/14 [i] 11:05 Zbesilá jazda [i] 12:40 Bez stopy VI. 3/18 [i] 13:25 Rýchle Televízne noviny [i] 13:30 Odložený prípad VII. 22/22 [i] 14:20 Monk VII. 5/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom I. 12-13/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS III. 4/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa VII. 7-8/22 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 Mesto tieňov 2 [i] 21:25 Moja dcéra nie je vrah [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 Zem v ohrození [i] 01:15 Zbesilá jazda [i] 02:40 Psych, s.r.o. III. 14/16 [i] 03:20 Kobra 11 XIV. 5-6/14 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Udalosti ČT [i] 06:55 Správy STV "N" [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Duel [i] 08:20 5 proti 5 [i] 09:05 Postav dom, zasaď strom [i] 09:40 Maigret: Maigret sa bráni [i] 11:05 Sila lásky III. 235/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Chodili sme spolu [i] 14:25 Divoký anjel 92 [i] 15:10 Dve tváre Anny 12/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Sila lásky V. 81 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kto hovorí pravdu? [i] 20:55 Zoči - voči [i] 21:45 Dr.House VI.: Starý tím 8/22 [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Maigret: Maigret sa bráni [i] 00:15 Dve tváre Anny 12/60 [i] 01:00 O 5 minút 12 [i] 02:10 Slovensko v obrazoch [i] 02:35 Svet v obrazoch [i] 03:00 Sila lásky III. 235/244 [i] 03:50 Sila lásky V. 81 [i] 04:40 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Amurské rozprávky 2/3 [i] 08:50 6 miliárd názorov: 6 miliárd názorov - Zmena v živote [i] 08:55 Dámsky klub "N" [i] 10:15 Správy - Hírek [i] 10:25 Národnostný dokument [i] 10:50 Fokus práca [i] 11:30 Príroda zblízka: Prvá jar - mláďatá v Dolnom Sasku 9 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:15 ArtSpektrum [i] 12:20 Keď ja budem mašírovať [i] 13:00 Športové ozveny [i] 13:35 Televízia po slovensky: 1956-1964 1/9 [i] 14:40 Amok [i] 15:55 Národnostný magazín: Rusínsky magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 17:00 Moja misia: Putovanie za šťastím /Keňa/ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Ku Klux Klan 16/26 [i] 18:25 6 miliárd názorov: 6 miliárd názorov - Strach [i] 18:30 Večerníček: Marcelko a Bonifác 4/7 [i] 18:35 Človek uprostred: Taký malý tomograf [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Dokumentárny klub: Fabiani verzus Plečnik [i] 20:35 Moderná architektúra na Slovensku [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Polícia [i] 22:05 Večer na tému [i] 23:40 VAT [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i] 01:35 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 20 [i] 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:05 KRIMI 07:35 Súdna sieň: Surové mäso [i] 08:25 Súdna sieň: Ostré lakte [i] 09:15 Panelák IX.: Čína 13 [i] 10:15 Náš nový dom III. 9 [i] 11:15 Hoď svišťom: Českí turisti 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Nové bývanie [i] 13:30 Myšlienky vraha II. 11,12 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. 21 [i] 16:10 Profesionáli VI.: Dvojité občianstvo 9 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Hoď svišťom: Kontrola 12 [i] 18:00 Súdna sieň: Búranie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Hrnce 14 [i] 21:15 Kosti V. 7 [i] 22:15 Nevinní: Nad priepasťou 21 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 18 [i] 00:15 Špeciálne komando I. 9,10 [i] 01:45 Klamári I. 12 [i] 02:25 Dobrá manželka I. 12 [i] 03:10 District 52 [i] 03:50 Špeciálne komando I. 9,10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Doktorka Quinnová 126 [i] 07:45 Derrick 16 [i] 08:45 Matlock I. 9 [i] 09:45 Diagnóza: Vražda I. 5 [i] 10:35 Vraždy v Midsomeri VIII. 5 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 1/23 [i] 13:00 Panelák IX.: Čína 13 [i] 14:00 Newyorskí právnici 9 [i] 14:55 Simpsonovci XIV. 8 [i] 15:20 Griffinovci IV. 9 [i] 15:55 Ninja Factor II. 20 [i] 16:20 Náš nový dom III. 9 [i] 17:10 Prison Break: Útek z väzenia I. 12 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 