TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Duck Dodgers I. 10/13 [i] 06:20 Malí Flintstonovci 5/8 [i] 06:45 Krakonoš a lyžníci [i] 08:00 Čarodejnice III. 3/22 [i] 08:50 Olsen Twins: Sestry v akcii [i] 10:25 Priatelia I. 17-18/24 [i] 11:15 Príbeh o oslíkovi [i] 12:45 Príchod z minulosti [i] 14:35 Policajt v Beverly Hills 3 [i] 16:25 Rýchle Televízne noviny [i] 16:30 Dračie vojny [i] 18:10 Rýchle Televízne noviny [i] 18:15 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 96 hodín [i] 22:10 Vojna svetov [i] 00:25 Hry patriotov [i] 02:20 Aeon Flux [i] 03:40 Zúčtovanie v Zóne 51 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Slovensko v obrazoch [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy STV "N" [i] 07:20 Šmolkovia: Problém s nosom [i] 07:35 Šmolkovia: Nerozhodnosť tatka Šmolku [i] 07:45 Garfield: Syrový svet [i] 08:00 Garfield: Milý k Nermalovi [i] 08:15 Fidlibumove rozprávky [i] 08:40 Superchyty [i] 09:05 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:40 Fenomén Junior [i] 10:15 Legendy popu: Vašo Patejdl [i] 12:15 Autosalón [i] 12:50 On Air [i] 13:10 Adam Šangala 2/3 [i] 14:10 Pýcha a predsudok 3/6 [i] 15:05 Pýcha a predsudok 4/6 [i] 16:05 Česť a pomsta [i] 17:30 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxi [i] 18:30 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Pošta pre teba [i] 21:05 Mesačná zátoka [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:45 Medzi cudzincami [i] 00:20 Česť a pomsta [i] 01:45 Mesačná zátoka [i] 03:10 Medzi cudzincami [i] 04:45 Pýcha a predsudok 3/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Správy - Hírek [i] 08:40 Televíkend [i] 09:10 Extr@français 2/13 [i] 09:35 Energetika [i] 09:45 Príroda objektívom kamery: Nepolapiteľné rybáriky 1/2 [i] 10:40 Cesty [i] 11:10 Občan za dverami [i] 11:35 Trezor: Pravdy a omyly J.M.Hurbana [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:00 Dve slobodné bez záväzku [i] 14:00 Moja misia: V dobrom aj zlom /Uganda/ [i] 14:40 Senior klub [i] 15:05 Kapura [i] 15:50 Farmárska revue [i] 16:05 Test magazín [i] 16:15 Svadba bez nevesty 2/4 [i] 17:35 Život v pohybe: Plávanie [i] 18:00 Na ceste: Na ceste po Provensálsku [i] 18:29 6 miliárd názorov - Zmena v živote 2 [i] 18:30 Večerníček: Marcelko a Bonifác 1/7 [i] 18:40 Encyklopédia slov.obcí: Župčany [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:55 Megastavby III.: Supertanker [i] 20:50 Anjeli strážni [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:35 Kalkata [i] 23:10 Udalosti ČT [i] 23:40 Správy STV "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 Beyblade Metal Fusion [i] 06:15 Timon a Pumbaa II. [i] 06:35 Rozprávková jazda [i] 07:00 Hero Factory [i] 07:25 Myška v prérii [i] 08:10 Geissenovci - Ťažký život milionárov 2 [i] 09:00 Môj bratranec Vinny [i] 11:15 Späť v hre [i] 13:00 Večný príbeh [i] 15:20 Amerika má talent [i] 16:15 Jadro [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Ja, robot [i] 22:40 Na ostrie noža [i] 01:00 Kámo, kde mám fáro? [i] 02:20 Môj bratranec Vinny [i] 04:15 Kámo, kde mám fáro? [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Perry Mason: Prípad vojnovej ozveny [i] 07:20 MODERNÉ VEŠTENIE 08:20 Doktorka Quinnová 147 [i] 08:55 Viem, že moje dieťa je hviezda! 