TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:50 Duck Dodgers I. 11/13 [i] 06:10 Falošný princ [i] 07:40 Čarodejnice III. 4/22 [i] 08:25 Olsen Twins: Sestry v Londýne [i] 10:05 Priatelia I. 19-20/24 [i] 10:55 Upírske denníky II. 3-4/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:00 Mr. Bean [i] 14:25 Vinnetou I. [i] 16:15 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Tunel smrti [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 2012 [i] 23:20 Bleskovka [i] 01:00 Smrtonosná zbraň 2 [i] 02:50 Tisícročná včela [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Pýcha a predsudok 4/6 [i] 06:30 Bienále ilustrácií Bratislava 2011 [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Šmolkovia: Šmolmatický šmolátor [i] 07:10 Šmolkovia: Šmološkovia [i] 07:25 Garfield: Uviaznutí na strome [i] 07:35 Garfield: Super hrdina [i] 07:50 Maškrtníček [i] 08:15 Góóól [i] 08:45 Sojky v hlave [i] 10:00 Čarovné miesta Zeme: Patagónia 2/10 [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot: Schôdzka so smrťou [i] 14:50 Film pre pamätníkov - 3 x Vlasta Burian: "U pokladny stál" [i] 16:35 Pošta pre teba [i] 17:45 Štýlovo [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Zlodej a šampión 1/2 [i] 21:45 Zlodej a šampión 2/2 [i] 23:20 Góly - body - sekundy [i] 23:35 Odpískané [i] 00:05 Agatha Christie : Poirot: Schôdzka so smrťou [i] 01:40 Zlodej a šampión 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Halali [i] 06:30 Národnostné správy [i] 06:35 Televíkend [i] 07:05 Život v pohybe: Plávanie [i] 07:30 Na ceste: Na ceste po Provensálsku [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín [i] 09:45 Encyklopédia slov.obcí: Župčany [i] 10:00 Ekumenická bohoslužba [i] 11:40 KE 2013 [i] 11:50 Megastavby III.: Supertanker [i] 12:45 Svetská krása [i] 13:50 On Air [i] 14:10 Orientácie [i] 14:40 Môj príbeh: Som syn nacistu [i] 15:05 Folklórny festival Detva: Spoza vrch Poľany [i] 16:00 Família [i] 16:30 Anjeli strážni [i] 17:00 Televízia po slovensky: 1956-1964 1/9 [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Na západe nič nového [i] 18:29 6 miliárd názorov - Skúška 2 [i] 18:30 Večerníček: Marcelko a Bonifác 2/7 [i] 18:40 GEN.sk: Ján Chryzostom Korec [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:50 Invencie: Predstavy iného sveta [i] 19:55 Na križovatke SK+CZ: Babička [i] 21:30 Umenie 2012: Vizuálne umenie [i] 22:00 Pozvánka do divadla: Sen svätojánskej noci [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 06:30 Večný príbeh [i] 08:35 Simpsonovci XVII. 2 [i] 10:00 Glee II. 18 [i] 11:00 Stratené duše II. 20,21 [i] 12:50 Na ostrie noža [i] 15:00 Ja, robot [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Kráľovstvo nebeské [i] 00:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 3 [i] 01:00 OSTROV SMRTI 5,6 [i] 02:25 Kráľovstvo nebeské [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Maharadžova dcéra 3/3 [i] 07:00 Perry Mason: Prípad umlčanej speváčky [i] 08:40 MacGyver 41,42 [i] 10:30 Ako zachrániť lipicany [i] 11:25 Simpsonovci VII. 5 [i] 12:00 Šokujúce zábery 51 [i] 12:20 Podrazy I. 8/8 [i] 12:50 A-Team 59,60 [i] 14:50 Kutyil s.r.o.: Vešiak [i] 16:50 Podvodníci [i] 19:00 Podrazy I. 8/8 [i] 19:25 Simpsonovci VII. 6 [i] 19:55 Šokujúce zábery 52/52 [i] 20:15 Amerika má talent [i] 21:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 9,10,11,12 [i] 22:45 Podvodníci [i] 00:30 TOP STAR [i] 01:15 Nežní zabijaci I. 5,6 [i] 02:50 Zmätky v Arizone [i] 04:20 Očitý svedok [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ochránce III. 22/23 [i] 07:00 Advokáti 11/34 [i] 08:00 Advokáti 12/34 [i] 09:00 Ztracený svět III.: Podezření 16/22 [i] 10:00 Andromeda II. 15/22 [i] 11:00 Andromeda II. 16/22 [i] 12:00 Ztracený svět III.: Náhradníci 17/22 [i] 13:00 Předčasné vydání: Zeď, část 1. 