TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:50 Mrázik [i] 07:05 Druhá kniha džunglí: Mauglí a Balú [i] 08:30 On je fakt božský! [i] 10:05 Mr. Bean [i] 10:30 Snehová kalamita [i] 12:00 Silvester so Susedmi [i] 12:50 Nebojsa [i] 14:20 Sebechlebskí hudci [i] 15:40 Rýchle Televízne noviny [i] 15:45 Dažďová víla [i] 17:25 Rýchle Televízne noviny [i] 17:30 Tvoje, moje a naše [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Zita na tanieri [i] 21:00 Partička [i] 22:00 LET´S SILVESTER! [i] 00:25 Michal David 50 - Mejdan roku [i] 01:55 Silvester so Susedmi [i] 02:45 Reč peňazí [i] 04:10 Jackass 2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Princ z Egyptu [i] 06:55 Šmolkovia: V poslednej chvíli [i] 07:10 Šmolkovia: Drevorubači [i] 07:25 Garfield: Svet mačiek [i] 07:35 Garfield: Extrémna premena [i] 07:50 Biblické príbehy: Ježišove zázraky [i] 08:15 Ali Baba [i] 09:10 Mať tak o koliesko viac: Automobil [i] 09:15 Mach, Šebestová a čarovné slúchadlo [i] 11:00 Zázračná rosa [i] 11:40 Tam, kde býva láska [i] 13:05 List pre kráľa [i] 14:55 Film pre pamätníkov: Anděl na horách [i] 16:20 Tajomstvo mojej kuchyne - silvestrovský špeciál! [i] 17:05 Sváko Ragan 1/3 [i] 18:10 Kaviareň Slávia [i] 19:00 Správy STV [i] 19:15 Silvester v 5 proti 5 [i] 20:00 Cigánski diabli a hostia 1/2 [i] 21:05 Kto hovorí pravdu - silvestrovský špeciál! [i] 22:00 Legendárne slovenské hity [i] 00:02 Cigánski diabli a hostia 2/2 [i] 01:00 Film pre pamätníkov: Anděl na horách [i] 02:25 Kaviareň Slávia [i] 03:15 Kto hovorí pravdu - silvestrovský špeciál! [i] 04:10 Legendárne slovenské hity [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Klenotnica ľudovej hudby: Zima [i] 08:55 Cesty Slovenskom [i] 09:50 Jožko Púčik a jeho kariéra [i] 11:15 Traja chrobáci [i] 11:45 Barón Prášil [i] 13:05 NO NAME AKNECOLOR TOUR 2011 [i] 14:15 3 x úsmevy L+S: Gigliho ária [i] 14:50 Silvestrovský bumerang [i] 15:30 Výkupné za náčelníka [i] 15:55 Slnečný cirkus. Corteo [i] 17:30 Manželstvo na cimpr-campr [i] 18:28 6 miliárd názorov: Láska 1 [i] 18:30 Večerníček: Anjel a čert [i] 18:40 Snehožrút [i] 18:50 Táraninky: Silvester [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:10 Keno 10 [i] 19:15 Každý si rád zaspieva [i] 19:45 Nesmrteľní: Dlhá cesta domov [i] 21:05 Silvestrovské rozkazovačky [i] 21:35 Bosé nohy v parku [i] 23:10 Večerníček pre dospelých: Deduško a víla [i] 23:15 Marciniáda [i] 23:55 Stroj času hodiny [i] 00:00 Hymna: Hymna 2000 [i] 00:02 Nový rok v archíve [i] 01:00 Večery pre dvoch [i] 02:10 Udalosti ČT [i] 02:40 Správy STV "N" [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 Kráľovná XXL [i] 08:40 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 4 [i] 09:30 Taxi, taxi [i] 10:55 Kutyil s.r.o.: SILVESTER [i] 11:35 "Poslušně hlásím" [i] 13:20 Farmár hľadá ženu [i] 14:30 Divoký západ [i] 16:25 Profesionáli: na dovolenke [i] 17:00 Profesionáli na mol [i] 17:45 Profesionáli na Miss Topoľčany [i] 18:15 Profesionáli: mimo služby [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 SILVESTROVSKÝ Panelák [i] 21:15 Mama hľadá ženu [i] 22:00 Karel Gott 70 [i] 00:55 Profesionáli na dovolenke [i] 01:30 Profesionáli na mol [i] 02:05 Profesionáli na Miss Topoľčany [i] 02:40 