TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Monk VII. 2/16 [i] 09:25 Kobra 11 XIV. 1-2/14 [i] 11:05 Vráť mi moje deti! [i] 12:40 Bez stopy VI. 1/18 [i] 13:25 Rýchle Televízne noviny [i] 13:30 NCIS VIII. 22/24 [i] 14:20 Monk VII. 3/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 V dobrom aj v zlom I. 10/22 [i] 15:40 Mike a Molly I. 24/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS III. 2/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa VII. 3-4/22 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Úder z nebies (Flight of Fury) [i] 22:10 Smrtonosná zbraň 2 [i] 00:25 Diplomat [i] 03:25 Bezúhonný vrah [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy STV "N" [i] 07:30 Duel [i] 08:05 5 proti 5 [i] 08:50 Štýlovo [i] 09:25 Maigret: Maigret a noc na križovatke [i] 11:05 Sila lásky III. 233/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Chodili sme spolu [i] 14:25 Divoký anjel 90 [i] 15:10 Dve tváre Anny 10/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 79 [i] 17:15 Fenomén Junior [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Legendy popu: Vašo Patejdl [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Gideonov meč 2/2 [i] 00:10 Maigret: Maigret a noc na križovatke [i] 01:40 Dve tváre Anny 10/60 [i] 02:25 Gideonov meč 2/2 [i] 04:00 Sila lásky III. 233/244 [i] 04:50 Sila lásky V. 79 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Správy - Hírek [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 10:55 Fokus - právo [i] 11:35 Japanológia: Päťstupňové pagody 1/3 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Pódium pre Braňa Hronca [i] 13:25 Senior klub [i] 13:55 Kvarteto [i] 14:25 Jas is Jazz [i] 15:00 Medicína [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 17:00 Z mesta do mesta: Svidník [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:25 6 miliárd názorov - Skúška [i] 18:30 Večerníček: Bola jedna babka 7/7 [i] 18:45 Stretnúť človeka: Štefan Nosáľ [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:55 Príroda objektívom kamery: Nepolapiteľné rybáriky 1/2 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Komentáre [i] 22:00 České milovanie: O láske podvedených mužov [i] 22:25 Kino na Dvojke: Malcolm X [i] 01:40 Udalosti ČT [i] 02:15 Správy STV "N" [i] 03:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Nevinní: Čakanie 18 [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI 08:00 NOVINY TV JOJ 08:25 Súdna sieň: Ako poslušný pes [i] 09:25 Panelák IX.: Dílerka Monča 12 [i] 10:25 Náš nový dom III. 7 [i] 11:15 Hoď svišťom: Dušičky 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Nové bývanie [i] 13:30 Kosti V. 6 [i] 14:25 Myšlienky vraha II. 10 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. 19 [i] 16:00 Profesionáli VI.: Sarkofág 7 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Hoď svišťom: Maďari 10 [i] 18:00 Súdna sieň: Nevie, čo chce [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Vtedy na východe [i] 22:35 Jadro [i] 01:15 Temná voda [i] 02:55 Klamári I. 10 [i] 03:35 Dobrá manželka I. 10 [i] 04:15 District 50 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Črepiny PLUS [i] 06:00 MODERNÉ VEŠTENIE 07:00 Doktorka Quinnová 124 [i] 07:45 Derrick 14 [i] 08:55 Matlock I. 7 [i] 09:50 Diagnóza: Vražda I. 3 [i] 10:30 Vraždy v Midsomeri VIII. 3 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 22 [i] 13:00 Panelák IX.: Dílerka Monča 12 [i] 14:00 Newyorskí právnici 8 [i] 15:00 Simpsonovci XIV. 6 [i] 15:20 Griffinovci IV. 7 [i] 16:00 Ninja Factor II. 18 [i] 16:20 Náš nový dom III. 7 [i] 17:15 Prison Break: Útek z väzenia I. 10 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 22 [i] 18:50 Simpsonovci XIV. 7 [i] 19:10 Griffinovci IV. 8 [i] 19:35 Hoď svišťom: Maďari 10 [i] 20:15 Amerika má talent 5 [i] 21:05 Viem, že moje dieťa je hviezda! 