TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Monk VI. 14/16 [i] 09:30 Kobra 11 XIII. 6/12 [i] 10:20 Prachy dělaj člověka [i] 12:20 Bez stopy V. 21/24 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Odložený prípad VII. 17/22 [i] 14:05 Monk VI. 15/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 V dobrom aj v zlom I. 6/22 [i] 15:25 Susedia [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS II. 21/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa VI. 19-20/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Piadihajzlík v akcii [i] 22:00 Partička [i] 22:35 Nočné Televízne noviny [i] 23:05 Americký ninja 2 [i] 00:50 Piadihajzlík v akcii [i] 02:15 Trapasy mojej sestry III. 12-13/22 [i] 02:55 Psych, s.r.o. III. 9/16 [i] 03:35 R.I.S.: Kriminálka Paríž I. 10/30 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy STV "N" [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Duel [i] 08:10 5 proti 5 [i] 09:00 Svet v obrazoch [i] 09:35 Maigret: Maigret u Vlámov [i] 11:05 Sila lásky III. 229/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:25 Divoký anjel 86 [i] 15:10 Dve tváre Anny 6/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Sila lásky V. 75 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Lilly Schönauerová: Milujem cudzinca [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Zúfalí romantici 2/6 [i] 23:25 Maigret: Maigret u Vlámov [i] 00:50 Dve tváre Anny 6/60 [i] 01:35 Lilly Schönauerová: Milujem cudzinca [i] 03:00 Góly - body - sekundy [i] 03:15 Sila lásky III. 229/244 [i] 04:05 Sila lásky V. 75 [i] 04:55 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Extr@français 1/13 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Tvárou v tvár [i] 10:50 Fokus - rodina [i] 11:30 Hľadanie stratených svetov: Moldavská jaskyňa mŕtvych [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Zahrajte mi takúto [i] 13:20 Tichý potok [i] 13:45 Na zelenej linke alebo Neseparujte sa -SEPARUJTE! [i] 14:00 Život v pohybe: Beh [i] 14:25 Autosalón [i] 15:00 Odpískané [i] 15:25 Magazín NHL [i] 15:55 Mix magazín: Národnostný magazín - mix [i] 16:30 Fokus - práca [i] 17:00 VAT [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Príroda zblízka: Pomoc pre zvieratá 8 [i] 18:25 6 miliárd názorov - Boh 2 [i] 18:30 Večerníček: Bola jedna babka 3/7 [i] 18:40 Svedkovia dávnych čias [i] 18:50 (Ne)celebrity [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:55 Medicína [i] 20:50 Športové ozveny [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Test magazín [i] 22:05 Pa-ra-da [i] 23:40 On Air [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV "N" [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Glee II. 17 [i] 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 KRIMI 08:25 Súdna sieň: Zabila si ma! [i] 09:25 Panelák IX.: Paradox 8 [i] 10:25 Náš nový dom III. 3 [i] 11:15 Hoď svišťom: Poľovačka na hríby 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Nové bývanie [i] 13:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 2 [i] 14:25 Myšlienky vraha II. 6 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. 15 [i] 16:00 Profesionáli VI.: Luník IX. 3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Hoď svišťom: Frajer 6 [i] 18:00 Súdna sieň: Nie som jeho otec! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Ivana tu už nebýva 9 [i] 21:15 Farmár hľadá ženu [i] 22:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov 2 [i] 23:30 Californication - Orgie v Kalifornii II. 6 [i] 00:00 Kruh [i] 02:10 Iba obchod [i] 03:30 Klamári I. 6 [i] 04:15 Dobrá manželka I. 6 [i] 04:55 Numb3rs IV. 16 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 MODERNÉ VEŠTENIE 07:00 Doktorka Quinnová 120 [i] 07:45 Derrick 10 [i] 08:55 Matlock I. 3 [i] 09:50 Diagnóza: Vražda IV. 25 [i] 10:30 Vraždy v Midsomeri VII. 6 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 18 [i] 13:00 Panelák IX.: Paradox 8 [i] 14:00 Amerika má talent [i] 15:00 Simpsonovci VII. 4 [i] 15:20 Šokujúce