TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:55 Môj kamarát gepard [i] 07:25 Pinocchiove magické dobrodružstvá [i] 10:20 Tvoje, moje a naše [i] 11:50 To najlepšie zo Susedov [i] 12:15 Fontána pre Zuzanu [i] 13:45 Výmena [i] 15:45 Rýchle Televízne noviny [i] 15:50 Kronika rodu Spiderwickovcov [i] 17:15 Rýchle Televízne noviny [i] 17:20 Pán Deeds [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ženy v pokušení [i] 22:00 Merkúr [i] 00:00 Hladina adrenalínu [i] 01:30 Poseidon [i] 03:00 Merkúr [i] 04:40 To najlepšie zo Susedov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:08 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 06:10 Ali Baba [i] 07:00 Šmolkovia: Gargamelov dom [i] 07:10 Šmolkovia: Tajná láska [i] 07:25 Garfield: Nechcený výlet [i] 07:40 Garfield: Osudová sláva [i] 07:50 Biblické príbehy: Milosrdný Samaritán [i] 08:20 Malý bubeník [i] 09:10 O ľuďoch a čarodejníkoch [i] 10:30 Novoročná svätá omša [i] 12:15 Slovensko v roku 2011 [i] 13:00 Novoročný príhovor prezidenta SR [i] 13:15 Svet v roku 2011 [i] 14:00 Agatha Christie : Poirot: Spona na topánke [i] 15:45 Dúhenka [i] 17:00 Sváko Ragan 2/3 [i] 18:05 Sváko Ragan 3/3 [i] 19:10 Poklady.sk: Tri operné divy [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Čerešňový chlapec [i] 21:55 Nebo, peklo ... zem [i] 23:30 Agatha Christie : Poirot: Spona na topánke [i] 01:15 Slovensko v roku 2011 [i] 02:00 Čerešňový chlapec [i] 03:50 Novoročný príhovor prezidenta SR [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ščešľivejši novi ročok [i] 09:00 Vinšujem Vám Nový rok hojný [i] 09:25 Slnečný cirkus. Corteo [i] 11:00 Štefánik - neuveriteľný osud [i] 11:50 Zlatohláska [i] 13:10 Po stopách slávnych skladateľov: Beethoven [i] 14:05 Orientácie [i] 14:30 Lúčnica - 60 rokov krásy [i] 15:55 Vianočné krasokorčuliarske exhibície: Riverdance na ľade [i] 16:50 Rodinný portrét z roku 1856 [i] 17:55 Hľadanie stratených svetov: Tajomstvo levočského podzemia [i] 18:25 6 miliárd názorov: Portrét 2 [i] 18:30 Večerníček: Rozprávky pod stromček [i] 18:40 Táraninky [i] 18:45 Slovenské unikáty: Vlkolínec [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:15 Sviatočné slovo [i] 19:20 Pozvánka do divadla: Všetko za národ [i] 21:30 Moja teta Timrava [i] 22:00 Novoročný koncert [i] 23:35 Sviatočné slovo [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 "Poslušně hlásím" [i] 07:20 SILVESTROVSKÝ Panelák [i] 08:20 Profesionáli na Miss Topoľčany [i] 09:00 Dobrodružstvo v tábore [i] 10:45 NOVOROČNÁ PREMIÉRA: Ako ukradnúť 50 miliónov [i] 12:15 NOVOROČNÁ PREMIÉRA: High School Musical 3: Maturitný ročník [i] 14:10 NOVOROČNÁ PREMIÉRA: Moja falošná svadba [i] 15:45 NOVOROČNÁ PREMIÉRA: Pomsta družičiek [i] 17:30 NOVOROČNÁ PREMIÉRA: Medvedí bratia [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 NAJLEPŠIE POČASIE 19:59 NOVOROČNÝ PRÍHOVOR PIŠTU LAKATOŠa [i] 20:00 NOVOROČNÁ PREMIÉRA: WALL [i] 21:50 Česká spojka [i] 23:55 NOVOROČNÁ PREMIÉRA: Ten, kto dáva bacha [i] 01:35 Ako ukradnúť 50 miliónov [i] 02:55 High School Musical 3: Maturitný ročník [i] 04:45 Dobrodružstvo v tábore [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zvieracia klinika [i] 05:45 Perry Mason: Prípad dámy v jazere [i] 07:20 