TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Monk VI. 16/16 [i] 09:25 Kobra 11 XIII. 9-10/12 [i] 11:05 Hrozba z nebies [i] 12:40 Bez stopy V. 23/24 [i] 13:25 Rýchle Televízne noviny [i] 13:30 Odložený prípad VII. 19/22 [i] 14:25 Monk VII. 1/16 [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 V dobrom aj v zlom I. 8/22 [i] 15:40 Mike a Molly I. 22/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS II. 23/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa VI. 23-24/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tá mrcha nedá pokoj! [i] 22:00 Život ide ďalej [i] 00:15 Nočné Televízne noviny [i] 00:35 Zámena manželiek [i] 01:25 Baby to chcú tiež [i] 02:45 Trapasy mojej sestry III. 15/22 [i] 03:05 Psych, s.r.o. III. 11/16 [i] 03:50 R.I.S.: Kriminálka Paríž I. 12/30 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy STV "N" [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Duel [i] 08:05 5 proti 5 [i] 08:55 Nebíčko v papuľke [i] 09:35 Maigret: Maigret a rozkoše noci [i] 11:05 Sila lásky III. 231/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Zoči - voči [i] 14:25 Divoký anjel 88 [i] 15:10 Dve tváre Anny 8/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Sila lásky V. 77 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Premena [i] 21:50 Dr.House VI.: Statočné srdce 6/22 [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Maigret: Maigret a rozkoše noci [i] 00:20 Dve tváre Anny 8/60 [i] 01:10 Premena [i] 02:50 Reportéri [i] 03:15 Nočné správy [i] 03:25 Sila lásky III. 231/244 [i] 04:15 Sila lásky V. 77 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Polícia [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Fidlibum [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Správy - Hírek [i] 10:30 Ukrajinský magazín [i] 11:00 Fokus - zdravie [i] 11:35 Zahrajte mi takúto [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 13:00 TKN [i] 13:30 Família: Linaje života [i] 14:00 Večer na tému [i] 15:40 Energetika [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 17:00 Senior klub [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Stratený domov 2 [i] 18:25 6 miliárd názorov - Boh 4 [i] 18:30 Večerníček: Bola jedna babka 5/7 [i] 18:40 Človek uprostred: Zabi svojho mamuta [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:55 Som rád, že namiesto domov a mostov staviam tance [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Profesionál [i] 22:10 Televízna sezóna: Pozemský nepokoj [i] 23:20 Umenie 2012: Literatúra [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Nevinní: Jediný podozrivý 17 [i] 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 07:55 KRIMI 08:25 Súdna sieň: Znásilnil dcéru [i] 09:25 Panelák IX.: Ukradli kameru! 10 [i] 10:25 Náš nový dom III. 5 [i] 11:15 Hoď svišťom: Biznis po rusky 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Nové bývanie [i] 13:30 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 17 [i] 14:25 Myšlienky vraha II. 8 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. 17 [i] 16:00 Profesionáli VI.: Týždeň poľovníckej kuchyne 5 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Hoď svišťom: Tiger 8 [i] 18:00 Súdna sieň: Špekulant [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Posadnutá Janka 11 [i] 21:15 Kosti VI. 22 [i] 22:15 Kosti V. 6 [i] 23:15 Hawaii 5.0 19 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V. 1,2/25 [i] 01:50 Špeciálne komando I. 7,8 [i] 03:25 Klamári I. 8 [i] 04:00 Dobrá manželka I. 8 [i] 04:45 Numb3rs IV. 18/18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Črepiny PLUS [i] 06:00 MODERNÉ VEŠTENIE 07:00 Doktorka Quinnová 122 [i] 07:45 Derrick 12 [i] 08:55 Matlock I. 5 [i] 09:50 Diagnóza: Vražda I. 1/19 [i] 10:30 Vraždy v Midsomeri VIII. 1/8 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 20 [i] 13:00 Panelák IX.: Ukradli kameru! 