Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Monk VII. 3/16 [i] 09:15 Kobra 11 XIV. 3-4/14 [i] 10:50 Špeciálna zásielka [i] 12:30 Bez stopy VI. 2/18 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad VII. 21/22 [i] 14:10 Monk VII. 4/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 V dobrom aj v zlom I. 11/22 [i] 15:25 Susedia [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS III. 3/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa VII. 5-6/22 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Športové noviny [i] 20:15 Policajtom proti svojej vôli [i] 21:50 Partička [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 22:55 Americký ninja 3 [i] 00:40 Policajtom proti svojej vôli [i] 02:00 Trapasy mojej sestry III. 18/22 [i] 02:25 Psych, s.r.o. III. 13/16 [i] 03:05 Kobra 11 XIV. 3-4/14 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Dámsky klub "N" [i] 06:55 Správy STV "N" [i] 07:45 Duel [i] 08:15 5 proti 5 [i] 08:55 Taxi [i] 09:25 Maigret: Maigret a sklepy hotelu Majestic [i] 11:10 Sila lásky III. 234/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:20 Divoký anjel 91 [i] 15:10 Dve tváre Anny 11/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Sila lásky V. 80 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Lilly Schönauerová: Návrat k šťastiu [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Zúfalí romantici 3/6 [i] 23:20 Maigret: Maigret a sklepy hotelu Majestic [i] 00:55 Dve tváre Anny 11/60 [i] 01:40 Lilly Schönauerová: Návrat k šťastiu [i] 03:15 Sila lásky III. 234/244 [i] 04:05 Sila lásky V. 80 [i] 04:55 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Extr@français 2/13 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Tvárou v tvár [i] 10:55 Fokus - rodina [i] 11:35 Hľadanie stratených svetov: Na západe nič nového [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Zahrajte mi takúto [i] 13:25 Tempo [i] 13:35 Život v pohybe: Plávanie [i] 14:05 Autosalón [i] 14:35 Odpískané [i] 15:05 Adrenalín je ich život [i] 15:35 Magazín NHL [i] 15:55 Národnostný dokument [i] 16:30 Fokus práca [i] 17:00 VAT [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Príroda zblízka: Prvá jar - mláďatá v Dolnom Sasku 9 [i] 18:25 6 miliárd názorov: 6 miliárd názorov - Zmena v živote [i] 18:30 Večerníček: Marcelko a Bonifác 3/7 [i] 18:40 Človek uprostred: Pavel Malovič [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:55 Medicína: Migréna [i] 20:50 Športové ozveny [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Test magazín: Blue-ray prehrávače [i] 22:05 Medzi stenami [i] 00:15 On Air [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 01:55 ArtSpektrum [i] 02:05 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 TOP STAR [i] 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:05 KRIMI 07:35 Súdna sieň: Chudobný študent [i] 08:25 Súdna sieň: Ten chlapec je ancikrist [i] 09:20 Panelák IX.: Dílerka Monča 12 [i] 10:20 Náš nový dom III. 8 [i] 11:15 Hoď svišťom: Maďari 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Nové bývanie [i] 13:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 6 [i] 14:20 Myšlienky vraha II. 11 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. 20 [i] 16:10 Profesionáli VI.: Teroristi 8 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Hoď svišťom: Českí turisti 11 [i] 18:00 Súdna sieň: Zabili sme syna [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Čína 13 [i] 21:15 Farmár hľadá ženu [i] 22:35 Geissenovci - Ťažký život milionárov [i] 23:40 Californication - Orgie v Kalifornii II. 7 [i] 00:15 Upír z Brooklynu [i] 02:00 V osídlach vášne [i] 03:25 Klamári I. 11 [i] 04:10 Dobrá manželka I. 11 [i] 04:50 District 51 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Doktorka Quinnová 125 [i] 07:45 Derrick 15 [i] 08:45 Matlock I. 8 [i] 09:45 Diagnóza: Vražda I. 4 [i] 10:35 Vraždy v Midsomeri VIII. 4 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 23/23 [i] 13:00 Panelák IX.: Dílerka Monča 12 [i] 14:00 Amerika má talent [i] 14:55 Simpsonovci VII. 6 [i] 15:20 Šokujúce zábery 52/52 [i] 15:55 Ninja Factor II. 19 [i] 16:20 Náš nový dom III. 8 [i] 17:10 Prison Break: Útek z väzenia I. 11 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 