Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Kobra 11 XII. 6-7/10 [i] 10:15 Zlé správy pre Medveďov [i] 12:15 Bez stopy V. 16/24 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad VII. 13/22 [i] 13:55 Monk VI. 10/16 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 V dobrom aj v zlom I. 1/22 [i] 15:15 Vaši Susedia [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS II. 16/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa VI. 9-10/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:55 Športové noviny [i] 20:00 Príšerky v podkroví [i] 21:45 Mentalista III. 8/24 [i] 22:35 Nočné Televízne noviny [i] 22:55 Americký ninja [i] 00:35 Diabolský Santa [i] 01:45 Trapasy mojej sestry III. 5-6/22 [i] 02:30 NCIS II. 16/23 [i] 03:10 Psych, s.r.o. III. 5/16 [i] 03:50 R.I.S.: Kriminálka Paríž I. 6/30 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Jánošíkove dni v Terchovej [i] 06:15 Odpískané [i] 07:00 Udalosti ČT [i] 07:35 Správy STV "N" [i] 07:50 Duel [i] 08:25 5 proti 5 [i] 09:15 Profesionáli IV: V záhrobí 12/13 [i] 10:10 Profesionáli IV: Vojna agentov 13/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 224/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:25 Divoký anjel 80 [i] 15:10 Dve tváre Anny 1/60 [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 70 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Lilly Schönauerová: Deň, ako stvorený na lásku [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Zúfalí romantici 1/6 [i] 23:25 Profesionáli IV: V záhrobí 12/13 [i] 00:15 Profesionáli IV: Vojna agentov 13/13 [i] 01:05 Dve tváre Anny 1/60 [i] 01:50 Lilly Schönauerová: Deň, ako stvorený na lásku [i] 03:20 Sila lásky III. 224/244 [i] 04:10 Sila lásky V. 70 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:00 Čo dievčatká nevedia [i] 10:25 Stromček prianí [i] 11:35 Hľadanie stratených svetov: Zaviaty svet slovenských mamutov [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Zahrajte mi takúto [i] 13:40 Hokejová republika [i] 14:45 Odpískané [i] 15:25 Magazín NHL [i] 15:55 Národnostný dokument [i] 16:25 Fokus - práca [i] 16:55 VAT [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Príroda zblízka: Harz - divočina v Sasku-Anhaltsku 7 [i] 18:25 6 miliárd názorov - Šťastie 1 [i] 18:30 Večerníček: Diviak Alojz 3/7 [i] 18:40 Človek uprostred: Ivett Axamitová [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:55 Medicína: Čo vieme o celoročných alergiách ? [i] 20:55 Športové ozveny [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Energetika [i] 22:10 Biela stuha [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Nohavičky [i] 08:35 Súdna sieň: Si ešte decko [i] 09:30 Panelák IX.: Traja králi 4 [i] 10:25 Náš nový dom II. 17 [i] 11:15 Hoď svišťom: Syn, alebo vnuk? 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Nové bývanie [i] 13:35 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 1/24 [i] 14:25 Myšlienky vraha II. 1/23 [i] 15:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. 1/25 [i] 16:05 Profesionáli V.: Panička 13 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 Hoď svišťom: Narodeniny 1/16 [i] 18:00 Súdna sieň: Tsunami [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák IX.: Výnimočná situácia 5 [i] 21:15 Farmár hľadá ženu [i] 22:00 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Geissenovci - Ťažký život milionárov [i] 23:00 Californication - Orgie v Kalifornii II. 5 [i] 23:30 Resident Evil [i] 01:15 Grindstone Road [i] 02:45 Klamári I. 1/13 [i] 03:30 Dobrá manželka I. 1/23 [i] 04:15 Numb3rs IV. 11 [i] 04:55 C.S.I.: Kriminálka New York V. 1/25 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Doktorka Quinnová 115,116 [i] 07:10 Matlock IX. 17 [i] 08:00 Diagnóza: Vražda IV. 21 [i] 08:55 Vraždy v Midsomeri VII. 1/7 [i] 10:40 Navzdory osudu 45,46 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 13 [i] 13:00 Panelák IX.: Traja králi 4 [i] 14:00 Amerika má talent [i] 14:50 Simpsonovci VII. 2 [i] 15:15 Šokujúce zábery 48 [i] 15:50 Ninja Factor II. 9 [i] 16:15 Náš nový dom II. 17 [i] 17:00 Prison Break: Útek z väzenia I. 1/22 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 13 [i] 18:50 Simpsonovci VI. 23 [i] 19:10 Griffinovci III. 20 [i] 19:35 Hoď svišťom: Narodeniny 1/16 [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 12 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 4 [i] 22:00 Ochrana svedkov III. 4 [i] 22:50 Ochrana svedkov II. 3 [i] 23:45 Prison Break: Útek z väzenia I. 1/22 [i] 00:25 Nevera po slovensky [i] 01:10 Ochrana svedkov III. 4 [i] 01:50 Ochrana svedkov II. 3 [i] 02:30 Ted a spol. II. (8 [i] 04:20 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 04:40 Derrick 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pravěk útočí III. 10/10 [i] 07:00 Předčasné vydání II.: Jenny Sloanová 1/22 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 12/26 [i] 09:00 Advokáti V. 1/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 20/22 [i] 11:00 Posel ztracených duší V. 19/22 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA 18/24 [i] 13:00 Merlin 1/13 [i] 14:00 Předčasné vydání II.: Vyznamenání 2/22 [i] 15:00 Advokáti V. 2/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 13/26 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA 18/24 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 20/22 [i] 19:00 Boj o čas II. 21/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 19/24 [i] 21:00 Dr. House VI. 3/22 [i] 22:00 Dr. House VI. 4/22 [i] 23:00 Pilíře Země 2/8 [i] 00:10 True Blood - Pravá krev: Je moje 3/12 [i] 01:15 Dr. House VI. 3/22 [i] 02:10 Dr. House VI. 4/22 [i] 02:55 Pilíře Země 2/8 [i] 03:50 True Blood - Pravá krev: Je moje 3/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: Oasis of the Seas [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Povrchová úprava betonu [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Riskantní a nebezpečné [i] 08:10 Bořiči mýtů: Bourání malých mýtů [i] 09:05 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 10:00 Jak to dělají? 1 [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 29 [i] 10:55 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 11:50 Opravna vraků: Auto pro vojáka [i] 12:45 Burácení v srdcích: Promarněná šance [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro tým pořadu Jon a Kate plus 8 [i] 14:35 Špinavé práce: Lov žížal [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Bez milosti [i] 16:25 Bořiči mýtů: Pod vodou v autě vzhůru nohama [i] 17:20 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 18:15 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 19:10 Jak se to dělá: Písty/malířské válečky/padáky/komíny [i] 19:40 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 20:05 Dvojí přežití 6 [i] 21:00 Špinavé práce 2 [i] 21:55 Povolení vrtat 2 [i] 22:50 Zvědavost: Proč je sex příjemný? [i] 23:45 Bořiči mýtů: Ustálená spojení 2 [i] 00:40 Dvojí přežití 6 [i] 01:40 Špinavé práce 2 [i] 02:40 Povolení vrtat 2 [i] 03:40 Zvědavost: Proč je sex příjemný? [i] 04:35 Jak se to dělá: Písty/malířské válečky/padáky/komíny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Otec [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 10/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Říkej mi Kate 14/32 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 13. komnata Hany Čížkové [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood: Pojízdná ordinace 6/23 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Předpověď počasí [i] 18:59 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Život je ples: Táňa hledá práci 2/16 [i] 21:00 Na cestě po Sicílii [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 MI5 2/16 [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Kriminálka Paříž: Vnitřní oheň 53/62 [i] 00:15 Toulavá kamera [i] 00:45 Objektiv [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Recitál Pepy Nose [i] 06:00 Děti 50. let [i] 06:30 Babylon [i] 06:55 Ekoprůkopníci: Recyklovatelné plasty [i] 07:10 Válečné epizody z archivů [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Klíč [i] 09:30 Tvary přírody 1/6 [i] 10:00 Kamera na cestách: Austrálie: Z balónu 1/3 [i] 10:45 Film o seriálu Život je ples [i] 11:00 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 16/26 [i] 12:00 Stará domovní znamení [i] 12:30 Veteran TV 1/6 [i] 13:00 Hledání ztraceného času: Minuty republiky 6 [i] 13:20 Československý filmový týdeník 1962 867/2379 [i] 13:35 Po stopách třetího odboje [i] 