MacGyver 34,35,36 [i] 09:55 Zlatá horúčka [i] 11:25 Simpsonovci IV. 22/22 [i] 12:00 Ninja Factor II. 3 [i] 12:20 Šokujúce zábery 45 [i] 12:40 Ukradnutý diamant [i] 14:30 SILVESTROVSKÝ Panelák [i] 15:35 Mama hľadá ženu [i] 16:20 Karel Gott 70 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 17 [i] 19:25 Ninja Factor II. 4 [i] 19:50 Šokujúce zábery 46 [i] 20:15 NOVOROČNÁ PREMIÉRA: Krutá voľba [i] 22:40 Dexter 9,10 [i] 00:35 Horúca linka [i] 02:00 Ukradnutý diamant [i] 03:35 Krutá voľba [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ochránce III. 16/23 [i] 07:00 Ztracený svět III.: Bratři ve zbrani 10/22 [i] 08:00 Změna je život II. 12/13 [i] 09:00 Změna je život II. 13/13 [i] 10:00 Hvězdná brána: Archa pravdy [i] 12:00 Hvězdná brána: Návrat [i] 14:00 Na lodi 13/13 [i] 16:00 Toy Story - Příběh hraček [i] 17:35 Na lodi 13/13 [i] 19:30 Štěstí na dosah [i] 21:40 Mizerové [i] 23:55 Sherlock 3/3 [i] 01:40 Hvězdná brána: Archa pravdy [i] 03:20 Hvězdná brána: Návrat [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i] 06:50 Jak to funguje: Rozmetač sněhu/Nastřelovací hřebíková pistole/Sublimační tiskárna/Sušička [i] 07:15 Motory Detroitu: Auto na plyn [i] 08:10 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 41 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 42 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Těžební ropné plošiny [i] 10:55 Ropa, pot a vrty 9 [i] 11:50 Špinavé práce: Koželuh [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Za pět minut dvanáct [i] 13:40 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 14:35 Americký chopper: Mikeyho vernisáž [i] 15:30 Jízda: Jádro [i] 16:25 Impozantní lodě: USS Kentucky [i] 17:20 V nejhorším případě: Úraz na horském kole / běžet jako o život [i] 17:50 V nejhorším případě: Rozzuřený řidič / zpanikařený dav [i] 18:15 Říční příšery: Aligátor Gar [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 2 [i] 20:05 Kluci z autobazaru 7 [i] 20:35 Králové šrotu 10 [i] 21:00 Lety po divoké Aljašce: Taxíky tundry [i] 21:55 Dvojí přežití: Po bouři [i] 22:50 Téměř jsem to nepřežil: Únik z Amazonie [i] 23:45 Z ráje do pekla 1 [i] 00:40 V nejhorším případě: Úraz na horském kole / běžet jako o život [i] 01:10 V nejhorším případě: Rozzuřený řidič / zpanikařený dav [i] 01:40 Lety po divoké Aljašce: Taxíky tundry [i] 02:40 Dvojí přežití: Po bouři [i] 03:40 Jak se to dělá: Sifonové bombičky/preclíky/nůžky/ umělé kluziště [i] 04:05 Téměř jsem to nepřežil: Únik z Amazonie [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Myslivecký bál [i] 06:00 Oheň, voda a lstivé úskoky [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:40 168 hodin - politici v negližé [i] 10:10 Postřehy odjinud [i] 10:20 Ať žijí rytíři! [i] 12:05 Zlatý oříšek 2011 [i] 13:00 Novoroční projev prezidenta republiky Václava Klause [i] 13:15 Václav Havel a Dominik Duka: společný výslech [i] 13:55 GEN [i] 14:15 Novoroční promluva synodního seniora Joela Rumla [i] 14:20 Lelíček ve službách Sherlocka [i] 15:45 Boháč a chudák [i] 17:00 Saturnin [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí 19:55 Sportka a Šance 20:00 Kuky se vrací [i] 21:35 168 hodin - 365 dní [i] 22:30 Bídníci [i] 00:40 Losování Sportky a Šance 