Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Monk VI. 12/16 [i] 09:30 Kobra 11 XIII. 2-3/12 [i] 11:10 Horúca pôda [i] 12:40 Bez stopy V. 19/24 [i] 13:30 Rýchle Televízne noviny [i] 13:35 Odložený prípad VII. 16/22 [i] 14:25 Monk VI. 13/16 [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 V dobrom aj v zlom I. 4/22 [i] 15:40 Mike a Molly I. 19/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS II. 19/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa VI. 15-16/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SULTÁN 19 - NOVÝ VEĽKOLEPÝ PRÍBEH [i] 21:05 Mobil [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 NCIS VIII. 21/24 [i] 00:00 V zajatí vtáčej chrípky [i] 02:45 Trapasy mojej sestry III. 11/22 [i] 03:10 Psych, s.r.o. III. 8/16 [i] 03:50 R.I.S.: Kriminálka Paríž I. 9/30 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Správy STV "N" [i] 07:55 Góly - body - sekundy [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:25 Slovensko v roku 2011 [i] 10:10 Profesionáli V: Preč s bohatstvom 5/5 [i] 11:05 Sila lásky III. 227/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Kto hovorí pravdu? [i] 14:25 Divoký anjel 83 [i] 15:10 Dve tváre Anny 4/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 73 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Tŕne lásky 1/4 [i] 21:45 Dr.House VI.: Diktátor 4/22 [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Trestný prápor 1/11 [i] 23:45 Profesionáli V: Preč s bohatstvom 5/5 [i] 00:40 Dve tváre Anny 4/60 [i] 01:20 Tŕne lásky 1/4 [i] 03:00 Trestný prápor 1/11 [i] 03:50 Sila lásky III. 227/244 [i] 04:40 Sila lásky V. 73 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Dámsky klub "N" [i] 10:15 Správy - Hírek [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:50 Fokus - peniaze [i] 11:30 Stratený domov 1. [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Zahrajte mi takúto [i] 13:20 Jánošíkove dni v Terchovej [i] 13:45 Občan za dverami [i] 14:10 Polícia [i] 14:25 Profesionál [i] 14:40 Orientácie [i] 15:05 Môj príbeh: Choroba ako dar [i] 15:30 Vydedenci [i] 16:00 Rómsky magazín [i] 16:25 Fokus - právo [i] 17:00 Kvarteto [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Svet zvierat: Hosť v krajine medveďov [i] 18:25 6 miliárd názorov - Hnev/Ospravedlnenie [i] 18:30 Večerníček: Diviak Alojz 6/7 [i] 18:40 Človek uprostred: Libor Vaculík - Pas de deux a viac [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:55 Od prisťahovalca po milionára: William Boeing - eso leteckého staviteľstva 1/5 [i] 20:50 Spektrum vedy [i] 21:15 KE 2013 [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Večer pod lampou [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV "N" [i] 02:15 ArtSpektrum [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Nič nie je pravda! [i] 08:35 Súdna sieň: Do tretice [i] 09:30 Panelák IX.: Laura 7 [i] 10:20 Náš nový dom III. 1/19 [i] 11:15 Hoď svišťom: Pomocná sila 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Nové bývanie [i] 13:35 Kosti VI. 21 [i] 14:25 Myšlienky vraha II. 4 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. 13 [i] 16:05 Profesionáli VI.: Hotelier Demovič 1 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Hoď svišťom: Mama Mia 4 [i] 18:00 Súdna sieň: Auto patrí mne! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Paradox 8 [i] 21:15 Kosti V. 4 [i] 22:05 Nevinní: Keď pravda neoslobodzuje 16 [i] 23:00 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Lovci väzňov 1/13 [i] 00:00 Špeciálne komando I. 3,4 [i] 01:30 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Lovci väzňov 1/13 [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. 