TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Monk VI. 10/16 [i] 09:30 Kobra 11 XII. 8-9/10 [i] 11:05 Smrtiaci výstup [i] 12:40 Bez stopy V. 17/24 [i] 13:25 Rýchle Televízne noviny [i] 13:30 Odložený prípad VII. 14/22 [i] 14:20 Monk VI. 11/16 [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 V dobrom aj v zlom I. 2/22 [i] 15:40 Mike a Molly I. 17/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS II. 17/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa VI. 11-12/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SULTÁN 17 - NOVÝ VEĽKOLEPÝ PRÍBEH [i] 21:25 Nočný let [i] 23:05 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Smrtiaci výstup [i] 01:05 Za nepriateľskou líniou [i] 02:30 Trapasy mojej sestry III. 7-8/22 [i] 03:10 Psych, s.r.o. III. 6/16 [i] 03:50 R.I.S.: Kriminálka Paríž I. 7/30 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dámsky klub "N" [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:40 Góly - body - sekundy [i] 08:00 Duel [i] 08:25 5 proti 5 [i] 09:15 Profesionáli V: Tajomný hlas 1/5 [i] 10:10 Profesionáli V: Nedotknuteľný 2/5 [i] 11:10 Sila lásky III. 225/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Chodili sme spolu [i] 14:25 Divoký anjel 81 [i] 15:10 Dve tváre Anny 2/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 71 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kto hovorí pravdu? [i] 20:55 Dr.House VI.: Na dne I. 1/22 [i] 21:40 Dr.House VI.: Na dne II. 2/22 [i] 22:25 Nočné správy [i] 22:35 Počasie [i] 22:38 Góly - body - sekundy [i] 22:45 Profesionáli V: Tajomný hlas 1/5 [i] 23:40 Profesionáli V: Nedotknuteľný 2/5 [i] 00:30 Dve tváre Anny 2/60 [i] 01:15 Svet v obrazoch [i] 01:45 Nočné správy [i] 01:55 Góly - body - sekundy [i] 02:05 International Gypsy Fest 2010 [i] 02:50 Divoký anjel 81 [i] 03:30 Sila lásky III. 225/244 [i] 04:15 Sila lásky V. 71 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Dámsky klub "N" [i] 10:15 Správy - Hírek [i] 10:20 Národnostný dokument [i] 10:50 Fokus - práca [i] 11:25 Príroda zblízka: Harz - divočina v Sasku-Anhaltsku 7 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Zahrajte mi takúto [i] 13:30 Denali [i] 13:55 Športové ozveny [i] 14:30 Blízki cudzí ľudia [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:25 Fokus - zdravie [i] 17:00 Moja misia: Za obzor /Haiti/ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Oklahomský bombový atentátnik 15/26 [i] 18:25 6 miliárd názorov - Šťastie 2 [i] 18:30 Večerníček: Diviak Alojz 4/7 [i] 18:40 Človek uprostred 1998: Etuda pre dve ruky [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:55 Dokumentárny klub: Prekliate karikatúry [i] 20:45 ISLAM na Slovensku [i] 21:15 KE 2013 [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Polícia [i] 22:05 Večer na tému [i] 23:40 VAT [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Živí milenku, deti nie [i] 08:35 Súdna sieň: Nenávidíme sa [i] 09:30 Panelák IX.: Výnimočná situácia 5 [i] 10:25 Náš nový dom II. 18 [i] 11:15 Hoď svišťom: Narodeniny 1/16 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Nové bývanie [i] 13:35 Myšlienky vraha II. 1,2/23 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. 2 [i] 16:05 Profesionáli V.: Vianočný bazár 14 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 Hoď svišťom: Manažérka 2 [i] 18:00 Súdna sieň: Máš moju obličku [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Bezpečnostná kamera 6 [i] 21:15 Kosti V. 2 [i] 22:05 Nevinní: Zmena nie je vždy život 15 [i] 23:10 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 16 [i] 00:00 Špeciálne komando I. 1,2/13 [i] 01:30 Klamári I. 2 [i] 02:10 Dobrá manželka I. 2 [i] 02:55 Numb3rs IV. 12 [i] 03:35 Špeciálne komando I. 1,2/13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Doktorka Quinnová 117,118 [i] 07:10 Matlock IX. 18/18 [i] 08:00 Diagnóza: Vražda IV. 22 [i] 08:55 Vraždy v Midsomeri VII. 2 [i] 10:40 Navzdory osudu 47,48 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 14 [i] 13:00 Panelák IX.: Výnimočná situácia 5 [i] 14:00 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE: Newyorskí právnici 1/10 [i] 14:50 Simpsonovci VI. 23 [i] 15:15 Griffinovci III. 20 [i] 15:50 Ninja Factor II. 10 [i] 16:15 Náš nový dom II. 18 [i] 17:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 2 