14/23 [i] 14:00 Předčasné vydání: Zeď, část 2. 15/23 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 3/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 4/23 [i] 17:00 Sestra Hawthornová II. 2/10 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 6/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 7/23 [i] 20:00 Dr. House VI. 6/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 5/24 [i] 22:00 Fallen 2/5 [i] 23:40 Californication III.: Hloupí, ale šťastní 5/12 [i] 00:15 Californication III.: Ve skleníku 6/12 [i] 00:50 Dr. House VI. 6/22 [i] 01:45 Sestra Hawthornová II. 2/10 [i] 02:30 Ztracený svět III.: Podezření 16/22 [i] 03:15 Ztracený svět III.: Náhradníci 17/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 06:50 Jak to funguje: Kompaktní fluorescenční žárovka [i] 07:15 Motory Detroitu: Festevil [i] 08:10 Bořiči mýtů: Oprava prasklé gumy [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 47 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 48 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Inteligentní tunel v Malajsii [i] 10:55 Ropa, pot a vrty 12 [i] 11:50 Špinavé práce: Sběrač krokodýlích vajec [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Téměř na kolenou [i] 13:40 Bořiči mýtů: Jak se vyhnout kulce [i] 14:35 Americký chopper: Odmítnutá nabídka [i] 15:30 Jízda: Podle přání [i] 16:25 Impozantní lodě: Cristobal Colon [i] 17:20 Bezpečná hranice 3 [i] 17:50 Bezpečná hranice 4 [i] 18:15 Říční příšery: Sladkovodní žralok [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 5 [i] 20:05 Kluci z autobazaru 10 [i] 20:35 Králové šrotu 7 [i] 21:00 Lety po divoké Aljašce 7 [i] 21:55 Dvojí přežití: Jíst prach [i] 22:50 Téměř jsem to nepřežil: Odneseni povodní [i] 23:45 Z ráje do pekla 5 [i] 00:40 Bezpečná hranice 3 [i] 01:10 Bezpečná hranice 4 [i] 01:40 Lety po divoké Aljašce 7 [i] 02:40 Dvojí přežití: Jíst prach [i] 03:40 Jak se to dělá: Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry [i] 04:05 Téměř jsem to nepřežil: Odneseni povodní [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Divadélko pod věží aneb Přijď a nechoď sám [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Hurá ze školy! 11/26 [i] 06:45 Finley požární autíčko 28/39 [i] 07:05 Taylor má trable: Ani Řím nepostavili za den 24/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka A. Emingera [i] 11:00 Náměstíčko: Špalek 3/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Sedmipírek [i] 14:10 Kde peníze pomáhají [i] 14:15 Hoby naší doby [i] 14:40 Zatmění všech sluncí [i] 16:05 Hercule Poirot [i] 16:55 Poločas štěstí [i] 18:30 Bydlení je hra [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 20:00 Vetřelci a lovci [i] 21:15 168 hodin [i] 21:45 Policejní pohádky strážmistra Zahrádky [i] 23:00 Losování Sportky a Šance 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Komisař Moulin [i] 00:35 Film o filmu Milenci a vrazi [i] 00:50 Podfukáři 3/12 [i] 01:45 Zázraky přírody [i] 02:55 Bydlení je hra [i] 03:20 Naivní cesty naivního malíře [i] 03:40 Násilník [i] 04:00 Trocha šafránu z televizního archivu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Co je