Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:05 Winnetou a miešanka Apanači [i] 07:30 Olsen Twins: Na to treba dvoch [i] 09:05 Nejkrásnější hádanka [i] 10:40 Priatelia I. 11-12/24 [i] 11:30 Sněženky a machři [i] 13:05 Kouč Carter [i] 15:20 Rýchle Televízne noviny [i] 15:25 Policajt v Beverly Hills [i] 17:15 Rýchle Televízne noviny [i] 17:20 Ľadovo ostrí [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Zlatý kompas [i] 22:05 12. PLES V OPERE [i] 22:10 Dcéra ako rukojemník [i] 23:55 12. PLES V OPERE [i] 00:00 Mníchov [i] 02:35 Ľadovo ostrí [i] 04:00 Najlepší psí policajt [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly - body - sekundy [i] 05:10 Ashanti [i] 07:05 Šmolkovia: Babroškove šťastie [i] 07:20 Šmolkovia: Gargamelov obor [i] 07:30 Garfield: Virtuálny chaos [i] 07:45 Garfield: Poštárove problémy [i] 08:00 Biblické príbehy: Lazár Žije [i] 08:25 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:20 Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas [i] 10:35 Pán ľadu [i] 11:25 Svet v roku 2011 [i] 12:05 Šport v roku 2011 [i] 13:10 On Air [i] 13:30 Tajomstvo Sherwoodskeho lesa [i] 15:05 Ashanti [i] 17:05 Tisícročná včela: Syn 3/4 [i] 18:05 Tisícročná včela: Deti detí 4/4 [i] 19:00 Uvarte si štíhlosť: Lisa 6/6 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Pošta pre teba [i] 21:10 Pre lásku k Anne [i] 22:40 Priateľstvo naveky [i] 00:25 On Air [i] 00:45 Poklady.sk: Tufové skalné obydlia a pivnice [i] 01:05 Pre lásku k Anne [i] 02:35 Priateľstvo naveky [i] 04:05 Udalosti ČT [i] 04:35 Správy STV "N" [i] 04:50 Góly - body - sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 A keď som stretol lásku [i] 10:00 Vysoké Tatry - divočina zamrznutá v čase [i] 10:55 KE 2013 [i] 11:00 Slováci vo svete - 5.časť [i] 11:30 Domov: Keby ma mal niekto rád [i] 12:00 Chlapec a pes: Za teba sa postavím proti celému svetu [i] 12:30 Zelená revue [i] 12:45 Po stopách slávnych skladateľov: Puccini [i] 13:45 Slnečný cirkus. Kooza [i] 15:25 Hokejová republika: 2. diel [i] 16:25 Dáma s fotoaparátom [i] 16:50 Modrá ruža [i] 18:15 Táraninky: Rodina [i] 18:25 6 miliárd názorov - Život po smrti 1 [i] 18:30 Večerníček: Diviak Alojz 1/7 [i] 18:40 Miestopis cechov a manufaktúr: Majstri gombičkárskeho remesla [i] 19:00 Trezor: Nezábudky Mateja Hrebendu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Čaro Mongolska [i] 20:50 Anjeli strážni: Josého Curu [i] 21:20 Rembrandt [i] 23:00 Po stopách slávnych skladateľov: Bizet [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Panelák IX.: Traja králi 4 [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 Roboti [i] 08:35 Garfield šokuje [i] 09:55 Starostove starosti [i] 12:00 Mafiánka [i] 13:35 Legenda Bigfoot [i] 15:15 Amerika má talent [i] 16:50 Nevesta na úteku [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Šarpej a jej rozprávkové dobrodružstvá [i] 21:50 Vikingovia [i] 23:55 Deviata brána [i] 02:00 Nevesta na úteku [i] 04:00 Šprtáci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Dlhopisy lásky [i] 06:50 Perry Mason: : Prípad smrtiacej lekcie [i] 08:20 Doktorka Quinnová 144,145 [i] 10:00 Panelák IX.: Traja králi 4 [i] 10:50 Kapor na torte: Deň prvý [i] 12:00 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE: Všetci moji Ex 1,2/13 [i] 13:25 Simpsonovci VI. 22 [i] 13:50 Griffinovci III. 19 [i] 14:10 Ninja Factor II. 8 [i] 14:35 Podrazy I. 3 [i] 15:00 Mama