Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:05 Petrolejový princ [i] 07:30 Princezná Fantaghiró [i] 10:35 Mr. Bean [i] 11:25 Bláznivá strela [i] 12:50 Můj brácha má prima bráchu [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 Forrest Gump [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa VI. 1-2/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tak si predstav [i] 22:00 Guru lásky [i] 23:25 Baby to chcú tiež [i] 00:50 Kruh 2 [i] 02:30 Tornádo v New Yorku [i] 03:55 Trapasy mojej sestry III. 1/22 [i] 04:15 R.I.S.: Kriminálka Paríž I. 1/30 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Malý bubeník [i] 07:05 Šmolkovia: Chrabroškove srdce [i] 07:20 Garfield: Podvodný svet [i] 07:30 Biblické príbehy: Spravodlivý sudca [i] 08:05 Herkules [i] 09:00 Môj kamarát medveď [i] 10:40 Aj kone sa hrajú [i] 11:50 Tajomstvo mojej kuchyne - silvestrovský špeciál! [i] 12:35 Kto hovorí pravdu ? [i] 13:25 Merlin a kniha príšer [i] 15:00 Hostinec v Spessarte [i] 16:40 GRÓF MONTE CHRISTO 1/4 [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Uvarte si štíhlosť: Annie 1/6 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Princezná a Rebel 1/8 [i] 21:00 Princezná a Rebel 2/8 [i] 21:50 Biela Masajka [i] 23:55 GRÓF MONTE CHRISTO 1/4 [i] 01:35 Biela Masajka [i] 03:45 Udalosti ČT [i] 04:15 Správy STV "N" [i] 04:30 Góly - body - sekundy [i] 04:40 Môj kamarát medveď [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Po stopách slávnych skladateľov: Beethoven [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Domov: Peter [i] 09:05 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 09:30 Vianočné krasokorčuliarske exhibície: Riverdance na ľade [i] 10:25 Slovenské rody: Palatín Juraj Turzo z Betlanoviec [i] 10:50 Hľadanie stratených svetov: Tajomstvo levočského podzemia [i] 11:30 Chlapec a pes: Bak [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Klenotnica: Ej, Goral som ja Goral [i] 13:00 Mrázik [i] 14:35 Cirkus, Cirkus 2010 - 1.časť [i] 15:40 Hokejová republika: 1. diel [i] 16:40 Slováci vo svete - 1. časť [i] 17:10 Škola žien [i] 18:28 6 miliárd názorov - Láska 2 [i] 18:30 Večerníček: Snehuliacke rozprávky [i] 18:40 Miestopis cechov a manufaktúr: História písaná medom [i] 19:00 Trezor: Predsavzatie maliara Bohúňa [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Medvedia rodina a ja 1/3 [i] 20:50 Família: Žiť svoj sen [i] 21:15 Anjeli strážni: Igora Timka [i] 21:45 Polčas rozpadu [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy STV "N" [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 Profesionáli mimo služby [i] 08:10 Panelák VIII.: Ohňostroj 85 [i] 09:00 Moja falošná svadba [i] 10:40 Všade samé zvončeky [i] 12:10 Pomsta družičiek [i] 14:00 14 hodín strachu [i] 15:40 Zázračné psy [i] 17:20 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 6,7 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák IX.: Kufor 1 [i] 21:00 Piliere Zeme 1/4 [i] 23:10 Dokonalý úkryt [i] 01:00 Bláznivá olympiáda [i] 02:30 Všade samé zvončeky [i] 03:50 Dokonalý úkryt [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Doktorka Quinnová 105,106 [i] 07:00 Matlock IX. 12 [i] 07:50 Diagnóza: Vražda IV. 16 [i] 08:45 Vraždy v Midsomeri VI. 1/5 [i] 10:30 Navzdory osudu 35,36 [i] 12:00 M*A*S*H (238 [i] 13:30 SILVESTROVSKÝ Panelák [i] 14:35 Simpsonovci VI. 17 [i] 15:00 Šokujúce zábery 46 [i] 15:25 Ninja Factor II. 4 [i] 15:45 Blízko smrti [i] 16:15 M*A*S*H (238 [i] 17:35 Supernova 1/2 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 18 [i] 19:30 Griffinovci III. 15 [i] 19:55 Blízko smrti [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 10 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 3 [i] 21:55 Ochrana svedkov III. 3 [i] 22:40 Ochrana svedkov II. 2 [i] 23:30 Supernova 1/2 [i] 00:55 Ochrana svedkov III. 3 [i] 01:35 Ochrana svedkov II. 2 [i] 02:15 Ted a spol. II. 3,4,5,6,7 [i] 04:00 Matlock IX. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pravěk útočí III. 5/10 [i] 07:00 Předčasné vydání: Fantom opery 19/23 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 7/26 [i] 09:00 Advokáti IV. 18/22 [i] 10:00 Boj o čas II. 15/22 [i] 11:00 Posel ztracených duší V. 14/22 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA 13/24 [i] 13:00 Pravěk útočí III. 6/10 [i] 14:00 Předčasné vydání: Kocour 20/23 [i] 15:00 Advokáti IV. 19/22 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 8/26 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA 13/24 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 15/22 [i] 19:00 Boj o čas II. 16/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA 14/24 [i] 21:00 Dr. House VI. 1/22 [i] 22:00 Dr. House VI. 2/22 [i] 23:00 Pilíře Země 1/8 [i] 00:15 True Blood - Pravá krev: Podivná láska 1/12 [i] 01:30 Dr. House VI. 1/22 [i] 02:25 Dr. House VI. 2/22 [i] 03:10 Pilíře Země 1/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: USS Kentucky [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce javorového sirupu [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Stáří a zrada [i] 08:10 Bořiči mýtů: Jen o fous [i] 09:05 Mimořádné projekty: Rotterdamský přístav [i] 10:00 Jak to dělají?: Káva bez kofeinu/uzené potraviny/vodní trysky [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 24 [i] 10:55 Nutné k přežití: Alabama [i] 11:50 Opravna vraků: Bel Air pro dvojčata [i] 12:45 Burácení v srdcích: Klrálové dálnice [i] 13:40 Americký chopper: Motorka k 10. výročí firmy Orange County Choppers [i] 14:35 Špinavé práce: Umývač oken výškových budov [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Zmrzlý závěr [i] 16:25 Bořiči mýtů: Šípomet [i] 17:20 Mimořádné projekty: Rotterdamský přístav [i] 18:15 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 19:10 Jak se to dělá: Fotografie/činění kožešin/svářecí elektrody/elektrické housle [i] 19:40 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i] 20:05 Dvojí přežití 5 [i] 21:00 Špinavé práce 1 [i] 21:55 Povolení vrtat 1 [i] 22:50 Zvědavost: Stvořil Bůh vesmír? [i] 23:45 Bořiči mýtů: Ohnivý paralyzér [i] 00:40 Dvojí přežití 5 [i] 01:40 Špinavé práce 1 [i] 02:40 Povolení vrtat 1 [i] 03:40 Zvědavost: Stvořil Bůh vesmír? [i] 04:35 Jak se to dělá: Fotografie/činění kožešin/svářecí elektrody/elektrické housle [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 O krtkovi [i] 09:00 101 dalmatinů 5/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery IV: Den otců 9/32 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:00 168 hodin - 365 dní [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Živě na Jedničce [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Everwood: Everwood 1/23 [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:54 Předpověď počasí [i] 18:59 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Počasí ve světě [i] 19:55 Šťastných deset a Šance