13 [i] 02:55 Klamári I. 4 [i] 03:35 Dobrá manželka I. 4 [i] 04:15 Numb3rs IV. 14 [i] 04:55 Nevinní: Keď pravda neoslobodzuje 16 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Doktorka Quinnová 121,122 [i] 07:10 Matlock I. 1/23 [i] 08:00 Diagnóza: Vražda IV. 23 [i] 08:55 Vraždy v Midsomeri VII. 4 [i] 10:40 Navzdory osudu 51,52 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 16 [i] 13:00 Panelák IX.: Laura 7 [i] 14:00 Newyorskí právnici 3 [i] 14:50 Simpsonovci VI. 25/25 [i] 15:15 Griffinovci IV. 1/18 [i] 15:50 Ninja Factor II. 12 [i] 16:15 Náš nový dom III. 1/19 [i] 17:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 4 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 16 [i] 18:45 Simpsonovci XIV. 1/22 [i] 19:10 Griffinovci IV. 2 [i] 19:35 Hoď svišťom: Mama Mia 4 [i] 20:15 James Bond: Srdečné pozdravy z Ruska [i] 22:30 Najvyššia spravodlivosť [i] 00:20 Horúca linka [i] 01:45 Kauza Wardovcov [i] 03:30 Dlhopisy lásky [i] 04:40 Derrick 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin 3/13 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Svatba 4/22 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 15/26 [i] 09:00 Advokáti V. 4/22 [i] 10:00 Boj o čas III. 1/22 [i] 11:00 Posel ztracených duší V. 22/22 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA 21/24 [i] 13:00 Merlin 4/13 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Propouštění 5/22 [i] 15:00 Advokáti V. 5/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 16/26 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA 21/24 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 1/23 [i] 19:00 Boj o čas III. 2/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 22/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 11/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10/24 [i] 23:00 Poslední vteřiny II. 14/16 [i] 00:20 True Blood - Pravá krev: Útěk z dračího doupěte 4/12 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba IV. 11/24 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10/24 [i] 03:05 Poslední vteřiny II. 14/16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce: Kostní čerň [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Hledání úlovku [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zelený sršeň [i] 09:05 Mimořádné projekty: Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku [i] 10:00 Jak to dělají? 4 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 32 [i] 10:55 Nutné k přežití: Čína [i] 11:50 Opravna vraků: Kojot a Road Runner kabriolet [i] 12:45 Jízda: Podle přání [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro indiánský kmen Saginaw Chippewa [i] 14:35 Špinavé práce: O 200 zaměstnání později [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Nic pro staré chlapy [i] 16:25 Bořiči mýtů: Výzva prezidenta Obamy [i] 17:20 Mimořádné projekty: Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku [i] 18:15 Nutné k přežití: Guatemala [i] 19:10 Jak se to dělá: Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly [i] 19:40 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 20:05 Zničeno ve vteřině 37 [i] 20:35 Zničeno ve vteřině 38 [i] 21:00 Mečouni - život na udici 9 [i] 21:55 Dřevorubci v močálech 6 [i] 22:50 Strašení: Rozpoutané zlo [i] 23:45 Bořiči mýtů: Bourání malých mýtů [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 37 [i] 01:10 Zničeno ve vteřině 38 [i] 01:40 Mečouni - život na udici 9 [i] 02:40 Dřevorubci v močálech 6 [i] 03:40 Strašení: Rozpoutané zlo [i] 04:35 Jak se to dělá: Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery IV: Magnetická přitažlivost 16/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 13/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Víkendová škola rodea 17/32 [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:10 Úsměvy Oldřicha Víznera [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood: Něžné války 9/23 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Předpověď počasí [i] 18:59 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: Jed 2/26 [i] 20:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:40 Postřehy odjinud [i] 21:45 Profil zločinu: Bez milosti 2/18 [i] 22:35 Bratrstvo neohrožených 2/10 [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Andělé a panny [i] 01:05 Film o seriálu Vyprávěj [i] 01:20 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 05:15 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 06:00 Uchem jehly [i] 06:30 Křesťanský magazín [i] 07:00 René Magritte: Den a noc [i] 07:55 ABCD ekologie aneb Životabudič II. [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Metuzalém [i] 09:15 Diagnóza [i] 09:35 Stará domovní znamení [i] 10:00 Mýty a fakta historie: Alexandr [i] 10:55 Historie.cs [i] 11:35 Aby dluhy nebolely: Buď hned nebo nikdy [i] 11:45 Ta naša kapela [i] 