TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:10 V ríši strieborného leva [i] 07:35 Princezná Fantaghiró IV. [i] 10:55 Dva a pol chlapa VI. 5-6/24 [i] 11:35 Mr. Bean [i] 12:00 Vianočný škriatok [i] 13:35 Ako utopiť dr. Mráčka alebo Koniec vodníkov v Čechách [i] 15:15 Rýchle Televízne noviny [i] 15:20 Už sme tam? [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa VI. 7-8/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SULTÁN 15 - NOVÝ VEĽKOLEPÝ PRÍBEH [i] 21:00 Firewall [i] 22:55 Cena smrti [i] 00:30 Firewall [i] 02:10 Cesta do pekla [i] 03:40 Trapasy mojej sestry III. 4/22 [i] 04:05 R.I.S.: Kriminálka Paríž I. 4/30 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Pravdivá spoveď hollywoodskej hviezdičky [i] 06:30 Odplata afrických opíc [i] 07:20 Šmolkovia: Darček pre tatka Šmolka [i] 07:35 Garfield: Pán času [i] 07:50 Biblické príbehy: Stratený syn [i] 08:20 Najkrajšia loď [i] 09:20 Odvážna Molly [i] 10:55 Zlaté časy v Spessarte [i] 12:40 5 proti 5 [i] 13:20 Princezná a Rebel 5/8 [i] 14:20 Princezná a Rebel 6/8 [i] 15:15 Sadko [i] 16:45 GRÓF MONTE CHRISTO 4/4 [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Uvarte si štíhlosť: Jill 4/6 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Princezná a Rebel 7/8 [i] 21:00 Princezná a Rebel 8/8 [i] 21:55 A.I. Umelá inteligencia [i] 00:15 GRÓF MONTE CHRISTO 4/4 [i] 01:50 A.I. Umelá inteligencia [i] 04:10 Udalosti ČT [i] 04:45 Správy STV "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Domov: Nový domov [i] 09:05 Medvedia rodina a ja 3/3 [i] 09:55 Zimuška [i] 10:25 Turčianski zemani dnes [i] 10:55 Slováci vo svete - 3.časť [i] 11:30 Chlapec a pes: Rozlúčka [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Zahrajte mi takúto [i] 13:25 Špiónka v galérii [i] 14:25 Cirkus, Cirkus Festival - 2.časť [i] 15:10 Modrý autobus [i] 16:10 Dýchni [i] 16:35 Slováci vo svete - 4.časť [i] 17:05 Neďaleko do neba [i] 18:28 6 miliárd názorov - Láska 5 [i] 18:30 Večerníček: Snehuliacke rozprávky [i] 18:40 Miestopis cechov a manufaktúr: Pernikári a voskári [i] 19:00 Trezor: Najlepšie roky Janka Francisciho [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Strážca divočiny [i] 20:50 Família: Dedo Belo [i] 21:15 Anjeli strážni: Zdeňka Svěráka [i] 22:00 Krištáľové krídlo 2010 [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Panelák IX.: Zmarená lyžovačka 3 [i] 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 10 [i] 08:40 Panelák IX.: Zmarená lyžovačka 3 [i] 09:30 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 11 [i] 10:20 Piliere Zeme 3 [i] 12:20 Smrtiaca pravda [i] 13:55 Zločin z vášne [i] 15:35 Milenci z pizzérie [i] 17:20 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 12,13/13 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák IX.: Traja králi 4 [i] 21:00 Nevinní: Trápenie 20 [i] 21:55 Piliere Zeme 4/4 [i] 00:00 Peacemaker [i] 02:00 Kruh [i] 03:50 Dobrá manželka I. 22 [i] 04:35 Nevinní: Trápenie 20 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Derrick 3 [i] 05:55 Doktorka Quinnová 111,112 [i] 07:25 Matlock IX. 15 [i] 08:10 Diagnóza: Vražda IV. 19 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeri VI. 4 [i] 10:55 Navzdory osudu 41,42 [i] 12:25 M*A*S*H (247 [i] 13:50 Panelák IX.: Zmarená lyžovačka 3 [i] 14:35 Simpsonovci VI. 20 [i] 15:00 Griffinovci III. 17 [i] 15:25 Ninja Factor II. 7 [i] 15:50 Blízko smrti [i] 16:15 M*A*S*H (247 [i] 17:35 Tajuplný ostrov 2/2 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 21 [i] 19:30 Griffinovci III. 18 [i] 19:55 Blízko smrti [i] 20:15 James Bond: Doktor No [i] 22:15 Pobrežná hliadka: Havajská noc [i] 23:50 Stratená nevinnosť [i] 01:15 Sila lásky 1/2 [i] 03:00 Lovci búrok [i] 04:00 Diagnóza: Vražda IV. 19 [i] 04:45 Derrick 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pravěk útočí III. 8/10 [i] 07:00 Předčasné vydání: Táta 22/23 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 10/26 [i] 09:00 Advokáti IV. 21/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 18/22 [i] 11:00 Posel ztracených duší V. 17/22 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA 16/24 [i] 13:00 Pravěk útočí III. 9/10 [i] 14:00 Předčasné vydání: Láska je slepá 23/23 [i] 15:00 Advokáti IV. 22/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 11/26 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA 16/24 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 18/22 [i] 19:00 Boj o čas II. 19/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 17/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 10/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9/24 [i] 23:00 Poslední vteřiny II. 13/16 [i] 00:15 True Blood - Pravá krev: První ochutnávka 2/12 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba IV. 10/24 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9/24 [i] 03:05 Poslední vteřiny II. 13/16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce 19 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zpětné inženýrství/vražedné surfovací prkno [i] 09:05 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 10:00 Jak to dělají?: Zápalky/chróm [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 27 [i] 10:55 Nutné k přežití: Texas [i] 11:50 Opravna vraků: Pickup z roku 1952 [i] 12:45 Jízda: Špatná kontrola [i] 13:40 Americký chopper: Jeskyně Howe Caverns [i] 14:35 Špinavé práce 20 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Hry s čísly [i] 16:25 Bořiči mýtů: Potíže s ubrusem/mozková kapacita [i] 17:20 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 18:15 Nutné k přežití: Aljaška [i] 19:10 Jak se to dělá: Baterie/plechovky/ optické čočky [i] 19:40 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i] 20:05 Zničeno ve vteřině 35 [i] 20:35 Zničeno ve vteřině 36 [i] 21:00 Mečouni - život na udici 8 [i] 21:55 Dřevorubci v močálech: Krize víry [i] 22:50 Strašení: Skrytá hrůza [i] 23:45 Bořiči mýtů: Jen o fous [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 35 [i] 01:10 Zničeno ve vteřině 36 [i] 01:40 Mečouni - život na udici 8 [i] 02:40 Dřevorubci v močálech: Krize víry [i] 03:40 Strašení: Skrytá hrůza [i] 04:35 Jak se to dělá: Baterie/plechovky/ optické čočky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery IV: Síla lásky 11/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 8/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Buď a nebo 12/32 [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:10 Úsměvy Petra Čepka [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood: Most polibků 4/23 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Předpověď počasí [i] 18:59 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Dobrodružství kriminalistiky: Stopa 1/26 [i] 20:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:40 Postřehy odjinud [i] 21:45 Profil zločinu: Míň než nic 1/18 [i] 22:35 Bratrstvo neohrožených 1/10 [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Obscenita - Příběh Mary Whitehouseové [i] 01:20 Vyprávěj - O čem jsme nevyprávěli [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Veselosti nikdy dosti [i] 06:00 Medicína pro 21. století [i] 06:15 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 06:25 Kamera na cestách: New York - jablko, které se nepřejí [i] 07:20 Zázračné studánky: O boji s draky, kodování a velké lásce [i] 07:40 Ivan Blatný [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Olomoucké baroko [i] 09:55 Sirael [i] 10:50 Historie.cs [i] 11:30 Strategie svobody [i] 12:05 Tanec modrých andělů [i] 12:25 Ushuaia 26/26 [i] 12:55 Cirque du Soleil: Cesta člověka [i] 13:35 Umučení 1/2 [i] 15:00 René Magritte: Den a noc [i] 15:50 Metuzalém [i] 16:05 Diagnóza [i] 16:30 Klíč [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka I 4/13 [i] 19:25 Neuvěřitelné příběhy: Vlak duchů 1/47 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Austrálie z balónu 1/3 [i] 20:50 Jacobowski a plukovník [i] 23:05 Kaiser Chiefs [i] 00:10 Ta naše povaha česká [i] 00:35 Blues Alive [i] 01:05 Člověče, kdo jsi? [i] 01:30 O češtině [i] 01:45 PORT [i] 02:15 Rytmus v patách aneb Večer na přidanou [i] 03:10 Setleři po čtyřiceti letech [i] 04:05 Dvacet minut s písničkou [i] 04:25 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:30 Biblická pátrání [i] 04:50 Duchovní kuchyně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Rande není romantika 