Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:20 Pyramída boha Slnka [i] 07:50 Princezná Fantaghiró III. [i] 11:05 Dva a pol chlapa VI. 3-4/24 [i] 11:45 Mr. Bean [i] 12:10 Bláznivá strela 33 1/3: Posledný trapas [i] 13:30 Což takhle dát si špenát [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Happy Feet [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa VI. 5-6/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SULTÁN 14 - NOVÝ VEĽKOLEPÝ PRÍBEH [i] 21:05 Štyridsiatka na krku [i] 22:40 24 hodín strachu [i] 00:30 Nesmrteľná Mary [i] 02:00 Post mortem - Vrah prostitútok [i] 03:35 Trapasy mojej sestry III. 3/22 [i] 04:00 R.I.S.: Kriminálka Paríž I. 3/30 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:20 Dievča džungle a stratený ostrov dinosaurov [i] 07:10 Šmolkovia: Kvetinky zabudnutia [i] 07:20 Garfield: Vlk a žltá Karkulka [i] 07:35 Biblické príbehy: Poklady v nebi [i] 08:05 Odplata afrických opíc [i] 09:05 Pravdivá spoveď hollywoodskej hviezdičky [i] 10:35 Strašidlá zo Spessartu [i] 12:20 5 proti 5 [i] 13:00 Princezná a Rebel 3/8 [i] 13:55 Princezná a Rebel 4/8 [i] 14:55 Zlaté časy v Spessarte [i] 16:35 GRÓF MONTE CHRISTO 3/4 [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Uvarte si štíhlosť: Fiona 3/6 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Princezná a Rebel 5/8 [i] 21:00 Princezná a Rebel 6/8 [i] 21:55 Cinka panna [i] 00:05 GRÓF MONTE CHRISTO 3/4 [i] 01:50 Cinka panna [i] 03:55 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Mária Bertóková [i] 04:05 Udalosti ČT [i] 04:35 Správy STV "N" [i] 04:55 Góly - body - sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Domov: Útek [i] 09:05 Medvedia rodina a ja 2/3 [i] 09:55 Biely mlynček [i] 10:25 Slovenské rody: Prečo musel zomrieť Imrich Turzo taký mladý ? [i] 10:55 Slováci vo svete - 2.časť [i] 11:30 Chlapec a pes: Krutosť [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Zahrajte mi takúto [i] 13:20 Tridsať zámkov na Loire [i] 14:40 Cirkus, Cirkus Festival - 1.časť [i] 15:30 KE 2013 [i] 15:50 Pomsta starej dámy alebo na každého raz dôjde [i] 16:45 Slováci vo svete - 3.časť [i] 17:15 Výlet do Paríža [i] 18:28 6 miliárd názorov - Láska 4 [i] 18:30 Večerníček: Snehuliacke rozprávky [i] 18:40 Miestopis cechov a manufaktúr: Modrotlač [i] 19:00 Trezor: Úplný životopis básnika Braxatorisa [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 20:00 Medvedia rodina a ja 3/3 [i] 20:50 Família: Ľudia ako my [i] 21:20 Anjeli strážni: Adriany Kučerovej [i] 21:50 Ticho [i] 23:05 Udalosti ČT [i] 23:35 Správy STV "N" [i] 23:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Panelák IX.: Vykopnuté dvere 2 [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 8 [i] 08:25 Panelák IX.: Vykopnuté dvere 2 [i] 09:15 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 9 [i] 10:00 Piliere Zeme 2 [i] 11:55 14 hodín strachu [i] 13:30 Peacemaker [i] 15:45 Dobrodružné Vianoce [i] 17:20 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 10,11 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák IX.: Zmarená lyžovačka 3 [i] 21:00 Nevinní: Prebudenie 19 [i] 21:55 Piliere Zeme 3 [i] 23:55 Jaskyňa [i] 01:30 Smrtiaca pravda [i] 03:00 Jaskyňa [i] 04:35 Nevinní: Prebudenie 19 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Derrick 2 [i] 05:55 Doktorka Quinnová 109,110 [i] 07:25 Matlock IX. 14 [i] 08:10 Diagnóza: Vražda IV. 18 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeri VI. 3 [i] 10:55 Navzdory osudu 39,40 [i] 12:25 M*A*S*H (244 [i] 13:50 Panelák IX.: Vykopnuté dvere 2 [i] 14:35 Simpsonovci VI. 19 [i] 15:00 Griffinovci III. 16 [i] 15:25 Ninja Factor II. 6 [i] 15:50 Blízko smrti [i] 16:15 M*A*S*H (244 [i] 17:35 Tajuplný ostrov 1/2 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 20 [i] 19:30 Griffinovci III. 17 [i] 19:55 Blízko smrti [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 11 [i] 21:00 Nežní zabijaci I. 9,10 [i] 22:55 Mafstory: Víno [i] 23:50 Tajuplný ostrov 1/2 [i] 01:10 Mafstory: Prcova aféra [i] 01:55 Nežní zabijaci I. 9,10 [i] 03:30 Príbeh Elizabeth Taylorovej 2/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pravěk útočí III. 7/10 [i] 07:00 Předčasné vydání: Víra 21/23 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 9/26 [i] 09:00 Advokáti IV. 20/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 17/22 [i] 11:00 Posel ztracených duší V. 16/22 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA 15/24 [i] 13:00 Pravěk útočí III. 8/10 [i] 14:00 Předčasné vydání: Táta 22/23 [i] 15:00 Advokáti IV. 21/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 