milion 20:00 Život je ples: Hlas shůry 1/16 [i] 21:00 Na cestě po Kérale [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 MI5 1/16 [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Kriminálka Paříž: Alibi 52/62 [i] 00:20 Film o filmu Bolero [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Živě na Jedničce 03:35 To je šoubyznys [i] 04:45 Taxík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Přezůvky s sebou [i] 06:00 Maurice Bejart: Cesta kolem světa 2/2 06:45 Moldavsko [i] 07:15 Konec světa [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Klíč [i] 09:30 Ushuaia 26/26 [i] 10:00 Africké kořeny - české tančení [i] 10:55 Cirque du Soleil: Quidam [i] 12:30 Terra musica [i] 12:55 Dvořákova Praha 2011 [i] 13:25 Československý filmový týdeník 1962 866/2379 [i] 13:35 Hledám ženu. Zn.: Z Východu [i] 15:00 Ledové srdce [i] 16:00 Bohové a hrdinové antických mýtů [i] 16:15 V kůži předků [i] 16:30 Děti 50. let [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Přestávka I 1/13 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Muž, který věděl příliš málo 78/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kolaborovali s nacisty 1/12 [i] 20:55 Cabiriiny noci [i] 22:45 BRAVO! Pavel Haas Quartet [i] 23:15 Město bohů [i] 01:20 Rok pražským arcibiskupem [i] 02:20 Krásný ztráty [i] 02:50 Vánoční koncert Českého národního symfonického orchestru [i] 03:50 Nejlepší z Moravy [i] 04:30 Přezůvky s sebou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Rande není romantika 1 [i] 09:30 Madisonské mosty [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Ženatý se závazky 202 [i] 13:00 Návrat komisaře Rexe XII: Špatná předehra 12 [i] 13:55 Painkiller Jane 16 [i] 14:50 Odložené případy II: Škodolibost 17 [i] 15:40 Beze stopy III 6 [i] 16:35 Dva a půl chlapa IV 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Četník ze St. Tropez [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Policejní akademie [i] 21:45 Noční Televizní noviny [i] 22:15 Námořní vyšetřovací služba VIII 1 [i] 23:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 11 [i] 23:50 Zátoka vášní: * 20, 21 [i] 00:45 Odložené případy II: Škodolibost [i] 01:30 Beze stopy III: V pasti - část první [i] 02:15 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Zpravodajství TV Prima 07:30 Párty s kuchařem [i] 08:15 Nikdo není dokonalý [i] 09:20 M*A*S*H 10 [i] 09:50 M*A*S*H 11 [i] 10:15 Prostřeno! [i] 11:00 Diagnóza vražda III: Vražda F 17 [i] 11:55 Policejní divize I: Faktor strachu 7 [i] 12:45 Ochránce III: Láska a smrt 17 [i] 13:40 Odpadlík IV: Mořská bouře 11 [i] 14:35 Kutil Tim II: Jdeš mi na nervy 17 [i] 15:05 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a nudista 3 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru X: Rockerova pomsta [i] 17:40 Fakta Barbory Tachecí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Ako som prežil: Osudové rozhodnutie 1 [i] 21:00 Partička [i] 21:35 Anatomie lži III: Záchranářka 11 [i] 22:30 Sběratelé kostí IV: Doktor v tygřím výběhu 18 [i] 23:25 Nedokonalé zločiny VI: Co oči nevidí 5 [i] 00:20 Autosalon [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Nedokonalé zločiny VI: Co oči nevidí 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Láska a tanec [i] 06:30 Skrytá vášeň 150/188 [i] 07:35 Cigánske srdce 113/218 [i] 08:45 Klub odložených žien [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:25 Peklo so svokrou [i] 12:55 Šéfkuchár bez čapice I. 51/52 [i] 13:25 Dr. Oz I. 29/174 [i] 14:10 Sudkyňa Hatchettová III. 49/130 [i] 14:45 Rebeli I. 92/215 [i] 15:35 Rodinná kliatba 78/110 [i] 16:25 Cigánske srdce 114/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 151/188 [i] 18:00 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 1/21 [i] 18:50 Ženatý so záväzkami VI. 8/26 [i] 19:20 Frasier I. 7-8/24 [i] 20:00 Dr. House II. 9/24 [i] 20:55 Ženy v pokušení [i] 23:00 Poisťovňa šťastia IV. 14/16 [i] 00:00 Zajtrajšie noviny IV. 12/22 [i] 00:50 Adela show [i] 01:25 Frasier I. 7-8/24 [i] 02:05 Sudkyňa Hatchettová III. 49/130 [i] 02:30 Ulica III. 126/259 [i] 03:10 Rodinná kliatba 78/110 [i] 03:55 V tieni [i] 04:15 112 [i] 04:55 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Korsický případ [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Až do dna [i] 13:40 Před svatbou ne! [i] 15:55 Charlie Bartlett [i] 17:45 Holky to chtěj taky 2 [i] 19:20 Koma [i] 21:05 Resident Evil: Apokalypsa [i] 22:45 Babel [i] 01:10 Tráva [i] 03:00 Sex 100+1 [i] 04:45 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:15 Tenis [i] 12:45 Motorismus [i] 13:30 Tenis [i] 19:30 Motorismus [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:00 Wrestling [i] 21:05 Wrestling [i] 21:35 Wrestling [i] 22:30 All sports [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:45 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 McLeodovy dcery 7: A Spark from Heaven 21 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 8: Odveta 8 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 9: 7. díl 7 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 9: 8. díl 8 [i] 12:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vražda šitá na míru 1 [i] 14:20 Vraždy v Midsomeru 13: Guillamův meč 2 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 13: Krvavé sedlo 3 [i] 18:20 PREMIÉRA Pohotovost 4: Vřelé myšlenky 11 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 1: Pan Monk se seznamuje s kandidátem 1 [i] 20:20 PREMIÉRA Agentura Jasno 1: Pilot - Part 1 1 [i] 21:20 Psanci Ameriky [i] 23:20 Prezidentův muž [i] 01:20 Z jiného úhlu [i] 03:20 McLeodovy dcery 7: A Spark from Heaven 21 [i] 04:15 Fakta nebo fikce 1: Rychlá kola/Super skok 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 6 [i] 06:55 Mravenci vědí všechno 1 [i] 07:10 Byt či nebyt 1 [i] 07:45 Krásný jedlý svět 1 [i] 08:20 Jamie ukáže, co umí 1 [i] 09:20 Hughova kampaň za ryby 1 [i] 10:20 Jídlo je detektivka II. 4 [i] 10:50 Vášnivý jedlík III. 1 [i] 11:20 Bojovníci se špínou 24 [i] 11:50 Zelené nápady pro modrou planetu: Komunity 27 [i] 12:25 Univerzum:Celkový obraz [i] 13:30 Megakatastrofy - Speciál 01 [i] 14:25 Jak vznikla Země 20 [i] 15:30 Zvířecí rekordmani III. 10 [i] 16:35 Budování říše 14 [i] 17:30 Podzemí měst 9 [i] 18:25 Zmizelé světy 9 [i] 19:25 Zvířecí rekordmani III.: Vynálezci 1 [i] 20:25 Jak vznikla Země 21 [i] 21:20 Dinosauří gangy 2 [i] 22:25 Vzestup a pád Římské říše 1 [i] 23:20 Lovci lidí: Zvláštní oddíl pro zajišťování uprchlíků 1 [i] 23:50 Lovci lidí: Zvláštní oddíl pro zajišťování uprchlíků 2 [i] 00:20 Podzemí měst 9 [i] 01:15 Historie podsvětí 9 [i] 02:20 Lovci lidí: Zvláštní oddíl pro zajišťování uprchlíků 1 [i] 02:50 Lovci lidí: Zvláštní oddíl pro zajišťování uprchlíků 2 [i] 03:20 Vzestup a pád Římské říše 1 [i] 04:10 Megakatastrofy - Speciál 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO