TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Monk VI. 15/16 [i] 09:30 Kobra 11 XIII. 7-8/12 [i] 11:10 Pretekárka [i] 12:45 Bez stopy V. 22/24 [i] 13:30 Rýchle Televízne noviny [i] 13:35 Odložený prípad VII. 18/22 [i] 14:25 Monk VI. 16/16 [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 V dobrom aj v zlom I. 7/22 [i] 15:40 Mike a Molly I. 21/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS II. 22/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa VI. 21-22/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Sedem smrteľných hriechov [i] 23:50 Nočné Televízne noviny [i] 00:15 Smrť z hlbín [i] 02:00 NCIS II. [i] 02:40 Trapasy mojej sestry III. 14/22 [i] 03:00 Psych, s.r.o. III. 10/16 [i] 03:45 R.I.S.: Kriminálka Paríž I. 11/30 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy STV "N" [i] 07:30 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Duel [i] 08:10 5 proti 5 [i] 08:55 Postav dom, zasaď strom [i] 09:30 Maigret: Maigret a sudcov dom [i] 11:10 Sila lásky III. 230/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Chodili sme spolu [i] 14:30 Divoký anjel 87 [i] 15:10 Dve tváre Anny 7/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 76 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kto hovorí pravdu? [i] 21:00 Zoči - voči [i] 21:50 Dr.House VI.: Zlá karma 5/22 [i] 22:35 Nočné správy [i] 22:45 Počasie [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Maigret: Maigret a sudcov dom [i] 00:35 Dve tváre Anny 7/60 [i] 01:20 O 5 minút 12 [i] 02:25 Svet v obrazoch [i] 02:55 Nočné správy [i] 03:05 Sila lásky III. 230/244 [i] 03:55 Sila lásky V. 76 [i] 04:45 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Amurské rozprávky 1/3 [i] 08:55 Dámsky klub "N" [i] 10:15 Správy - Hírek [i] 10:25 Mix magazín: Národnostný magazín - mix [i] 10:50 Fokus - práca [i] 11:30 Príroda zblízka: Pomoc pre zvieratá 8 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Zahrajte mi takúto [i] 13:25 Príbehy Bratislavského vodovodu [i] 13:40 Športové ozveny [i] 14:20 Spomíname na Júliusa Pántika: Smrť malomeštiaka [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Fokus - zdravie [i] 17:05 Hádzaná ME muži [i] 18:45 6 miliárd názorov - Boh 3 [i] 18:50 Večerníček: Bola jedna babka 4/7 [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:55 Dokumentárny klub: Chevolúcia [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Polícia [i] 22:05 Večer na tému [i] 23:40 VAT [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 C.S.I.: Kriminálka New York V. 15 [i] 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI 08:05 NOVINY TV JOJ 08:25 Súdna sieň: Zadosťučinenie [i] 09:25 Panelák IX.: Ivana tu už nebýva 9 [i] 10:25 Náš nový dom III. 4 [i] 11:15 Hoď svišťom: Frajer 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Nové bývanie [i] 13:30 Myšlienky vraha II. 6,7 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. 16 [i] 16:00 Profesionáli VI.: Svine 4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Hoď svišťom: Biznis po rusky 7 [i] 18:00 Súdna sieň: Tá istá pesnička [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Ukradli kameru! 10 [i] 21:15 Kosti V. 5 [i] 22:15 Nevinní: Jediný podozrivý 17 [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 17 [i] 00:15 Špeciálne komando I. 5,6 [i] 01:55 Klamári I. 7 [i] 02:35 Dobrá manželka I. 7 [i] 03:15 Numb3rs IV. 17 [i] 04:00 Špeciálne komando I. 5,6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 MODERNÉ VEŠTENIE 07:00 Doktorka Quinnová 121 [i] 07:45 Derrick 11 [i] 08:55 Matlock I. 4 [i] 09:50 Diagnóza: Vražda IV. 26/26 [i] 10:30 Vraždy v Midsomeri VII. 7/7 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 19 [i] 13:00 Panelák IX.: Ivana tu už nebýva 9 [i] 14:00 Newyorskí právnici 5 [i] 15:00 Simpsonovci XIV. 3 [i] 15:20 Griffinovci IV. 4 [i] 16:00 Ninja Factor II. 15 [i] 16:20 Náš nový dom III. 4 [i] 17:15 Prison Break: Útek z väzenia I. 7 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 19 [i] 18:50 Simpsonovci XIV. 4 [i] 19:10 Griffinovci IV. 5 [i] 19:35 Hoď svišťom: Biznis po rusky 7 [i] 20:15 Vyjednávači 3 [i] 21:05 Originály na cestách II. 14 [i] 22:00 Ice Road Truckers