10/26 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA 15/24 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 17/22 [i] 19:00 Boj o čas II. 18/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 16/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 23/23 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 1/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 1/13 [i] 00:00 Poslední vteřiny II. 13/16 [i] 01:10 Posel ztracených duší V. 17/22 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba LA 16/24 [i] 02:45 Boj o čas II. 18/22 [i] 03:30 Poslední vteřiny II. 13/16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Výroba tofu [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: V pořádku se vraťte! [i] 08:10 Bořiči mýtů: Ustálená spojení 2 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 10:00 Jak to dělají?: Nejlepší sekačky/obchody/voda [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 26 [i] 10:55 Nutné k přežití: Vietnam [i] 11:50 Opravna vraků: Hazardní hráč SEMA [i] 12:45 Na plný plyn: Kawasaki [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro lyžařský rezort Mountain Creek [i] 14:35 Špinavé práce 19 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme [i] 16:25 Bořiči mýtů: Zpětné inženýrství/vražedné surfovací prkno [i] 17:20 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 18:15 Nutné k přežití: Texas [i] 19:10 Jak se to dělá: Lakrosové pálky/mražené rybí výrobky/kapesní svítilny/malířské štětce [i] 19:40 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i] 20:05 Armáda jednoho 10 [i] 21:00 Sám v divočině 1 [i] 21:55 Výrobci zbraní 10 [i] 22:50 Bezpečná hranice USA 8 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Mýty lovců bouří [i] 00:40 Armáda jednoho 10 [i] 01:40 Sám v divočině 1 [i] 02:40 Výrobci zbraní 10 [i] 03:40 Bezpečná hranice USA 8 [i] 04:35 Jak se to dělá: Lakrosové pálky/mražené rybí výrobky/kapesní svítilny/malířské štětce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery IV: Krev není voda 10/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 7/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Síla lásky 11/32 [i] 10:15 Císař a tambor [i] 11:30 Film o filmu Saxána a Lexikon kouzel 2. [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood: Přátelská přestřelka 3/23 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Předpověď počasí [i] 18:59 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 19:56 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Panství Downton 1/7 [i] 22:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 22:30 Podfukáři 1/12 [i] 23:25 Losování Sportky a Šance 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Rok draka [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Pod lisem lásky [i] 06:00 Folk a kolem [i] 06:30 Po stopách třetího odboje [i] 07:00 Nejlepší česká škola [i] 07:25 Výtvarnické konfese [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Neviditelná pomoc [i] 09:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 09:35 Zpívající poslanci [i] 10:00 Rok pražským arcibiskupem [i] 11:00 Ta naše povaha česká [i] 11:30 Krásný ztráty [i] 12:10 Kam zmizel ten starý song [i] 12:50 Vizitky českých muzeí a galerií II [i] 13:00 Straty a nálezy: Rudo 1/5 [i] 14:05 Český Krumlov 2011 [i] 14:45 Poklady světa [i] 15:00 Miminka za mřížemi [i] 15:45 Oči Dagmar Hochové [i] 16:00 Děti samotářů [i] 16:25 Jeden život s múzou [i] 16:40 O češtině [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka I 3/13 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Na Jih Jihovýchod 80/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 24 [i] 21:00 Ta naše povaha česká [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:10 Dívka s perlou [i] 23:45 Svatá Rus [i] 00:25 Hledám ženu. Zn.: Z Východu [i] 01:50 Oslovení hudby [i] 02:25 Kam zmizel ten starý song [i] 03:00 Pink Floyd: 1967-2005 04:00 B - Panorama [i] 04:40 Studio B [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Rande není romantika 4 [i] 09:30 Pošli to dál [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Ženatý se závazky 204 [i] 13:00 Můj přítel Monk VII 2 [i] 13:55 Painkiller Jane 18 [i] 14:45 Odložené případy II: Divné ovoce 19 [i] 15:40 Beze stopy III 8 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:50 Četník se žení [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Druhý dech: Telecí léta 1 [i] 21:20 Mentalista III 1 [i] 22:10 Noční Televizní noviny [i] 22:40 Nezvratný osud: * [i] 00:20 Útěk z vězení III 2 [i] 01:05 Odložené případy