TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Monk VI. 13/16 [i] 09:25 Kobra 11 XIII. 4-5/12 [i] 11:05 Mobil [i] 12:40 Bez stopy V. 20/24 [i] 13:30 Rýchle Televízne noviny [i] 13:35 NCIS VIII. 21/24 [i] 14:20 Monk VI. 14/16 [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 V dobrom aj v zlom I. 5/22 [i] 15:40 Mike a Molly I. 20/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS II. 20/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa VI. 17-18/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SULTÁN 20 - NOVÝ VEĽKOLEPÝ PRÍBEH [i] 21:10 Smrtonosná zbraň [i] 23:10 Sprisahanci na úteku [i] 00:55 Kapitán Alatriste [i] 03:05 Sedem trpaslíkov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Dámsky klub "N" [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:25 Správy STV "N" [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 Maigret: Maigret a dlhé bidlo [i] 11:05 Sila lásky III. 228/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Silvester v 5 proti 5 [i] 14:25 Divoký anjel 84 [i] 15:10 Dve tváre Anny 5/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 74 [i] 17:15 Fenomén Junior [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Legendy popu: Legendy popu [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Gideonov meč 1/2 [i] 00:00 Maigret: Maigret a dlhé bidlo [i] 01:40 Dve tváre Anny 5/60 [i] 02:25 Gideonov meč 1/2 [i] 03:55 Nočné správy [i] 04:05 Sila lásky III. 228/244 [i] 04:55 Sila lásky V. 74 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Dámsky klub "N" [i] 10:15 Správy - Hírek [i] 10:25 Rómsky magazín [i] 10:50 Fokus - právo [i] 11:30 Svet zvierat: Hosť v krajine medveďov [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Populárne melódie [i] 13:20 Vodné dielo Sereď - Hlohovec [i] 13:45 Senior klub [i] 14:15 Kvarteto [i] 14:45 Medicína: Čo vieme o celoročných alergiách ? [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:25 Fokus - rodina [i] 17:00 Z mesta do mesta: Handlová [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:25 6 miliárd názorov - Cítiť sa ako doma [i] 18:30 Večerníček: Diviak Alojz 7/7 [i] 18:40 Človek uprostred: Šaty robia človeka [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:55 Jambaru, Okinawa - život v pralese [i] 20:50 Família: Linaje života [i] 21:20 KE 2013 [i] 21:30 Komentáre [i] 22:00 České milovanie: O láske alkoholickej [i] 22:25 Kino na Dvojke: Zúčtovanie [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Odhodený syn [i] 08:25 Súdna sieň: Dediť sa oplatí [i] 09:20 Panelák IX.: Paradox 8 [i] 10:20 Náš nový dom III. 2 [i] 11:15 Hoď svišťom: Mama Mia 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Nové bývanie [i] 13:35 Kosti V. 3 [i] 14:25 Myšlienky vraha II. 5 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. 14 [i] 16:05 Profesionáli VI.: Fotky 2 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Hoď svišťom: Poľovačka na hríby 5 [i] 18:00 Súdna sieň: Buď ja, alebo dcéra! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Fantastická štvorka [i] 22:15 Smrtonosná pasca [i] 00:50 Ľadová katastrofa [i] 02:15 Vlastná krv [i] 03:50 Klamári I. 5 [i] 04:30 Dobrá manželka I. 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Doktorka Quinnová 123,124 [i] 07:10 Matlock I. 2 [i] 08:00 Diagnóza: Vražda IV. 24 [i] 08:55 Vraždy v Midsomeri VII. 5 [i] 10:40 Navzdory osudu 53,54 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 17 [i] 13:00 Panelák IX.: Paradox 8 [i] 14:00 Newyorskí právnici 4 [i] 14:50 Simpsonovci XIV. 1/22 [i] 15:15 Griffinovci IV. 2 [i] 15:50 Ninja Factor II. 13 [i] 16:15 Náš nový dom III. 2 [i] 17:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 5 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 17 [i] 18:50 Simpsonovci XIV. 2 [i] 19:10 Griffinovci IV. 3 [i] 19:35 Hoď svišťom: Poľovačka na hríby 5 [i] 20:15 Amerika má talent [i] 21:10 Viem, že moje dieťa je hviezda! 1/8 [i] 22:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov 1/7 [i] 23:00 Farmár hľadá ženu [i] 23:55 Bonnie & Clyde: Pravdivý príbeh [i] 01:25 Rozsudok [i] 03:30 Božská mrcha II. 3 [i] 04:25 Smrteľné objatie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin 4/13 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Propouštění 5/22 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 16/26 [i] 09:00 Advokáti V. 5/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 2/22 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba II. 1/23 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA 22/24 [i] 13:00 Merlin 5/13 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Andělé a Ďáblové 6/22 [i] 15:00 Advokáti V. 6/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 17/26 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA 22/24 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 2/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 3/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 23/24 [i] 21:00 Fallen 1/5 [i] 22:40 Californication III.: Pravda a žvást 3/12 [i] 23:15 Californication III.: Zoso 4/12 [i] 23:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 2/13 [i] 00:45 Fallen 1/5 [i] 02:20 Californication III.: Pravda a žvást 3/12 [i] 02:50 Californication III.: Zoso 4/12 [i] 03:20 Námořní vyšetřovací služba II. 2/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Most šejka Zayeda v Abu Dhabi [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: O 200 zaměstnání později [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Nic pro staré chlapy [i] 08:10 Bořiči mýtů: Výzva prezidenta Obamy [i] 09:05 Mimořádné projekty: Tokijské Sky City [i] 10:00 Jak to dělají? 5 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 33 [i] 10:55 Nutné k přežití: Guatemala [i] 11:50 Opravna vraků: Bel Air party [i] 12:45 Pátá rychlost 7 [i] 13:15 Pátá rychlost 8 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro oblíbenou kapelu OCC [i] 14:35 Špinavé práce 26 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Doba bouří [i] 16:25 Bořiči mýtů: Operace Valkýra [i] 17:20 Mimořádné projekty: Tokijské Sky City [i] 18:15 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 19:10 Jak se to dělá: Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby [i] 19:40 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i] 20:05 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 21:00 Freddie Flintoff versus svět 5 [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Lidský šrotovač [i] 22:50 Hry s časem: Hry s ohněm [i] 23:45 Bořiči mýtů: Pod vodou v autě vzhůru nohama [i] 00:40 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 01:40 Freddie Flintoff versus svět 5 [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Lidský šrotovač [i] 03:40 Hry s časem: Hry s ohněm [i] 04:35 Jak se to dělá: Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery IV: Víkendová škola rodea 17/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 14/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Chráněnec mého bratra 18/32 [i] 10:15 Dobrodružství kriminalistiky: Jed 2/26 [i] 11:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí(Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 Fenomén [i] 16:55 Everwood: Je přítomen lékař? 10/23 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Předpověď počasí [i] 18:59 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj: Jů a Hele 16/26 [i] 20:50 13. komnata Romana Vaňka [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Bratři a sestry: Poslední vůle 2/23 [i] 22:45 Losování Euromiliony 22:50 Taggart [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Město žen II: Děcko na krku 16/22 [i] 00:05 Co nám dělá dokonalá těla? 16/39 [i] 00:30 Doktor Martin: Miluj bližního svého 19/23 [i] 01:15 Auto Moto Styl [i] 01:45 Fenomén [i] 02:10 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 05:20 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 06:00 Do práce [i] 06:30 Folklorní magazín [i] 07:00 Oceán plný dobrodružství: Mořští duchové 1/5 [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura: Rekonstrukce středověkého hradu 1/45 [i] 10:00 Miminka za mřížemi [i] 10:45 Profesor Jiří Syllaba [i] 11:10 Na plovárně s Johnem Kanderem [i] 11:35 Barvy života [i] 12:30 Tesla - pán blesků [i] 13:25 Chcete mě? [i] 13:40 Máte mě! [i] 13:55 Postřehy Karla Kyncla [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Vyprávění o lese [i] 15:00 Tvary přírody 2/6 [i] 15:25 Svět vodní divočiny II.: Dívka a obří chobotnice 1/5 [i] 15:55 Jízda v jedné stopě [i] 16:05 Aby dluhy nebolely: Dražší, než se zdá [i] 16:10 Skoro jasno [i] 16:25 Cesta do vesmíru: Zajímavosti z astronomie 55 [i] 16:30 PORT [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka I 10/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Silná anténa 