TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Mr. Bean [i] 06:15 Cez divoký Kurdistan [i] 07:50 Krásna Varvara [i] 09:15 Postrach Dennis a Vianoce [i] 10:35 Manituova topánka [i] 12:00 ZOOM: Akadémia pre superhrdinov [i] 13:25 Cartouche [i] 16:55 Rýchle Televízne noviny [i] 17:00 Ako sa krotia krokodíly [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 SULTÁN 11-12 - NOVÝ VEĽKOLEPÝ PRÍBEH [i] 22:00 Šťastie na dosah [i] 00:10 Sieť 2.0 [i] 01:45 Vraždiace monštrum [i] 03:10 8 MM 2 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Popoluška [i] 06:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Zlatá priadka [i] 07:20 Biblické príbehy: Pane,verím. [i] 07:50 Kráska a zviera [i] 08:45 Charlie a ja [i] 10:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Brémski mestskí muzikanti [i] 11:20 Právo na lásku [i] 12:45 Kráľov korzár 3/6 [i] 13:50 Kráľov korzár 4/6 [i] 14:50 Z pekla šťastie II [i] 16:30 Na krídlach lásky [i] 18:00 Krištof Kolumbus 3/4 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kráľov korzár 5/6 [i] 20:55 Kráľov korzár 6/6 [i] 21:50 Bathory [i] 00:05 Krištof Kolumbus 3/4 [i] 01:35 Bathory [i] 03:50 Správy STV "N" [i] 04:05 Charlie a ja [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Po stopách slávnych skladateľov: Čajkovskij [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Z kapsy rozprávkara: Keď je bieda najväčšia 3/3 [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Pokus o portrét umelca /Koloman Sokol [i] 09:40 Slováci vo svete: Česko [i] 10:10 Slovenské rody: Spriaznenec kráľovnej Alexej Turzo [i] 10:35 Obývačkový orchester z Terchovej [i] 11:15 Živá panoráma [i] 11:50 Za mestskými múrmi: Obeť [i] 13:10 Po stopách slávnych skladateľov: Berlioz [i] 14:10 Aký požičaj,taký vráť [i] 14:40 Po deviatich rokoch [i] 15:20 Zlatý mamut [i] 16:05 Test magazín [i] 16:15 Profesionál [i] 16:30 Kde sa končí les [i] 17:00 Eygletiérovci 3/3 [i] 18:25 6 miliárd názorov - Spomienka [i] 18:30 Večerníček: Snehuliacke rozprávky [i] 18:35 Veselá Bububaba: Vianočný stromček [i] 18:50 Slovenské unikáty: Kráľovstvo ľadu [i] 19:00 Slováci vo svete: Poľsko I. [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:55 Večer pod lampou [i] 23:55 Po stopách slávnych skladateľov: Berlioz [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Nevinní 16 [i] 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI 08:00 Súdna sieň: Živý - mŕtvy [i] 09:00 Panelák VIII.: Depky 84 [i] 09:50 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 3 [i] 10:45 Bohovia sa museli zblázniť I. [i] 12:45 Honba za Klenotom Nílu [i] 14:45 Syn draka 1,2/2 [i] 18:00 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 4 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:00 Panelák VIII.: Ohňostroj 85 [i] 21:00 Nevinní 17 [i] 21:50 Oheň a ľad [i] 23:35 Honba za Klenotom Nílu [i] 01:30 Osudová príťažlivosť [i] 03:25 Numb3rs II. 1/24 [i] 04:05 Bol raz jeden les [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Doktorka Quinnová 99 [i] 06:20 Matlock IX. 9 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 101,102 [i] 08:35 Matlock IX. 10 [i] 09:20 Diagnóza: Vražda IV. 14 [i] 10:20 Navzdory osudu 31,32 [i] 12:00 Zámotok 2: Návrat [i] 14:00 Panelák VIII.: Depky 84 [i] 14:50 Simpsonovci VI. 13 [i] 15:10 Griffinovci III. 12 [i] 15:30 Ninja Factor II. 1/96 [i] 16:00 Ted a spol. I. 12,13/13 [i] 17:00 Miliónový chrobák [i] 19:00 Simpsonovci VI. 14 [i] 19:20 Griffinovci III. 13 [i] 19:50 Blízko smrti [i] 20:15 Policajt v Hongkongu [i] 22:15 Veľké problémy v Malej Číne [i] 00:00 Mafstory: Zmiznutý Banán [i] 00:55 It´s Always Sunny In Philadelphia IV. 13/13 [i] 01:15 It´s Always Sunny In Philadelphia V. 1/12 [i] 01:35 Hračky [i] 03:30 Ted a spol. I. 12,13/13 [i] 04:15 Ninja Factor II. 1/96 [i] 04:35 Blízko smrti [i] 04:55 Diagnóza: Vražda IV. 14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Podfukáři 4/6 [i] 07:00 Předčasné vydání: Bat Masterson 16/23 [i] 08:00 Změna je život II. 3/13 [i] 09:00 Změna je život II. 4/13 [i] 10:00 Změna je život II. 5/13 [i] 11:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 13/10 [i] 11:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 14/10 [i] 12:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 15/10 [i] 12:30 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 16/10 [i] 13:00 Na lodi 7/13 [i] 14:30 Na lodi 8/13 [i] 16:00 Předčasné vydání: Porota 17/23 [i] 17:00 Podfukáři 5/6 [i] 18:05 Podfukáři 6/6 [i] 19:10 Boj o čas II. 14/22 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA 12/24 [i] 21:00 Pilíře Země 5/8 [i] 22:00 Pilíře Země 6/8 [i] 23:00 Vzpomínky 6/4 [i] 00:00 Wallander II. 3/3 [i] 01:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 11/13 [i] 02:30 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 12/13 [i] 03:15 Boj o čas II. 14/22 [i] 04:05 Námořní vyšetřovací služba LA 12/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Obří rypadlo [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: Zámečník [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pravda o chřipce [i] 09:05 Mimořádné projekty: Gotthardský úpatní tunel [i] 10:00 Jak to dělají?: Autobaterie/čokoláda/kartáčky na zuby [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 22 [i] 10:55 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 1 [i] 11:50 Tuning 2008: Maybach 2007 [i] 12:45 Tyson, jak ho neznáte 1 [i] 13:40 Tyson, jak ho neznáte 2 [i] 14:35 Tyson, jak ho neznáte 3 [i] 15:30 Tyson, jak ho neznáte 4 [i] 16:25 Bořiči mýtů: Mýty lovců bouří [i] 17:20 Mimořádné projekty: Gotthardský úpatní tunel [i] 18:15 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 19:10 Jak se to dělá: Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky [i] 19:40 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i] 20:05 Zničeno ve vteřině 33 [i] 20:35 Zničeno ve vteřině 34 [i] 21:00 Mečouni - život na udici 7 [i] 21:55 Dřevorubci v močálech: Pekelný týden [i] 22:50 Strašení: Podkroví [i] 23:45 Bořiči mýtů: 2. hodina s lepicí páskou [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 33 [i] 01:10 Zničeno ve vteřině 34 [i] 01:40 Mečouni - život na udici 7 [i] 02:40 Dřevorubci v močálech: Pekelný týden [i] 03:40 Strašení: Podkroví [i] 04:35 Jak se to dělá: Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 V Praze bejvávalo blaze [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 ŠKOLKA NA JEDNIČCE [i] 09:05 Lví král [i] 10:30 Česká mše vánoční [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Film o filmu Snowboarďáci [i] 14:15 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Plán útěku 26/26 [i] 14:40 PLANETA YÓ [i] 15:40 Kouzelná školka [i] 16:10 Včelka Mája: Host z vesmíru 65/104 [i] 16:35 Asterix v Británii [i] 17:55 Stop [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Snowboarďáci [i] 21:40 Moje tlustá řecká svatba [i] 23:15 Objížďka [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Dobré ráno s Jedničkou 03:10 Silvestrovská Manéž Bolka Polívky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Kam zmizel ten starý song [i] 06:00 proStory [i] 06:25 Vánoční posezení u muziky [i] 06:50 Strážnice 2011 [i] 07:45 Poklady světa [i] 08:00 Panorama [i] 08:55 Osobnost na Dvojce [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Ekoprůkopníci: Jak se ohřát? [i] 09:30 Svatební byznys [i] 10:25 Inventura Febia: Iva Janžurová a [i] 10:55 Neodcházení [i] 11:50 Sirael [i] 12:45 Lenka Lichtenberg - písně oživlých zdí [i] 13:10 Pražské Jezulátko [i] 14:05 Zázračné studánky: Tajemný [i] 14:30 Moderuje Zuzana Burešová [i] 14:31 Nejlepší česká škola [i] 14:55 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 15:05 Medicína pro 21. století [i] 15:30 Sizyfos [i] 15:55 Nejlepší česká škola [i] 16:20 Rodinné křižovatky [i] 16:50 Když kultura svádí jinou [i] 17:15 Go! [i] 17:45 Ve stínu lebek [i] 18:10 Ushuaia 25/26 [i] 18:45 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Drahý Watsone 76/80 [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:25 Divnopis [i] 19:30 Poklady světa [i] 19:40 Wouda [i] 20:00 Rok pražským arcibiskupem [i] 21:00 Ta naše povaha česká [i] 21:25 Osobnost na Dvojce [i] 21:30 Jan Balabán [i] 22:25 Krásný ztráty [i] 23:05 Folk a kolem [i] 23:30 Commediasexi [i] 01:05 Q [i] 01:35 Cestománie [i] 02:00 Krajem čapích hnízd: Tam, v království lesa 2/3 [i] 02:25 Divadlo žije! [i] 02:55 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 