to krása [i] 06:00 Cesty víry: Street Church [i] 06:25 Krásy evropského pobřeží: Perly [i] 06:35 Cestománie [i] 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Hledání ztraceného času [i] 09:20 Babylon [i] 09:50 Leonardo da Vinci: Génius renesance [i] 10:40 Kultura.cz [i] 11:10 Přidej se [i] 11:20 Nedej se [i] 11:35 Chcete mě? [i] 11:50 Máte mě! [i] 12:05 Království divočiny: Láska a smrt v jediné noci [i] 12:35 Knižní svět [i] 13:05 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 3/8 [i] 13:35 Malíř zneklidňující krásy - [i] 14:20 Stará domovní znamení [i] 14:50 Kamera na cestách: Austrálie z balónu 3/3 [i] 15:35 Architektura 3/45 [i] 16:00 Křesťanský magazín [i] 16:25 Uchem jehly [i] 16:50 Cesty víry: Pomáhat je normální [i] 17:20 Veteran TV 3/6 [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Tajemství Jednorožce - 1. část 3/39 [i] 18:10 Bert a Ernie 3/26 [i] 18:15 Včelka Mája: Vosí princezna 68/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy [i] 19:20 Přírodní bohatství: Stříbro a platina [i] 19:25 Červený trpaslík: Rovnováha sil 3/52 [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Dopadení zrádce X 21/44 [i] 20:30 Hirošima - den poté [i] 21:25 Na plovárně s Janem Konopáskem [i] 21:50 Král Rybář [i] 00:00 Pravá krev: Podivná láska 1/12 [i] 01:00 Flight of the Conchords I: Sally 1/12 [i] 01:30 Monty Python - málem pravda 1/6 [i] 02:20 Třistatřicettři [i] 03:15 Ahoj, Ostravo! 04:15 O češtině [i] 04:30 Mezi dveřmi je A.G. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 06:15 Veterinář z Bondi Beach II 3 [i] 06:40 Roary: Závodní auto 25 [i] 06:55 Baby Looney Tunes 30 [i] 07:15 Tajemství Sylvestra a Tweetyho: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 9 [i] 07:40 Batman vítězí III 6 [i] 08:05 Spongebob v kalhotách 90 [i] 08:35 Kung Fu Panda [i] 10:10 Tajemství jezera Loch Ness [i] 11:55 Nefňukej, veverko [i] 13:20 Ve stínu koňských stájí [i] 15:05 K-9: Můj přítel se studeným čumákem [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Jak básníkům chutná život [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Vesničko má středisková [i] 21:50 Střepiny [i] 22:20 Dokonalá bouře [i] 00:40 Červená gejša: * [i] 02:25 Novashopping 03:00 Áčko [i] 03:55 4400 III 8, 9 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Zpravodajství TV Prima 07:25 Beyblade Metal Fusion: Dračí trest 42 [i] 07:50 Mickeyho klubík III: Mickeyho nádražíčko 18 [i] 08:20 Tajemství 2. světové války: Nacistické drancování Evropy 19 [i] 09:25 Prima SVĚT [i] 09:55 Zázraky života: Otec a dcera 6 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:45 Specialisté na vraždy I: Sněhová královna 1 [i] 13:40 Záblesk [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru X: Zvíře v nás [i] 18:00 Ženy na cestách: Rhodos [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Tenkrát na Východě [i] 22:20 Vycházející slunce [i] 00:50 Myšlenky zločince II 12 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Specialisté na vraždy I: Sněhová královna 1 [i] 04:10 Tajemství 2. světové války: Nacistické drancování Evropy 19 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 112 [i] 05:45 Slávici na ulici [i] 06:45 Je to možné?! [i] 07:15 Skrytá vášeň 169/188 [i] 08:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 93/129 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Sabrina - mladá čarodejnica V. 20/22 [i] 11:10 Jesse I. 21/22 [i] 11:35 Letušky 6/8 [i] 11:55 Veronika Marsová I. 14/22 [i] 