TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 Old Surehand [i] 07:10 Princezná na hrášku [i] 08:20 Myšiak Stuart Little 3 [i] 09:40 Ako vytrhnúť veľrybe stoličku [i] 11:00 Bláznivé Vianoce [i] 12:30 Posledný pirát [i] 14:10 Oheň a ľad: Súboj drakov [i] 15:35 Rýchle Televízne noviny [i] 15:40 Pestúnka v akcii [i] 17:15 Rýchle Televízne noviny [i] 17:20 On je fakt božský! [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Vesničko má středisková [i] 22:00 Poseidon [i] 23:40 Kliatba zlatého kvetu [i] 01:35 Rukojemník [i] 03:20 Piraňa 2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Kráska a zviera [i] 06:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Brémski mestskí muzikanti [i] 07:30 Biblické príbehy: Ježišove podobenstvá [i] 08:05 Princ z Egyptu [i] 09:00 Baileyho miliardy [i] 10:35 Neberte nám princeznú [i] 11:40 Na krídlach lásky [i] 13:15 Kráľov korzár 5/6 [i] 14:05 Kráľov korzár 6/6 [i] 15:00 Čert vie prečo [i] 16:45 Tam, kde býva láska [i] 18:10 Počasie [i] 18:15 Krištof Kolumbus 4/4 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Mŕtvola musí zomrieť [i] 21:45 Fantóm opery [i] 00:05 Krištof Kolumbus 4/4 [i] 01:15 Poklady.sk: Klenba, ktorá predbehla svoju dobu [i] 01:30 Fantóm opery [i] 03:45 Udalosti ČT [i] 04:20 Správy STV "N" [i] 04:35 Baileyho miliardy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Slniečko: Zima,zima,zimatá [i] 08:50 Ovce.sk [i] 08:55 Profily: Soňa Kovačevičová [i] 09:30 Slováci vo svete: Poľsko I. [i] 09:55 Slovenské rody: František Turzo na biskupskom stolci v Nitre [i] 10:25 Čas dohviezdny - čas ľúbezný [i] 11:05 Živá panoráma [i] 11:30 Integrácia [i] 12:50 Zimozel [i] 13:55 Po stopách slávnych skladateľov: Vivaldi [i] 15:00 Takmer ružový príbeh [i] 16:40 A bol to škovránok [i] 18:25 6 miliárd názorov - Spomienka 2 [i] 18:30 Večerníček: Snehuliacke rozprávky [i] 18:35 O mestečku za hradbami: Vianoce [i] 18:50 Slovenské unikáty: Zima v Poloninách [i] 19:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:55 Cesty Slovenskom [i] 20:45 Al Entisar - Loď nádeje [i] 21:15 Kino na Dvojke: Prázdniny v Ríme [i] 23:05 Kinorama [i] 23:40 Po stopách slávnych skladateľov: Vivaldi [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Nevinní 17 [i] 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 KRIMI 08:25 Súdna sieň: Matka všetko spískala [i] 09:20 Panelák VIII.: Ohňostroj 85 [i] 10:20 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 4 [i] 11:15 Pasca na žraloka [i] 12:45 Bohovia sa museli zblázniť II. [i] 14:40 Oheň a ľad [i] 16:15 Hľadači svetla [i] 18:00 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 5 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Taxi, taxi [i] 21:45 Kráľovná XXL [i] 23:25 Po prečítaní spáľte [i] 01:15 Hľadači svetla [i] 02:50 JFK [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Doktorka Quinnová 101 [i] 06:20 Matlock IX. 10 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 103,104 [i] 08:35 Matlock IX. 11 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda IV. 15 [i] 10:20 Navzdory osudu 33,34 [i] 12:00 Policajt v Hongkongu [i] 14:00 Panelák VIII.: Ohňostroj 85 [i] 14:50 Simpsonovci VI. 14 [i] 15:10 Griffinovci III. 13 [i] 15:30 Ninja Factor II. 2 [i] 16:15 Ted a spol. II. 1,2/13 [i] 17:00 Veľké problémy v Malej Číne [i] 19:00 Simpsonovci VI. 15 [i] 19:20 Griffinovci III. 14 [i] 19:50 Blízko smrti [i] 20:15 Vojna dobytkárov 1,2/2 [i] 23:20 Manželovo tajomstvo [i] 00:55 A-Team 53,54 [i] 02:30 It´s Always Sunny In Philadelphia V. 2,3 [i] 03:20 Ted a spol. II. 1,2/13 [i] 04:05 Život po ľuďoch 3,4,5,6,7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Podfukáři 5/6 [i] 07:00 Předčasné vydání: Porota 17/23 [i] 08:00 Změna je život II. 6/13 [i] 09:00 Změna je život II. 7/13 [i] 10:00 Změna je život II. 8/13 [i] 11:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 17/10 [i] 11:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 18/10 [i] 12:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 19/10 [i] 12:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 