2 [i] 09:40 Kapor na torte: Deň tretí [i] 10:45 Všetci moji Ex 5,6 [i] 12:25 Simpsonovci XIV. 7 [i] 12:55 Griffinovci IV. 8 [i] 13:20 Ninja Factor II. 18 [i] 13:45 Podrazy I. 7 [i] 14:15 Život na Marse 3,4 [i] 16:00 30 prípadov majora Zemana: Romanca o nenápadnej pani - 1956; Koniec veľkej šance – 1957 13,14 [i] 19:00 Podrazy I. 7 [i] 19:25 Simpsonovci VII. 5 [i] 19:55 Šokujúce zábery 51 [i] 20:15 Profesionáli: PR a očistná diéta, Vodná kríza 5,6 [i] 22:00 Zákon gangu I. 5,6 [i] 23:40 Črepiny [i] 00:10 Život na Marse 3,4 [i] 01:35 Madam Bette [i] 03:15 Vysielame správy [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ochránce III. 21/23 [i] 07:00 Advokáti 9/34 [i] 08:00 Advokáti 10/34 [i] 09:00 Ztracený svět III.: Finn 15/22 [i] 10:00 Andromeda II. 13/22 [i] 11:00 Andromeda II. 14/22 [i] 12:00 Ztracený svět III.: Podezření 16/22 [i] 13:00 Předčasné vydání: Mráz 12/23 [i] 14:00 Předčasné vydání: Gangsterská holka 13/23 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 1/23 [i] 16:00 Posel ztracených duší IV. 2/23 [i] 17:00 Sestra Hawthornová II. 1/10 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 4/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 5/23 [i] 20:00 Dr. House VI. 5/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 4/24 [i] 23:00 CSI: New York VII. 19/22 [i] 00:00 Pilíře Země 3/8 [i] 01:10 Dr. House VI. 5/22 [i] 02:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11/24 [i] 02:50 CSI: New York VII. 19/22 [i] 03:35 Sestra Hawthornová II. 1/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Gautrain: vysokorychlostní železnice Jihoafrické republiky [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Jízda: Absolutně famózní kros [i] 07:15 Pátá rychlost 5 [i] 07:45 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 Megastavitelé: Most který zachrání Hočiminovo město [i] 09:05 Impozantní lodě: G. O. Sars [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Nejdokonalejší kasino [i] 10:55 Masivní stroje: Jeřáby [i] 11:25 Masivní stroje: Helikoptéry [i] 11:50 Stěhování obrů 4 [i] 12:45 Povolení vrtat 6 [i] 13:40 Bratři z močálu: V Texasu je všechno větší [i] 14:10 Bratři z močálu: Dlouhé krky a krátká trpělivost [i] 14:35 Megastavitelé: Stadion na světové úrovni - Jižní Afrika [i] 15:30 Národ šílenců: Hon na Bigfoota při paintballu [i] 16:25 Jak se to dělá 8 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně: Hrací kuličky/Vodní filtry/Soupravy nářadí/Balicí molitan [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Nejdokonalejší kasino [i] 18:15 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 19:10 Stěhování obrů 5 [i] 20:05 Jak se to dělá 4 [i] 20:35 Jak se to dělá 5 [i] 21:00 Muž, žena a divočina: Setkání s medvědem [i] 21:55 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 22:50 Mečouni - život na udici: Hazardéři a legendy [i] 23:45 Obnovení: Přestavba Ground Zero: Brána do New Yorku [i] 00:40 Stěhování obrů 5 [i] 01:40 Muž, žena a divočina: Setkání s medvědem [i] 02:40 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 03:40 Jak se to dělá: Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry [i] 04:05 Mečouni - život na udici: Hazardéři a legendy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery IV: Z lásky nebo pro peníze 22/32 [i] 06:00 Malý televizní kabaret [i] 06:25 Franklin 24/52 [i] 06:45 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 3/26 07:15 