II. 7 [i] 22:55 Črepiny [i] 23:30 Hoď svišťom: Manažérka 2 [i] 00:00 Vyjednávači 3 [i] 00:45 Originály na cestách II. 14 [i] 01:25 Ice Road Truckers II. 7 [i] 02:10 Božská mrcha II. 5 [i] 02:50 Prison Break: Útek z väzenia I. 7 [i] 03:35 Navzdory osudu 53,54,55 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin 6/13 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Rudí kámoši 7/22 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 18/26 [i] 09:00 Advokáti V. 7/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 4/22 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba II. 3/23 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA 24/24 [i] 13:00 Merlin 7/13 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Pochod na místě 8/22 [i] 15:00 Advokáti V. 8/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 19/26 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA 24/24 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 4/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 5/22 [i] 20:00 CSI: New York VI. 1/23 [i] 21:00 CSI: New York VII. 19/22 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 11/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10/24 [i] 00:00 Kriminálka z pobřeží 3/20 [i] 01:00 CSI: New York VII. 19/22 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 11/24 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10/24 [i] 03:25 Kriminálka z pobřeží 3/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Vodní elektrárna na kanadské řece Toba [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce 27 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Uprostřed bouře [i] 08:10 Bořiči mýtů: Obličejové masky z filmu Mission Impossible [i] 09:05 Mimořádné projekty: Americká metra [i] 10:00 Jak to dělají? 7 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 35 [i] 10:55 Nutné k přežití: Kanadské Skalisté hory [i] 11:50 Opravna vraků 6 [i] 12:45 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 2 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro kalifornské záchranáře [i] 14:35 Špinavé práce 28 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Rozmary počasí [i] 16:25 Bořiči mýtů: Běh po vodě [i] 17:20 Mimořádné projekty: Americká metra [i] 18:15 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 19:10 Jak se to dělá: Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry [i] 19:40 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i] 20:05 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu: Námořní plavidlo [i] 21:00 Freddie Flintoff versus svět 3 [i] 21:55 Idiot na cestách: Karl se vrací domů [i] 22:50 Národ šílenců: Soutěž tanků [i] 23:45 Bořiči mýtů: Zelený sršeň [i] 00:40 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu: Námořní plavidlo [i] 01:40 Freddie Flintoff versus svět 3 [i] 02:40 Idiot na cestách: Karl se vrací domů [i] 03:40 Národ šílenců: Soutěž tanků [i] 04:35 Jak se to dělá: Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery IV: Chráněnec mého bratra 18/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 13/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Ve znamení Saturnu 19/32 [i] 10:10 Film o filmu Venkovský učitel [i] 10:30 Kluci v akci [i] 10:50 Na cestě po jižní Keni [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood: Říše rostlin 12/23 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Venkovský učitel [i] 22:00 Komici na jedničku [i] 22:55 Poslední leč Alfonse Karáska [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Californication IV: Domove, sladký domove 3/12 [i] 00:30 MI5 3/16 [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 O písničkách a tancování ze západních Čech [i] 05:40 František Drtikol - malíř, fotograf, mystik [i] 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 PORT [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: Dražší, než se zdá 07:05 Třistatřicettři [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Do práce [i] 09:30 Tisíc let české myslivosti [i] 10:00 Oceán plný dobrodružství: Volání kosatek 2/5 [i] 10:55 Chikopelo [i] 11:15 Historie Poslední bomby [i] 12:05 Chcete je? [i] 12:10 Evropa dnes [i] 12:40 