1/23 [i] 18:55 Simpsonovci XIV. 9 [i] 19:15 Griffinovci IV. 10 [i] 19:40 Hoď svišťom: Kontrola 12 [i] 20:15 Vyjednávači 4 [i] 21:05 Originály na cestách II. 15 [i] 22:00 Ice Road Truckers II. 8 [i] 22:55 Črepiny [i] 23:30 Hoď svišťom: Pomocná sila 3 [i] 00:05 Vyjednávači 4 [i] 00:50 Originály na cestách II. 15 [i] 01:30 Ice Road Truckers II. 8 [i] 02:15 Smrť muža z ľadovca [i] 03:05 Božská mrcha II. 9 [i] 03:45 Navzdory osudu 62,63,64 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin 11/13 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Menší zázrak 12/22 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 23/26 [i] 09:00 Advokáti V. 12/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 9/22 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba II. 8/23 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 23/26 [i] 13:00 Merlin 12/13 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Choď, neběhej 13/22 [i] 15:00 Advokáti V. 13/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 24/26 [i] 17:00 CSI: New York VI. 5/23 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 9/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 10/22 [i] 20:00 CSI: New York VI. 7/23 [i] 21:00 CSI: New York VII. 20/22 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 12/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11/24 [i] 00:00 Kriminálka z pobřeží 4/20 [i] 01:00 CSI: New York VII. 20/22 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 12/24 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11/24 [i] 03:30 Kriminálka z pobřeží 4/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Přemostění Harlemu - New York City [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Opravář stavěče kuželek [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Zápas s časem i s úlovkem [i] 08:10 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 09:05 Mimořádné projekty: Výstavba hongkongského letiště [i] 10:00 Jak to dělají? 12 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 40 [i] 10:55 Nutné k přežití: Západní Pacifik [i] 11:50 Opravna vraků 11 [i] 12:45 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro nadaci Christophera a Dany Reeveových [i] 14:35 Špinavé práce: Obsluha přádelny vlny [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední hodina [i] 16:25 Bořiči mýtů: Auto pro špióny 2 [i] 17:20 Mimořádné projekty: Výstavba hongkongského letiště [i] 18:15 Nutné k přežití: Severní Austrálie [i] 19:10 Jak se to dělá: Drátěná vlna/Tvarované svíce/Automaty na mince [i] 19:40 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 20:05 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu: Vysoká rychlost [i] 21:00 Freddie Flintoff versus svět 4 [i] 21:55 Klamy Keitha Barryho [i] 22:50 Národ šílenců: Sáňkování na barové stoličce [i] 23:45 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 00:40 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu: Vysoká rychlost [i] 01:40 Freddie Flintoff versus svět 4 [i] 02:40 Klamy Keitha Barryho [i] 03:40 Národ šílenců: Sáňkování na barové stoličce [i] 04:35 Jak se to dělá: Drátěná vlna/Tvarované svíce/Automaty na mince [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery IV: Nebezpečné vody 23/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 18/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Hlavní družička 24/32 [i] 10:15 Film o filmu Milenci a vrazi [i] 10:30 Kluci v akci [i] 10:50 Na cestě po Svanetii [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood: Přísně tajné 17/23 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Milenci a vrazi [i] 21:50 Komici na jedničku [i] 22:45 Tichá domácnost [i] 00:05 Californication IV: Opičárna 4/12 [i] 00:35 MI5 4/16 [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 05:25 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 PORT [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: Vychytralost zákon trestá 07:05 Terra musica [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Do práce [i] 09:30 Tisíc let české