5 [i] 09:30 Deník šílené manželky [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Ženatý se závazky 205 [i] 13:05 Můj přítel Monk VII: Pan Monk dostává loterijní horečku 3 [i] 13:55 Painkiller Jane 19 [i] 14:50 Odložené případy II: Kensington 20 [i] 15:45 Beze stopy III 9 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IV 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Četník ve výslužbě [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ledová apokalypsa 2/2 [i] 21:45 Noční Televizní noviny [i] 22:15 Boeing 747 v ohrožení [i] 00:35 Útěk z vězení III 3 [i] 01:20 Odložené případy II: Kensington [i] 02:05 Beze stopy III: Soudy [i] 02:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:35 Mrtvá zóna V 3, 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství TV Prima 07:30 Párty s kuchařem [i] 08:15 Můj přítel Monk VI: Pan Monk pomáhá s výchovou 5 [i] 09:20 M*A*S*H 16 [i] 09:50 M*A*S*H 17 [i] 10:15 Prostřeno! [i] 11:00 Diagnóza vražda IV: Vražda může být nakažlivá 2 [i] 11:55 Policejní divize I: Zločiny z vášně 10 [i] 12:45 Ochránce III: Zahraniční výměna 20 [i] 13:40 Odpadlík IV: Ztracený ráj 14 [i] 14:35 Kutil Tim II: Balet pod košem 20 [i] 15:05 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a zakopaný poklad 6 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru X: Smrt na gilotině [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 TOP STAR: Lubomír Lipský [i] 21:05 Ano, šéfe! [i] 22:10 Hawaii 5-0: Hrdinové a zlosyni 19 [i] 23:05 Nikdo není dokonalý [i] 00:15 Deník [i] 01:55 TOP STAR magazín [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Smiechoty [i] 06:20 Skrytá vášeň 153/188 [i] 07:00 Cigánske srdce 116/218 [i] 08:05 Osobný strážca 3/64 [i] 09:00 Dr. Oz I. 31/174 [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Štyridsiatka na krku [i] 12:20 V objatí hodvábu 119-120/200 [i] 13:30 Dr. Oz I. 32/174 [i] 14:20 Sudkyňa Hatchettová III. 52/130 [i] 14:55 Rebeli I. 95/215 [i] 15:40 Rodinná kliatba 81/110 [i] 16:30 Cigánske srdce 117/218 [i] 17:20 Skrytá vášeň 154/188 [i] 18:05 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 4/21 [i] 18:55 Ženatý so záväzkami VI. 11/26 [i] 19:25 Frasier I. 13-14/24 [i] 20:00 Dr. House II. 12/24 [i] 21:05 V objatí hodvábu 121-122/200 [i] 22:30 Zajtrajšie noviny IV. 15/22 [i] 23:15 Adela show [i] 00:10 Frasier I. 13/24 [i] 00:30 Dr. House II. 12/24 [i] 01:10 Ulica III. 129/259 [i] 01:55 Rodinná kliatba 81/110 [i] 02:40 Cena smrti [i] 04:05 V tieni [i] 04:25 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Spadl z oblaků [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kamufláž [i] 13:50 Dvojník [i] 15:50 Holka na hlídání [i] 17:45 Zákon pomsty [i] 19:45 Policajtka [i] 21:35 Fantom Paříže [i] 23:20 3000 mil na útěku [i] 01:25 Smrt čeká všude [i] 03:35 Hrůza v Connecticutu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Tenis [i] 10:00 Tenis [i] 11:45 Biatlon [i] 13:00 Klasické lyžování [i] 14:30 Alpské lyžování [i] 15:30 Klasické lyžování [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:00 Alpské lyžování [i] 18:30 Biatlon [i] 19:45 All sports [i] 20:15 Bojové sporty [i] 22:15 Motorismus [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 00:45 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 McLeodovy dcery 7: Na lovu 24 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Zlatý chlapec 11 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Šmírák 3 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 13: Nejlepší z nejlepších 5 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Zoufalé kroky 12 [i] 12:20 Pohotovost 4: Carterovo rozhodnutí 13 [i] 13:20 Agentura Jasno 1: Nechť promluví nyní, nebo ať navždy mlčí 2 [i] 14:20 Můj přítel Monk 1: 2. díl 2 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Division Street 13 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vznešené umění 6 [i] 18:20 PREMIÉRA Pohotovost 4: Rodinný lékař 14 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 1: Pan Monk a obr Dale 3 [i] 20:20 PREMIÉRA Agentura Jasno 1: Žena hledá mrtvého manžela, kuřáci ano, zvířata ne 3 [i] 21:20 Ace Ventura: Zvířecí detektiv [i] 23:20 Panika na Rock Island