TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:15 Vinnetou a Old Shatterhand v Údolí smrti [i] 07:40 Olsen Twins: Otecko z billboardu [i] 09:10 Dom na vidieku [i] 10:50 Obecná škola [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Zita na tanieri [i] 14:45 Dobrodružstvo Poseidonu [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Vaši Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Atramentové srdce [i] 21:55 Ľadové peklo [i] 01:15 Posledný ostáva [i] 02:45 Muž z temnôt [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Outsider [i] 06:55 Šmolkovia: Príšera zo Zámku hašterivcov [i] 07:10 Šmolkovia: Jesenný karneval [i] 07:25 Garfield: Vianočná koleda [i] 07:40 Garfield: Dedičstvo [i] 07:50 Biblické príbehy: Nebeské kráľovstvo [i] 08:20 Maškrtníček [i] 08:45 Domovníkov syn [i] 10:00 Krst detí v Sixtínskej kaplnke [i] 12:30 Svet v obrazoch [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot: Vraždy na Hickory Road [i] 14:55 Film pre pamätníkov: Štvorylka [i] 16:25 Outsider [i] 18:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Poklady.sk: Fenomén Tokajského vína [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Môj dom je plný zrkadiel 1/2 [i] 21:55 Môj dom je plný zrkadiel 2/2 [i] 23:50 Odpískané [i] 00:35 Agatha Christie : Poirot: Vraždy na Hickory Road [i] 02:15 Môj dom je plný zrkadiel 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Slnečný cirkus. Kooza [i] 10:00 Za mestskými múrmi: Čierna pani [i] 11:25 Orientácie [i] 11:50 Môj príbeh: Choroba ako dar [i] 12:05 Po stopách slávnych skladateľov: Bizet [i] 13:10 Vianočné krasokorčuliarske exhibície: Hviezdy na ľade [i] 14:05 Veselé panie z Windsoru [i] 16:00 Víkend šampiónov [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Zaviaty svet slovenských mamutov [i] 18:28 6 miliárd názorov - Život po smrti 2 [i] 18:30 Večerníček: Diviak Alojz 2/7 [i] 18:35 Táraninky: Sladkosti [i] 18:45 On Air [i] 19:05 Trezor: Láska Viliama Paulínyho-Tótha a Maríny Hodžovej [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 20:00 Pozvánka do divadla: Kubo [i] 21:20 Umenie 2011: Hudba [i] 21:55 Zima kúzelníkov [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:45 Správy STV "N" [i] 00:01 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 SILVESTROVSKÝ Panelák [i] 06:45 Legenda Bigfoot [i] 08:15 Simpsonovci XVI. 20,21/21 [i] 09:00 Simpsonovci XVII. 1/22 [i] 09:30 Glee II. 16 [i] 10:25 Stratené duše II. 16 [i] 11:15 Šarpej a jej rozprávkové dobrodružstvá [i] 12:55 Drvivý dopad [i] 15:10 Vikingovia [i] 17:10 Bud - futbalista [i] 18:55 Najštedrejšie Vianoce 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Van Helsing [i] 22:40 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 1/24 [i] 23:30 OSTROV SMRTI 1,2/13 [i] 01:00 Van Helsing [i] 03:00 Glee II. 16 [i] 03:50 Stratené duše II. 16 [i] 04:30 Bud - futbalista [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Maharadžova dcéra 1/3 [i] 06:35 Perry Mason: Prípad muzikálovej vraždy [i] 08:00 MacGyver 37,38 [i] 09:45 Ferrari: Archív plný snov [i] 10:50 30 prípadov majora Zemana: Loď do Hamburgu - 1952; Vrah sa skrýva v poli – 1953 9,10 [i] 13:00 Simpsonovci VII. 1/25 [i] 13:30 Šokujúce zábery 47 [i] 13:55 Podrazy I. 4 [i] 14:15 A-Team 55,56 [i] 16:10 M*A*S*H 254,255 [i] 17:00 MASH FILM [i] 19:00 Podrazy I. 4 [i] 19:30 Simpsonovci VII. 2 [i] 19:55 Šokujúce zábery 48 [i] 20:15 Amerika má talent [i] 21:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 1,2/17 [i] 22:00 Dexter 11,12 [i] 00:00 TOP STAR [i] 00:45 Nežní zabijaci I. 1,2/13 [i] 02:20 Dexter 11 [i] 03:10 Veľké nádeje [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ochránce III. 18/23 [i] 07:00 Advokáti 3/34 [i] 08:00 Advokáti 4/34 [i] 09:00 Ztracený svět III.: Konec hry 12/22 [i] 10:00 Andromeda II. 7/22 [i] 11:00 Andromeda II. 8/22 [i] 12:00 Ztracený svět III.: Přízrak 13/22 [i] 13:00 Dr. House V. 7/24 [i] 14:00 Dr. House V. 8/24 [i] 15:00 Dr. House V. 9/24 [i] 16:00 Dr. House V. 10/24 [i] 17:00 Dr. House V. 11/24 [i] 18:00 Dr. House V. 12/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 2/23 [i] 20:00 Dr. House VI. 2/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 1/24 [i] 22:00 Sběratel kostí [i] 00:15 Californication III.: Kéž bys tu byla 1/12 [i] 00:50 Californication III.: Kraj prznění a strdí 2/12 [i] 01:25 Dr. House VI. 2/22 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba II. 2/23 [i] 03:05 Ztracený svět III.: Konec hry 12/22 [i] 03:50 Ztracený svět III.: Přízrak 13/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i] 06:50 Jak to funguje: Vrtací příklepné kladivo/Šicí stroj/CD přehrávač/Mikroskop [i] 07:15 Motory Detroitu: Asfaltovač [i] 08:10 Bořiči mýtů: Auto pro špióny 2 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 43 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 44 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Exkavátory [i] 10:55 Ropa, pot a vrty 10 [i] 11:50 Špinavé práce: Natěrač mostů [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední běh [i] 13:40 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 14:35 Americký chopper: Velké zbraně [i] 15:30 Jízda: Svazek [i] 16:25 Impozantní lodě: Oasis of the Seas [i] 17:20 V nejhorším případě: Toxický únik plynu / hořící muž [i] 17:50 V nejhorším případě: Vloupání do domu / teroristický útok [i] 18:15 Říční příšery: Evropský lidojed [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 3 [i] 20:05 Kluci z autobazaru 8 [i] 20:35 Králové šrotu 8 [i] 21:00 Lety po divoké Aljašce: Zelenáč Ben [i] 21:55 Dvojí přežití: V nesnázích [i] 22:50 Téměř jsem to nepřežil: Ztracen ve sněhu [i] 23:45 Z ráje do pekla 3 [i] 00:40 V nejhorším případě: Toxický únik plynu / hořící muž [i] 01:10 V nejhorším případě: Vloupání do domu / teroristický útok [i] 01:40 Lety po divoké Aljašce: Zelenáč Ben [i] 02:40 Dvojí přežití: V nesnázích [i] 03:40 Jak se to dělá: Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly [i] 04:05 Téměř jsem to nepřežil: Ztracen ve sněhu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Divadélko pod věží aneb Přijď a nechoď sám [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Hurá ze školy! 