myslivosti [i] 10:00 Oceán plný dobrodružství: Volání kosatek II 3/5 [i] 10:55 Rozhovor na dálku [i] 11:15 Hirošima - den poté [i] 12:05 Chcete je? [i] 12:10 Evropa dnes [i] 12:40 Znovu Na Vlachovce [i] 13:20 Náš venkov [i] 13:35 Heydrich - konečné řešení: Dopadení zrádce X 21/44 [i] 14:00 Království divočiny: Láska a smrt v jediné noci [i] 14:30 Cestománie [i] 15:00 Plasty kolem nás [i] 15:50 Krásy evropského pobřeží: Perly [i] 15:55 Turecko - brána Orientu [i] 16:15 Evropa a já [i] 16:30 Až na vrchol [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka II 4/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Prokletý let 1.část 10/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Normandie 4/10 [i] 20:55 Po stopách třetího odboje [i] 21:25 Historie.cs "Jen když nejsi Hanka!" [i] 22:05 Muž, který plakal [i] 23:45 Q [i] 00:15 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 3/8 [i] 00:40 Divadlo žije! [i] 01:05 Kultura.cz [i] 01:30 Kultura.cz [i] 02:00 Děti 50. let [i] 02:25 Babylon [i] 02:50 Do práce [i] 03:20 Evropa dnes [i] 03:45 Žít a být [i] 04:05 Zkus mít vkus [i] 04:25 Kavárnička dříve narozených aneb [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Ulice 2116 [i] 10:10 Policejní akademie 4: Občanská patrola [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:45 Můj přítel Monk VII 16 [i] 13:40 Smetánka 10 [i] 14:40 Odložené případy III: Frankovy lahůdky 10 [i] 15:35 Beze stopy III 22 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York IV 8 [i] 18:30 Ulice 2117 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Past na ženicha 1/2 [i] 21:50 Noční Televizní noviny [i] 22:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Smrt kladivem 4 [i] 23:20 Tudorovci III 4 [i] 00:15 Útěk z vězení III 10 [i] 01:05 Odložené případy III: Frankovy lahůdky [i] 01:50 Novashopping 02:10 Beze stopy III: Jako v zrcadle [i] 02:55 Áčko [i] 03:55 4400 III 10, 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Párty s kuchařem [i] 08:10 Closer I: Pozlátko 2 [i] 09:15 M*A*S*H 43 [i] 09:40 M*A*S*H 44 [i] 10:10 Prostřeno! [i] 10:55 Diagnóza vražda IV: Vražda číslo dvě 1/2 15 [i] 11:45 Policejní divize II: Odvykačka 1 [i] 12:40 Knight Rider I: Michael Knight 2 [i] 13:35 Odpadlík V: Boží omyl 5 [i] 14:25 Alf I: Co dokáže láska 8 [i] 14:55 Closer I: Velký malý svět 3 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru VII: Jezerní panna [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:15 Soukromá dramata [i] 22:05 Sběratelé kostí V: Důkaz v pudinku 12 [i] 23:00 Myšlenky zločince V: Tetovaný 20 [i] 23:55 Nedokonalé zločiny VI: Mrtvý advokát 15 [i] 00:50 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:25 Nedokonalé zločiny VI: Mrtvý advokát 15 [i] 04:15 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Na streche [i] 05:50 Smiechoty [i] 06:15 Skrytá vášeň 171/188 [i] 07:00 Cigánske srdce 128/218 [i] 08:10 Dr. Oz I. 44/174 [i] 09:10 Osobný strážca 16/64 [i] 09:55 Veštiareň [i] 10:55 Správna Susan III. 21/23 [i] 11:20 Ako byť trendy [i] 12:20 Sultán 21 [i] 13:15 Druhý dych 13/80 [i] 14:05 Sudkyňa Hatchettová III. 65/130 [i] 14:40 Rebeli I. 108/215 [i] 15:30 Rodinná kliatba 93/110 [i] 16:20 Cigánske srdce 129/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 172/188 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 16/21 [i] 18:50 Ženatý so záväzkami VI. 23/26 [i] 19:15 Frasier II. 13-14/24 [i] 20:00 Sultán 22 [i] 21:00 Druhý dych 14/80 [i] 22:05 V objatí hodvábu 135-136/200 [i] 23:40 Adela show [i] 00:50 Frasier II. 13-14/24 [i] 01:40 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 16/21 [i] 02:20 Sudkyňa Hatchettová III. 65/130 [i] 02:40 Ulica III. 142/259 [i] 03:25 Rodinná kliatba 93/110 [i] 04:05 V tieni [i] 04:25 112 [i] 04:50 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Zelený drak [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Magická hlubina 2 [i] 13:45 Zběsilá jízda [i] 15:25 Oko 3 [i] 17:00 Princ a já: Královské líbánky [i] 18:40 Jarní úklid s.r.o. [i] 20:20 Nikomu to neříkej [i] 22:35 Přímý kontakt [i] 00:15 Stopy vraha [i]