12:55 VILOmeniny [i] 13:55 Kapitán II. 3/8 [i] 15:40 Pobozkajte nevestu [i] 17:20 Skrytá vášeň 170/188 [i] 18:15 Danielle Steelová: Tlkot srdca [i] 20:00 Hurikán [i] 21:00 Moll Flandersová [i] 23:15 Skutočný príbeh: Zotročenie - Príbeh Fanny Kemblovej [i] 01:15 Hriechy minulosti [i] 02:45 Veronika Marsová I. 14/22 [i] 03:25 Je to možné?! [i] 03:55 Nočné lampy [i] 04:40 V tieni [i] 04:55 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Moje tlustá řecká svatba [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zákon přitažlivosti [i] 13:45 Impyho zázračný ostrov [i] 15:20 Dračí klon [i] 16:55 Camille [i] 18:35 Stíny strachu [i] 20:15 Diamant 13 [i] 22:05 Probuzení [i] 23:35 Puls [i] 01:10 Těžký prachy [i] 02:50 Prime [i] 04:30 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:00 Tenis [i] 14:30 Alpské lyžování [i] 15:00 Biatlon [i] 16:30 Biatlon [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Tenis [i] 19:30 Snooker [i] 21:00 Snooker [i] 00:00 Tenis [i] 00:25 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 1: Přistání na Měsíci/UFO z Floridy 11 [i] 06:00 Detektiv Nash Bridges 4: Tvrdá hra 10 [i] 07:00 Detektiv Nash Bridges 4: Tajemný tanec 11 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges 4: Nesplnitelné přání 12 [i] 09:00 Agentura Jasno 1: "Má mě rád,nemá mě rád,má mě rád,jejda,nemá puls" 10 [i] 10:00 Agentura Jasno 1: Zataženo s možností vraždy 11 [i] 11:00 Agentura Jasno 1: Připravit, pozor, vražda 12 [i] 12:00 Agentura Jasno 1: "Poker? Mmm, a předkrm nebude?!" 13 [i] 13:00 Agentura Jasno 1: Duch Šílené Sherry 14 [i] 14:00 Milionový lékař 1: Hůl se vždy najde.. 1 [i] 15:00 Tak se měj [i] 17:00 Megažralok versus crocosaurus [i] 19:00 Městečko Haven 2: 2. díl 2 [i] 20:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Tim McGraw 2 [i] 21:00 Spravedlnost v krvi 1: Stříbrná hvězda 17 [i] 22:00 Dobrá manželka 2: Obětní beránek 17 [i] 23:00 Milionový lékař 1: Hůl se vždy najde.. 1 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Široký kanál 3 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Delikátní situace 4 [i] 02:00 Médium 7: Dohazovačka 2 [i] 03:00 Megakrajta versus Gatoroid [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Muzeum života 3 [i] 07:15 Největší metropole světa 2 [i] 08:25 Podzemí měst 4 [i] 09:20 Jimmova továrna na jídlo 3 [i] 10:00 Hughova kampaň za ryby 1 [i] 11:00 Jak žijí Jonesovi [i] 12:00 Nejpřísnější rodiče na světě 19 [i] 12:55 Utajený šéf III. 2 [i] 13:55 Jídlo je detektivka 2 [i] 14:25 Jídlo je detektivka 3 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani III.: Vůdci 3 [i] 16:05 Velké přírodní události 1 [i] 17:10 Podzemí měst 3 [i] 18:00 Bojovníci se špínou II. 11 [i] 18:30 Bojovníci se špínou II. 12 [i] 19:00 Deratizátor 2 [i] 19:30 Deratizátor 3 [i] 20:05 Těžké stroje 4 [i] 21:05 Boj o život 4 [i] 22:10 Oživlé dějiny 3 [i] 23:15 Jurské bojiště 7 [i] 00:20 Podzemí měst speciál: Portland [i] 01:10 Vesmír IV. 17 [i] 02:10 Největší metropole světa 2 [i] 03:10 Zvířecí rekordmani III.: Vůdci 3 [i] 04:10 Nejpřísnější rodiče světa II. 9 [i] 04:55 Velké přírodní události 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hamlet [i] 08:05 Let's Dance 3D [i] 09:50 Filmy a filmové hvězdy IV. 3 [i] 10:15 Zima za války [i] 12:00 Secretariat [i] 14:05 Slečna zamilovaná [i] 15:45 Babylon A.D. [i] 17:25 Na sv. Valentýna [i] 19:30 Před kamerou IX. 4 [i] 20:00 Škola života [i] 21:40 Rozchod [i] 23:05 Impérium - Mafie v Atlantic City II. 10