2 [i] 22:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov 2 [i] 23:00 Farmár hľadá ženu [i] 00:00 Sám a sám [i] 01:40 Prvých 20 miliónov je najťažších [i] 03:20 Božská mrcha II. 7 [i] 04:15 Čierna vdova [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin 9/13 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Bris je prostě Bris 10/22 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 21/26 [i] 09:00 Advokáti V. 10/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 7/22 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba II. 6/23 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 21/26 [i] 13:00 Merlin 10/13 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Chodit s princeznou 11/22 [i] 15:00 Advokáti V. 11/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 22/26 [i] 17:00 CSI: New York VI. 3/23 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 7/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 8/22 [i] 20:00 CSI: New York VI. 4/23 [i] 21:00 Fallen 2/5 [i] 22:40 Californication III.: Hloupí, ale šťastní 5/12 [i] 23:15 Californication III.: Ve skleníku 6/12 [i] 23:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 3/13 [i] 00:45 Fallen 2/5 [i] 02:20 Californication III.: Hloupí, ale šťastní 5/12 [i] 02:50 Californication III.: Ve skleníku 6/12 [i] 03:20 Námořní vyšetřovací služba II. 7/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Hloubení tunelu v Bosporu - Turecko [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Exotická chůva [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Nová krev u kormidla [i] 08:10 Bořiči mýtů: Problémy s bublinami [i] 09:05 Mimořádné projekty: Alpské tunely [i] 10:00 Jak to dělají? 10 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 38 [i] 10:55 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 11:50 Opravna vraků 9 [i] 12:45 Pátá rychlost 9 [i] 13:15 Pátá rychlost 10 [i] 13:40 Americký chopper: Tříkolka OCC [i] 14:35 Špinavé práce: Válečník z mokřin [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Změna proudů [i] 16:25 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 17:20 Mimořádné projekty: Alpské tunely [i] 18:15 Nutné k přežití: Gruzie/východní Evropa [i] 19:10 Jak se to dělá: Bumerangy/Rožně na opékání/Pinballové stoly/Přerušovaná blesková světla [i] 19:40 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i] 20:05 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 21:00 Freddie Flintoff versus svět 6 [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Člověk jako z gumy [i] 22:50 Hry s časem: Zvrhlé město Las Vegas [i] 23:45 Bořiči mýtů: Obličejové masky z filmu Mission Impossible [i] 00:40 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 01:40 Freddie Flintoff versus svět 6 [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Člověk jako z gumy [i] 03:40 Hry s časem: Zvrhlé město Las Vegas [i] 04:35 Jak se to dělá: Bumerangy/Rožně na opékání/Pinballové stoly/Přerušovaná blesková světla [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery IV: Tajnosti a lži 21/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 16/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Z lásky nebo pro peníze 22/32 [i] 10:15 Dobrodružství kriminalistiky: Bertillonáž 3/26 [i] 11:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 Fenomén [i] 16:55 Everwood: Osamělá srdce 15/23 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj: Smrt Brežněva 17/26 [i] 20:55 13. komnata Boba Frídla [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Bratři a sestry: Záležitosti státu 3/23 [i] 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Taggart [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Město žen II: Jen počkej! 17/22 [i] 00:10 Co nám dělá dokonalá těla? 17/39 [i] 00:35 Doktor Martin: Miluj bližního svého 19/23 [i] 01:20 Film o seriálu Život je ples [i] 01:35 Fenomén [i] 02:05 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Putování Lucemburskem [i] 06:00 Do práce [i] 06:25 Folklorika [i] 06:55 Oceán plný dobrodružství: Volání kosatek 2/5 [i] 07:50 Krásy evropského pobřeží: Gdaňsk [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura 2/45 [i] 10:00 Pravda o sauně [i] 10:50 Na plovárně s Dilhanem C. [i] 11:15 Sinfonia pacis [i] 11:35 Barvy života [i] 12:30 Příští cesta na Měsíc [i] 13:25 Chcete mě? [i] 13:40 Máte mě! [i] 13:55 Postřehy Karla Kyncla [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Tisíc let české myslivosti [i] 15:00 Tvary přírody 3/6 [i] 15:25 Svět vodní divočiny II.: Láska a smrt v jediné noci 2/5 [i] 15:55 Aby dluhy nebolely: Vychytralost zákon trestá [i] 16:05 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:10 Skoro jasno: Vítr [i] 16:25 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 56 [i] 16:30 PORT [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka II 