TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:15 Poklad Aztékov [i] 07:50 Princezná Fantaghiró II. [i] 11:00 Dva a pol chlapa VI. 1-2/24 [i] 11:40 Bláznivá strela 2 1/2: Vôňa strachu [i] 13:05 Brácha za všechny peníze [i] 14:35 Rýchle Televízne noviny [i] 14:40 Prázdniny [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa VI. 3-4/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SULTÁN 13 - NOVÝ VEĽKOLEPÝ PRÍBEH [i] 21:10 Najlepší ocko [i] 22:50 Nebezpečný zvodca [i] 00:25 8 MM 2 [i] 02:05 Domáce väzenie [i] 03:35 Trapasy mojej sestry III. 2/22 [i] 04:05 R.I.S.: Kriminálka Paríž I. 2/30 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Herkules [i] 07:05 Šmolkovia: Homnibus a zlodej [i] 07:20 Garfield: Ryby na večeru [i] 07:35 Biblické príbehy: Odpusť nám naše viny [i] 08:05 Dievča džungle a stratený ostrov dinosaurov [i] 09:00 Bruno na úteku [i] 10:35 Hostinec v Spessarte [i] 12:15 5 proti 5 [i] 13:00 Princezná a Rebel 1/8 [i] 14:00 Princezná a Rebel 2/8 [i] 14:50 Strašidlá zo Spessartu [i] 16:30 GRÓF MONTE CHRISTO 2/4 [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Uvarte si štíhlosť: Sophie 2/6 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Princezná a Rebel 3/8 [i] 20:55 Princezná a Rebel 4/8 [i] 21:50 Únik z Puerto Vallarta [i] 23:45 GRÓF MONTE CHRISTO 2/4 [i] 01:30 Svet v roku 2011 [i] 02:10 Únik z Puerto Vallarta [i] 04:00 Udalosti ČT [i] 04:30 Správy STV "N" [i] 04:50 Bruno na úteku [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Domov: Michal [i] 09:05 Medvedia rodina a ja 1/3 [i] 09:55 Obývačkový orchester z Terchovej [i] 10:25 Zimné sníčky [i] 10:55 Slovenské rody: Palatín Turzo a Alžbeta Bátoriová [i] 11:20 Slováci vo svete - 1. časť [i] 12:00 Chlapec a pes: Ako sa trblieta kryštálik [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Kapura [i] 13:45 Dievča do dažďa [i] 14:50 Cirkus, Cirkus 2010 - 2.časť [i] 15:45 Košice INTERFACE 2013 - Európske hlavné mesto kultúry [i] 16:05 Dovidenia, mama [i] 16:30 Orientácie [i] 17:00 Slováci vo svete - 2.časť [i] 17:30 Milovaný Célimar [i] 18:28 6 miliárd názorov - Láska 3 [i] 18:30 Večerníček: Snehuliacke rozprávky [i] 18:40 Miestopis cechov a manufaktúr: Čižmári [i] 19:00 Trezor: Lepšie časy farára Dobšinského [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Medvedia rodina a ja 2/3 [i] 20:50 Família: Ako sa dá prežiť ... [i] 21:25 Anjeli strážni: Mariána Čekovského [i] 21:55 Svetlo [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy STV "N" [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Zázračné psy [i] 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 6 [i] 08:30 Panelák IX.: Kufor 1 [i] 09:20 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 7 [i] 10:10 Piliere Zeme 1/4 [i] 12:10 Lov na myš [i] 14:00 Bláznivá olympiáda [i] 15:45 Duch minulých Vianoc [i] 17:20 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 8,9 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák IX.: Vykopnuté dvere 2 [i] 21:00 Nevinní: Čakanie 18 [i] 22:00 Piliere Zeme 2 [i] 23:50 Z pekla [i] 01:55 Duch minulých Vianoc [i] 03:15 Lov na myš [i] 04:50 Nevinní: Čakanie 18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Derrick 1/99 [i] 05:55 Doktorka Quinnová 107,108 [i] 07:25 Matlock IX. 13 [i] 08:10 Diagnóza: Vražda IV. 17 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeri VI. 2 [i] 10:55 Navzdory osudu 37,38 [i] 12:25 M*A*S*H (241 [i] 13:50 Panelák IX.: Kufor 1 [i] 14:35 Simpsonovci VI. 18 [i] 15:00 Griffinovci III. 15 [i] 15:25 Ninja Factor II. 5 [i] 15:50 Blízko smrti [i] 16:15 M*A*S*H (241 [i] 17:35 Supernova 2/2 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 19 [i] 19:30 Griffinovci III. 16 [i] 19:55 Blízko smrti [i] 20:15 Vyjednávači 1/18 [i] 21:00 Originály na cestách II. 12 [i] 21:55 Ice Road Truckers II. 5 [i] 22:45 Posledné minúty 13/13 [i] 23:30 Supernova 2/2 [i] 01:00 Originály na cestách II. 12 [i] 01:40 Ice Road Truckers II. 5 [i] 02:25 Posledné minúty 13/13 [i] 03:10 Príbeh Elizabeth Taylorovej 1/2 [i] 04:35 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pravěk útočí III. 6/10 [i] 07:00 Předčasné vydání: Kocour 20/23 