20/10 [i] 13:00 Na lodi 9/13 [i] 14:25 Na lodi 10/13 [i] 16:00 Předčasné vydání: Medium 18/23 [i] 17:00 Podfukáři II. 1/6 [i] 18:05 Podfukáři II. 2/6 [i] 19:10 Boj o čas II. 15/22 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA 13/24 [i] 21:00 Pilíře Země 7/8 [i] 22:00 Pilíře Země 8/8 [i] 23:00 Vzpomínky 7/4 [i] 00:00 Sherlock 1/3 [i] 01:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 13/13 [i] 02:45 Podfukáři II. 2/6 [i] 03:40 Námořní vyšetřovací služba LA 13/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Arktický ledoborec [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Sobí farma [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Hry s čísly [i] 08:10 Bořiči mýtů: Mýty lovců bouří [i] 09:05 Mimořádné projekty: Central Market v Abú Dhabí [i] 10:00 Jak to dělají?: Eiffelova věž/snowboardy [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 23 [i] 10:55 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 11:50 Tuning 2008: Značka Wrench [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Nová krev [i] 14:35 Nejsmrtelnější úlovek: Zkušební místo [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Stáří a zrada [i] 16:25 Bořiči mýtů: Jen o fous [i] 17:20 Mimořádné projekty: Central Market v Abú Dhabí [i] 18:15 Nutné k přežití: Alabama [i] 19:10 Jak se to dělá: Podvozky pro jachty/Lemované koberce [i] 19:40 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i] 20:05 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 21:00 Freddie Flintoff versus svět 3 [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Lidský vlk [i] 22:50 Hry s časem: Špína, hnus a bakterie [i] 23:45 Bořiči mýtů: Pád z vodní klouzačky [i] 00:40 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 01:40 Freddie Flintoff versus svět 3 [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Lidský vlk [i] 03:40 Hry s časem: Špína, hnus a bakterie [i] 04:35 Jak se to dělá: Podvozky pro jachty/Lemované koberce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 V Praze bejvávalo blaze aneb [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 ŠKOLKA NA JEDNIČCE [i] 09:05 O zakletém hadovi [i] 10:00 To je šoubyznys [i] 11:05 Pražský písničkář: Život za písničku 5/5 [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Film o filmu Saxána a Lexikon kouzel 2. [i] 14:35 Jak chutná láska [i] 15:40 Kouzelná školka [i] 16:10 Ztracený a nalezený [i] 16:35 Asterix a Vikingové [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Svět ČT speciál [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Po čem ženy touží [i] 22:05 Nuda v Brně [i] 23:50 Losování Euromiliony 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Komisař Moulin [i] 01:30 Dobré ráno s Jedničkou 03:55 Malá farma [i] 04:25 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Uchem jehly [i] 06:25 Počesku [i] 06:35 Ta naše povaha česká [i] 07:05 Apollo 8 [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:10 Film o seriálu Život je ples [i] 09:25 Ve stínu lebek [i] 09:55 Když kultura svádí jinou [i] 10:20 Pátrání po mimozemských civilizacích: Účastníci mezinárodního projektu 2/2 [i] 11:15 Barvy života [i] 12:10 Vínečko [i] 12:40 Letiště nepřijímá [i] 14:15 Pražská noblesa 2011 [i] 14:30 Moderuje Petr Horký [i] 14:35 Skoro jasno [i] 15:05 PORT [i] 15:40 JÁDRO [i] 16:00 Tajemství divočiny VI.: Fascinující svět orchidejí 12/13 [i] 16:25 Ushuaia 26/26 [i] 16:55 Deset století architektury [i] 17:10 Olomoucké baroko [i] 18:00 Krajem čapích hnízd: Tam, kde je vody mnoho 3/3 [i] 18:30 Jak se rodí řeka [i] 18:45 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Duch ze Záhrobí 77/80 [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Gorily [i] 20:00 Zázračná planeta: Predátor X [i] 21:30 Osobnost na Dvojce [i] 21:35 Dobrý voják Švejk [i] 22:55 Pink Floyd: 1967-2005 [i] 23:55 Ajťáci IV: Reynholmová vs. Reynholm 6/6 [i] 00:20 Kolo [i] 00:35 Blues Alive [i] 01:05 O podstatě LSD [i] 01:55 Totální Monteverdi [i] 02:55 Říkají jim perpeťáci [i] 03:35 Mississippi Queen z Pohořelic [i] 04:00 Géniové, blázni a pábitelé [i] 04:15 Kavárnička dříve narozených aneb [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Zachraňte Willyho 3 [i] 06:25 Novashopping 06:45 Dobrodružství Zacha a Annie III: Chlapec a vlk/Bratři Wrightové [i] 07:35 Scooby-Doo: Mexická příšera [i] 08:45 Malí géniové [i] 10:25 Policajt v Africe [i] 12:15 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 13:50 Dennis postrach okolí znovu zasahuje [i] 15:05 Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery [i] 16:40 Pánská jízda [i] 17:55 Už tam jsme? [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Inkoustové srdce [i] 21:40 Zlodějská partie [i] 23:20 Dreamgirls [i] 01:25 Novashopping 02:05 Námořní vyšetřovací služba IV: Anděl smrti [i] 02:45 Lenssen & spol.: Záhada nalezeného dítěte, Ruská dívka v ohrožení [i] 03:50 Policejní odznak VII: * 9, 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:20 M*A*S*H 9 [i] 09:00 Prostřeno! [i] 09:45 Nikdo není dokonalý [i] 10:55 Velký tlustý lhář [i] 12:35 Průvodce osamělého muže [i] 14:20 Garfield 2 [i] 15:55 Rodinné trampoty oficiála Tříšky [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Divočina [i] 21:50 Show Jana Krause [i] 22:45 Moje žena a jiné katastrofy [i] 00:30 Madam Bette [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Smiechoty [i] 05:50 Skrytá vášeň 149/188 [i] 06:35 Cigánske srdce 112/218 [i] 07:25 Rebeli I. 90/215 [i] 08:30 Nestanem sa tvojou ženou [i] 10:05 Veštiareň [i] 11:15 Skrytá vášeň 149/188 [i] 12:15 V objatí hodvábu 115-116/200 [i] 13:50 Sudkyňa Hatchettová III. 48/130 [i] 14:25 Rebeli I. 91/215 [i] 15:20 Rodinná kliatba 77/110 [i] 16:10 Cigánske srdce 113/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 150/188 [i] 17:55 Šťastie na dosah [i] 20:00 VILOmeniny [i] 20:55 Silvestrovský Uragán [i] 22:20 Spoveď mladej nevesty [i] 00:00 Všetko pre tvoj úsmev [i] 01:35 Anderov rebrinák [i] 02:30 Ulica III. 125/259 [i] 03:15 V tieni [i] 03:45 112 [i] 04:15 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Tajnosti [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Panic je nanic [i] 13:50 Sexy párty 2 [i] 15:40 Dračí doupě 2 [i] 17:30 Až do dna [i] 19:15 Před svatbou ne! [i] 21:25 Lars a jeho vážná známost [i] 23:20 Nepíchejte do Frankieho [i] 01:00 Apocalypto [i] 03:15 Z vězení do éteru [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:30 Biatlon [i] 11:45 Běžecké lyžování [i] 13:15 Skoky na lyžích [i] 14:15 Běžecké lyžování [i] 15:15 Běžecké lyžování [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 18:15 Fotbal [i] 20:15 Krasobruslení [i] 23:00 Strongest Man [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Hokej [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 4 [i] 06:20 McLeodovy dcery 7: 20. díl 20 [i] 07:20 Vraždy v Midsomeru 9: 8. díl 8 [i] 09:20 Z jiného úhlu [i] 11:20 Domů na svátky [i] 13:20 Vánoční polibek [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 13: Guillamův meč 2 [i] 17:20 Divoká řeka [i] 19:30 Vánoční zásilka [i] 21:30 Robin Hood: Král zbojníků [i] 00:10 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 02:10 Dvojnásobná vražda [i] 04:10 McLeodovy dcery 7: 20. díl 20 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Budování říše 4 [i] 06:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 5 [i] 06:55 Návrat bílých lvů [i] 07:55 Země: Planeta a její moc 5 [i] 08:55 Večeře na chalupě: speciál [i] 09:50 Jídlo je detektivka II. 8 [i] 10:20 Vášnivý jedlík: San Antonio 22 [i] 10:50 Vášnivý jedlík: Charleston 23 [i] 11:20 Dávné megatsunami [i] 12:20 Vesmír IV. 21 [i] 13:15 Megakatastrofy 2 [i] 14:10 Jak vznikla Země 19 [i] 15:05 Zvířecí rekordmani: Ti nejpohyblivější 56 [i] 16:05 Příběhy z divočiny 2 [i] 16:35 Podzemí měst 8 [i] 17:30 Zapomenutá pyramida 2 [i] 18:30 Zmizelé světy 8 [i] 19:25 Zvířecí rekordmani: Superžraloci 48 [i] 20:25 Jak vznikla Země 20 [i] 21:20 Univerzum:Celkový obraz [i] 22:20 Lovci lidí: Zvláštní oddíl pro zajišťování uprchlíků III. 18 [i] 22:50 Lovci lidí: Zvláštní oddíl pro zajišťování uprchlíků III. 1 [i] 23:20 On The Spot: Reportéři v akci: Best of