9/26 [i] 06:45 Finley požární autíčko 26/39 [i] 07:05 Taylor má trable: Rozvodový tábor 22/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo spirituála Biskupského gymnázia v Brně Pavla Konzbula [i] 11:00 Náměstíčko: Veselé Velikonoce 1/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Není houba jako houba [i] 14:20 Hoby naší doby [i] 14:45 Počítání oveček [i] 16:00 Hercule Poirot [i] 17:00 Hypnóza [i] 18:00 Tříkrálový koncert [i] 18:54 Předpověď počasí [i] 18:59 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 20:00 Sama v čase normálnosti [i] 21:40 168 hodin [i] 22:10 Bolero [i] 23:50 Losování Sportky a Šance 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Komisař Moulin [i] 01:30 Podfukáři 1/12 [i] 02:20 Trumfy Miroslava Donutila [i] 03:15 Zahrada pod lupou [i] 03:40 Maratón [i] 04:05 Trocha šafránu z televizního archivu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Od Velké Moravy po gotiku [i] 05:25 Ikony českého designu [i] 05:50 Návštěva v ZOO [i] 06:00 Uchem jehly [i] 06:25 Cestománie [i] 06:55 Aby dluhy nebolely: Buď hned nebo nikdy 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Hledání ztraceného času: Minuty republiky 6 [i] 09:20 Babylon [i] 09:50 René Magritte: Den a noc [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Pokus o portrét básníka Václava Hraběte [i] 11:35 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:45 Nedej se [i] 12:00 Chcete mě? [i] 12:15 Máte mě! [i] 12:30 Třeboňská nocturna 2011 [i] 13:00 Království divočiny: Arapaimy, vládci amazonských vod [i] 13:25 Knižní svět [i] 13:50 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 1/8 [i] 14:15 Stará domovní znamení [i] 14:45 Kamera na cestách: Austrálie z balónu 1/3 [i] 15:30 Architektura: Rekonstrukce středověkého hradu 1/45 [i] 15:55 Křesťanský magazín [i] 16:20 Uchem jehly [i] 16:50 Cesty víry: Vyšehradská kapitula [i] 17:15 Veteran TV 1/6 [i] 17:45 Kavčí hnízdo: Tintinova dobrodružství 1/39 [i] 18:10 Bert a Ernie 1/26 [i] 18:15 Včelka Mája: Puk a Frída 66/104 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy [i] 19:15 Krásy evropského pobřeží: Napněte všechny plachty [i] 19:25 Červený trpaslík: Konec 1/52 [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Modravé dálky 19/44 [i] 20:30 Nálety na Německo [i] 21:25 Na plovárně s Johnem Kanderem [i] 21:50 Nebeské dny [i] 23:20 Monty Python - málem pravda 5/6 [i] 00:15 Sicilská rebelka [i] 02:05 BRAVO! Pavel Haas Quartet [i] 02:35 Buddy Miles: Live [i] 03:25 Mezi dveřmi je A.G. [i] 03:50 Z očí do očí [i] 04:20 Designtrend [i] 04:35 Jak se loupí dětství [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Mrtvá zóna V 7, 8 [i] 06:35 Záhady přírody [i] 06:55 Veterinář z Bondi Beach II 1 [i] 07:20 Roary: Závodní auto 19 [i] 07:35 Baby Looney Tunes 26 [i] 07:55 Tajemství Sylvestra a Tweetyho: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 7 [i] 08:20 Batman vítězí III 4 [i] 08:45 Spongebob v kalhotách 86 [i] 09:10 Tweetyho dobrodružný let [i] 10:30 Sedm hříchů 2/2 [i] 12:05 Pětka s hvězdičkou [i] 13:25 Dlouhá cesta [i] 15:10 Bravo Girl: Všechno nebo nic [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Jak svět přichází o básníky [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Slavnosti sněženek [i] 21:35 Střepiny [i] 22:05 G. I. Jane [i] 00:15 Dům neřesti 2: * [i] 01:45 Dlouhá cesta [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:30 Mrtvá zóna V 9, 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Zpravodajství TV Prima 07:35 Beyblade Metal Fusion: Běž, Gingko 38 [i] 08:00 Mickeyho klubík III: Mickeyho myškacviky 14 [i] 08:30 Tajemství 2. světové války: Bitva o Guadalcanal 17 [i] 09:30 Prima SVĚT [i] 10:00 Zázraky života: V žádném případě! 