23/23 [i] 18:50 Simpsonovci XIV. 8 [i] 19:10 Griffinovci IV. 9 [i] 19:40 Hoď svišťom: Českí turisti 11 [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 16 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 6 [i] 22:00 Ochrana svedkov III. 6 [i] 22:45 Ochrana svedkov II. 5 [i] 23:35 Dexter II. 3,4 [i] 01:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 16 [i] 01:55 Ochrana svedkov III. 6 [i] 02:35 Ochrana svedkov II. 5 [i] 03:15 Božská mrcha II. 8 [i] 04:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 11 [i] 04:40 Navzdory osudu 60,61 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin 10/13 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Chodit s princeznou 11/22 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 22/26 [i] 09:00 Advokáti V. 11/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 8/22 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba II. 7/23 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 22/26 [i] 13:00 Merlin 11/13 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Menší zázrak 12/22 [i] 15:00 Advokáti V. 12/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 23/26 [i] 17:00 CSI: New York VI. 4/23 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 8/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 9/22 [i] 20:00 CSI: New York VI. 5/23 [i] 21:00 Dr. House VI. 7/22 [i] 22:00 Dr. House VI. 8/22 [i] 23:00 Pilíře Země 4/8 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev: Hořící dům lásky 7/12 [i] 01:10 Dr. House VI. 7/22 [i] 02:05 Dr. House VI. 8/22 [i] 02:50 Pilíře Země 4/8 [i] 03:40 True Blood - Pravá krev: Hořící dům lásky 7/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: Cristobal Colon [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Válečník z mokřin [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Změna proudů [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 09:05 Mimořádné projekty: Holandské mořské hráze [i] 10:00 Jak to dělají? 11 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 39 [i] 10:55 Nutné k přežití: Gruzie/východní Evropa [i] 11:50 Opravna vraků 10 [i] 12:45 Burácení v srdcích: Rozboje v pohraničí [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Jeanette Lee [i] 14:35 Špinavé práce: Opravář stavěče kuželek [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Zápas s časem i s úlovkem [i] 16:25 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 17:20 Mimořádné projekty: Holandské mořské hráze [i] 18:15 Nutné k přežití: Západní Pacifik [i] 19:10 Jak se to dělá: Dřevěné misky/Řetězové pily/Tvarované bramborové lupínky [i] 19:40 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i] 20:05 Dvojí přežití 8 [i] 21:00 Špinavé práce 4 [i] 21:55 Povolení vrtat 4 [i] 22:50 Zvědavost: Můžeme přežít útok mimozemšťanů? [i] 23:45 Bořiči mýtů: Běh po vodě [i] 00:40 Dvojí přežití 8 [i] 01:40 Špinavé práce 4 [i] 02:40 Povolení vrtat 4 [i] 03:40 Zvědavost: Můžeme přežít útok mimozemšťanů? [i] 04:35 Jak se to dělá: Dřevěné misky/Řetězové pily/Tvarované bramborové lupínky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Romance do růžova [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 17/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Nebezpečné vody 23/32 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 13. komnata Boba Frídla [i] 11:30 168 hodin [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood: Bláznivý Valentýn 16/23 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Život je ples: Babička Josefína 4/16 [i] 21:00 Na cestě po Svanetii [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:10 MI5 4/16 [i] 23:05 Na stopě [i] 23:30 Kriminálka Paříž: Smrt na přehlídce 54/62 [i] 00:15 Toulavá kamera [i] 00:45 Objektiv [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Designtrend [i] 05:10 Zvědavá kamera - Záhada pro šest generací [i] 06:00 Děti 50. let [i] 06:25 Babylon [i] 06:55 Film o filmu Láska je láska [i] 07:10 Reportáž z Aleutských ostrovů [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Klíč [i] 09:30 Tvary přírody 3/6 [i] 10:00 Kamera na cestách: Austrálie z balónu 3/3 [i] 10:45 Orbis Pictus [i] 11:05 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 18/26 [i] 12:05 Stará domovní