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 14 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 24 [i] 19:10 Griffinovci III. 21/21 [i] 19:35 Hoď svišťom: Manažérka 2 [i] 20:15 Vyjednávači 2 [i] 21:10 Originály na cestách II. 13 [i] 22:00 Ice Road Truckers II. 6 [i] 23:00 ČREPINY: - PREMIÉROVÉ ČASTI [i] 23:35 Prison Break: Útek z väzenia I. 2 [i] 00:20 Nevera po slovensky [i] 01:05 Originály na cestách II. 13 [i] 01:45 Ice Road Truckers II. 6 [i] 02:30 Vyjednávači 2 [i] 03:15 Božská mrcha II. 1/14 [i] 03:55 Matlock IX. 18/18 [i] 04:40 Derrick 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Merlin 1/13 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Vyznamenání 2/22 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 13/26 [i] 09:00 Advokáti V. 2/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 21/22 [i] 11:00 Posel ztracených duší V. 20/22 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA 19/24 [i] 13:00 Merlin 2/13 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Domov 3/22 [i] 15:00 Advokáti V. 3/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 14/26 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA 19/24 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 21/22 [i] 19:00 Boj o čas II. 22/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 20/24 [i] 21:00 CSI: New York VII. 18/22 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 10/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9/24 [i] 00:00 Kriminálka z pobřeží 2/20 [i] 01:00 CSI: New York VII. 18/22 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 10/24 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9/24 [i] 03:30 Kriminálka z pobřeží 2/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Most Incheon Grand Bridge [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Lov žížal [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Bez milosti [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pod vodou v autě vzhůru nohama [i] 09:05 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 10:00 Jak to dělají? 2 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 30 [i] 10:55 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 11:50 Opravna vraků: Komfortní auto [i] 12:45 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci: Porsche 911 - část 2 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro policii v Abu Dhabi [i] 14:35 Špinavé práce: Odchyt slepic [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Závod o čas [i] 16:25 Bořiči mýtů: Zaměřeno na hmyz [i] 17:20 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 18:15 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 19:10 Jak se to dělá: Sifonové bombičky/preclíky/nůžky/ umělé kluziště [i] 19:40 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 20:05 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu: Super auta [i] 21:00 Freddie Flintoff versus svět 2 [i] 21:55 Idiot na cestách: Peru [i] 22:50 Národ šílenců: Závody klasických sněžných skútrů [i] 23:45 Bořiči mýtů: Zpětné inženýrství/vražedné surfovací prkno [i] 00:40 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu: Super auta [i] 01:40 Freddie Flintoff versus svět 2 [i] 02:40 Idiot na cestách: Peru [i] 03:40 Národ šílenců: Závody klasických sněžných skútrů [i] 04:35 Jak se to dělá: Sifonové bombičky/preclíky/nůžky/ umělé kluziště [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery IV: Říkej mi Kate 14/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 11/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Zoufalé a marné 15/32 [i] 10:15 Kluci v akci [i] 10:35 Film o filmu Musíme si pomáhat [i] 10:55 Na cestě po Sicílii [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood: Kde leží pravda 7/23 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Předpověď počasí [i] 18:59 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Musíme si pomáhat [i] 22:00 Komici na jedničku [i] 22:50 Grand Manéž Bolka Polívky [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Californication IV: Sebevražda osvobodí 2/12 [i] 00:35 MI5 2/16 [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Svět, kde se nežebrá aneb Galerie podvodníků v Čechách [i] 05:25 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 Inspiromat [i] 06:35 PORT [i] 07:05 Artmix [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Do práce [i] 09:30 Vyprávění o lese [i] 10:00 Oceán plný dobrodružství: Mořští duchové 1/5 [i] 11:00 Nálety na Německo [i] 11:50 Chcete je? [i] 12:00 Evropa dnes [i] 12:30 Česká muzika na Žofíně [i] 13:05 Náš venkov [i] 13:20 Oživlý obraz Gustava Courbeta [i] 13:35 Heydrich - konečné řešení: Modravé dálky 19/44 [i] 14:00 Království divočiny: Arapaimy, vládci amazonských vod [i] 14:30 Cestománie [i] 15:00 Příběh létající pevnosti [i] 15:40 Bitva o Midway [i] 16:00 Turecko - brána Orientu [i] 16:15 Ženy Charty 77 [i] 16:35 Klenba života [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka I 7/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Mumie tatínkem 4/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Kursk, operace Citadela 2/10 [i] 20:50 Po stopách třetího odboje [i] 21:20 Historie.cs [i] 22:05 Marta [i] 23:25 Q [i] 23:50 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 1/8 [i] 00:15 Divadlo žije! [i] 00:40 Kultura.cz [i] 01:10 Kultura.cz [i] 01:35 Děti 50. let [i] 02:00 Babylon [i] 02:25 Do práce [i] 02:55 Evropa dnes [i] 03:20 Putovali hudci [i] 03:55 Pohlednice ze Soho [i] 04:00 Zkus mít vkus [i] 04:20 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2106 [i] 10:00 Policejní akademie 2: Jejich první nasazení [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Ženatý se závazky 208 [i] 13:00 Můj přítel Monk VII 6 [i] 13:50 Painkiller Jane 22 [i] 14:45 Odložené případy II: Les 23 [i] 15:40 Beze stopy III 12 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Mentalista II: Hlavolam 21 [i] 18:35 Ulice 2107 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ledové ostří 3: Splněný sen [i] 21:45 Noční Televizní noviny [i] 22:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Taťulda 2 [i] 23:05 Tudorovci III 2 [i] 23:50 Útěk z vězení III 4 [i] 00:40 Odložené případy II: Les [i] 01:25 Novashopping 02:00 Beze stopy III: Pokání [i] 02:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:55 Mrtvá zóna V 11, 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:25 Párty s kuchařem [i] 08:15 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a nesprávný člověk 8 [i] 09:15 M*A*S*H 23 [i] 09:40 M*A*S*H 24 [i] 10:10 Prostřeno! [i] 10:55 Diagnóza vražda IV: X rovná se vražda 2/2 5 [i] 11:45 Policejní divize I: Spolupachatelé 13 [i] 12:40 Ochránce IV: Souboj ochránců 1/2 1 [i] 13:35 Odpadlík IV: Hound je ve městě 17 [i] 14:25 Kutil Tim II: Když zvíře zařve 23 [i] 14:55 Můj přítel Monk VI: Pan Monk nemůže v noci spát 9 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru V: Smrtelná bylina [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:15 Soukromá dramata [i] 22:05 Sběratelé kostí V: Santa s bombou 10 [i] 23:00 Myšlenky zločince V: Na život a na smrt 18 [i] 23:55 Nedokonalé zločiny VI: Ti první a ti poslední 9 [i] 00:50 Volejte Věštce [i] 03:10 Nedokonalé zločiny VI: Ti první a ti poslední 9 [i] 04:00 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Smiechoty [i] 06:05 Skrytá vášeň 157/188 [i] 06:45 Cigánske srdce 118/218 [i] 07:55 Rebeli I. 97/215 [i] 08:45 Osobný strážca 6/64 [i] 09:45 Dr. Oz I. 34/174 [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 V objatí hodvábu 123/200 [i] 12:15 Larina voľba 1/166 [i] 13:10 Správna Susan III. 11/23 [i] 13:35 Dr. Oz I. 35/174 [i] 14:20 Sudkyňa Hatchettová III. 55/130 [i] 15:00 Rebeli I. 98/215 [i] 15:50 Rodinná kliatba 83/110 [i] 16:40 Cigánske srdce 119/218 [i] 17:30 Skrytá vášeň 158/188 [i] 18:20 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 6/21 [i] 19:10 Ženatý so záväzkami VI. 13/26 [i] 19:35 Frasier I. 17-18/24 [i] 20:00 Dr. House II. 14/24 [i] 21:00 Larina voľba 2/166 [i] 22:25 V objatí hodvábu 124/200 [i] 23:10 Zajtrajšie noviny IV. 17/22 [i] 00:00 Adela show [i] 00:40 Frasier I. 17-18/24 [i] 01:20 Dr. House II. 14/24 [i] 02:05 Sudkyňa Hatchettová III. 55/130 [i] 02:25 Ulica III. 132/259 [i] 03:05 Rodinná kliatba 82/110 [i] 03:50 112 [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Hrdinové z říše Gaja [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Vztekle tvá [i] 14:05 Prostě spolu [i] 15:55 Griffin a Phoenixová [i] 17:55 Ano [i] 19:45 Blbec v Americe [i] 21:30 Svatý boj [i] 23:20 Uneseni [i] 00:55 Ruská ruleta [i] 02:30 Poslední mise [i] 03:55 Wonderland masakr