Profesionáli: mimo služby [i] 03:20 Mama hľadá ženu [i] 04:10 Divoký západ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:35 Simpsonovci VI. 16 [i] 08:00 Život po ľuďoch 1/10 [i] 08:40 Simpsonovci IV. 12,13,14 [i] 09:50 Život po ľuďoch 2 [i] 10:35 Simpsonovci IV. 15,16 [i] 11:15 Život po ľuďoch 8 [i] 12:00 Simpsonovci IV. 17,18 [i] 12:50 Život po ľuďoch 9 [i] 13:40 Simpsonovci IV. 19,20 [i] 14:25 Život po ľuďoch 10/10 [i] 15:10 Simpsonovci IV. 21,22/22 [i] 16:00 Vojna dobytkárov 1,2/2 [i] 19:00 Simpsonovci VI. 16 [i] 19:25 Šokujúce zábery 44,45 [i] 20:15 Limonádový Joe [i] 22:00 Mafstory: Klub bitkárov [i] 22:50 Mafstory: Debrecín Banka [i] 23:40 Mafstory: Žužli mužli [i] 00:30 Mafstory: Atómový kryt [i] 01:20 Mafstory: Zoznámte sa, Ján Zubatý [i] 02:05 Mafstory: Krstny otec [i] 02:45 Mafstory: Talian [i] 03:25 Mafstory: Droga pravdy [i] 04:05 Mafstory: Obojok [i] 04:40 Mafstory: Pôrod [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ochránce III. 15/23 [i] 07:00 Ztracený svět III.: Volání čarodějnic 9/22 [i] 08:00 Změna je život II. 9/13 [i] 08:55 Změna je život II. 10/13 [i] 09:50 Změna je život II. 11/13 [i] 10:45 Hvězdná brána: Pravdivý příběh [i] 11:45 Pán času: Vánoční invaze [i] 13:00 Na lodi 11/13 [i] 14:30 Na lodi 12/13 [i] 16:05 Předčasné vydání: Fantom opery 19/23 [i] 17:00 Podfukáři II. 3/6 [i] 18:10 Na lodi 12/13 [i] 19:45 Charlieho andílci [i] 21:35 Šifra mistra Leonarda [i] 00:15 Zpověď [i] 01:25 Sherlock 2/3 [i] 03:05 Podfukáři II. 3/6 [i] 04:00 Hvězdná brána: Pravdivý příběh [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Živel krade síly [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Jízda: Špatná kontrola [i] 07:15 Pátá rychlost 9 [i] 07:45 Pátá rychlost 10 [i] 08:10 Megastavitelé: Most šejka Zayeda v Abu Dhabi [i] 09:05 Impozantní lodě: MV Resolution [i] 10:00 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Korejský expres [i] 10:55 Masivní rychlost: Útočné vrtulníky [i] 11:25 Masivní rychlost: Na dvou kolech [i] 11:50 Stěhování obrů: Obří ponorka [i] 12:45 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 13:40 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 14:35 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 15:30 Nutné k přežití 10 [i] 16:25 Jak se to dělá 5 [i] 16:55 Vyrobeno v továrně: Čtvrtdolary/Akvária/Vápenec/Zvýrazňovače [i] 17:20 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Korejský expres [i] 18:15 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 19:10 Stěhování obrů 2 [i] 20:05 Jak se to dělá 11 [i] 20:35 Jak se to dělá 12 [i] 21:00 Muž, žena a divočina 5 [i] 21:55 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 22:50 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 23:45 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 00:40 Stěhování obrů 2 [i] 01:40 Muž, žena a divočina 5 [i] 02:40 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 03:40 Jak se to dělá: Písty/malířské válečky/padáky/komíny [i] 04:05 Nutné k přežití: Země Maorů [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Perličky P z Hovorů H [i] 06:30 Film o filmu Kuky se vrací [i] 06:45 Jak se tančí brumbambule [i] 07:30 Hurá, máme Silvestra - Marek Němec uvádí velkolepou šou, plnou