TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:05 Dobrodružstvá Jackieho Chana III. 10/17 [i] 06:25 Duck Dodgers I. 9/13 [i] 06:45 Princ Bajaja [i] 08:05 Čarodejnice III. 1/22 [i] 08:50 Olsen Twins: Prázdniny v Paríži [i] 10:15 Priatelia I. 13-14/24 [i] 11:10 Tlsťoch Harry zasahuje [i] 12:50 Kung Fu smeč [i] 14:45 Policajt v Beverly Hills 2 [i] 16:35 Rýchle Televízne noviny [i] 16:40 Ja som ty a ty si ja [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 To najlepšie z 12. plesu v opere [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ja, legenda [i] 21:55 Muž v ohni [i] 00:30 Banditi [i] 02:30 Hustle a Flow [i] 04:15 Priatelia I. 13-14/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy STV "N" [i] 07:00 Šmolkovia: Víla Lakónia [i] 07:15 Šmolkovia: Ako si Vtipko zlomil kosť smiechu [i] 07:30 Garfield: Problém z rúry [i] 07:45 Garfield: Sused Nathan [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:25 Superchyty [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:25 Fenomén Junior [i] 09:55 Bud Bindi: Verím v Európsku úniu [i] 10:30 Legendy popu: Legendy popu [i] 12:30 Autosalón [i] 13:05 On Air [i] 13:25 Adam Šangala 1/3 [i] 14:30 Pýcha a predsudok 1/6 [i] 15:25 Pýcha a predsudok 2/6 [i] 16:25 Krik čiernych vlkov [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Pošta pre teba [i] 21:10 Moje krídla [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Otrok [i] 00:30 Krik čiernych vlkov [i] 02:00 Moje krídla [i] 03:30 Otrok [i] 04:55 Pýcha a predsudok 1/6 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Správy - Hírek [i] 08:40 Televíkend [i] 09:10 Extr@français 1/13 [i] 09:35 Jambaru, Okinawa - život v pralese [i] 10:25 Žijú medzi nami - nevidiaci a slabozrakí v Košiciach [i] 10:55 TKN [i] 11:20 Občan za dverami [i] 11:50 Načo sú rodičia deťom v puberte? [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:00 Moja misia: Za obzor /Haiti/ [i] 13:35 Senior klub [i] 14:05 Kapura [i] 14:50 Farmárska revue [i] 15:05 Svadba bez nevesty [i] 16:20 Rodina a alkohol [i] 17:00 ŠKST Bratislava - El Niňo Praha [i] 17:25 Život v pohybe: Beh [i] 18:00 Na ceste: Na ceste po východnom pobreží Juhoafrickej republiky [i] 18:25 6 miliárd názorov - Hnev/Ospravedlnenie 2 [i] 18:30 Večerníček: Bola jedna babka 1/7 [i] 18:45 Na zelenej linke alebo Neseparujte sa -SEPARUJTE! [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:55 Megamosty: Čína - mosty Lupu a Žunjang 3/3 [i] 20:50 Anjeli strážni: Tomiho Kida Kovácsa [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Bludička [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Numb3rs IV. 15 [i] 05:55 C.S.I.: Kriminálka New York V. 14 [i] 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 Hero Factory [i] 07:25 Beyblade Metal Fusion [i] 07:50 Timon a Pumbaa I. [i] 08:15 Myška v prérii [i] 09:00 Rozprávková jazda [i] 09:25 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Geissenovci - Ťažký život milionárov [i] 10:15 Ľadová katastrofa [i] 12:00 Vražda v mojom dome [i] 13:40 Smrtonosná pasca [i] 16:10 Amerika má talent [i] 17:00 Fantastická štvorka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Neserte nám pestúnku [i] 22:20 60 sekúnd [i] 00:40 Tajomné zlo [i] 02:10 Vražda v mojom dome [i] 03:40 Tajomné zlo [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Perry Mason: Prípad vraha z mužstva hviezd [i] 07:25 Doktorka Quinnová 146,147 [i] 09:00 Viem, že moje dieťa je hviezda! 1/8 [i] 09:50 Kapor na torte - Deň druhý [i] 10:55 Všetci moji Ex 3,4 [i] 12:30 Simpsonovci XIV. 2 [i] 13:00 Griffinovci IV. 3 [i] 13:25 Ninja Factor II. 13 [i] 13:50 Podrazy I. 5 [i] 14:30 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE: Život na Marse 1,2/17 [i] 16:15 30 prípadov majora Zemana: Krížová cesta - 1954; Kliešte – 1955 11,12 [i] 18:55 Podrazy I. 5 [i] 19:25 Simpsonovci VII. 3 [i] 19:50 Šokujúce zábery 49 [i] 20:15 Profesionáli II.: Supermegaextrapoliš, Raper 3,4 [i] 22:00 Zákon gangu I. 3,4 [i] 23:45 Črepiny [i] 00:45 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE: Život na Marse 1/17 [i] 01:25 Ukradnutý diamant [i] 03:05 Stratená nevinnosť [i] 04:30 Maharadžova dcéra 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ochránce III. 19/23 [i] 07:00 Advokáti 5/34 [i] 08:00 Advokáti 6/34 [i] 09:00 Ztracený svět III.: Přízrak 13/22 [i] 10:00 Andromeda II. 9/22 [i] 11:00 Andromeda II. 10/22 [i] 12:00 Ztracený svět III.: Tajemství 14/22 [i] 13:00 Dr. House V. 13/24 [i] 14:00 Dr. House V. 14/24 [i] 15:00 Dr. House V. 15/24 [i] 16:00 Dr. House V. 16/24 [i] 17:00 Dr. House V. 17/24 [i] 18:00 Dr. House V. 18/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 2/23 [i] 20:00 Dr. House VI. 3/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 2/24 [i] 23:00 CSI: New York VII. 18/22 [i] 00:00 Pilíře Země 2/8 [i] 01:10 Dr. House VI. 3/22 [i] 02:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10/24 [i] 02:50 CSI: New York VII. 18/22 [i] 03:35 Pilíře Země 2/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Stadion na světové úrovni - Jižní Afrika [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Jízda: ZZ Chop [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 07:45 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Megastavitelé: Vodní elektrárna na kanadské řece Toba [i] 09:05 Impozantní lodě: MV Solitaire [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Opera v Sydney [i] 10:55 Masivní rychlost: Sportovní automobily [i] 11:25 Masivní rychlost: Válečné lodi [i] 11:50 Stěhování obrů: Tři milionářské obří plachetnice [i] 12:45 Povolení vrtat 5 [i] 13:40 Bratři z močálu: Opravdový kusanec [i] 14:10 Bratři z močálu: Do bažiny vstoupí krokodýl [i] 14:35 Megastavitelé: Most šejka Zayeda v Abu Dhabi [i] 15:30 Národ šílenců: Minimotorka [i] 16:25 Jak se to dělá 7 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně: Bavlněné tampóny/Pinballové hrací stroje/Kachličky/Těsto na chleba [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Opera v Sydney [i] 18:15 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 19:10 Stěhování obrů 4 [i] 20:05 Jak se to dělá 2 [i] 20:35 Jak se to dělá 3 [i] 21:00 Muž, žena a divočina: Zpráva v lahvi [i] 21:55 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 22:50 Přísně tajné – havárie letadel: Požár na palubě [i] 23:45 Obnovení: Přestavba Ground Zero: Znovuvydobytí místa v panoramatu města - část 2 [i] 00:40 Stěhování obrů 4 [i] 01:40 Muž, žena a divočina: Zpráva v lahvi [i] 02:40 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 03:40 Jak se to dělá: Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby [i] 04:05 Přísně tajné – havárie letadel: Požár na palubě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery IV: Chráněnec mého bratra 18/32 [i] 06:00 Malý televizní kabaret [i] 06:25 Franklin 23/52 [i] 06:50 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 2/26 07:20 Království křivých zrcadel [i] 08:35 Kostičky [i] 08:45 Moudronos [i] 09:05 Pátrání světlušky Lucie [i] 09:20 Rande s Fyzikou [i] 09:30 Zprávičky [i] 09:50 Bludiště [i] 10:20 Cesta na Měsíc 3D [i] 11:40 Film o filmu Láska je láska [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:30 Malá farma: Liščí úklady [i] 13:55 Smrt na Nilu [i] 16:10 Úsměvy Tatiany Vilhelmové [i] 16:50 Vdáš se, a basta! [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:54 Předpověď počasí [i] 18:59 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Hodina pravdy [i] 20:55 Hrbáč [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Mrtví jako já [i] 00:30 Malá farma: Liščí úklady [i] 00:55 Přes nový práh [i] 01:20 Tohle jsem já... [i] 01:35 Posezení s BROLNEM [i] 02:10 Po stopách hvězd [i] 02:35 Bolkoviny [i] 03:20 Bakaláři 1980 [i] 04:35 Trocha šafránu z televizního archivu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 05:20 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 06:00 Kolaborovali s nacisty 2/12 [i] 06:50 Ročník 1919 [i] 07:10 Největší tankové bitvy: Kursk, operace Citadela 2/10 [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:20 Folklorika [i] 09:50 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 10:15 Tisíc let české myslivosti [i] 10:45 Československý filmový týdeník 1962 868/2379 [i] 11:00 Kultura.cz [i] 11:25 Divadlo žije! [i] 11:55 Game Page [i] 12:25 PORT [i] 12:55 Nálety na Německo [i] 13:50 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 17/26 [i] 14:50 Oceán plný dobrodružství: Volání kosatek 2/5 [i] 