Příště u Vás podruhé z Loun ...tentokrát s Lounskou třináctkou a průvodcem J. [i] 13:20 Náš venkov [i] 13:35 Heydrich - konečné řešení: Je nutné mluvit německy 20/44 [i] 14:00 Království divočiny: Dívka a obří chobotnice [i] 14:30 Cestománie [i] 15:00 Příští cesta na Měsíc [i] 15:50 Jak vznikl svět [i] 15:55 Turecko - brána Orientu [i] 16:15 Ženy Charty 77 [i] 16:30 Andělské děti [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka I 12/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Veselé Vánoce 5/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Prochorovka 3/10 [i] 20:50 Po stopách třetího odboje [i] 21:20 Historie.cs [i] 22:05 Putování s domácími zvířaty [i] 23:45 Q [i] 00:10 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 2/8 [i] 00:35 Divadlo žije! [i] 01:05 Kultura.cz [i] 01:30 Kultura.cz Ostrava [i] 01:55 Děti 50. let [i] 02:25 Babylon [i] 02:50 Do práce [i] 03:15 Evropa dnes [i] 03:45 Tramvaj do stanice město [i] 04:25 Chvála bláznovství [i] 04:50 Sólo pro jeden dech [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2111 [i] 10:00 Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku [i] 11:25 Mr. Bean: Dobrou noc, pane Beane [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Ženatý se závazky 213 [i] 13:00 Můj přítel Monk VII 11 [i] 13:50 Smetánka 5 [i] 14:45 Odložené případy III: Uvězněná 5 [i] 15:40 Beze stopy III 17 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IV 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka New York IV 3 [i] 18:35 Ulice 2112 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ledové ostří 4: Oheň a led [i] 21:45 Noční Televizní noviny [i] 22:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Samotka 3 [i] 23:05 Tudorovci III 3 [i] 23:55 Útěk z vězení III 7 [i] 00:40 Odložené případy III: Uvězněná [i] 01:25 Novashopping 02:00 Beze stopy III: Osamělá hvězda [i] 02:45 DO-RE-MI [i] 04:00 Mrtvá zóna VI 11, 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:25 Párty s kuchařem [i] 08:15 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a tři Julie 13 [i] 09:15 M*A*S*H 34 [i] 09:40 M*A*S*H 35 [i] 10:10 Prostřeno! [i] 10:55 Diagnóza vražda IV: Kandidát na vraždu 10 [i] 11:45 Policejní divize I: Matky a dcery 18 [i] 12:40 Ochránce IV: Čekárna 6 [i] 13:35 Odpadlík IV: Dům pro panenky 22 [i] 14:25 Alf I: Hledá se kocour 3 [i] 14:55 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a jeho mistrovské dílo 14 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VI: Draví ptáci [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:15 Soukromá dramata [i] 22:05 Sběratelé kostí V: X v aktech 11 [i] 23:00 Myšlenky zločince V: Svatá smrt 19 [i] 23:55 Nedokonalé zločiny VI: Zase spolu 12 [i] 00:50 Volejte Věštce [i] 03:05 Nedokonalé zločiny VI: Zase spolu 12 [i] 03:55 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:25 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Na streche [i] 05:45 Smiechoty [i] 06:15 Skrytá vášeň 164/188 [i] 06:55 Cigánske srdce 123/218 [i] 08:00 Rebeli I. 102/215 [i] 08:50 Dr. Oz I. 38/174 [i] 09:35 Osobný strážca 11/64 [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 V objatí hodvábu 125/200 [i] 12:15 Dr. Oz I. 39/174 [i] 13:05 Správna Susan III. 16/23 [i] 13:25 Druhý dych 9/157 [i] 14:10 Sudkyňa Hatchettová III. 60/130 [i] 14:50 Rebeli I. 103/215 [i] 15:40 Rodinná kliatba 88/110 [i] 16:25 Cigánske srdce 124/218 [i] 17:20 Skrytá vášeň 165/188 [i] 18:10 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 11/21 [i] 19:00 Ženatý so záväzkami VI. 18/26 [i] 19:30 Frasier II. 3-4/24 [i] 20:00 Dr. House II. 18/24 [i] 21:00 Druhý dych 10/157 [i] 22:00 V objatí hodvábu 126/200 [i] 22:50 Zajtrajšie noviny IV. 20/22 [i] 23:40 Adela show [i] 00:20 Frasier II. 3-4/24 [i] 01:05 Dr. House II. 18/24 [i] 01:45 Ženatý so záväzkami VI. 18/26 [i] 02:10 Správna Susan III. 16/23 [i] 02:30 Sudkyňa Hatchettová III. 60/130 [i] 02:50 Ulica III. 137/259 [i] 03:35 Rodinná kliatba 88/110 [i] 04:15 V tieni [i] 04:35 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Kamioňák [i] 08:55 Teleshopping 12:05 I.Q.: Génius [i] 13:55 Tygr a sníh [i] 16:00 Pád do ticha [i] 17:55 Opice [i] 19:40 Yesmeni