7/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Divoké srdce: Afriky 2/3 [i] 20:55 Adelheid [i] 22:40 ČT Live - Blue Effect Acoustic [i] 23:30 Je to soda 2/3 [i] 00:05 Medúza 00:40 Musicblok 01:05 Veteran TV 1/6 [i] 01:30 Klenba života [i] 02:00 Po stopách třetího odboje [i] 02:25 Evropa dnes [i] 02:50 Knižní svět [i] 03:20 Q [i] 03:45 Kabinet Múz [i] 04:45 Zkus mít vkus [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2109 [i] 10:00 Ostrov pokladů [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Ženatý se závazky 211 [i] 13:00 Můj přítel Monk VII 9 [i] 13:55 Smetánka 3 [i] 14:45 Odložené případy III: Osudová chyba 3 [i] 15:40 Beze stopy III 15 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka New York IV 1 [i] 18:35 Ulice 2110 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Moje krásná čarodějka [i] 21:55 Terminátor 3: Vzpoura strojů [i] 23:50 Touha smrti 5 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Odložené případy III: Osudová chyba 3 [i] 02:40 Beze stopy III 15 [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:25 Mrtvá zóna VI 5, 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:25 Párty s kuchařem [i] 08:15 Můj přítel Monk VI: Pan Monk vstupuje do sekty 11 [i] 09:15 M*A*S*H 29 [i] 09:40 M*A*S*H 30 [i] 10:10 Prostřeno! [i] 10:55 Diagnóza vražda IV: Vražedný výbuch 8 [i] 11:45 Policejní divize I: Posedlosti 16 [i] 12:40 Ochránce IV: Trefa za čtyři body 4 [i] 13:35 Odpadlík IV: Jasný důkaz 20 [i] 14:25 Alf I 1 [i] 14:55 Můj přítel Monk VI: Pan Monk jde do banky 12 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VI: Malované krví [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Škola tance a šarmu [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Hulk [i] 01:40 Aram [i] 03:20 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Smiechoty [i] 06:05 Skrytá vášeň 160/188 [i] 06:45 Cigánske srdce 121/218 [i] 07:35 Osobný strážca 9/64 [i] 08:35 Rebeli I. 100/215 [i] 09:40 Dr. Oz I. 37/174 [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:25 V objatí hodvábu 126/200 [i] 12:10 Larina voľba 4/166 [i] 13:00 Správna Susan III. 14/23 [i] 13:25 Dr. Oz I. 38/174 [i] 14:10 Sudkyňa Hatchettová III. 58/130 [i] 14:45 Rebeli I. 101/215 [i] 15:35 Rodinná kliatba 86/110 [i] 16:25 Cigánske srdce 122/218 [i] 17:15 Skrytá vášeň 161/188 [i] 18:05 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 9/21 [i] 18:55 Ženatý so záväzkami VI. 16/26 [i] 19:25 Frasier I. 23-24/24 [i] 20:00 VILOmeniny [i] 22:35 Kašlem na lásku [i] 00:20 Na streche [i] 01:25 Milenec vdovy [i] 03:00 Sudkyňa Hatchettová III. 58/130 [i] 03:20 Ulica III. 135/259 [i] 04:05 Rodinná kliatba 86/110 [i] 04:45 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Ostrov ztracených duší [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Angel-A [i] 13:40 Švihák ajťák [i] 15:30 Orbit [i] 17:10 Roman Polanski: Pravdivý příběh [i] 19:00 Sladkých sedmnáct [i] 20:40 Sexy mrtvola [i] 22:15 Boogeyman [i] 23:50 Intimní tajemství [i] 01:30 Zrádce [i] 03:25 Opravdový život [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Sáně [i] 09:15 Biatlon [i] 10:25 Tenis [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Biatlon [i] 14:30 Biatlon [i] 15:45 Alpské lyžování [i] 16:40 Lyžování [i] 16:45 Tenis [i] 17:55 Tenis [i] 18:00 Jezdectví [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 19:00 Motorismus [i] 19:30 Šipky [i] 20:15 Motorismus [i] 20:45 Šipky [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Motorismus [i] 00:00 Biatlon [i] 00:45 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Útok na spižírnu 4 [i] 06:20 McLeodovy dcery 7: Druhé šance 30 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Středověké zločiny 17 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Ohnivá bouře 9 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 5: Vraždy zvoníků 3 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Legendy 18 [i] 12:20 Pohotovost 4: Odstíny šedi 19 [i] 13:20 Agentura Jasno 1: Nezapomeň na mě 8 [i] 14:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a maratonec 8 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Nebezpečná rychlost 19 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 5: Vražda v den svatého Malleyeho 4 [i] 18:20 PREMIÉRA Pohotovost 4: O lítosti minulé a strachu budoucím 20 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 1: Pan Monk na dovolené 9