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Až po vás [i] 02:35 Kaleidoskop dobré pohody [i] 04:30 Lelíček ve službách Sherlocka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:40 Chvíle pro písničku [i] 06:00 Architekt Josef Zítek [i] 06:30 Cestománie [i] 07:00 Barvy života [i] 07:50 Senioři v dopravě: Řidiči 2 08:00 Panorama [i] 08:55 Lenka Lichtenberg - písně oživlých zdí [i] 09:25 Krajem čapích hnízd: Tam, kde je vody mnoho 3/3 [i] 09:50 Pražský hrad - stopy baroka [i] 10:10 Maurice Bejart: Cesta kolem světa: Samba, step i rap? Moderní balet! 2/2 10:50 Zázračné studánky: O boji s draky, kodování a velké lásce 4/5 [i] 11:15 Novoroční koncert Vídeňských filharmoniků 2012 [i] 13:45 Cirque du Soleil: Cesta člověka [i] 14:25 Kamera na cestách: New York - jablko, které se nepřejí [i] 15:20 Úsměvy Petra Čepka [i] 16:00 Josef Lada [i] 16:30 Třeboňsko [i] 17:20 Vizitky českých muzeí a galerií [i] 17:30 Uchem jehly [i] 18:00 Novoroční ekumenická duchovní slavnost [i] 19:00 Poklady světa [i] 19:15 Wouda [i] 19:30 Království divočiny: Fascinující svět orchidejí [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Silver jako spojení 18/44 [i] 20:30 Kouzelná flétna [i] 23:15 Hledám ženu. Zn.: Z Východu [i] 00:40 Postřehy odjinud [i] 00:45 Po stopách Rin Tin Tina [i] 01:40 Jsem služebnice Boží [i] 02:30 Krásný ztráty [i] 03:10 Čtenářský deník...: Markéta Baňková: Straka v říši entropie [i] 03:25 Letiště nepřijímá [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Novashopping 06:05 Bota jménem Melichar [i] 07:15 Lední medvídek 2: Tajemný ostrov [i] 08:35 S tebou mě baví svět [i] 10:00 Madagaskar [i] 11:25 Šest medvědů s Cibulkou [i] 13:00 Novoroční projev prezidenta republiky Václav Klause [i] 13:10 Anděl na horách [i] 14:40 Hořké sladkosti [i] 16:20 Postřižiny [i] 17:55 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 S čerty nejsou žerty [i] 21:40 Poslední skaut: * [i] 23:25 Tajemství rodinného sídla [i] 00:55 Novashopping 01:30 Postřižiny [i] 03:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:00 Policejní odznak VII: * 11, 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Hledá se Nemo [i] 07:45 Beyblade Metal Fusion: Zlomená křídla 36 [i] 08:10 Mickeyho klubík III: Donald hlídá vejce 12 [i] 08:35 Tajemství 2. světové války: Lovci min 16 [i] 09:35 Prima SVĚT: To nejlepší ze světa 2011 [i] 10:10 Receptář prima nápadů [i] 11:10 Pohádka o putování [i] 13:00 Novoroční projev prezidenta republiky [i] 13:15 Nikdo není dokonalý [i] 14:10 Simpsonovi ve filmu [i] 15:50 Ducháček to zařídí [i] 17:20 Revue na zakázku [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy 19:35 Krimi plus 19:50 VIP zprávy 20:00 VALL-I [i] 21:55 Notting Hill [i] 00:10 Cry Baby [i] 01:40 Volejte Věštce 03:25 Tajemství 2. světové války: Lovci min 16 [i] 04:20 Přednosta stanice [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Je to možné?! [i] 06:15 Príbehy o láske: Dotyky lásky [i] 08:05 Rosamunde Pilcherová: Verím v lásku [i] 09:40 Svadba naruby [i] 11:20 Bláznivé Vianoce [i] 12:50 Rosnička [i] 14:30 Skôr než povieš áno [i] 15:55 Peklo so svokrou [i] 17:30 Victoria´s Secret Fashion Show 2011 [i] 18:10 Klub odložených žien [i] 20:00 Láska a tanec [i] 21:35 V rytme stepu [i] 23:05 Pán Deeds [i] 00:45 Pretekárka [i] 02:05 Skôr než povieš áno [i] 03:30 Rosnička [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Ulovit miliardáře [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Poslední plavky [i] 13:45 Spadl z oblaků [i] 15:40 RRRrrrr!!! [i] 17:25 Holka na hlídání [i] 19:20 Charlie Bartlett [i] 21:05 Sex 100+1 [i] 23:00 Pokrevní bratři [i] 00:55 Říše vlků [i] 03:05 Závěť [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 All sports [i] 10:30 Hokej [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Běžecké lyžování [i] 13:00 Běžecké lyžování [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:45 Běžecké lyžování [i] 16:45 Alpské lyžování [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Box [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 22:00 Běžecké lyžování [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Skoky na lyžích [i] 00:45 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Detektiv Nash Bridges 4: Pád z výšky 1 [i] 07:00 Detektiv Nash Bridges 4: Podvodníci 2 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges 4: Šmírák 3 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges 4: Na plný plyn 4 [i] 10:00 Jack Hunter (1): Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 12:00 Jack Hunter (2): Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 14:00 Jack Hunter (3): Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 16:00 El Dorado: Chrám slunce [i] 18:00 El Dorado: Město zlata [i] 20:00 Wyatt Earp [i] 23:40 Prezidentův muž [i] 01:40 Dvojnásobná vražda [i] 03:40 Promlčené zločiny [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Diana versus královna [i] 07:00 Mocné lodě: Mary Queen 2 [i] 07:55 Vraky snů 1 [i] 08:25 Podzemí měst: Paříž 1 [i] 09:20 Tři hladoví hoši 9 [i] 09:50 Na chalupě den za dnem 6 [i] 10:50 Soukromý život... 1 [i] 12:00 Nejpřísnější rodiče na světě 16 [i] 12:55 Utajený šéf II. 4 [i] 13:55 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 15:00 The invisible bird photographer 1 [i] 15:30 The invisible bird photographer 2 [i] 16:00 The invisible bird photographer 3 [i] 16:35 Vraky snů 2 [i] 17:05 Podzemí měst II. 9 [i] 18:00 Bojovníci se špínou II. 5 [i] 18:30 Bojovníci se špínou II. 6 [i] 19:00 Deratizátor 9 [i] 19:35 Deratizátor 10 [i] 20:10 Těžké stroje 1 [i] 21:05 Boj o život: Narození 1 [i] 22:10 Zánik megazvířat [i] 23:10 Jurské bojiště 4 [i] 00:15 Budování říše 3 [i] 01:15 Vesmír IV. 14 [i] 02:05 Mocné lodě: Mary Queen 2 [i] 03:00 Lední medvědi a medvědi grizzly [i] 04:00 Nejpřísnější rodiče světa II. 6 [i] 04:50 Jen dva mohou hrát [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:00 Na Stojáka Best of Pavel Tomeš [i] 05:25 Na Stojáka Best of Miloš Knor [i] 06:00 Hořko-sladko [i] 07:50 Alvin a Chipmunkové 2 [i] 09:20 Percy Jackson: Zloděj blesku [i] 11:15 Filmy a filmové hvězdy III. 52 [i] 11:45 A-Team [i] 13:55 Dopisy pro Julii [i] 15:40 Iron Man 2 [i] 17:45 Lítám v tom [i] 19:30 Před kamerou IX. 1 [i] 20:00 Cizinec [i] 21:45 Občanský průkaz [i] 23:55 Impérium - Mafie v Atlantic City II.: Naše malá Peg 7 [i] 00:55 Vyhazovači [i] 02:30 Svítání [i] 04:05 Válečníci [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Jack [i] 07:50