hľadá ženu [i] 15:55 M*A*S*H 252,253 [i] 16:45 30 prípadov majora Zemana: Loď do Hamburgu - 1952; Vrah sa skrýva v poli – 1953 9,10 [i] 19:00 Podrazy I. 3 [i] 19:30 Simpsonovci VII. 1/25 [i] 19:55 Šokujúce zábery 47 [i] 20:15 Profesionáli II.: Rabín, Reklama 1,2/17 [i] 22:00 Zákon gangu I. 1,2/13 [i] 23:50 Črepiny [i] 00:20 Niet úniku [i] 01:50 Krásavica [i] 03:40 Právo na život [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ochránce III. 17/23 [i] 07:00 Advokáti 1/34 [i] 08:00 Advokáti 2/34 [i] 09:00 Ztracený svět III.: Doba ledová 11/22 [i] 10:00 Andromeda II. 5/22 [i] 11:00 Andromeda II. 6/22 [i] 12:00 Ztracený svět III.: Konec hry 12/22 [i] 13:00 Dr. House V. 1/24 [i] 14:00 Dr. House V. 2/24 [i] 15:00 Dr. House V. 3/24 [i] 16:00 Dr. House V. 4/24 [i] 17:00 Dr. House V. 5/24 [i] 18:00 Dr. House V. 6/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 1/23 [i] 20:00 Dr. House VI. 1/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 23/23 [i] 23:00 CSI: New York VII. 17/22 [i] 00:00 Pilíře Země 1/8 [i] 01:15 Dr. House VI. 1/22 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9/24 [i] 02:55 CSI: New York VII. 17/22 [i] 03:40 Pilíře Země 1/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Jízda: Podle přání [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 07:45 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Megastavitelé: Stadion na světové úrovni - Jižní Afrika [i] 09:05 Impozantní lodě: Akamalik [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Mrakodrap Petronas Towers [i] 10:55 Masivní rychlost: Výkonné čluny [i] 11:25 Masivní rychlost: Rychlost v obrněných vozidlech [i] 11:50 Stěhování obrů: Stěhování města [i] 12:45 Povolení vrtat 4 [i] 13:40 Bratři z močálu: Sliz všude kolem [i] 14:10 Bratři z močálu: Pohlaví a jediný aligátor [i] 14:35 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 15:30 Národ šílenců: Závody na osmičkové dráze [i] 16:25 Jak se to dělá 6 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně: Tužky/Obrovské šrouby/Nakládaná zelenina/Nafukovací věci [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Mrakodrap Petronas Towers [i] 18:15 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 19:10 Stěhování obrů 3 [i] 20:05 Jak se to dělá: Turbokompresory/enchilady/hodinky [i] 20:35 Jak se to dělá 1 [i] 21:00 Muž, žena a divočina 6 [i] 21:55 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 22:50 Přísně tajné – havárie letadel: Extrémní počasí [i] 23:45 Obnovení: Přestavba Ground Zero: Znovuvydobytí místa v panoramatu města - část 1 [i] 00:40 Stěhování obrů 3 [i] 01:40 Muž, žena a divočina 6 [i] 02:40 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 03:40 Jak se to dělá: Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla [i] 04:05 Přísně tajné – havárie letadel: Extrémní počasí [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery IV: Druhá šance 13/32 [i] 06:05 Franklin 22/52 [i] 06:30 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 1/26 06:55 Dvanáct vánočních pejsků [i] 08:40 Kostičky [i] 08:50 Moudronos [i] 09:10 Pátrání světlušky Lucie [i] 09:25 Rande s Fyzikou [i] 09:40 Zprávičky [i] 09:55 Bludiště [i] 10:30 Viktor z divočiny [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Styl [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT 2012 [i] 13:25 Malá farma: Smrt krásných králíků [i] 13:50 Vražda v Orient expresu [i] 15:55 Zahrada pod