2 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 M*A*S*H 20 [i] 12:25 Receptář prima nápadů [i] 13:25 Propast [i] 16:10 Vraždy v Midsomeru IX: Čtyři pohřby a jedna svatba [i] 18:00 Ženy na cestách: Mallorca [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím [i] 22:05 L. A. Přísně tajné [i] 00:35 Myšlenky zločince II 10 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:55 Tajemství 2. světové války: Bitva o Guadalcanal 17 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 112 [i] 05:45 Slávici na ulici [i] 06:50 Je to možné?! [i] 07:15 Skrytá vášeň 155/188 [i] 08:20 Elisa z Rivombrosy II. 13/13 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 Sabrina - mladá čarodejnica V. 16/22 [i] 11:45 Jesse I. 17/22 [i] 12:05 Letušky 2/8 [i] 12:25 Veronika Marsová I. 10/22 [i] 13:25 VILOmeniny [i] 14:15 Vraždy v lepšej spoločnosti: Smrť pod španielskym slnkom [i] 15:50 Nesplnené sľuby [i] 17:30 Skrytá vášeň 156/188 [i] 18:20 Danielle Steelová: Stratený domov [i] 20:00 Hurikán [i] 21:55 Pravá láska [i] 23:35 Príbehy o láske: Tajomstvo Vlčej rokliny [i] 01:10 Paranoja [i] 02:45 Veronika Marsová I. 10/22 [i] 03:20 Jesse I. 17/22 [i] 03:45 Je to možné?! [i] 04:05 Nočné lampy [i] 04:50 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:50 Zajíček bez oušek [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Královna koření [i] 13:50 Hrdinové z říše Gaja [i] 15:35 Tesáky [i] 17:20 Co vlastně ženy chtějí? [i] 19:20 Melodie mého srdce [i] 21:20 Rande naslepo [i] 23:05 Zlá karma [i] 00:40 Ruská ruleta [i] 02:15 Demonlover [i] 04:15 Informátoři [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Severská kombinace [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 12:45 Klasické lyžování [i] 13:30 Biatlon [i] 14:15 Klasické lyžování [i] 15:30 Biatlon [i] 16:15 Snooker [i] 18:00 Biatlon [i] 18:45 Biatlon [i] 19:15 Klasické lyžování [i] 20:00 Snooker [i] 22:00 Biatlon [i] 22:30 Biatlon [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Klasické lyžování [i] 00:45 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 9: 3. díl 3 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 9: 4. díl 4 [i] 10:00 Agentura Jasno 1: Pilot - Part 1 1 [i] 11:00 Agentura Jasno 1: Pilot - Part 2 1 [i] 12:00 Agentura Jasno 1: Nechť promluví nyní, nebo ať navždy mlčí 2 [i] 13:00 Agentura Jasno 1: Žena hledá mrtvého manžela, kuřáci ano, zvířata ne 3 [i] 14:00 Agentura Jasno 1: Devět životů 4 [i] 15:00 Ace Ventura: Zvířecí detektiv [i] 17:00 Bouře meteorů [i] 19:00 Spravedlnost v krvi 1: Stíny minulosti 15 [i] 20:00 Městečko Haven 1: Spirála 13 [i] 21:00 Notting Hill [i] 23:30 3000 mil na útěku [i] 02:00 Panika na Rock Island [i] 04:00 Svazující tajemství [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Muzeum života 1 [i] 07:10 Nepotopitelný Titanik [i] 08:15 Podzemí měst 2 [i] 09:10 Jimmova továrna na jídlo 1 [i] 09:50 Na chalupě den za dnem 7 [i] 10:50 Soukromý život... 2 [i] 12:00 Nejpřísnější rodiče na světě 17 [i] 12:55 Utajený šéf II. 5 [i] 13:55 Jídlo je detektivka II. 11 [i] 14:25 Jídlo je detektivka II. 12 [i] 14:55 Zvířecí rekordmani III.: Vynálezci 1 [i] 16:05 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 17:10 Podzemí měst II. 10 [i] 18:00 Bojovníci se špínou II. 7 [i] 18:30 Bojovníci se špínou II. 8 [i] 19:00 Deratizátor 11 [i] 19:30 Deratizátor 12 [i]