znamení [i] 12:30 Veteran TV 3/6 [i] 13:00 Hledání ztraceného času [i] 13:20 Československý filmový týdeník 1962 869/2379 [i] 13:35 Senioři v dopravě: Cyklisté 13:40 Po stopách třetího odboje [i] 14:05 Kolaborovali s nacisty 3/12 [i] 15:00 Židé - Dějiny jednoho národa 1/5 [i] 15:50 Krásy evropského pobřeží: Ostrov barev [i] 16:00 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 16:15 V kůži předků [i] 16:25 Děti 50. let [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka II 3/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Svědomí má dovolenou 9/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kolaborovali s nacisty 4/12 [i] 20:55 Pohrdání [i] 22:40 Terra musica [i] 23:35 Zúčtování s minulostí [i] 01:10 Obrazy ze života Boženy Němcové [i] 02:05 Krásný ztráty [i] 02:45 Chcete je? [i] 02:50 Cesty víry: Pomáhat je normální [i] 03:15 Uchem jehly [i] 03:40 Voda, samá voda [i] 04:05 Zkus mít vkus [i] 04:30 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2115 [i] 10:05 Vesničko má středisková [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:45 Můj přítel Monk VII 15 [i] 13:40 Smetánka 9 [i] 14:35 Odložené případy III: Perfektní den 9 [i] 15:35 Beze stopy III 21 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York IV 7 [i] 18:30 Ulice 2116 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Policejní akademie 4: Občanská patrola [i] 21:50 Noční Televizní noviny [i] 22:20 Námořní vyšetřovací služba VIII 4 [i] 23:15 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 1 [i] 00:20 Zátoka vášní: * 26 [i] 00:50 Konkurz pro Playboy: San Diego: * 1 [i] 01:15 Odložené případy III: Perfektní den [i] 02:00 Novashopping 02:25 Beze stopy III: Na dně [i] 03:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Párty s kuchařem [i] 08:10 Closer I 1 [i] 09:15 M*A*S*H 41 [i] 09:40 M*A*S*H 42 [i] 10:10 Prostřeno! [i] 10:55 Diagnóza vražda IV: Dějiny vraždy 14 [i] 11:45 Policejní divize I: Všechno o Jinny 22 [i] 12:40 Knight Rider I 1 [i] 13:35 Odpadlík V: Pět minut před půlnocí 4 [i] 14:25 Alf I: Touha po domově 7 [i] 14:55 Closer I: Pozlátko 2 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru VII: Hříšná porota [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Ako som prežil: Dokonalý muž [i] 21:00 Partička [i] 21:35 Anatomie lži II: Jádro případu 1 [i] 22:30 Sběratelé kostí IV: Kostra na kříži 21 [i] 23:25 Nedokonalé zločiny VI: Minulost se vrací 14 [i] 00:20 Autosalon [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:05 Nedokonalé zločiny VI: Minulost se vrací 14 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Skrytá vášeň 170/188 [i] 06:40 Cigánske srdce 127/218 [i] 07:55 Dr. Oz I. 43/174 [i] 08:55 Osobný strážca 15/64 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Sabrina - mladá čarodejnica V. 19-20/22 [i] 11:20 Správna Susan III. 20/23 [i] 11:45 YOU CAN DANCE [i] 13:15 Dr. Oz I. 43/174 [i] 14:05 Sudkyňa Hatchettová III. 64/130 [i] 14:40 Rebeli I. 107/215 [i] 15:30 Rodinná kliatba 92/110 [i] 16:20 Cigánske srdce 128/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 171/188 [i] 17:55 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 15/21 [i] 18:50 Ženatý so záväzkami VI. 22/26 [i] 19:15 Frasier II. 11-12/24 [i] 20:00 Sultán 21 [i] 21:00 Druhý dych 13/80 [i] 22:05 Ako byť trendy [i] 23:15 Poisťovňa šťastia V. 4/16 [i] 00:15 Adela show [i] 00:55 Frasier II. 11-12/24 [i] 01:40 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 15/21 [i] 02:25 Sudkyňa Hatchettová III. 64/130 [i] 02:45 Ulica III. 141/259 [i] 03:30 Rodinná kliatba 92/110 [i] 04:10 V tieni [i] 04:30 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:15 Domácnost naruby [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zítra nehrajeme! [i] 13:55 Sonny Liston: těžká váha [i] 15:55 Ztracený poklad [i] 17:30 Magická hlubina 2 [i] 19:10 Zběsilá jízda [i] 20:45 Pomsta bratra [i] 22:35 Elitní jednotka [i] 00:35 2001 maniaků [i] 02:05 Probuzení [i] 03:30 Diamant 13 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:30 Tenis [i] 14:00 Snooker [i] 15:45 Olympiáda [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Tenis [i] 19:30 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 22:00 Watts [i] 22:15 Tenis [i] 00:25 Tenis