10 [i] 14:00 Newyorskí právnici 6 [i] 15:00 Simpsonovci XIV. 4 [i] 15:20 Griffinovci IV. 5 [i] 16:00 Ninja Factor II. 16 [i] 16:20 Náš nový dom III. 5 [i] 17:15 Prison Break: Útek z väzenia I. 8 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 20 [i] 18:50 Simpsonovci XIV. 5 [i] 19:10 Griffinovci IV. 6 [i] 19:35 Hoď svišťom: Tiger 8 [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 15 [i] 21:05 Dvaja policajti [i] 23:10 Mafstory: Pozor na Kimlu! [i] 00:00 Nežní zabijaci I. 13/13 [i] 00:50 Nežní zabijaci II. 1/13 [i] 01:30 Mafstory: Zázračný Milan [i] 02:15 Božská mrcha II. 6 [i] 03:00 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 15 [i] 03:40 Prison Break: Útek z väzenia I. 8 [i] 04:20 Navzdory osudu 56,57 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin 7/13 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Pochod na místě 8/22 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 19/26 [i] 09:00 Advokáti V. 8/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 5/22 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba II. 4/23 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 19/26 [i] 13:00 Merlin 8/13 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Správňák Joe 9/22 [i] 15:00 Advokáti V. 9/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 20/26 [i] 17:00 CSI: New York VI. 1/23 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 5/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 6/22 [i] 20:00 CSI: New York VI. 2/23 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 4/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 5/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 3/13 [i] 00:00 Poslední vteřiny II. 15/16 [i] 01:15 CSI: New York VI. 2/23 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba II. 5/23 [i] 02:55 Boj o čas III. 6/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Most který zachrání Hočiminovo město [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce 28 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Rozmary počasí [i] 08:10 Bořiči mýtů: Běh po vodě [i] 09:05 Mimořádné projekty: Most přes Beringův průliv [i] 10:00 Jak to dělají? 8 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 36 [i] 10:55 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 11:50 Opravna vraků 7 [i] 12:45 Na plný plyn: MV Augusta [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Marka Buehrleho [i] 14:35 Špinavé práce: Stěhování zvířat [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Pouhý smrtelník [i] 16:25 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 17:20 Mimořádné projekty: Most přes Beringův průliv [i] 18:15 Nutné k přežití: Severní Afrika [i] 19:10 Jak se to dělá: Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry [i] 19:40 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 20:05 V nejhorším případě: Jak přežít zemětřesení [i] 20:35 V nejhorším případě: Potápějící se auto/setkání s chřestýšem [i] 21:00 Sám v divočině 3 [i] 21:55 Výrobci zbraní 12 [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 10 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Výzva prezidenta Obamy [i] 00:40 V nejhorším případě: Jak přežít zemětřesení [i] 01:10 V nejhorším případě: Potápějící se auto/setkání s chřestýšem [i] 01:40 Sám v divočině 3 [i] 02:40 Výrobci zbraní 12 [i] 03:40 Bezpečná hranice USA 10 [i] 04:35 Jak se to dělá: Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery IV: Ve znamení Saturnu 19/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 14/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Palba z vlastních řad 20/32 [i] 10:15 Film o seriálu Vyprávěj [i] 10:30 Sluníčko na houpačce [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood: Cena za slávu 13/23 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Panství Downton 3/7 [i] 21:45 Krotitelé dluhů [i] 22:15 Podfukáři 3/12 [i] 23:10 Losování Sportky a Šance 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Blueberry [i] 01:20 Na stopě [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 Už rozsvítili lustry... [i] 06:00 Putování za písničkou 06:25 VII. Mezinárodní dudácký festival ve Strakonicích [i] 06:45 Po stopách třetího odboje [i] 07:10 Miminka za mřížemi [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Andělské děti [i] 09:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 09:35 Hledání ztraceného času [i] 09:55 Povolání kaskadér 81 [i] 10:50 Ta naše povaha česká [i] 