Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Monk VI. 11/16 [i] 09:35 Kobra 11 XII. 10/10 [i] 10:25 Kobra 11 XIII. 1/12 [i] 11:15 Láska z pasáže [i] 12:40 Bez stopy V. 18/24 [i] 13:25 Rýchle Televízne noviny [i] 13:30 Odložený prípad VII. 15/22 [i] 14:20 Monk VI. 12/16 [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 V dobrom aj v zlom I. 3/22 [i] 15:40 Mike a Molly I. 18/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS II. 18/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa VI. 13-14/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SULTÁN 18 - NOVÝ VEĽKOLEPÝ PRÍBEH [i] 21:20 Beštiár [i] 23:35 Nočné Televízne noviny [i] 00:00 Zámena manželiek [i] 00:50 Za všetkým hľadaj ženu [i] 02:25 Trapasy mojej sestry III. 9-10/22 [i] 03:05 Psych, s.r.o. III. 7/16 [i] 03:45 R.I.S.: Kriminálka Paríž I. 8/30 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Dámsky klub "N" [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:40 Góly - body - sekundy [i] 08:00 Duel [i] 08:25 5 proti 5 [i] 09:15 Profesionáli V: Prípad Ojuka 3/5 [i] 10:10 Profesionáli V: Muž menom Quinn 4/5 [i] 11:05 Sila lásky III. 226/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Chodili sme spolu [i] 14:30 Divoký anjel 82 [i] 15:15 Dve tváre Anny 3/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 72 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Srdcová sedmička [i] 21:45 Dr.House VI.: Impozantné zlyhanie 3/22 [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:43 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Profesionáli V: Prípad Ojuka 3/5 [i] 23:45 Profesionáli V: Muž menom Quinn 4/5 [i] 00:40 Dve tváre Anny 3/60 [i] 01:25 Srdcová sedmička [i] 03:00 Nočné správy [i] 03:10 Reportéri [i] 03:40 Sila lásky III. 226/244 [i] 04:30 Sila lásky V. 72 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Polícia [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Správy - Hírek [i] 10:30 Rusínsky magazín [i] 10:55 Fokus - zdravie [i] 11:35 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Oklahomský bombový atentátnik 15/26 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Zahrajte mi takúto [i] 13:15 Família: Rodinná kapela [i] 13:50 Večer na tému [i] 15:30 Separé [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Fokus - peniaze [i] 17:00 Senior klub [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Stratený domov 1. [i] 18:25 6 miliárd názorov - Zmena v živote [i] 18:30 Večerníček: Diviak Alojz 5/7 [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:55 Európska liga basketbalistiek - Dobrí anjeli Košice [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Profesionál [i] 22:10 Televízna sezóna: Celý svet nad hlavou [i] 23:45 Umenie 2011: Hudba [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Nevinní: Zmena nie je vždy život 15 [i] 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Už jej treba viac! [i] 08:30 Súdna sieň: Kto je zlodejom? [i] 09:25 Panelák IX.: Bezpečnostná kamera 6 [i] 10:20 Náš nový dom II. 19 [i] 11:15 Hoď svišťom: Manažérka 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Nové bývanie [i] 13:35 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 16 [i] 14:20 Myšlienky vraha II. 3 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. 10 [i] 16:05 Profesionáli V.: Mikiho Vianoce 15 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Hoď svišťom: Pomocná sila 3 [i] 18:00 Súdna sieň: Krb [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Laura 7 [i] 21:15 Kosti VI. 21 [i] 22:10 Kosti V. 3 [i] 23:05 Hawaii 5.0 18 [i] 00:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 22,23/23 [i] 01:30 Špeciálne komando I. 3,4 [i] 02:50 Klamári I. 3 [i] 03:35 Dobrá manželka I. 3 [i] 04:15 Numb3rs IV. 13 [i] 04:55 Hawaii 5.0 18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Doktorka Quinnová 119,120 [i] 07:10 Matlock - Pilot [i] 08:55 Vraždy v Midsomeri VII. 3 [i] 10:40 Navzdory osudu 49,50 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 15 [i] 13:00 Panelák IX.: Bezpečnostná kamera 6 [i] 14:00 Newyorskí právnici 2 [i] 14:50 Simpsonovci VI. 24 [i] 15:15 Griffinovci III. 21/21 [i] 15:50 Ninja Factor II. 11 [i] 16:15 Náš nový dom II. 19/19 [i] 17:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 3 