12:15 Tvary přírody 1/6 [i] 12:45 Zázračné studánky: Prameny tajemné [i] 13:05 Umučení 2/2 [i] 14:30 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 1/8 [i] 15:00 Španělské umění: Maurský jih 1/3 [i] 15:50 Domácí lékař aneb Nic není jen tak... [i] 15:55 Metuzalém [i] 16:10 Medicína pro 21. století [i] 16:30 Televizní klub neslyšících [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka I 9/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Jasnovidec 6/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Austrálie: Z balónu 2/3 [i] 20:50 Naši furianti [i] 22:50 Tony Bennett Show! [i] 23:35 Film o filmu Poupata [i] 23:50 Ta naše povaha česká [i] 00:20 Lidé, kteří okrádají bohy [i] 01:15 O češtině [i] 01:30 PORT [i] 02:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:25 Game Page [i] 02:55 Babylon [i] 03:20 Postřehy Karla Kyncla [i] 03:25 Kulturní magacín o folklóru [i] 03:55 Zkus mít vkus [i] 04:20 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2108 [i] 10:00 Předehra k polibku [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Ženatý se závazky 210 [i] 13:00 Můj přítel Monk VII 8 [i] 13:55 Smetánka 2 [i] 14:45 Odložené případy III: Slib 2 [i] 15:40 Beze stopy III 14 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Mentalista II: Rudá ranní obloha 23 [i] 18:35 Ulice 2109 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Au Pair 3 aneb Dobrodružství v ráji [i] 21:45 Noční Televizní noviny [i] 22:15 Noční let [i] 23:40 Útěk z vězení III 6 [i] 00:30 Odložené případy III: Slib [i] 01:10 Novashopping 01:45 Beze stopy III: Ani sníh, ani déšť [i] 02:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:00 Mrtvá zóna VI 3, 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:25 Párty s kuchařem [i] 08:15 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a muž, který postřelil Santa Clause 10 [i] 09:15 M*A*S*H 27 [i] 09:40 M*A*S*H 28 [i] 10:10 Prostřeno! [i] 10:55 Diagnóza vražda IV: Vražda může být vražda 7 [i] 11:45 Policejní divize I: Smlouva s ďáblem 15 [i] 12:40 Ochránce IV: Vražda číslo 101 3 [i] 13:35 Odpadlík IV: Láska bolí 19 [i] 14:25 Kutil Tim II: Vyrobit, či nevyrobit 25 [i] 14:55 Můj přítel Monk VI: Pan Monk vstupuje do sekty 11 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VI: Smrt a sny [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 TOP STAR: Miroslav Donutil [i] 21:05 Ano, šéfe! [i] 22:10 Hawaii 5-0: Pobřeží 20 [i] 23:05 Nikdo není dokonalý [i] 00:15 Kus života [i] 02:05 Silvestrovské Vipky i pipky 02:30 Volejte Věštce [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Smiechoty [i] 06:10 Skrytá vášeň 159/188 [i] 06:50 Cigánske srdce 120/218 [i] 08:05 Rebeli I. 99/215 [i] 08:45 Osobný strážca 8/64 [i] 09:45 Dr. Oz I. 36/174 [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 V objatí hodvábu 125/200 [i] 12:15 Larina voľba 3/166 [i] 13:05 Správna Susan III. 13/23 [i] 13:30 Dr. Oz I. 37/174 [i] 14:15 Sudkyňa Hatchettová III. 57/130 [i] 14:50 Rebeli I. 100/215 [i] 15:40 Rodinná kliatba 85/110 [i] 16:30 Cigánske srdce 121/218 [i] 17:20 Skrytá vášeň 160/188 [i] 18:10 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 8/21 [i] 19:00 Ženatý so záväzkami VI. 15/26 [i] 19:25 Frasier I. 21-22/24 [i] 20:00 Dr. House II. 16/24 [i] 21:00 Larina voľba 4/166 [i] 22:00 V objatí hodvábu 126/200 [i] 22:50 Zajtrajšie noviny IV. 19/22 [i] 23:35 Adela show [i] 00:15 Frasier I. 21-22/24 [i] 01:00 Dr. House II. 16/24 [i] 01:40 Sudkyňa Hatchettová III. 57/130 [i] 02:00 Ulica III. 134/259 [i] 02:45 Rodinná kliatba 85/110 [i] 03:25 V tieni [i] 04:05 112 [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:50 Melodie mého srdce [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Krajina střelců [i] 14:30 Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv [i] 16:15 Královna koření [i] 18:00 Švihák ajťák [i] 19:50 Angel-A [i] 21:25 Opravdový život [i] 23:10 Zrádce [i] 01:10 Noční vlak [i] 02:45 Protiúder [i] 04:25 Zapadákov [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Biatlon [i] 10:25 Tenis [i] 10:30 Tenis [i] 12:25 Tenis [i] 12:30 Motorismus [i] 13:15 Biatlon [i] 14:15 Biatlon [i] 15:45 Tenis [i] 17:10 Tenis [i] 17:15 Šipky [i] 18:00 Biatlon [i] 19:15 Motorismus [i] 19:45 Šipky [i] 22:15 Motorismus [i]