11:20 Krásný ztráty [i] 11:55 Nebesa zmizela, jako když se zavře kniha [i] 12:45 Kam zmizel ten starý song [i] 13:25 Vizitky českých muzeí a galerií II [i] 13:35 Straty a nálezy: Veronika 3/5 [i] 14:30 Architektura 2/45 [i] 15:00 Pravda o sauně [i] 15:50 Domácí lékař aneb Nic není jen tak... [i] 15:55 Veteran TV 2/6 [i] 16:25 Jeden život s múzou [i] 16:40 O češtině [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka I 13/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Jasnovidec 6/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Obrazy ze života Boženy Němcové [i] 21:00 Ta naše povaha česká [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:10 Námezdní síla [i] 23:55 Soudružská móda [i] 00:50 Zapomenuté výpravy [i] 01:10 Na plovárně s Dilhanem C. [i] 01:35 Chcete mě? [i] 01:50 Máte mě! [i] 02:05 Kam zmizel ten starý song [i] 02:40 Folklorika [i] 03:10 Náš venkov [i] 03:25 B Panorama [i] 04:00 Studio B [i] 04:35 Posezení ve sklepě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Ulice 2112 [i] 10:00 Okruh [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Ženatý se závazky 214 [i] 13:05 Můj přítel Monk VII 12 [i] 13:55 Smetánka 6 [i] 14:50 Odložené případy III: Zachraňte Patricka Bubleyho 6 [i] 15:40 Beze stopy III 18 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IV 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka New York IV 4 [i] 18:35 Ulice 2113 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Druhý dech: Rekreační středisko pro krávy 3 [i] 21:25 Mentalista III: Krev na jeho rukách 3 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Hráči: * [i] 00:25 Útěk z vězení III 8 [i] 01:10 Odložené případy III: Zachraňte Patricka Bubleyho [i] 01:50 Novashopping 02:25 Beze stopy III: Přechod [i] 03:10 Áčko [i] 03:55 Mrtvá zóna VI 13 [i] 04:35 4400 III 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:25 Párty s kuchařem [i] 08:15 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a jeho mistrovské dílo 14 [i] 09:15 M*A*S*H 36 [i] 09:40 M*A*S*H 37 [i] 10:10 Prostřeno! [i] 10:55 Diagnóza vražda IV: Abeceda vraždy 11 [i] 11:45 Policejní divize I: Vykoupení 19 [i] 12:40 Ochránce IV: Vzájemná pomoc 7 [i] 13:35 Odpadlík V: 2:0 na body 1 [i] 14:25 Alf I: Vysoké styky 4 [i] 14:55 Můj přítel Monk VI: Pan Monk je na útěku 1/2 15 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VII: Lesní muž [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Ako som prežil: To dieťa nie je moje [i] 21:00 TOP STAR magazín [i] 22:05 Castle na zabití III: Smrtelná známost 1 [i] 23:00 Zákon a pořádek: Los Angeles: Záletný golfista 8 [i] 23:55 Nedokonalé zločiny VI: Pod vlivem ďábla 13 [i] 00:50 Volejte Věštce [i] 03:05 Nedokonalé zločiny VI: Pod vlivem ďábla 13 [i] 03:55 Ženy na cestách: Kapverdské ostrovy [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Na streche [i] 05:45 Smiechoty [i] 06:10 Skrytá vášeň 165/188 [i] 06:55 Cigánske srdce 124/218 [i] 08:05 Rebeli I. 103/215 [i] 08:50 Dr. Oz I. 39/174 [i] 09:40 Osobný strážca 12/64 [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 V objatí hodvábu 126/200 [i] 12:20 Dr. Oz I. 40/174 [i] 13:05 Správna Susan III. 17/23 [i] 13:30 Druhý dych 10/157 [i] 14:20 Sudkyňa Hatchettová III. 61/130 [i] 14:55 Rebeli I. 104/215 [i] 15:50 Rodinná kliatba 89/110 [i] 16:35 Cigánske srdce 125/218 [i] 17:20 Skrytá vášeň 166/188 [i] 18:10 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 12/21 [i] 19:00 Ženatý so záväzkami VI. 19/26 [i] 19:30 Frasier II. 5-6/24 [i] 20:15 Dr. House II. 19/24 [i] 21:10 Druhý dych 11/157 [i] 22:00 V objatí hodvábu 127/200 [i] 22:50 Zajtrajšie noviny IV. 21/22 [i] 23:40 Adela show [i] 00:25 Frasier II. 5-6/24 [i] 01:05 Dr. House II. 19/24 [i] 01:50 Ženatý so záväzkami VI. 19/26 [i] 02:15 Sudkyňa Hatchettová III. 61/130 [i] 02:35 Ulica III. 138/259 [i] 03:20 Rodinná kliatba 89/110 [i] 04:00 V tieni [i] 04:20 112 [i] 04:50 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Létající třída [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Opice [i] 13:45 Yesmeni [i] 15:25 Breakdance-girl [i] 17:00 Vysoká hra [i] 18:40 Poslední obrněný vlak [i] 21:00 Hra o čas [i] 22:45 Umlčení [i]