lupou [i] 16:15 Úsměvy Oldřicha Víznera [i] 16:55 Miss Potter [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:54 Předpověď počasí [i] 18:59 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 20:55 Až na krev [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Hra s nevěrou [i] 01:20 Rybí legendy Jakuba Vágnera Mongolsko I. [i] 01:45 Malá farma: Smrt krásných králíků [i] 02:10 Václav Havel a Dominik Duka: společný výslech [i] 02:50 Jak se vede, sousede? [i] 03:30 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 04:45 Ohlašovna požáru [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:40 ZOO Liberec [i] 06:00 Sloužíme lidu [i] 06:15 Senioři v dopravě: Řidiči 1 [i] 06:20 Kolaborovali s nacisty: Britský dokumentární cyklus 1/12 [i] 07:10 Největší tankové bitvy: El Alamein 1/10 [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:20 Folklorní magazín [i] 09:50 Ta naša kapela [i] 10:20 Vyprávění o lese [i] 10:50 Československý filmový týdeník 1962 867/2379 [i] 11:05 Kultura.cz [i] 11:35 Divadlo žije! [i] 12:00 Game Page [i] 12:30 PORT [i] 13:00 Jan Balabán [i] 13:55 Příběhy starožitností aneb Víte co máte?: Pořad BBC o kráse a ceně starých věcí 16/26 [i] 15:00 Oceán plný dobrodružství: Mořští duchové 1/5 [i] 15:55 Zázračné studánky: Prameny tajemné [i] 16:20 Zázračná planeta: Divoké srdce: Afriky 1/3 [i] 17:10 Ranč U Zelené sedmy: Jak jsme se stali rančery 1/42 [i] 17:40 Děti a zvířata [i] 17:45 Kavčí hnízdo [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Musicblok [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Alexandr [i] 20:55 Lidé, kteří okrádají bohy [i] 21:55 Starobylá tetování [i] 23:25 Zkáza Ecobanu [i] 00:55 Červený trpaslík: Konec 1/52 [i] 01:25 Je to soda 1/3 [i] 01:55 Kaiser Chiefs [i] 03:00 Zázračné studánky: Prameny tajemné [i] 03:20 Padesátiletý BROLN [i] 04:15 Hotel Veselý hřbitov [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Mrtvá zóna V 5, 6 [i] 06:20 Záhady přírody [i] 07:05 Myšák Stuart Little 8 [i] 07:30 Roary: Závodní auto 17, 18 [i] 07:55 Baby Looney Tunes 25 [i] 08:15 Tom a Jerry II 9 [i] 08:40 Batman vítězí II 6 [i] 09:05 Spongebob v kalhotách 85 [i] 09:30 Hannah Montana II 7, 8 [i] 10:25 Sedm hříchů 1/2 [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Přítelkyně pana ministra [i] 14:10 Bláznivá dovolená v Evropě [i] 15:50 Hodíme se k sobě, miláčku? [i] 17:40 Četník a četnice [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hříšný tanec [i] 21:55 Mé druhé já: * [i] 00:05 Nelítostný souboj 2/2 [i] 01:35 Hranice nemožného 4 [i] 02:20 Bláznivá dovolená v Evropě [i] 03:50 Volejte Novu [i] 04:15 Áčko [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 07:10 Beyblade Metal Fusion: Smrtící jed kamenného scorpia 37 [i] 07:35 Mickeyho klubík III: Rozkaz, kapitáne Mickey 13 [i] 08:05 M*A*S*H 19 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:40 Zázraky života: Tady jde o život 1 [i] 10:35 Diana: Poslední cesta [i] 12:15 Protokol [i] 14:05 Oscar [i] 16:10 Columbo: Osudné cvičení [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 P.S. Miluji tě [i] 22:30 Zemřít je snadné [i] 00:25 Temná voda [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i] 04:50 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 112 [i] 05:40 Smiechoty [i] 06:10 Slávici na ulici [i] 07:15 Je to možné?! [i] 07:40 Skrytá vášeň 154/188 [i] 08:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 