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 8/26 [i] 09:00 Advokáti IV. 19/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 16/22 [i] 11:00 Posel ztracených duší V. 15/22 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA 14/24 [i] 13:00 Pravěk útočí III. 7/10 [i] 14:00 Předčasné vydání: Víra 21/23 [i] 15:00 Advokáti IV. 20/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 9/26 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA 14/24 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 16/22 [i] 19:00 Boj o čas II. 17/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 15/24 [i] 21:00 CSI: New York VII. 17/22 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 9/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8/24 [i] 00:00 Kriminálka z pobřeží 1/20 [i] 01:00 CSI: New York VII. 17/22 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 9/24 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8/24 [i] 03:30 Kriminálka z pobřeží 1/20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Jak vyrobit mořské vlny [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Umývač oken výškových budov [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Zmrzlý závěr [i] 08:10 Bořiči mýtů: Šípomet [i] 09:05 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 10:00 Jak to dělají?: Vyšetřovatelé požárů/duby [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 25 [i] 10:55 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 11:50 Opravna vraků: Nejlepší auta [i] 12:45 Rození obchodníci: Range Rover - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci: Range Rover - část 2 [i] 13:40 Americký chopper: Teutulové a Triumph [i] 14:35 Špinavé práce: Výroba tofu [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: V pořádku se vraťte! [i] 16:25 Bořiči mýtů: Ustálená spojení 2 [i] 17:20 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 18:15 Nutné k přežití: Vietnam [i] 19:10 Jak se to dělá: Skleněné lahve/pilky na kov/brankářské masky [i] 19:40 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i] 20:05 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu: Konstrukce aut [i] 21:00 Freddie Flintoff versus svět 1 [i] 21:55 Idiot na cestách: Brazílie [i] 22:50 Národ šílenců: Závody minikár [i] 23:45 Bořiči mýtů: Pravda o chřipce [i] 00:40 Jak to dělají? Vše o turbo pohonu: Konstrukce aut [i] 01:40 Freddie Flintoff versus svět 1 [i] 02:40 Idiot na cestách: Brazílie [i] 03:40 Národ šílenců: Závody minikár [i] 04:35 Jak se to dělá: Skleněné lahve/pilky na kov/brankářské masky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery IV: Den otců 9/32 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 6/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Krev není voda 10/32 [i] 10:15 Vyprávěj - O čem jsme nevyprávěli [i] 10:45 Na cestě po Kérale [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood: Velký doktor Brown 2/23 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Předpověď počasí [i] 18:59 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Císař a tambor [i] 21:10 Komici na jedničku [i] 22:05 Vladimír Menšík nonstop [i] 23:05 Kam slunce nechodí [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Californication IV 1/12 [i] 00:45 MI5 1/16 [i] 01:35 Film o seriálu Život je ples [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Živě na Jedničce 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 O písničkách a tancování [i] 05:40 Setkávání [i] 06:00 Go! [i] 06:25 Ve stínu lebek [i] 06:55 PORT [i] 07:25 BRAVO! Pavel Haas Quartet [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Do práce [i] 09:30 Krajem čapích hnízd: Tam, kde je vody mnoho 3/3 [i] 10:00 Všechny ty zázračné děti... [i] 10:55 Všechny ty zázračné děti... setkání druhé [i] 11:50 Evropa dnes [i] 12:20 Dneska je párty [i] 13:00 Ypsilonka se baví - tentokrát O lásce [i] 13:50 Jakstohoven [i] 14:00 Království divočiny: Fascinující svět orchidejí [i] 14:30 Cestománie [i] 15:00 Tragédie raketoplánu Columbia [i] 15:50 Turecko - brána Orientu [i] 16:10 Ženy Charty 77 [i] 16:30 Neviditelná pomoc [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka I 2/13 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Výroční setkání 79/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Největší tankové bitvy: El Alamein 1/10 [i] 20:50 Po stopách třetího odboje [i] 21:20 Historie.cs [i] 22:05 Stínu neutečeš [i] 23:50 Q [i] 00:15 Divadlo žije! [i] 00:45 Concertino Praga 2011 [i] 02:30 Děti 50. let [i] 02:55 Do práce [i] 03:25 Evropa dnes [i] 03:50 Více světla [i] 04:00 Hrad a jeho legendy [i] 04:45 Vrcholy Aleny Veselé [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Rande není romantika 2, 3 [i] 09:50 Policejní akademie [i] 11:25 Mr. Bean: Pan Bean znovu jede [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Ženatý se závazky 203 [i] 13:00 Můj přítel Monk VII 1 [i] 13:55 Painkiller Jane 17 [i] 14:50 Odložené případy II: Spoušť 18 [i] 15:40 Beze stopy III 7 [i] 16:30 Dva a půl chlapa IV 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Četník v New Yorku [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ledová apokalypsa 1/2 [i] 21:45 Noční Televizní noviny [i] 22:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI 1 [i] 23:05 Tudorovci 1 [i] 00:00 Útěk z vězení III 1 [i] 00:45 Odložené případy II: Spoušť [i] 01:30 Beze stopy III: V pasti - část druhá [i] 02:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:50 DO-RE-MI [i] 03:35 Áčko [i] 04:25 Policejní odznak VII: * 13, 14 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství TV Prima 07:30 Párty s kuchařem [i] 08:15 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a nudista 3 [i] 09:20 M*A*S*H 12 [i] 09:50 M*A*S*H 13 [i] 10:15 Prostřeno! [i] 11:00 Diagnóza vražda III: Levoruká vražda 18 [i] 11:55 Policejní divize I: Nic neříkej 8 [i] 12:45 Ochránce III: Křižovatka 18 [i] 13:40 Odpadlík IV: Podivná cesta 12 [i] 14:35 Kutil Tim II: Sbohem, ptáčku 18 [i] 15:05 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a špatná přítelkyně 4 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru X: Smrt a prach [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:15 Soukromá dramata [i] 22:05 Sběratelé kostí V: Šampion v oleji 9 [i] 22:55 Myšlenky zločince V: Samotář 17 [i] 23:45 Nedokonalé zločiny VI: Osudná trať 6 [i] 00:50 Volejte Věštce [i] 03:00 Nedokonalé zločiny VI: Osudná trať 6 [i] 03:50 Prima SVĚT: To nejlepší ze světa 2011 [i] 04:25 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Smiechoty [i] 06:15 Skrytá vášeň 151/188 [i] 07:00 Cigánske srdce 114/218 [i] 08:05 Osobný strážca 1/64 [i] 09:05 Dr. Oz I. 29/174 [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Forrest Gump [i] 13:10 Šéfkuchár bez čapice I. 52/52 [i] 13:35 Dr. Oz I. 30/174 [i] 14:20 Sudkyňa Hatchettová III. 50/130 [i] 15:00 Rebeli I. 93/215 [i] 15:50 Rodinná kliatba 79/110 [i] 16:40 Cigánske srdce 115/218 [i] 17:25 Skrytá vášeň 152/188 [i] 18:15 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 2/21 [i] 19:05 Ženatý so záväzkami VI. 9/26 [i] 19:30 Frasier I. 9-10/24 [i] 20:00 Dr. House II. 10/24 [i] 21:10 V objatí hodvábu 117-118/200 [i] 22:25 Zajtrajšie noviny IV. 13/22 [i] 23:15 Adela show [i] 23:55 Frasier I. 9/24 [i] 00:15 Dr. House II. 10/24 [i] 01:00 Ulica III. 127/259 [i] 01:45 Rodinná kliatba 79/110 [i] 02:25 Nebezpečný zvodca [i] 03:55 V tieni [i] 04:25 112 [i] 04:55 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:05 RRRrrrr!!! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Holky to chtěj taky 2 [i] 13:40 Koma [i] 15:30 Poslední plavky [i] 17:10 Chladnokrevně [i] 18:55 Zmizení [i] 20:50 Panenství na obtíž [i] 22:25 Krvavá laguna [i] 00:00 Apocalypto [i] 02:10 Pokrevní bratři [i] 04:05 Resident Evil: Apokalypsa [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Tenis [i] 09:45 Tenis [i] 11:30 Klasické lyžování [i] 12:45 Klasické lyžování [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 15:00 Alpské lyžování [i] 15:45 Klasické lyžování [i] 16:30 Klasické lyžování [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Alpské lyžování [i] 19:00 Motorismus [i] 19:30 All sports [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:15 Motorismus [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 00:45 Motorismus [i]