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 15 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 25/25 [i] 19:10 Griffinovci IV. 1/18 [i] 19:35 Hoď svišťom: Pomocná sila 3 [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 13 [i] 21:10 Nežní zabijaci I. 11,12 [i] 23:10 Mafstory: Honelník [i] 23:55 Prison Break: Útek z väzenia I. 3 [i] 00:35 Nevera po slovensky [i] 01:20 Mafstory: Feďovo dedičstvo [i] 02:05 Nežní zabijaci I. 11,12 [i] 03:40 Božská mrcha II. 2 [i] 04:20 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 04:40 Derrick 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin 2/13 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Domov 3/22 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 14/26 [i] 09:00 Advokáti V. 3/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 22/22 [i] 11:00 Posel ztracených duší V. 21/22 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA 20/24 [i] 13:00 Merlin 3/13 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Svatba 4/22 [i] 15:00 Advokáti V. 4/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 15/26 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA 20/24 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 22/22 [i] 19:00 Boj o čas III. 1/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 21/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 2/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 3/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 2/13 [i] 00:00 Poslední vteřiny II. 14/16 [i] 01:20 Posel ztracených duší V. 22/22 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba LA 21/24 [i] 03:00 Boj o čas III. 1/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Odchyt slepic [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Závod o čas [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zaměřeno na hmyz [i] 09:05 Mimořádné projekty: Stavba moderního letiště v Mumbaji [i] 10:00 Jak to dělají? 3 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 31 [i] 10:55 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 11:50 Opravna vraků: Šílený dárce ledviny [i] 12:45 Na plný plyn: Suzuki [i] 13:40 Americký chopper: První motorka na stlačený přírodní plyn [i] 14:35 Špinavé práce: Kostní čerň [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Hledání úlovku [i] 16:25 Bořiči mýtů: Zelený sršeň [i] 17:20 Mimořádné projekty: Stavba moderního letiště v Mumbaji [i] 18:15 Nutné k přežití: Čína [i] 19:10 Jak se to dělá: Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla [i] 19:40 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 20:05 V nejhorším případě: Hořící automobil/Nehoda na lodi [i] 20:35 V nejhorším případě: Stržené elektrické dráty/ rozzuřený pes [i] 21:00 Sám v divočině 2 [i] 21:55 Výrobci zbraní 11 [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 9 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Potíže s ubrusem/mozková kapacita [i] 00:40 V nejhorším případě: Hořící automobil/Nehoda na lodi [i] 01:10 V nejhorším případě: Stržené elektrické dráty/ rozzuřený pes [i] 01:40 Sám v divočině 2 [i] 02:40 Výrobci zbraní 11 [i] 03:40 Bezpečná hranice USA 9 [i] 04:35 Jak se to dělá: Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery IV: Zoufalé a marné 15/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 12/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Magnetická přitažlivost 16/32 [i] 10:15 Počítání oveček [i] 11:30 Toulavá kamera [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood: Dokud nás smrt nerozdělí 8/23 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Předpověď počasí [i] 18:59 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Panství Downton 2/7 [i] 21:45 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 22:10 Podfukáři 2/12 [i] 23:05 Losování Sportky a Šance 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Poločas rozpadu Timofeje Berezina [i] 00:50 Namátková kontrola [i] 01:25 Na stopě [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:10 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 05:25 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 06:00 Ta naša kapela 06:25 Po stopách třetího odboje [i] 06:55 Ekoprůkopníci: Energeticky úsporné budovy [i] 07:15 Miminka za mřížemi [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Klenba života [i] 09:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 09:35 Hledání ztraceného času: Minuty republiky 6 [i] 09:55 24 [i] 10:50 Inspiromat [i] 11:05 Ta naše povaha česká [i] 11:30 Krásný ztráty [i] 12:10 Kam zmizel ten starý song [i] 12:50 Vizitky českých muzeí a galerií II [i] 13:00 Straty a nálezy: Julka 2/5 [i] 14:00 Architektura: Rekonstrukce středověkého hradu 1/45 [i] 14:25 Ráj srdce [i] 15:00 Miminka za mřížemi [i] 15:45 Veteran TV 1/6 [i] 16:10 Uhranutí pohybem [i] 16:30 Jeden život s múzou [i] 16:45 O češtině [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka I 8/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Veselé Vánoce 5/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Povolání kaskadér 81 [i] 21:00 Gambleři nám stárnou [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:10 Soul Kitchen [i] 23:45 Starobylá tetování [i] 01:15 Zapomenuté výpravy [i] 01:40 Na plovárně s Johnem Kanderem [i] 02:00 Chcete mě? [i] 02:15 Máte mě! [i] 02:30 Kam zmizel ten starý song [i] 03:05 Folklorní magazín [i] 03:35 Náš venkov [i] 03:50 Zkus mít vkus [i] 04:10 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2107 [i] 10:00 Ledové ostří 3: Splněný sen [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Ženatý se závazky 209 [i] 13:00 Můj přítel Monk VII 7 [i] 13:55 Smetánka 1 [i] 14:45 Odložené případy III: Rodina 1 [i] 15:40 Beze stopy III 13 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Mentalista II: Rudé písmeno 22 [i] 18:35 Ulice 2108 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Druhý dech: Seno a stáj 2 [i] 21:25 Mentalista III 2 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:45 Hrozba smrti: * [i] 00:45 Útěk z vězení III 5 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Odložené případy: Dopis [i] 02:50 Beze stopy III: Sopka [i] 04:00 Mrtvá zóna VI 1, 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:25 Párty s kuchařem [i] 08:15 Můj přítel Monk VI: Pan Monk nemůže v noci spát 9 [i] 09:15 M*A*S*H 25 [i] 09:40 M*A*S*H 26 [i] 10:10 Prostřeno! [i] 10:55 Diagnóza vražda IV: Modelová vražda 6 [i] 11:45 Policejní divize I: Past na rodiče 14 [i] 12:40 Ochránce IV: Souboj ochránců 2/2 2 [i] 13:35 Odpadlík IV: Rio Reno 18 [i] 14:25 Kutil Tim II: Velký závod 24 [i] 14:55 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a muž, který postřelil Santa Clause 10 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VI: Umění žít [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Ako som prežil: Až kým nás smrť nerozdelí 4 [i] 21:00 TOP STAR magazín [i] 22:05 Castle na zabití II: Smrtelná hra 24 [i] 22:55 Zákon a pořádek: Los Angeles: Ballona Creek 7 [i] 23:45 Nedokonalé zločiny VI: Zločin zahalené ženy 10 [i] 00:50 Volejte Věštce [i] 03:00 Nedokonalé zločiny VI: Zločin zahalené ženy 10 [i] 03:55 Ženy na cestách: Mallorca [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Smiechoty [i] 05:55 Skrytá vášeň 158/188 [i] 06:35 Cigánske srdce 119/218 [i] 07:45 Rebeli I. 98/215 [i] 08:35 Osobný strážca 7/64 [i] 09:35 Dr. Oz I. 35/174 [i] 10:20 Veštiareň [i] 11:20 V objatí hodvábu 124/200 [i] 12:05 Larina voľba 2/166 [i] 13:10 Správna Susan III. 12/23 [i] 13:35 Dr. Oz I. 36/174 [i] 14:20 Sudkyňa Hatchettová III. 56/130 [i] 15:00 Rebeli I. 99/215 [i] 15:45 Rodinná kliatba 84/110 [i] 16:35 Cigánske srdce 120/218 [i] 17:25 Skrytá vášeň 159/188 [i] 18:15 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 7/21 [i] 19:05 Ženatý so záväzkami VI. 14/26 [i] 19:35 Frasier I. 19-20/24 [i] 20:00 Dr. House II. 15/24 [i] 21:00 Larina voľba 3/166 [i] 22:05 V objatí hodvábu 125/200 [i] 22:55 Zajtrajšie noviny IV. 18/22 [i] 23:45 Adela show [i] 00:20 Frasier I. 19-20/24 [i] 01:05 Dr. House II. 15/24 [i] 01:45 Sudkyňa Hatchettová III. 56/130 [i] 02:05 Ulica III. 133/259 [i] 02:50 Rodinná kliatba 84/110 [i] 03:30 V tieni [i] 04:05 112 [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Co vlastně ženy chtějí? [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Blbec v Americe [i] 13:50 Ano [i] 15:45 Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv [i] 17:25 Krajina střelců [i] 19:50 Leningrad [i] 21:50 Zapadákov [i] 23:35 Protiúder [i] 01:20 Zkurvená noc [i] 02:50 Uneseni [i] 04:15 Svatý boj