15:45 Zpět k pramenům: Na střeše Evropy 1/13 [i] 16:10 Zázračná planeta: Divoké srdce: Afriky 2/3 [i] 17:00 Ranč U Zelené sedmy: Jak jsme se rozmnožili 2/42 [i] 17:30 Není houba jako houba [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Musicblok [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Waterloo [i] 20:50 45 let MFF Karlovy Vary [i] 21:00 Ceny české filmové kritiky [i] 22:30 Soudružská móda [i] 23:25 Vexile 2077 [i] 01:20 Červený trpaslík: Ozvěny budoucnosti 2/52 [i] 01:50 Je to soda 2/3 [i] 02:20 Yo-Yo Ma a přátelé 1/2 [i] 03:00 Stará domovní znamení [i] 03:25 Křesťanský magazín [i] 03:50 Zpět k pramenům: Na střeše Evropy 1/13 [i] 04:10 Zkus mít vkus [i] 04:35 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Novashopping 06:25 Záhady přírody [i] 06:50 Myšák Stuart Little 9 [i] 07:10 Roary: Závodní auto 20, 21 [i] 07:35 Baby Looney Tunes 27 [i] 07:55 Tom a Jerry II 10 [i] 08:20 Batman vítězí II 7 [i] 08:45 Spongebob v kalhotách 87 [i] 09:10 Hannah Montana II 9, 10 [i] 10:00 Starosti pana starosty [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Kristián [i] 14:15 Nabitá zbraň 1 [i] 15:45 Já už budu hodný, dědečku! [i] 17:25 Ženy [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Firewall [i] 22:00 Dnes neumírej [i] 00:20 Zbohatni nebo chcípni: * [i] 02:20 Novashopping 02:55 Hranice nemožného 5 [i] 03:40 Volejte Novu [i] 04:30 Mrtvá zóna VI 7, 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 07:10 Beyblade Metal Fusion: Střet! Ohnivec versus Pegasus 39 [i] 07:35 Mickeyho klubík III: Princ Pete na hrášku 15 [i] 08:05 M*A*S*H 30 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:45 Zázraky života: Nic nekončí 3 [i] 10:50 Hannah Montana / Miley Cyrus: Koncert "To nejlepší z obou světů" [i] 12:15 Šílená jízda [i] 14:05 Zamilovaný profesor 2 - Klumpovi [i] 16:10 Columbo: Obrácený negativ [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Soukromá válka pana Wilsona [i] 22:05 Krvavý příliv [i] 00:20 Pistolnice [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Nikdo není dokonalý [i] 04:45 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 112 [i] 05:35 Smiechoty [i] 06:00 Slávici na ulici [i] 07:05 Je to možné?! [i] 07:30 Skrytá vášeň 161/188 [i] 08:35 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 90/129 [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Sabrina - mladá čarodejnica V. 17/22 [i] 11:30 Jesse I. 18/22 [i] 11:50 Letušky 3/8 [i] 12:15 Veronika Marsová I. 11/22 [i] 13:10 VILOmeniny [i] 14:25 Vraždy v lepšej spoločnosti: Smrť v dubovom lese [i] 16:00 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i] 17:30 Skrytá vášeň 162/188 [i] 18:20 Inga Lindströmová: V sieťach lásky [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Na krídlach nádeje [i] 21:40 Príbehy o láske: Cesta za šťastím [i] 23:20 Desivé spomienky [i] 00:55 Príbehy o láske: Cesta za šťastím [i] 02:25 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i] 03:45 Jesse I. 18/22 [i] 04:10 Nočné lampy [i] 04:55 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Prostě spolu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Iluze lásky [i] 13:50 Poslední obrněný vlak [i] 16:15 Globální dopad [i] 17:55 Hrozba z nebe [i] 19:45 Pád do ticha [i] 21:40 Nezkušené holčičky [i] 23:15 Jak vykrást banku [i] 00:50 Drsný časy [i] 02:45 Boogeyman [i] 04:15 Sexy mrtvola [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Skoky na lyžcíh [i] 10:10 Lyžování [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:45 Běžecké lyžování [i] 16:15 Biatlon [i] 17:25 Lyžování [i] 17:30 Šipky [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:00 Bojové sporty [i] 22:00 Bojové sporty [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 01:15 Motorismus [i] 02:00 Závěr vyslání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Rebelky bez příčiny 5 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 9: 6. díl 6 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 9: 7. díl 7 [i] 10:00 Pohotovost 4: Strážcem bratra svého 16 [i] 11:00 Pohotovost 4: Krvavá lapálie 17 [i] 12:00 Pohotovost 4: Instinktivní reakce 18 [i] 13:00 Pohotovost 4: Odstíny šedi 19 [i] 14:00 Pohotovost 4: O lítosti minulé a strachu budoucím 20