14:05 Kolaborovali s nacisty 1/12 [i] 14:55 Senioři v dopravě: Řidiči 2 [i] 15:00 Alexandr Veliký [i] 15:50 Sluneční vozík [i] 16:00 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 16:20 V kůži předků [i] 16:30 Děti 50. let [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka I 6/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Jobe z pevnosti Alamo 3/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kolaborovali s nacisty 2/12 [i] 21:00 Údolí včel [i] 22:40 Artmix [i] 23:35 Cizinec [i] 01:20 24 [i] 02:15 Krásný ztráty [i] 02:50 Chcete je? [i] 02:55 Cesty víry: Vyšehradská kapitula [i] 03:20 Uchem jehly [i] 03:50 Osudové okamžiky [i] 04:00 Zkus mít vkus [i] 04:25 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Zlatá muška [i] 10:25 Slavnosti sněženek [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Ženatý se závazky 207 [i] 13:00 Můj přítel Monk VII 5 [i] 13:50 Painkiller Jane 21 [i] 14:45 Odložené případy II: Nejlepší přátelé 22 [i] 15:40 Beze stopy III 11 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Mentalista II: Všude červená 20 [i] 18:35 Ulice 2106 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Policejní akademie 2: Jejich první nasazení [i] 21:40 Noční Televizní noviny [i] 22:10 Námořní vyšetřovací služba VIII 2 [i] 23:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 12 [i] 23:50 Zátoka vášní: * 22, 23 [i] 00:45 Odložené případy II: Nejlepší přátelé [i] 01:30 Novashopping 02:05 Beze stopy III: Premiantka [i] 02:50 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:25 Párty s kuchařem [i] 08:15 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a odvážlivec 7 [i] 09:15 M*A*S*H 21 [i] 09:40 M*A*S*H 22 [i] 10:10 Prostřeno! [i] 10:55 Diagnóza vražda IV: X rovná se vražda 1/2 4 [i] 11:45 Policejní divize I: Tváře v davu 12 [i] 12:40 Ochránce III: Noční směna 22 [i] 13:35 Odpadlík IV: V říši otců 16 [i] 14:25 Kutil Tim II: Setkání 22 [i] 14:55 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a nesprávný člověk 8 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru V: Obchod se smrtí [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Ako som prežil: Stratený 3 [i] 21:10 Partička [i] 21:45 Anatomie lži III: Ztracené dítě 12 [i] 22:40 Sběratelé kostí IV: Fyzika věda je 19 [i] 23:30 Nedokonalé zločiny VI: Kdo zabil Santa Clause? 8 [i] 00:25 Autosalon [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Nedokonalé zločiny VI: Kdo zabil Santa Clause? 8 [i] 03:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 112 [i] 05:45 Skrytá vášeň 156/188 [i] 06:30 Osobný strážca 5/64 [i] 07:35 Dr. Oz I. 33/174 [i] 08:35 Pravá láska [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Uragán [i] 12:55 Správna Susan III. 10/23 [i] 13:20 Dr. Oz I. 34/174 [i] 14:05 Sudkyňa Hatchettová III. 54/130 [i] 14:45 Rebeli I. 97/215 [i] 15:35 Rodinná kliatba 82/110 [i] 16:25 Cigánske srdce 118/218 [i] 17:15 Skrytá vášeň 157/188 [i] 18:10 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 5/21 [i] 18:55 Ženatý so záväzkami VI. 12/26 [i] 19:25 Frasier I. 15-16/24 [i] 20:00 Dr. House II. 13/24 [i] 21:00 Larina voľba 1/166 [i] 22:05 V objatí hodvábu 123/200 [i] 22:50 Poisťovňa šťastia IV. 15/16 [i] 23:50 Zajtrajšie noviny IV. 16/22 [i] 00:35 Adela show [i] 01:10 Frasier I. 15/24 [i] 01:35 Skrytá kamera [i] 03:00 Ulica III. 131/259 [i] 03:45 V tieni [i] 04:00 112 [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Druhý muž [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zuřivost v krvi [i] 14:00 Magma [i] 15:50 Tesáky [i] 17:35 Prostě spolu [i] 19:15 Vztekle tvá [i] 21:15 Wonderland masakr [i] 23:05 Poslední mise [i] 00:40 Nevinná [i] 02:20 Zlá karma [i] 03:45 Rande naslepo [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rally [i] 09:15 Běžecké lyžování [i] 10:15 Běžecké lyžování [i] 11:00 Biatlon [i] 11:45 Biatlon [i] 12:30 Snooker [i] 14:00 Šipky [i] 17:30 Běžecké lyžování [i] 18:15 Biatlon [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Motorismus [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Šipky [i] 00:45 Motorismsu [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 McLeodovy dcery 7: Můj nepřítel můj přítel 26 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Division Street 13 [i]