03:05 To byl Karel Kyncl [i] 04:00 Jarek a Amadeus [i] 04:45 Besídka Divadla Sklep [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:25 Novashopping 06:45 Záhady přírody [i] 07:05 Dobrodružství Zacha a Annie II: Odvaha: Jack a fazolový stonek, Sebekázeň: Tančící koně ze Sybasiru [i] 07:55 Scooby-Doo a upíří legenda [i] 09:05 Zachraňte Willyho 3 [i] 10:30 Policajt v Hongkongu [i] 12:30 Žabí král aneb Železný Jindřich [i] 13:30 Postrach Dennis [i] 15:10 Scooby-Doo [i] 16:35 Za trnkovým keřem [i] 17:50 Ledové ostří 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Mezi námi děvčaty [i] 21:35 Charlieho andílci: Na plný pecky [i] 23:25 Banditi [i] 01:25 Novashopping 02:00 Námořní vyšetřovací služba IV: Trojský kůň [i] 02:45 Lenssen & spol.: Zakázaný poměr [i] 03:30 Policejní odznak VII: * 7, 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:20 M*A*S*H 7 [i] 09:00 M*A*S*H 8 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:15 Dutch aneb Bláznivá cesta [i] 12:15 Dunston: Sám v hotelu [i] 14:00 Stará láska nerezaví [i] 16:00 Hrdina jedné noci [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Princezna ledu [i] 22:05 Vidláci [i] 00:15 Soudní dvůr [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Smiechoty [i] 05:50 Skrytá vášeň 148/188 [i] 06:40 Cigánske srdce 111/218 [i] 07:30 Rebeli I. 89/215 [i] 08:35 IQ [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:20 Skrytá vášeň 148/188 [i] 12:25 V objatí hodvábu 113-114/200 [i] 14:00 Sudkyňa Hatchettová III. 47/130 [i] 14:40 Rebeli I. 90/215 [i] 15:30 Rodinná kliatba 76/110 [i] 16:20 Cigánske srdce 112/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 149/188 [i] 18:00 Bezsenné noci v Seattli [i] 19:45 Frasier I. 6/24 [i] 20:00 Nestanem sa tvojou ženou [i] 21:55 V objatí hodvábu 115-116/200 [i] 23:35 Silvestrovská šou 2006 [i] 01:30 Anderov rebrinák [i] 02:20 Ulica III. 124/259 [i] 03:05 Rodinná kliatba 76/110 [i] 03:50 V tieni [i] 04:25 112 [i] 04:55 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Hodinu nevíš... [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Tajnosti [i] 13:50 Nomád [i] 15:50 Tajemství Dračí hory [i] 17:25 Nezapomenutelné dětství [i] 19:10 Sláva vítězům [i] 21:10 Z vězení do éteru [i] 23:15 Virus 1.0 [i] 00:55 Nevinná [i] 02:35 Hrozba v poušti [i] 04:05 Osudové selhání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Watts [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:15 Alpské lyžování [i] 11:45 Alpské lyžování [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 14:15 Běžecké lyžování [i] 14:45 Alpské lyžování [i] 15:15 Běžecké lyžování [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 18:00 Biatlon [i] 20:00 Bojové sporty [i] 21:30 All sports [i] 22:30 Skoky na lyžích [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Tancování [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 3 [i] 06:20 McLeodovy dcery 7: 19. díl 19 [i] 07:20 Vraždy v Midsomeru 9: 7. díl 7 [i] 09:20 Odcizená identita [i] 11:20 Naše první Vánoce [i] 13:20 Vánoce s velkým V [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vražda šitá na míru 1 [i] 17:20 Podivná věda [i] 19:20 Domů na svátky [i] 21:20 Divoká řeka [i] 23:30 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 01:30 Vraždy v Midsomeru 9: 6. díl 6 [i] 03:30 McLeodovy dcery 7: 19. díl 19 [i] 04:20 Sladký život v Orange County 2 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 4 [i] 06:55 Planeta mláďat 4 [i] 07:55 Země: Planeta a její moc 4 [i] 08:55 Podzim na chalupě 4 [i] 09:50 Jídlo je detektivka II. 7 [i] 10:20 Vášnivý jedlík 20 [i] 10:50 Vášnivý jedlík: Sarasota 21 [i] 11:20 Technika nemožného 4 [i] 12:20 Podzemí měst 13 [i] 13:15 Megakatastrofy 2 [i] 14:10 Jak vznikla Země 18 [i] 15:05 Zvířecí rekordmani: Potížisti 55 [i] 16:05 Příběhy z divočiny 1 [i] 16:35 Podzemí měst 6 [i] 17:30 Zapomenutá pyramida 1 [i] 18:25 Zmizelé světy 7 [i] 19:25 Zvířecí rekordmani 47 [i] 20:25 Jak vznikla Země 19 [i] 21:20 Vesmír IV. 21 [i] 22:20 Lovci lidí: Zvláštní oddíl pro zajišťování uprchlíků III. 16 [i] 22:50 Lovci lidí: Zvláštní oddíl pro zajišťování uprchlíků III. 17 [i] 23:20 Maximální dopad 1 [i] 00:20 Maximální dopad 2 [i] 01:25