Malá mořská víla [i] 08:35 Kostičky [i] 08:45 Moudronos [i] 09:00 Pátrání světlušky Lucie [i] 09:15 Rande s Fyzikou [i] 09:30 Zprávičky [i] 09:45 Bludiště [i] 10:15 Malí letci [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Styl [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:30 Malá farma: "Kuklovice" z pálenice [i] 14:00 Zlo pod sluncem [i] 15:55 Úsměvy Dády Patrasové [i] 16:35 Starman [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Těžká váha [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Temný stín nad .A. [i] 01:30 Krotitelé dluhů [i] 02:00 Malá farma: "Kuklovice" z pálenice [i] 02:25 Jak se vede, sousede? [i] 03:05 Experiment [i] 03:30 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 04:50 Školení [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Černá hodinka - Čertova studně [i] 05:30 Dixie jako Brno [i] 06:00 Kolaborovali s nacisty 3/12 [i] 06:50 Největší tankové bitvy: Prochorovka 3/10 [i] 07:40 Obyčejné věci člověka [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:15 Folklorní magazín [i] 09:45 ...a tuhle znáte? [i] 10:10 Tisíc let české myslivosti [i] 10:35 Československý filmový týdeník 1962 869/2379 [i] 10:50 Kultura.cz [i] 11:20 Divadlo žije! [i] 11:50 Game Page [i] 12:15 PORT [i] 12:45 Historie Poslední bomby [i] 13:35 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 18/26 [i] 14:35 Přírodní bohatství: Voda [i] 14:40 Oceán plný dobrodružství: Volání kosatek II 3/5 [i] 15:40 Zpět k pramenům: Ze střechy pod okap 2/13 [i] 16:00 Zázračná planeta: Divoké srdce: Afriky 3/3 [i] 16:50 Film o filmu Láska je láska [i] 17:05 Ranč U Zelené sedmy: Jak jsme kosili 3/42 [i] 17:35 O Nesytovi [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Musicblok [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Židé - Dějiny jednoho národa: Exodus 1/5 [i] 20:55 Ennio Morricone v Benátkách [i] 22:40 Africká princezna [i] 00:00 Číslo 9 9 [i] 01:20 Červený trpaslík: Rovnováha sil 3/52 [i] 01:50 Je to soda 3/3 [i] 02:20 Yo-Yo Ma a přátelé 2/2 [i] 02:55 Stará domovní znamení [i] 03:20 Křesťanský magazín [i] 03:45 Zpět k pramenům: Ze střechy pod okap 2/13 [i] 04:05 Avantgardní architektura Brna . Scénář a režie K. Jureček [i] 04:30 Styl [i] 04:55 Křesťanské umění na Moravě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Novashopping 06:35 Záhady přírody [i] 07:20 Myšák Stuart Little 10 [i] 07:45 Roary: Závodní auto 23, 24 [i] 08:05 Baby Looney Tunes 29 [i] 08:30 Tom a Jerry II 11 [i] 08:55 Batman vítězí II 8 [i] 09:15 Spongebob v kalhotách 89 [i] 09:40 Hannah Montana II 11, 12 [i] 10:35 Klokan Jack [i] 12:10 Volejte Novu [i] 12:40 Advokátka Věra [i] 14:05 National Lampoon a výlet maturantů [i] 15:45 Zítra to roztočíme, drahoušku...! [i] 17:30 Klik: Život na dálkové ovládání [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kung Fu Panda [i] 21:45 Když se setmí [i] 23:35 Námořní pěchota: * [i] 01:30 Novashopping 02:05 Hranice nemožného 6 [i] 02:50 Volejte Novu [i] 03:20 Áčko [i] 04:15 4400 III 6, 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 07:10 Beyblade Metal Fusion: Hadí teror 41 [i] 07:35 Mickeyho klubík III: SuperGoofův superkvíz 17 [i] 08:05 M*A*S*H 40 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:45 Zázraky života: Maminka 5 [i] 10:45 Projekt X [i] 12:45 Vzhůru nohama [i] 14:35 Dvanáct do tuctu 2 [i] 