89/129 [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:05 Sabrina - mladá čarodejnica V. 15/22 [i] 11:45 Jesse I. 16/22 [i] 12:05 Letušky 1/8 [i] 12:25 Veronika Marsová I. 9/22 [i] 13:25 VILOmeniny [i] 14:20 Slepá nespravodlivosť [i] 15:50 Priateľ pod stromček [i] 17:25 Skrytá vášeň 155/188 [i] 18:15 Inga Lindströmová: Navždy Vickerby [i] 20:00 Uragán [i] 21:55 Kde je moje dieťa? [i] 23:30 Utta Danellová: Na krídlach lásky [i] 01:10 Nesmrteľná Mary [i] 02:40 Veronika Marsová I. 9/22 [i] 03:20 Jesse I. 16/22 [i] 03:45 Je to možné?! [i] 04:10 Nočné lampy [i] 04:55 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Super náhradník [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Griffin a Phoenixová [i] 14:05 Leningrad [i] 16:10 Orbit [i] 17:50 Ostrov ztracených duší [i] 19:40 Druhý muž [i] 21:15 Informátoři [i] 23:00 Demonlover [i] 01:05 Tři malá prasátka [i] 01:50 Všichni milují Mandy Lane [i] 03:20 Věznice [i] 04:55 Pinocchio [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Severská kombinace [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 13:00 Klasické lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:30 Biatlon [i] 15:45 Klasické lyžování [i] 16:15 Snooker [i] 22:00 Tenis [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Tenis [i] 00:45 Bojové sporty [i] 01:15 Motorismus [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 9: 1. díl 1 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 9: 2. díl 2 [i] 10:00 Pohotovost 4: Vřelé myšlenky 11 [i] 11:00 Pohotovost 4: Pronikavá úleva 12 [i] 12:00 Pohotovost 4: Carterovo rozhodnutí 13 [i] 13:00 Pohotovost 4: Rodinný lékař 14 [i] 14:00 Pohotovost 4: Exodus 15 [i] 15:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk se seznamuje s kandidátem 1 [i] 16:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk se seznamuje s kandidátem 1 [i] 17:00 Můj přítel Monk 1: 2. díl 2 [i] 18:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a obr Dale 3 [i] 19:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk v lunaparku 4 [i] 20:00 Městečko Haven 1: Vyplaveno na povrch 12 [i] 21:00 Ace Ventura: Zvířecí detektiv [i] 23:00 Notting Hill [i] 01:30 Bouře meteorů [i] 03:20 Fakta nebo fikce 1: Rychlá kola/Super skok 1 [i] 04:20 Promlčené zločiny [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Budování říše 3 [i] 06:00 Prehistorický park 3 [i] 07:00 Jak vznikla Země 1 [i] 08:00 Odkrytý Egypt 1 [i] 09:05 Odvěká cesta lidstva 1 [i] 10:10 Cesta do roku 10.000 př. n. l. 1 [i] 11:05 Cesta do roku 10.000 př. n. l. 2 [i] 12:00 Dokonalí predátoři [i] 13:00 Vášnivý jedlík III. 11 [i] 13:30 Vášnivý jedlík III. 12 [i] 14:00 Jimmova továrna na jídlo 1 [i] 14:40 Jídlo je detektivka 1 [i] 15:10 Co nám prospívá 43 [i] 15:40 Archeolog bez tajemství 62 [i] 16:10 Objevy starověku 13 [i] 17:05 Podzemí měst II. 9 [i] 18:00 Vášnivý jedlík III. 9 [i] 18:30 Vášnivý jedlík III. 10 [i] 19:00 Deratizátor 9 [i] 19:35 Deratizátor 10 [i] 20:10 Rekonstrukce Tyranosaura [i] 21:10 Boj o život: Narození 1 [i] 22:10 Věda zla [i] 23:10 Krimi příběhy 7 [i] 00:05 Raději se bojte 1 [i] 01:05 On The Spot: Reportéři v akci: Best of [i] 02:05 Budování říše 3 [i] 03:10 Deratizátor 9 [i] 03:40 Deratizátor 10 [i] 04:10 Podzemí měst II. 9 [i] 04:55 Odvěká cesta lidstva 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Španglicky snadno a rychle [i] 08:05 Adam [i] 09:45 Dobrák Rover