zábery 50 [i] 16:00 Ninja Factor II. 14 [i] 16:20 Náš nový dom III. 3 [i] 17:15 Prison Break: Útek z väzenia I. 6 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 18 [i] 18:50 Simpsonovci XIV. 3 [i] 19:10 Griffinovci IV. 4 [i] 19:35 Hoď svišťom: Frajer 6 [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 14 [i] 21:05 C.S.I.: Kriminálka New York II. 5 [i] 22:00 Ochrana svedkov III. 5 [i] 22:50 Ochrana svedkov II. 4 [i] 23:40 Dexter II. 1,2/12 [i] 01:25 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 14 [i] 02:10 Ochrana svedkov III. 5 [i] 02:50 Ochrana svedkov II. 4 [i] 03:30 Ted a spol. II. 13/13 [i] 03:50 Božská mrcha II. 4 [i] 04:30 Navzdory osudu 51,52 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin 5/13 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Andělé a Ďáblové 6/22 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 17/26 [i] 09:00 Advokáti V. 6/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 3/22 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba II. 2/23 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA 23/24 [i] 13:00 Merlin 6/13 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Rudí kámoši 7/22 [i] 15:00 Advokáti V. 7/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 18/26 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA 23/24 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 3/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 4/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 24/24 [i] 21:00 Dr. House VI. 5/22 [i] 22:00 Dr. House VI. 6/22 [i] 23:00 Pilíře Země 3/8 [i] 00:10 True Blood - Pravá krev: Začíná to jiskřit 5/12 [i] 01:20 Dr. House VI. 5/22 [i] 02:15 Dr. House VI. 6/22 [i] 03:00 Pilíře Země 3/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: Africa Mercy [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce 26 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Doba bouří [i] 08:10 Bořiči mýtů: Operace Valkýra [i] 09:05 Mimořádné projekty: Transatlantický tunel [i] 10:00 Jak to dělají? 6 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 34 [i] 10:55 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 11:50 Opravna vraků 5 [i] 12:45 Burácení v srdcích: Velká ryba v malém rybníce [i] 13:40 Americký chopper: Elektrická motorka od Siemensu [i] 14:35 Špinavé práce 27 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Uprostřed bouře [i] 16:25 Bořiči mýtů: Obličejové masky z filmu Mission Impossible [i] 17:20 Mimořádné projekty: Transatlantický tunel [i] 18:15 Nutné k přežití: Kanadské Skalisté hory [i] 19:10 Jak se to dělá: Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky [i] 19:40 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i] 20:05 Dvojí přežití 7 [i] 21:00 Špinavé práce 3 [i] 21:55 Povolení vrtat 3 [i] 22:50 Zvědavost: Existuje paralelní vesmír? [i] 23:45 Bořiči mýtů: Zaměřeno na hmyz [i] 00:40 Dvojí přežití 7 [i] 01:40 Špinavé práce 3 [i] 02:40 Povolení vrtat 3 [i] 03:40 Zvědavost: Existuje paralelní vesmír? [i] 04:35 Jak se to dělá: Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 12/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Chráněnec mého bratra 18/32 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 13. komnata Romana Vaňka [i] 11:30 168 hodin [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood: Pohádka díkůvzdání 11/23 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Události za okamžik a počasí [i] 18:59 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Život je ples: Děda Požár 3/16 [i] 21:00 Na cestě po jižní Keni [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 MI5 3/16 [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Kriminálka Paříž: Vnitřní oheň 53/62 [i] 00:15 Toulavá kamera [i] 00:45 Objektiv [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 05:20 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 06:00 Děti 50. let [i] 06:25 Babylon [i] 06:55 Ekoprůkopníci: Ekospolečenství [i] 07:15 Příběh létající pevnosti [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 09:25 Tvary přírody 2/6 [i] 09:55 Kamera na cestách: Austrálie z balónu 2/3 [i] 10:40 Útržky obrázků [i] 11:00 GEN [i] 11:15 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 17/26 [i] 12:10 Stará domovní znamení [i] 12:40 Veteran TV 2/6 [i] 13:10 Hledání ztraceného času [i] 13:25 Československý filmový týdeník 1962 868/2379 [i] 13:40 Po stopách třetího odboje [i] 14:05 Kolaborovali s nacisty 2/12 [i] 15:00 Památné bitvy [i] 15:50 Karel IV. [i] 16:00 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 16:20 V kůži předků [i] 16:30 Děti 50. let [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka I 11/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Mumie tatínkem 4/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kolaborovali s nacisty 3/12 [i] 21:00 Okno do dvora [i] 22:50 Třistatřicettři [i] 23:45 Gambler [i] 01:25 Povolání kaskadér [i] 02:20 Krásný ztráty [i] 02:55 Chcete je? [i] 03:00 Cesty víry: Street Church [i] 03:30 Uchem jehly [i] 03:55 Nejlepší z Moravy [i] 04:35 Přezůvky s sebou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Ulice 2110 [i] 10:05 Na samotě u lesa [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Ženatý se závazky 212 [i] 13:00 Můj přítel Monk VII 10 [i] 13:55 Smetánka 4 [i] 14:50 Odložené případy III: Barvy 4 [i] 15:40 Beze stopy III 16 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka New York IV 2 [i] 18:30 Ulice 2111 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku [i] 21:35 Noční Televizní noviny [i] 22:05 Námořní vyšetřovací služba VIII 3 [i] 22:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 13 [i] 00:00 Zátoka vášní: * 24, 25 [i] 00:55 Odložené případy III: Barvy [i] 01:35 Novashopping 02:15 Beze stopy III: Štvanice [i] 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:25 Párty s kuchařem [i] 08:15 Můj přítel Monk VI: Pan Monk jde do banky 12 [i] 09:15 M*A*S*H 32 [i] 09:40 M*A*S*H 33 [i] 10:10 Prostřeno! [i] 10:55 Diagnóza vražda IV: Vražda v autobusu 9 [i] 11:45 Policejní divize I: Svědkyně pod vlivem 17 [i] 12:40 Ochránce IV: Ve slepé uličce 5 [i] 13:35 Odpadlík IV: Volá Hog 21 [i] 14:25 Alf I: Dobrodružná noc 2 [i] 14:55 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a tři Julie 13 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VI: Příběh dvou vesnic [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Ako som prežil: Obvinenie [i] 21:00 Partička [i] 21:35 Anatomie lži III: Vražedný program 13 [i] 22:30 Sběratelé kostí IV: Popelka v krabici 20 [i] 23:25 Nedokonalé zločiny VI: První krev 11 [i] 00:20 Autosalon [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:05 Nedokonalé zločiny VI: První krev 11 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 V tieni [i] 05:30 112 [i] 06:05 Skrytá vášeň 163/188 [i] 06:45 Cigánske srdce 122/218 [i] 07:55 Rebeli I. 101/215 [i] 08:40 Dr. Oz I. 37/174 [i] 09:45 Osobný strážca 10/64 [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:25 Pánu učiteľovi z lásky 2 [i] 13:00 Dr. Oz I. 38/174 [i] 13:45 Správna Susan III. 15/23 [i] 14:10 Sudkyňa Hatchettová III. 59/130 [i] 14:45 Rebeli I. 102/215 [i] 15:35 Rodinná kliatba 87/110 [i] 16:25 Cigánske srdce 123/218 [i] 17:15 Skrytá vášeň 164/188 [i] 18:05 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 10/21 [i] 18:55 Ženatý so záväzkami VI. 17/26 [i] 19:25 Frasier II. 1-2/24 [i] 20:00 Dr. House II. 17/24 [i] 21:00 Druhý dych 9/157 [i] 21:55 V objatí hodvábu 125/200 [i] 22:40 Poisťovňa šťastia IV. 16/16 [i] 23:40 Adela show [i] 00:25 Frasier II. 1-2/24 [i] 01:05 Dr. House II. 17/24 [i] 01:50 Ženatý so záväzkami VI. 17/26 [i] 02:15 Správna Susan III. 15/23 [i] 02:35 Sudkyňa Hatchettová III. 59/130 [i] 02:55 Ulica III. 136/259 [i] 03:40 Rodinná kliatba 87/110 [i] 04:20 V tieni [i] 04:40 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Purpurové květy [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Roman Polanski: Pravdivý příběh [i] 13:50 Sladkých sedmnáct