klasických pohádek pro nejmladší zlobišáky, tentokrát z dobrodružné cesty 07:40 O krtkovi: Krtek filmová hvězda [i] 08:15 Kubula a Kuba Kubikula [i] 08:55 Nezbedná pohádka [i] 09:45 Náš (ne)povedený kabaret [i] 10:35 Škola princů [i] 11:55 Nekonečný Silvestr [i] 12:30 Co takhle svatba, princi? [i] 14:00 Ať přiletí čáp, královno! [i] 15:35 Silvestr svobodného pána [i] 16:05 Silvestry Vladimíra Menšíka [i] 16:45 Trhák [i] 18:20 Bohouš [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 19:00 Vyprávěj - O čem jsme nevyprávěli [i] 19:30 168 hodin - politici v negližé [i] 20:00 Silvestr 2011 startuje! [i] 20:20 Zázraky přírody [i] 21:20 Silvestr 2011 pokračuje! [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:30 Silvestr 2011 graduje! [i] 22:45 Do roka a do dna [i] 23:35 Silvestr 2011 - Jdeme do finále! [i] 00:01 Novoroční přípitek [i] 00:05 U muziky na Silvestra [i] 00:55 Silvestr 79 aneb Hrajeme si jako děti [i] 03:30 Silvestr s četníky [i] 04:00 Námořnický karneval [i] 04:45 S četníky v civilu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Klíč [i] 05:25 Rodinné křižovatky [i] 06:00 Příběh rodinné opery [i] 06:50 Laurel a Hardy: Šťastný psík I. 07:00 Tiše padá sníh [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Československý filmový týdeník 1961 865/2379 [i] 09:10 Zázračná planeta: Predátor X [i] 10:40 Laurel a Hardy: Běsnící blechy [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 10:55 Mlýny [i] 12:30 Medúza [i] 13:10 Musicblok [i] 13:40 Valčík pro milión [i] 14:55 Cirque du Soleil: Quidam [i] 16:30 Funny Lady [i] 18:45 Vínečko [i] 19:15 Folklorika [i] 19:40 Sloužíme lidu aneb Člověče, vás už sem někde viděl . Režie F. Kölbl [i] 20:00 České nebe [i] 21:30 Večeře pro jednoho [i] 21:45 Jakstohoven [i] 22:00 Laurel a Hardy: Pan Smith [i] 22:15 Jídlo [i] 22:35 Zamilovaná zvířata [i] 00:00 Novoroční přípitek [i] 00:05 Banánová estráda aneb Tak jsem tady [i] 00:55 Silvestr saloon [i] 01:20 Ajťáci IV: Reynholmová vs. Reynholm 6/6 [i] 01:45 Medúza 02:20 Musicblok 02:50 Valčík pro milión [i] 04:05 Ypsilonka se baví - tentokrát O lásce . Hrají [i] 04:55 Halabalašou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:40 Malí géniové [i] 07:10 Lední medvídek [i] 08:25 Inkoustové srdce [i] 10:00 Milionový brouk [i] 11:50 Princezna husopaska [i] 12:50 Bota jménem Melichar [i] 14:05 Dovolená s Andělem [i] 15:20 Trhala fialky dynamitem [i] 17:00 Televizní noviny [i] 17:20 Nekecej a pádluj [i] 19:00 S tebou mě baví svět [i] 20:25 Silvestrovské Televizní noviny [i] 20:50 VŠECHNO NEJLEPŠÍ NA SILVESTRA [i] 23:55 Novoroční přípitek 00:00 Když Burian prášil [i] 01:35 Nekecej a pádluj [i] 03:05 Novashopping 03:45 Trhala fialky dynamitem [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Plácek 2 [i] 07:55 Beyblade Metal Fusion: Drago v pohybu 35 [i] 08:20 Mickeyho klubík III: Pluto na stopě 11 [i] 08:50 Autosalon [i] 09:55 TV Bomba [i] 10:35 Asterix dobývá Ameriku [i] 12:10 Přednosta stanice [i] 13:45 Maturita za školou [i] 15:05 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa [i] 16:40 Honey [i] 18:30 Zprávy TV Prima 18:35 Silvestrovské Vipky a pipky 19:00 Silvestr na pláži I [i] 19:15 TOP STAR magazín [i] 20:00 Silvestr na pláži II [i] 20:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ SILVESTRA I [i] 20:45 Silvestr na pláži III [i] 21:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ SILVESTRA II [i] 21:40 Silvestr na pláži IV [i] 22:00 Partička [i] 23:00 SILVESTR NA PLÁŽI [i] 00:10 Nikdo není dokonalý - silvestrovská show [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Vánoce s Troškou pohádek [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:35 Je to možné?! [i] 06:45 Rosamunde Pilcherová: Dedičstvo lásky [i] 08:20 Všetko pre tvoj úsmev [i] 10:15 Made in America [i] 12:00 Aj múdry schybí - Silvester 2008 [i] 14:05 Ešte raz sex a slobodná matka [i] 15:40 Spoveď mladej nevesty [i] 17:15 Silvestrovský Uragán [i] 18:25 Svadba naruby [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Verím v lásku [i] 21:35 Príbehy o láske: Dotyky lásky [i] 23:15 Kto je Mr. Johnson? [i] 00:45 Siedme znamenie [i] 02:15 Ešte raz sex a slobodná matka [i] 03:40 Kto je Mr. Johnson? [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Panic je nanic [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ulovit miliardáře [i] 13:45 Plnou parou vzad! [i] 15:35 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 17:15 Horší než smrt [i] 19:00 Korsický případ [i] 20:45 Závěť [i] 23:10 Tráva [i] 01:05 Smrt čeká všude [i] 03:10 Film o filmu: Czech Made Man [i] 03:45 Lars a jeho vážná známost [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:45 Fotbal [i] 12:45 Skoky na lyžích [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:15 Běžecké lyžování [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 All sports [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Bojové sporty [i] 00:30 Krasobruslení [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:05 Sladký život v Orange County 2 5 [i] 06:00 Diagnóza vražda 7: Santa Claudie 11 [i] 07:00 Odcizená identita [i] 09:00 Perfektní plán [i] 11:00 Vezmeš si mě? [i] 13:00 Domů na svátky [i] 15:00 Naše první Vánoce [i] 17:00 Vánoční polibek [i] 19:00 Vánoce s velkým V [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Wyatt Earp [i] 00:40 Prezidentův muž [i] 02:40 Z jiného úhlu [i] 04:20 Perfektní plán [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Prehistorický park 2 [i] 07:00 Putování dinosaurů 1 [i] 07:55 Putování dinosaurů 2 [i] 08:50 Zmizelé světy 3 [i] 09:45 Po stopách divoké zvěře 2 [i] 10:50 Zvířata v děloze 1 [i] 11:35 Zvířata v děloze 2 [i] 12:30 Vášnivý jedlík: Honolulu 24 [i] 13:00 Vášnivý jedlík III. 9 [i] 13:30 Vášnivý jedlík III. 10 [i] 14:00 Jimmy a geneticky upravené potraviny [i] 15:05 Co nám prospívá 40 [i] 15:35 Archeolog bez tajemství 39 [i] 16:05 Objevy starověku 12 [i] 17:00 Podzemí měst II. 8 [i] 17:55 Vášnivý jedlík: Baseball 25 [i] 18:25 Vášnivý jedlík: Nes Brunswick 36 [i] 19:00 Deratizátor 7 [i] 19:35 Deratizátor 8 [i] 20:10 Utajený šéf 1 [i] 21:05 Utajený šéf 2 [i] 22:05 Ztracené světy - Speciál 1 [i] 23:05 Ztracené světy - Speciál 2 [i] 00:00 Zmizelé světy 3 [i] 00:55 Éra Tudorovců [i] 01:50 Budování říše 2 [i] 02:40 Mravenci vědí všechno 1 [i] 03:00 Deratizátor 7 [i] 03:35 Deratizátor 8 [i] 04:05 Podzemí měst II. 7 [i] 04:55 Éra Tudorovců [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy III. 52