2/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Kouzelník 8/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Divoké srdce: Afriky 3/3 [i] 20:55 Vertigo [i] 23:05 Ahoj, Ostravo! [i] 00:05 Je to soda 3/3 [i] 00:35 Medúza 01:10 Musicblok 01:35 Veteran TV 2/6 [i] 02:05 Andělské děti [i] 02:30 Po stopách třetího odboje [i] 03:00 Evropa dnes [i] 03:25 Knižní svět [i] 03:50 Q [i] 04:20 Kabinet Múz [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Ulice 2114 [i] 10:00 Jiný den [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Ženatý se závazky 216 [i] 13:00 Můj přítel Monk VII 14 [i] 13:50 Smetánka 8 [i] 14:45 Odložené případy III: Čest 8 [i] 15:40 Beze stopy III 20 [i] 16:30 Dva a půl chlapa V 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka New York IV 6 [i] 18:35 Ulice 2115 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Strážce [i] 22:00 Fotr je lotr [i] 23:55 Čas pomsty: * [i] 01:40 Novashopping 02:15 Odložené případy III: Čest [i] 03:00 Beze stopy III: Vyvrhel [i] 03:45 Áčko: Syn mě jednou zabije! [i] 04:30 4400 III 4, 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:25 Párty s kuchařem [i] 08:15 Můj přítel Monk VI: Pan Monk je na útěku 2/2 16 [i] 09:15 M*A*S*H 40 [i] 09:45 Prostřeno! [i] 10:35 Diagnóza vražda IV: Jak obhájit vraždu 13 [i] 11:30 Policejní divize I: Neprobádaná oblast 21 [i] 12:25 Ochránce IV: Ochránce od Blaira Sandberga 9 [i] 13:20 Odpadlík V: Pan Úspěch 3 [i] 14:15 Alf I: Přítelkyně 6 [i] 14:45 Closer I 1 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VII: Král rybář [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Baby máma [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 K-19: Stroj na smrt [i] 01:40 Vidění [i] 03:20 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Smiechoty [i] 06:00 Skrytá vášeň 167/188 [i] 06:45 Cigánske srdce 126/218 [i] 07:50 Rebeli I. 105/215 [i] 08:40 Dr. Oz I. 41/174 [i] 09:25 Osobný strážca 14/64 [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:25 V objatí hodvábu 128/200 [i] 12:10 Dr. Oz I. 42/174 [i] 12:55 Správna Susan III. 19/23 [i] 13:15 Druhý dych 12/157 [i] 14:05 Sudkyňa Hatchettová III. 63/130 [i] 14:40 Rebeli I. 106/215 [i] 15:30 Rodinná kliatba 91/110 [i] 16:15 Cigánske srdce 127/218 [i] 17:15 Skrytá vášeň 168/188 [i] 18:05 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 14/21 [i] 18:55 Ženatý so záväzkami VI. 21/26 [i] 19:20 Frasier II. 9-10/24 [i] 20:00 VILOmeniny [i] 22:35 Pobozkajte nevestu [i] 00:20 Na streche [i] 01:05 Špeciálna zásielka [i] 02:30 Sudkyňa Hatchettová III. 63/130 [i] 02:50 Ulica III. 140/259 [i] 03:35 Rodinná kliatba 91/110 [i] 04:15 V tieni [i] 04:50 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Iluze lásky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Na plný plyn [i] 13:55 Deník slečny Evy Smallwoodové [i] 15:50 Modrý démon [i] 17:30 Zítra nehrajeme! [i] 19:20 Sonny Liston: těžká váha [i] 21:10 Mrtví k snídani [i] 22:45 Wolf Creek [i] 00:30 2001 maniaků [i] 02:00 Pod kůží [i] 03:25 Pekelná kuchyně [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:00 Tenis [i] 14:30 Biatlon [i] 15:45 Alpské lyžování [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:15 Tenis [i] 18:45 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Tenis [i] 00:15 Motorismus [i] 00:25 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Neupřímné přátelství 9 [i] 06:20 McLeodovy dcery 8: Divoká jízda 3 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Rangers ve filmu 22 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Pověra 14 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 5: Vražda v den svatého Malleyeho 4 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Konečné zúčtování - 1.část 23 [i] 12:20 Námořní hlídka 4: Krokodýlí slzy 2 [i] 13:20 Agentura Jasno 1: "Poker? Mmm, a předkrm nebude?!" 13 [i] 14:20 Můj přítel Monk 2: Pan Monk se vrací do školy 1 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Konečné zúčtování - 2.část 24 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 6: Draví ptáci 5 [i] 18:20 Námořní hlídka 4: Vzácný náklad 3 [i] 19:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk se seznamuje s kandidátem 1 [i] 20:20 PREMIÉRA Agentura Jasno 1: Duch Šílené Sherry 14 [i] 21:20 PREMIÉRA Městečko Haven 2: 2. díl 2 [i] 22:20 PREMIÉRA Médium 7: Dohazovačka 2 [i] 23:20 Milionový lékař 1: Hůl se vždy najde.. 1