16:30 Columbo: Smrt v aréně [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Let´s Dance [i] 22:10 Pláž [i] 00:30 Bacha na balony [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Nikdo není dokonalý [i] 04:40 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Smiechoty [i] 05:50 Slávici na ulici [i] 06:50 Je to možné?! [i] 07:20 Skrytá vášeň 168/188 [i] 08:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 92/129 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Sabrina - mladá čarodejnica V. 19/22 [i] 11:15 Jesse I. 20/22 [i] 11:35 Letušky 5/8 [i] 12:00 Veronika Marsová I. 13/22 [i] 13:00 VILOmeniny [i] 14:05 Kapitán II. 2/8 [i] 15:50 Vráť mi moje deti! [i] 17:25 Skrytá vášeň 169/188 [i] 18:15 Inga Lindströmová: Kone z Katarinabergu [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Dlhá cesta ku šťastiu [i] 21:40 Príbehy o láske: Túžba za domovom [i] 23:20 Stopy vraha [i] 01:25 Smrtiaci sľub [i] 02:50 Veronika Marsová I. 13/22 [i] 03:30 Je to možné?! [i] 04:00 Nočné lampy [i] 04:40 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Oněgin [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Domácnost naruby [i] 13:45 První po Bohu [i] 15:40 Ztracený poklad [i] 17:15 Oko 3 [i] 18:55 Zelený drak [i] 20:55 Prime [i] 22:45 Těžký prachy [i] 00:30 Stopy vraha [i] 02:25 Wolf Creek [i] 04:05 Mrtví k snídani [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:00 Tenis [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 13:00 Tenis [i] 14:30 Biatlon [i] 15:15 Biatlon [i] 16:00 Běžecké lyžování [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:15 Tenis [i] 18:45 Snooker [i] 19:15 Fotbal [i] 21:30 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Tenis [i] 00:25 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Diamanty jsou nejlepším přítelem ženy 10 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 13: Krvavé sedlo 3 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 13: Tiché místo 4 [i] 10:00 Pohotovost 4: Nechte malé děti 21 [i] 11:00 Pohotovost 4: Díra v srdci 22 [i] 12:00 Námořní hlídka 4: Noc dlouhých nožů 1 [i] 13:00 Námořní hlídka 4: Krokodýlí slzy 2 [i] 14:00 Námořní hlídka 4: Vzácný náklad 3 [i] 15:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a zemětřesení 10 [i] 16:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a rusovlasý cizinec 11 [i] 17:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a letadlo 12 [i] 18:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se vrací do školy 1 [i] 19:00 Můj přítel Monk 2: Pan Monk jede do Mexika 2 [i] 20:00 Milionový lékař 1: Hůl se vždy najde.. 1 [i] 21:00 Tak se měj [i] 23:00 Ďáblova milenka 2 [i] 01:00 Dědictví strachu [i] 03:00 Vraždy v Midsomeru 13: Stavět se nebude 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Budování říše 13 [i] 06:00 Prehistorický park 5 [i] 07:00 Jak vznikla Země 3 [i] 08:00 Odkrytý Egypt 3 [i] 09:05 Odvěká cesta lidstva 3 [i] 10:10 Dinosauří gangy 2 [i] 11:10 Mravenci vědí všechno 10 [i] 11:25 Věda o kočkách [i] 12:25 Tři v podnájmu 2 [i] 13:00 Vášnivý jedlík III. 15 [i] 13:30 Vášnivý jedlík III. 16 [i] 14:00 Jimmova továrna na jídlo 3 [i] 14:40 Jídlo je detektivka 3 [i] 15:10 Co nám prospívá 45 [i] 15:40 Archeolog bez tajemství 64 [i] 16:10 Objevy starověku 15 [i] 17:05 Podzemí měst 2 [i] 18:00 Vášnivý jedlík III. 13 [i] 18:30 V