II: Divné ovoce [i] 01:50 Beze stopy III: Dvojník [i] 02:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:35 Mrtvá zóna V 1, 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství TV Prima 07:30 Párty s kuchařem [i] 08:15 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a špatná přítelkyně 4 [i] 09:20 M*A*S*H 14 [i] 09:50 M*A*S*H 15 [i] 10:15 Prostřeno! [i] 11:00 Diagnóza vražda IV: Vražda v trojúhelníku 1 [i] 11:55 Policejní divize I: Vy máte ale ostré zuby 9 [i] 12:45 Ochránce III: Vzpomínka 19 [i] 13:40 Odpadlík IV: Jinde a v jiné době 13 [i] 14:35 Kutil Tim II: Karate 19 [i] 15:05 Můj přítel Monk VI: Pan Monk pomáhá s výchovou 5 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru X: Nevinnost sama [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Ako som prežil: Dieťa za život 2 [i] 21:05 TOP STAR magazín [i] 22:10 Castle na zabití II: Jedna vražda nestačí 23 [i] 23:05 Zákon a pořádek: Los Angeles: Hondo Field 6 [i] 23:55 Nedokonalé zločiny VI: Mstitelka 7 [i] 00:50 Volejte Věštce [i] 03:05 Nedokonalé zločiny VI: Mstitelka 7 [i] 03:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Smiechoty [i] 06:20 Skrytá vášeň 152/188 [i] 07:00 Cigánske srdce 115/218 [i] 08:00 Osobný strážca 2/64 [i] 09:00 Dr. Oz I. 30/174 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Najlepší ocko [i] 12:20 V objatí hodvábu 117-118/200 [i] 13:25 Dr. Oz I. 31/174 [i] 14:15 Sudkyňa Hatchettová III. 51/130 [i] 14:50 Rebeli I. 94/215 [i] 15:40 Rodinná kliatba 80/110 [i] 16:30 Cigánske srdce 116/218 [i] 17:20 Skrytá vášeň 153/188 [i] 18:10 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 3/21 [i] 19:00 Ženatý so záväzkami VI. 10/26 [i] 19:25 Frasier I. 11-12/24 [i] 20:00 Dr. House II. 11/24 [i] 21:05 V objatí hodvábu 119-120/200 [i] 22:25 Zajtrajšie noviny IV. 14/22 [i] 23:10 Adela show [i] 23:50 Frasier I. 11/24 [i] 00:10 Dr. House II. 11/24 [i] 00:55 Ulica III. 128/259 [i] 01:40 Rodinná kliatba 80/110 [i] 02:25 Nesmrteľná Mary [i] 03:50 V tieni [i] 04:10 112 [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Plnou parou vzad! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Chladnokrevně [i] 13:50 Zmizení [i] 15:50 Horší než smrt [i] 17:30 Kamufláž [i] 19:15 Dvojník [i] 21:10 Noční vlak [i] 22:50 Hrůza v Connecticutu [i] 00:40 Říše vlků [i] 02:50 Krvavá laguna [i] 04:20 Panenství na obtíž [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:30 Saně [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Klasické lyžování [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 15:30 Saně [i] 16:00 Klasické lyžování [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:15 Biatlon [i] 19:50 Jezdectví [i] 21:50 Jezdectví [i] 22:00 All sports [i] 22:15 Olympijské hry [i] 22:45 Watts [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:45 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Sladký život v Orange County 2 7 [i] 06:20 McLeodovy dcery 7: Divided We Stand 23 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Faith 10 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 4: Podvodníci 2 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 13: Tiché místo 4 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Zlatý chlapec 11 [i] 12:20 Pohotovost 4: Pronikavá úleva 12 [i] 13:20 Agentura Jasno 1: Pilot - Part 2 1 [i] 14:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk se seznamuje s kandidátem 1 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Zoufalé kroky 12 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 13: Nejlepší z nejlepších 5 [i] 18:20 PREMIÉRA Pohotovost 4: Carterovo rozhodnutí 13 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 1: 2. díl 2 [i] 20:20 PREMIÉRA Agentura Jasno 1: Nechť promluví nyní, nebo ať navždy mlčí 2 [i] 21:20 Agent bez minulosti [i] 23:20 Psanci Ameriky [i] 01:20 3000 mil na útěku [i] 03:50 McLeodovy dcery 7: Divided We Stand 23 [i] 04:50 Sladký život v Orange County 2 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Budování říše 15 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 14 [i] 06:35 Současná architektura v Budapešti 15 [i] 07:10 Byt či nebyt 3 [i] 07:45 Krásný jedlý svět 3 [i] 08:20 Jamie ukáže, co umí 3 [i] 09:20 Hughova kampaň za ryby 3 [i] 10:20 Jídlo je detektivka II. 6 [i] 10:50 Vášnivý jedlík III. 2 [i] 11:20 Bojovníci se špínou II. 2 [i] 11:50 Zelené nápady pro modrou planetu: Energie 29 [i] 12:25 Anatomie zemětřesení [i] 13:25 Závod s budoucností 1 [i] 13:55 Závod s budoucností 2 [i] 14:30 Jak vznikla Země 22 [i] 15:30 Zvířecí rekordmani III.: Nejzářivější tvorové 2